מעוניינים לתרום

yaron j

New member
איפה אפשר לתרום בגדים ישנים? (סדר ראש השנה)..

תודה לעונים

טרומן

New member
../images/Emo41.gif אז למי לתרום 500 ש"ח? ../images/Emo41.gif

בעקבות שיחה שלי עם אמי, החלטתי לתרום בכל חודש "תרומת מעשר" מהמשכורת שלי. המשמעות היא שבכל חודש, אתרום עשרה אחוזים מהמשכורת שלי לארגון, מוסד או כל גורם אחר שבאמת זקוק לכסף. עכשיו אני בשאלה גדולה למי לתרום. אין לי מושג מי עוסק במה, ואיפה באמת צריכים את הכסף, ובאילו מקומות הכסף הולך למקומות לא נכונים... לכן, אשמח אם תייעצו לי לאן להזרים את הכסף. תודה מראש, ושנה טובה לכולם.

rbox

New member
למסירה -שולחן מחשב גדול - בחיפה.

שולחן מחשב גדול, מצב טוב, 120 ס"מ על 60 ס"מ. לדעתי צריך טנדר או רכב דומה.

נועית10

New member
אפשר לפנות לרווחה בעיר מגורייך הם תמיד ישמחו

להפנות את התרומות למשפחות נזקקות בעיר או למען המוסדות השונים בעיר. אפשרות נוספת לפרסם בפורום נתינה מהלב המסייע למשפחות ובודדים ולפרסם מה תורמים(לאיזה גילאים ומידות) ומהיכן והחברים ישמחו לקבל את התרומה. תודה וחג שמח.

נועית10

New member
"מעשר" מונח שקיים בד"כ בעמותות

בעמותות אפשר לעשות הוראת קבע ולהוריד לך כל חודש סכום מהחשבון. במוסדות זה בד"כ הפקדות חד פעמיות לחשבון ותוכל לקבל אישור על התרומה. אפשרות נוספת לתגרם את הכסף לדברים שמוסד כלשהו זקוק לו ובמקום לתרום כסף פשוט לרכוש מידי פעם לאותו מוסד דברים שהוא זקוק להם. לגבי לאן להעביר את התרומה ממליצה לך לתרום למקום שאתה מתחבר אליו, הכוונה: האם אתה רוצה לתרום לילדים, בע"ח, מבוגרים או חולים. מה הכי מדבר אלייך? אחרי שתחליט לאן חשוב לך להעביר את הכסף או התרומה אשמח להמליץ לך. אני אישית חושבת שבמקום לתרום כסף עדיף להתחבר למוסד כלשהו ולתרום ציוד או דברים שזקוקים להם. בעבר קישרתי כמה תורמים עם מוסדות שונים שתרמו ציוד, ביגוד או דברים שהמוסד היה זקוק להם ואף הגיעו למוסד ופגשו את הדיירים שם, זה הרבה יותר מחבר אותך לנתינה, לדעתי בכל אופן וככה בוודאות אתה יודע שהכסף או התרומה הולכים למקום שזקוק לזה...

שלום לכולם לגן מעון שיקומי בבאר שבע דרוש

עגלול לשם הוצאת הילדים לטייל הילדים עם בעיות קשות ביותר

R750-Girl

New member
פעם ב... (אפילו פעם בשנה)

לתרום לעמותת "גירגורים" שעושה קודש במלאכת הצלת החיות. גם להם מגיע. http://www.girgurim.co.il/ כל הכבוד

lilo4

New member
רווחה, גמ"ח- לא חסר

עצה שלי- לחפש באזור שלך עמותת גמ"ח רצינית, כזו שעובדת בשיתוף עם מחלקת הרווחה בעירייה. עמותה כזו שאתה באמת יכול לסמוך עליה- ולהיות איתם בקשר. כל פעם שעושים סדר ומוצאים איזה בגד ישן, ליידע גם חברים שאפשר לתת לשם. אותו דבר גם עם מכשירי חשמל ישנים שעדיין שמישים וטובים.... ופשוט למצוא מקום כזה- ומדי פעם כשיש להעביר אליהם. זה מה שאנחנו עושים- כל המשפחה כבר יודעת שכשעושים סדר בארון אוספים לנו שקיות עם בגדים שלא צריכים יותר

נירה 63../images/Emo124.gif

היי נירה, אני מחפשת אותך.. יש לי שלוש שקיות (גודל של שקית זבל) מלאות בגדים לנשים וגברים, מידות 40-42. ו... האם יש מישהו שאחראי על איסוף באיזור הדרום? (עוטף עזה).. במידה וכן, בקרוב יהיו גם שם כמה שקיות מלאות בבגדי נשים (בעיקר) וגברים.

גם לי יש בגדי גברים למסירה בחיפה-

מידה 42 וגם 38-40. חלקם "בגדי עבודה" וחלקם באיכות טובה. וגם קסדת אופנוע ו - 2 קסדות לאופניים לנוער

../images/Emo39.gifמעוניינת לתרום שולחן סלוני../images/Emo23.gif

שולחן סלוני מקש עם בסיס זכוכית, יכול להתאים לפינת טלויזיה במועדון או משהו כזה... נמצא בפ"ת, אפשרות לשינוע בעיר וניתן לאסוף גם בת"א. פרטים במסר. פורסמה מודעה גם בפורום נתינה מהלב.

dr0plet

New member
תנור + כיריים גז למסירה ../images/Emo203.gif

למסירה בחינם תנור + כיריים גז (3 גזיות פועלות מתוך 4, גזייה קטנה לא פועלת) של חברת אמקור, דגם 4010. נדרש רק תיקון קל בגוף חימום... לפרטים נוספים לפנות במסרים

Ekuo

New member
מעוניינת לתרום בובות

אני לא יודעת למי לתרום, איפה ואיך...? יש לי בובות רכות בבית ואני מעוניינת לתרום אותן. אשמח לקבל תשובות והכוונה תודה מראש :)

נפתח ברמת השרון גן חדש לילדים אוטיסטים

ומחפשים שם בנרות ציוד / משחקים / בובות אפילו ישנים. שלחי מסר ל- חלילית

../images/Emo92.gif לוועד הנוער של אגודת ההלב"ט

לוועד הנוער של אגודת ההומואים והלסביות חסר כרגע : טוסטר (לטוסטים) טוסטר אובן יש איסופים מאיזור המרכז והשרון. וועד הנוער מקיים אחת לשבוע מפגש לבני נוער,אשר באים להכיר,לשמוע,להוציא ולספר. המקום זה מרתף מבודד בו הם נפגשים עם עוד נוער בני גילם משחקים,שומעים מוסיקה,הרצאות,אוכלים ושותים.

למעלה