מעוניינים להתנדב

MRJ1

New member
מעוניין להתנדב/לעזור

שלום, שמי איתי, גילי: 20 גר באור עקיבא. מעוניין להתנדב ולעזור, בתחומי טבע, איכות סביבה, בעלי-חיים, תלמידים... אי מייל: [email protected]

פתי בו

New member
ערב טוב לכולם

אני מאוווווווווווווווווד מעוניינת להתנדב ולתרום לקהילה.

song4me

New member
התנדבות באזור ירושלים

שלום, אני וכמה מחבריי (6 ליתר דיוק) מעוניינים להתנדב באזור ירושלים בתקופה הקרובה. אנו מעוניינים כמו כן לעשות זאת כפעילות משותפת. בין היתר אנו כולנו סטודנטים להוראה, כאשר חלקנו לומדים אנגלית וחלק מתמטיקה. לכן ההתנדבות יכולה להיות גם הדרכה או סיוע לימודי בתחומים אלו. האם ידוע לכם על מקומות באזור ירושלים המעוניינים במתנדבים לפעילות חד פעמית שכזו? תודה!

ihovav

New member
התנדבות בכלא של חולי נפש ברמלה יכולה לעניין?

נועית10

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifשפע הצעות להתנדבות בלוחות הפורום

כנסו ללוחות הפורום ובדקו אפשרויות להתנדבות. במידה ולא מצאתם משהו שמתאים לכם עדכנו אותי ואשמח לסייע. תודה וברוכים הבאים

dralina

New member
רוצה להתנדב

שלום, אני מעוניינת להתנדב עם קשישים או ילדים במסגרת כמו חונכות,או משהו כזה כלומר לא בקבוצה אלא משהו אישי, בעיר שלי-חולון. אני אשמח לרעיונות מכם איפה אפשר לעשות זאת.

מעוניינת להתנדב ../images/Emo13.gif

שלום אני חיילת משוחררת בת 20 מעוניינת להתנדב בפעילות עם ילדים למישהו יש הצעה בנושא? או לאן לפנות? תודה

