מעוניינים להתנדב

uzi1931

New member
להדריך במחשב בהתנדבות

אני מוכן להדריך במחשב בביתו של המעוניין שגר בפתח תקוה... אימייל שלי [email protected]

נועית10

New member
אורי ברוך הבא- תוכל לפנות ליחידה להתנדבות פ"ת

היחידה מסייעת למשפחות במצוקה וילדים ברחבי העיר. להלן פרטים הכתובת: ז'בוטינסקי 4 פתח תקווה טל': 03-9248219, 03-9243258 פקס: 9219049 ימי פעילות: א- ה שעות: 8:00 – 12:30

במה אפשר לעזור

פנויים אצלי השעות 07 עד 10 ו- 14 עד 17 האם אני יכול לעזור במשהו באזור המרכז?

נועית10

New member
../images/Emo140.gifברוך הבא לפורום- נשמח למתנדבים

תוכל לסתכל בלוחות הפורום יש בקשות למתנדבים בתחומים שונים- מצרפת קישור ללוחות הפורום. כמו כן, כאן בפורום יש המון בקשות למתנדבים-ראה שירשור
דרושים מתנדבים.

asich1

New member
שלום עליכם

יישר כוחכם! הייתי מעוניין להתנדב בשעות הצהריים באזור גני תקווה\קרייית אונו. אני תלמיד ישיבה, שנה א' באזור. תודה!

נועית10

New member
בקרית אונו - אפשר להתנדב בבית נועם

בית נועם רח' הרצל 66 קרית אונו 55216, טל.03-5351344 , פקס 03-5354220, [email protected] מצורף קובץ מידע אודות בית נועם ופעילותו. אפשרות נוספת זה לפנות למחלקת הרווחה בעירית קרית אונו ובגני תקווה ולבדוק מולם הצעות להתנדבות. הם בטוח יספקו לך מבחר אופציות להתנדבות כגון: משפחות במצוקה, מועדוניות ועוד. מחלקת רווחה בקרית אונו: מר איסר באומל - עו"ס בכיר כתובת: רח' וינגייט 22 טלפון: 03-5356828 פקס: 03-6352836 דואר אלקטרוני: [email protected]

E1982

New member
מחפש מקום להתנדב עם המחלקה שלי

אני מקווה שזה המקום להודעה הזאת, אבל אני צריך עזרה. אני מ"מ טירונים בצנחנים, ויש לי יום שבו אני מחליט מה אני עושה עם החיילים. החלטתי שבחלק הראשון של היום אני רוצה לעשות איזה פעילות התנדבותית... אני אשמח אם תוכלו לתת לי רעיונות של דברים שאנחנו יכולים לעשות. ואם בא לכם לתת לי עוד רעיונות לשאר היום אני אשמח!

נועית10

New member
../images/Emo140.gifברוך הבא, נשמח לתת רעיונות

ע"מ לסייע לך אשמח לקבל כמה פרטים ממך: באיזה אזור בארץ מדובר. האם אתם מעוניינים להתנדב יום שלם או כמה שעות. יש לכם העדפה לסוג אוכלוסיה מסויימת כגון:מבוגרים נוער או ילדים. האם יש לכם העדפה לפעילות מסויימת כגון: שיפוץ,סדנא או אתם פתוחים להצעות.

orel2008

New member
שלום

נועית 10 פנית אליי (קומונת צה"ל) ורציתי להגיד לך שאני מוכן להשתתף בדברים ובפרויקטים שלכם. תודה ושבת שלום.

נועית10

New member
../images/Emo24.gifברוך הבא נשמח לשיתוף פעולה

אנחנו תמיד שמחים לחברים חדשים וסיוע בפרויקטים. כמו כן, תוכל להסתכל בלוחות הפורום יש שפע הצעות להתנדבויות שונות. תודה ושבת שלום

טליה11111

New member
התנדבות זמנית

שלום, אני משתחררת בשבוע הבא ויש לי שלושה שבועות פנויים עד "הטיול הגדול". אם מישהו יכול לחשוב על כל דרך מועילה לנצל אותם אני אשמח לעזור. מחפשת להתנדב בעיקר עם ילדים אבל הכל הולך. אני מהמרכז ואין לי רכב. טליה.

OlaVino

New member
בית יתומים לא דתי

שלום לכולם! מחפשים בית יתומים לא דתי. נשמח לכל מידע וקשר. יום מצויין!

נועית10

New member
../images/Emo26.gifתנסו פה..

