מעוניינים להתנדב/העברת סדנאות/הרצאות

גם אנחנו ב"אנוש" ת"א נשמח...

הי שרון, מועדון חברתי לנפגעי נפש בת"א ישמח לארח אותך אצלו, בהמשך להצעתך שרון, רכזת המועדון 0544245355

פרח50

New member
התנדבות עם בע'ח

נער בן 16 מעונין לעבוד בהתנדבות עם בעלי חיים באזור עפולה

התנדבות בירושלים תמורת מגורים

סטודנטית מעוטת יכולת של האופ חברותית ואוהבת לעזור תשמח להתנדב תמורת מגורים בילבד ללא שכר. שלכם חנה גונן

ranch22

New member
שלום....

אני מחפשת מקום להתנדב בו בקיץ באיזור אשדוד... אני בת 18 וחשבתי בעיקר על ילדים או נוער... למישהו יש רעיון? [חפשתי בלוח ולא מצאתי משהו בסביבה..]

נועית10

New member
../images/Emo91.gifלפנות ליחידה להתנדבות בעיר

היחידה להתנדבות באשדוד כתובת: הגפן 8 אשדוד טלפון: 08-8516843 פקס': 08-8516895 נייד: 052-8387288 דוא"ל: [email protected]

מחפשת להתנדב בנתניה.

אני בת 17 ואשמח לתרום מזמני.. מעוניינת להתנדב בעיקר עם ילדים.. אשמח לשמוע הצעות..

נועית10

New member
../images/Emo41.gifהצעות להתנדבות בנתניה

ביה"ס יהודה הלוי המיועד לילדים הסובלים מפיגור שכלי, ישמחו למתנדבים. תוכלי ליצור קשר עם שרפית באימל שלה בנוגע להתנדבות ופרטים נוספים. [email protected] כמו כן ניתן לפנות ליחידה להתנדבות בעיריית נתניה: מנהלת: אסתר (אתי) יוזף מזכירה: כוכבה כהן טלפון: 09-8603424 פקס': 09-8603391 דוא"ל: [email protected]

kikona126

New member
נועית שלום

יש לי שאלה. לפעמים מעבירים באי מייל, אי מייל של התנדבות עם תינוקות שננטשו בבתי חולים. היום דיברתי על זה עם אמא שלי והחלטנו שאנחנו רוצות להתנדב לזה. אבל אני לא מצליחה למצוא את האי מייל עם המספר שצריך ליצור איתו קשר. את יודעת על מה אני מדברת? יש לך פרטים או מספר שלהם? תודיעי לי, בבקשה, אם את משרשרת את ההודעה, שאני אדע איפה לחפש אותה שבוע נפלא קיקי (אפשר למחוק את ההודעה המרחפת שלי מלמעלה)

נועית10

New member
היי ברוכה הבאה, לגבי ההתנדבות עם תינוקות

להלן הפרטים לגבי התנדבות עם התינוקות: דרושים מתנדבים לליטוף תינוקות בודדים בבתי חולים 19/06/2007 דרושים מתנדבים על בסיס קבוע לליטוף תינוקות בודדים בפגיה בבתי חולים. מדובר בטיפול בתינוקות שמאושפזים והם נמצאים לבד או תינוקות לאם חד הורית. שלא יכולה להיות לצידם כל היום. להתנדבות בכ"ס- איריס או גלילה טל 7471554 - 09. להתנדבות בשאר המקומות צרו קשר דרך האתר או בטל 03-6022457 לפרטים נוספים צרו קשר: ארגון חיבוק ראשון ,טלפון : 03-6022457 ההודעה נמצאת קבוע בלוחות הפורום, אז אם הולכים לך לאיבוד הפרטים תמיד תוכלי למצוא בלוחות הפורום שלנו. תודה

kikona126

New member
תודה!!!../images/Emo24.gif

שסיפרתי לאמא שלי על הפרוייקט היום היא אמרה שזה דבר חובה לעשות! שזה עוזר להם להגדול, וכמובן לתהליך הסוציאליזציה שלהם
מחר ניצור קשר

מרב1980

New member
אימוני כושר אישיים / קבוצתיים כתרומה לקהילה

שלום שמי מרב ואני מנהלת חברה בשם "עלית פיטנס", החברה מרכזת צוות מאמני כושר אישיים. מידע נוסף אודות החברה באתר האינטרנט: www.elite-f.com אנו מעוניינים להשקיע בתרומה לקהילה בעיקר עבור נוער וילדים במצוקה. כל המאמנים שעובדים איתנו הם ברמה מקצועית ואישית גבוהה ולחלקם התמחויות מיוחדות כמו קיקבוקסינג, יוגה. והתמחויות בשכבות גיל ספציפיות לדוגמא: ילדים ונוער. קיקבוקסינג, לדוגמא, הוא תחום שיכול להועיל מאוד, מלבד נושא הספורט והחוויה הוא יעיל מאוד בשחרור אגרסיות ולטיפול בכעסים מודחקים ובתסכול. אשמח לקבל פניות/בקשות לתיבת המייל שלי: [email protected] ברור לי שישנו סיכוי שלא נוכל לתת את שירותינו לכל המבקש ועל כך אנחנו מצטערים מראש... בכל מקרה אשמח לשמוע ואף להפגש במידה ויתאים לשני הצדדים. שבוע נעים לכולם, ובהצלחה רבה לפורום. מרב קרמין, עלית פיטנס.

נועית10

New member
../images/Emo140.gifברוכים הבאים, כל הכבוד על היוזמה

נשמח לשיתוף פעולה.

m0rani

New member
מרב שלום

לפרויקט קהילתי חדש בהוד השרון אנו זקוקים למורים לריקוד שמוכנים להעביר חוג פעם בשבוע במשך השנה הבאה. במידה ואתם יכולים לעזור לנו נשמח אם תצרו עמנו קשר [email protected]

מרב1980

New member
הי מורן ../images/Emo13.gif

כתבתי לך במסר אבל לא בטוחה שנשלח... אין לנו מורים לריקוד, אנחנו כרגע עוסקים בתחומי הספורט, אולי בעתיד... בכל מקרה, אני רקדנית בטן בשעות הפנאי, עושה את זה בתור תחביב אבל נהנית מאוד ועוסקת בזה הרבה שנים. כך שבמידה ותיהיו מעוניינים בשיעור ריקודי בטן לילדות, זה יכול להיות חוויה, ואולי אפילו תחילתה של קריירה חדשה

מייפלס

New member
התנדבות

מעונינת להתנדב ביחד עם הכלבה ( כלבה שלעניות דעתי יש לה פוטנציאל להיות כלבת טיפולים נהדרת ) שלי . חשבתי על מקום מוכר כמו בית אבות או מוסד כל שהוא . אבל נראה לי שיותר מתאים לי ולכלבה להגיע לבית של אדם מבוגר בודד שמעוניין בחברה ועזרה קלה באזור מגורי .

מעוניינת להתנדב

היי אני בת 20 מחיפה בעלת זמן פנוי ואשמח להתנדב למקום עם ילדים עם מוגבלויות בחיפה. מישהו יכול לתת לי פרטים על מקום שצריך מתנדבים או להפנות אותי אליו? תודה.

נועית10

New member
../images/Emo41.gifלהלן הצעות להתנדבות

אני מזמינה אתכם להכנס ללוחות הפורום ולבדוק האם יש שם הצעות שאולי יוכלו לעניין אתכם בנוגע להתנדבות, במידה ולא מצאתם מקום להתנדבות כתבו לי במסר או ע"ג הפורום ואשמח לעזור.

למעלה