קבוצות לעזרה עצמית למאנים דפרסיביים

לסובלים ממאניה דיפרסיה, מתכנסת קבוצה לעזרה עצמית למאנים דפרסיביים. הקבוצה אינה קבוצה מיקצועית, והמנחה (אני) אינו איש מיקצוע ולא עברתי הכשרה כלשהי. ההשתתפות בקבוצה אינה כרוכה בתשלום כלשהו, למעט גביה של תשלום סימלי לכיבוד קל. אני מאובחן כמאני דפרסיבי כבר 5 שנים, ומתמודד עם המחלה בדיוק כמו שאר המשתתפים בקבוצה. העקרונות הבסיסיים של הקבוצה הם: 1. כל החברים בקבוצה הם אנשים שמאובחנים כמאנים דפרסיביים. 2. כל החברים בקבוצה שווים זה לזה, ולמרות שיש מנחה אחד, לרוב הוא דמות ייצוגית, שמארגנת את המפגש, ובגדול ניתן גם להחליפו במשתתף אחר. 3. כל החברים בקבוצה מכירים בכך שהם מאנים דפרסיביים, ומבינים שהקבוצה אינה תחליף לטיפול מיקצועי, פסיכיאטרי ואו פסיכולוגי 4. בתחילת כל מפגש מתבצע הליך שניקרא "מדידת דופק" שעליו יפורט בהמשך. 5. לאחר מדידת הדופק, כל אחד מחברי הקבוצה מקבל את רשות הדיבור, בדרך כלל אנחנו משתדלים לא להקציב זמן מוגבל לאדם, ולא לקטוע אותו באמצע, הוא יכול לדבר על כל מה שבא לו ולספר כל מה שהוא רוצה, על מה שעבר עליו בשבוע שחלף, או סתם נושא לדיון שחשוב לו לדבר עליו. המפגשים הם פעם בשבוע, המפגשים יהיו בבית של אחד מהמתמודדים, כניראה באיזור המרכז המפגשים אינם עולים תשלום, למעט גבייה של "קופה קטנה" (בערך 10 שח למפגש) בשביל כיבוד לכולם, ולפעמים אנו גובים כסף למתנה צנועה לימי הולדת של אנשים, אבל גם זה נתון לשינוי. בכל מקרה אין פה רווח כספי אישי לאף אחד מחברי הקבוצה. לפני ההצטרפות לקבוצה - אני נוהג לפגוש את המשתתף החדש, ולדבר איתו פנים מול פנים, לבצע התאמת ציפיות, ולספר קצת על הקבוצה, על התועלת שבה וכו´. מדידת דופק היא למעשה הליך בו בודקים את מצב האיזון של כל אחד ואחד. כל אחד בתורו נשאל מה הדופק שלו, והוא משיב על פי הרגשתו האישית מה מצב האיזון שלו, כאשר הסולם נע בין מינוס חמש לפלוס חמש. אפס - אומר שהאדם מאוזן, מינוס אחד - דיכאון קל, פלוס אחד - היפומאניה קלה וכו´. בקיצור, כל אחד מעיד על עצמו, ועל הרגשתו האישית. הדופק נירשם במחברת מעקב, וכך אנו יודעים אם היו שינויים משבועות קודמים, ומשתדלים לפעול בהתאם. בדרך כלל אנשים בדיכאון קשה או במאניה חזקה, בכלל לא מופיעים למפגשים, לכן ניתן לומר שבמפגש לא ייתכן מצב שאנשים יהיו עם דופק של מינוס חמש או פלוס חמש. אנחנו מנסים אחת לכמה שבועות לעשות מפגש בחוץ, לכוס קפה, סרט, או בילוי אחר. ומידי פעם מנסים להעלות נושאים לדיון - שאינם קשורים לחוויות של חברי הקבוצה. כל אחד מחברי הקבוצה יכול להביא רעיון לקבוצה, להמליץ על סדנא, או איש מיקצוע, או נושא לדיון. הכל פתוח, הכל מותר, ואת נמצאת בחברת אנשים שמכירים מה שאתם עוברים טוב מאוד, ומזדהים גם עם הדיכאונות וגם עם ההיפומאניות והמאניות שלך. המעוניינים יכולים לפנות אליי במסר אישי, ולשאול כל שאלה שניראית להם. גם בני משפחה או קרובים של מאנים דפרסיביים מוזמנים להתעניין ולשאול שאלות. מקווה לשמוע מכם, מ.פ.

nettus

New member
חדשה

שלום לכולם, קוראים לי נטע אני בת 20 על סף שיחרור(לא ברור עדיין עם בתאריך שבו אני אמורה להשדתחרר או שפשוט אחרי הורדת פרופיל). אני מהקריות, ובעברי הייתי בנוער לנוער, אני לא יודעת עם שמעתם על זה אבל זה אירגון נוער שאחד הערכים הכי החשובים שם היה עזרה לזולת, מאז עברו כמה שנים, התגייסתי ובזמן הזה האירגון הזה נסגר
. בכל מקרה מאז שאני קטנה לימדו אותי שצריך לעזור לזולת בתור אחת שגם עברה ועוברת הרבה דברים בחיים, אני יודעת מה החשיבות של לעזור לזולת, וזהו בעצם אני מקווה להשתלב פה. שיהיה לכם המשך יום יפה מלא אור ושמש