אגודת בתי יתומים ויתומות בת"א טלפון: 03-6300111 פקס: 03-7395650 כתובת: יגאל אלון 30 תל אביב מיקוד: 67726 אגודת בתי יתומים ויתומות בר"ג טלפון: 03-6160718 פקס: 03-9080518 כתובת: אלימלך 7 רמת גן מיקוד: 52415

בת 30 מאיזור ב"ש רוצה להתנדב ערב בשבוע....

אם היו לי יותר הייתי הולכת ללטף תינוקות ... בכל אופן, יש לי המון נשמה לתת לעניין, והאמת, יותר נשמה מזמן כרגע בינתיים ערב אחד בשבוע, והלוואי שזה יתרחב בהמשך. גם איזור נתיבות\עומר הולך. בעצם, כל המרחב שבין נתיבות לב"ש ולעומר. יש למישהו רעיונות?! אה, אני מאד מאד מאד ניידת

נועית10

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifלהלן הצעות להתנדבות בב"ש ונתיבות

להלן כמה הצעות בבאר שבע: מחפשים מתנדבים בתחום שירה וריקוד במועדון נוער בבאר שבע בשכונה ט´. פלאפון:050-7712135 גיל -------------------------------------------------------------------------------- א"ימלע - העמותה לקידום המשפחה והילד בקהילה האתיופית בבאר שבע אימל [email protected] 08-6431042 08-6411576 / 08-6412955 ------------------------------------------------------------------------------- התנדבות בבית החולים סורוקה בבאר שבע- מצורף קישור עם פרטים וטלפון ------------------------------------------------------------------------------ עלם באר שבע צרו קשר דרך הסניף המרכזי עלם - עמותה לנוער במצבי סיכון רח´ קהילת סלוניקי 7 נאות אפקה תל-אביב, 69513 טלפון: 03-7686666 פקס: 03-6470319 ---------------------------------------------------------- עמותת צבעים- סניף ב"ש - צרו קשר דרך האתר העמותה מפעילה באמצעות מתנדבים, מרכזי העשרה,המספקים תמיכה חינוכית, חברתית ורגשית עבור ילדים מעוטי יכולת אשר אינם נהנים מהזדמנויות ומשאבים הדרושים לקידומם. תנסי דרך 144 האתר שלהם נפל ----------------------------------------------------------- מועצה להתנדבות - באר שבע - תוכלי לקבל דרכם שפע הצעות להתנדבות בב"ש יו"ר צבי וייסלר: טלפון: 08-6463997 פקס': 08-6463887 דוא"ל: [email protected] ------------------------------------------ נתיבות - ניתן ליצור קשר עם מחלקת הרווחה ולברר דרכם אופציות להתנדבות בנתיבות. פנחס ביטון – רכז מתנדבים 08-9930139

שלום חדשה כאן רוצה להתנדב

אני בחורה בת 25 מעוניינת להעביר פעילות חברתית משחקים ולעזור בקריאה ולשמש כחברה רצויי סיפי בגילאים 12-20 באיזור חולון /ראשון כיוון שאני בעצמי נכה לא אוכל לעזור במשו פיזי אלא רק בדיבור אם זה מתאים כיתבו לי מסר

נועית10

New member
../images/Emo140.gifברוכה הבאה, להלן כמה הצעות

1. תוכלי להסכל בלוחות הפורום וגם בפורום עצמו שפע הצעות להתנדבות. 2. ניתן להתנדב לסה"ר - סה"ר – סיוע והקשבה ברשת הוא פרויקט אינטרנטי התנדבותי שייעודו להגיש הקשבה ותמיכה לאנשים הנמצאים במצוקה נפשית. התמיכה ניתנת באמצעות שיחות תמיכה אישיות, ובתמיכה קבוצתית בארבעת פורומי התמיכה של סה"ר. הכשרת הסייעים הקרובה תיפתח ב- 28/06/07. ההכשרה תיערך באזור המרכז, מידי שבוע בימי חמישי בין 17:00 – 21:00 ותימשך כארבעה חודשים. 3. בחולון- ממליצה ליצור קשר עם מחלקת הרווחה ולברר מולם כיצד תוכלי להתנדב בעיר ולסייע וכנ"ל לגבי ראשל"צ. עדנה יהלום ארצי-עובדת סוציאלית, רכזת התנדבות טלפון: 03-5025663 4. ראשון לציון המינהל לשילוב חברתיים שירותי התנדבות מועד קבלת קהל א-ה 8:00-16:00 טלפון 03-9689835 פקס 03-9664373 כתובת ירושלים 2

למעלה