נועית10

New member
nettus ברוכה הבאה../images/Emo140.gif- להלן הצעות בקריות

התנדבות עם נערות בסיכון, צרפתי לך קישור להודעה של מורנית ותוכלי ליצור עימה קשר במסרים או אשמח להעביר לך את הטלפון שלה. אפשרות נוספת להתנדב במועדונית לילדים בסיכון בקריות, גלאי הילדים בכיתות א-ד, ילדים מקסימים ותמיד ישמחו למתנדבים, במידה ותרצי אשמח להעביר לך במסר טלפון של אורלי אשת הקשר שם. בקרית אתא ישנה יחידה להתנדבות: היחידה להתנדבות במחלקה לשרותים חברתיים מטרת היחידה להתנדבות היא זיהוי ומיפוי תפקידים במקום, בשיתוף, בשילוב ובתיאום עם כל שירותי הרווחה המקומיים, הגדרת התפקידים למתנדבים בהתאם לקובץ משימות למתנדבים בשירותי הרווחה. מתן מענה נוסף באמצעות מתנדבים לשירות הניתן על-ידי עו"ס המחלקה. המעוניינים להתנדב ייפנו בצורה עצמאית ליחידה להתנדבות כל ימות השבוע בשעות העבודה 8:00 - 14:00 רח' פינסקר 11 קרית אתא טלפונים: 04-8451172 04-8451065 04-8447374/5

nitzan111

New member
התנדבות...

שלום, אני מעוניינת להתנדב- בכל תחום. אני בת עשרים. בינתיים אני פנוייה כל היום (אם אני אתקבל לרפואה, אז רק עד אוקטובר, אם לא אז גם אחר כך). אני גרה בכפר סבא אבל די ניידת. הבעיה היא שאני לקויית שמיעה, אז אני לא יודעת באיזה תחום אפשר....אם למישהו יש רעיונות או הצעות אני אשמח! תודה רבה

נועית10

New member
ברוכה הבאה לפורום../images/Emo140.gif להלן המלצות

מעון ט"ל – לימן הינו רשת גנים לחינוך מיוחד לילדים עם נכויות התפתחותיות,הנמצא בכפר סבא. טל: 09-7649094 בכ"ס ישנה היחידה להתנדבות מטעם העיריה המחלקה פועלת בתחומים הבאים: גיוס, השמה ותגמול מתנדבים גיוס כספים וציוד למען האוכלוסיות הנזקקות. בניית פרויקטים משותפים עם המגזר העסקי וההתנדבותי. מבצעים אד הוק (ספרי לימוד, חורף חם, חוגים, ריהוט, מחשבים וכו'). קרן מלגות ללימוד מקצוע לנשים. גיוס תרומות ומימון חוגים לילדים. קרן סיוע לנזקקים. ריכוז נושא השל"צ (שרות לתועלת הציבור) בכפר-סבא. ליווי ותמיכה של פרויקטים קיימים: שולחן עגול ומועצת ארגוני המתנדבים ש.י.ל – שרות יעוץ לאזרח מרכז משפח"ה למשפחות חד הוריות בשיתוף עם ויצ"ו כפ"ס ער"ן – עזרה ראשונה נפשית חלוקת סלי מזון - "מלוא הטנא" ו"הזן את הכל" פרויקט בשיתוף עם הליונס לסיוע לרכישת משקפיים וטיפולי שיניים טלוויזיה קהילתית מרכז לאביזרי בית יד שנייה – מלב"י מנהלת המחלקה: סימה בן שמואל כתובת: רח' הכרמל 43 טלפון: 7641100/8/9 פקס: 7641110 כתובת דואר אלקטרוני: [email protected] קבלת קהל: בימים א'-ה' , שעות 13:00-8:00 ביום ג' , שעות 19:00-16:00

הודה 77

New member
שלום נועית

אני בפורום של הנאות וכולי ויכולה להעביר סדנאות רצוי למבוגרים בנושאי מיסטיקה ומודעות. האזור- ת"א ורמת גן

נועית10

New member
הודה ברוכה הבאה../images/Emo140.gifבלוחות הפורום שלנו

היו מקומות שביקשו אנשים שעבירים סדנאות. להלן קישור ללוחות הפורום

happygili

New member
שנת שירות אחרי הצבא

שלום מישהו מכיר איזה תוכנית כלשהי לאנשים שהחליטו שהם רוצים לעשות שנת שירות, או איזה כל פרוייקט חברתי התנדבותי ממושך אבל הבינו את זה רק אחרי שהשתחררו? סיפרו לי על משהו שנקרא "בינה" יש למישהו מושג?

נועית10

New member
ממליצה לבדוק גם בפורום שירות לאומי

להלן קישור לפורום שירות לאומי

למעלה