מעוניינים לתרום

נועית10

New member
עזרו לנו לשמח את בני הנוער לקראת החורף

חברים יקרים אוטוטו חורף אז בואו נעזור להם להנעים להם את הימים הקרים ונתרום למענם:
טוסטר לטוסטים
טוסטר אובן. תודה

תרומת בגדים

בוקר טוב. עקב מעבר דירה אני מעוניינת לתרום בגדים (בעיקר בגדי ילדים) וקצת כלי מטבח כמו צלחות, כוסות וכו'. אני מאיזור חיפה. אין לי כ"כ אפשרות שינוע, אז העדיפות שיבואו לקחת את הדברים בצורה מרוכזת מביתי. יש אפשרות כזו? ואם כן אז אולי יש לכם טלפונים של האגודות/העמותות שעושות את זה. תודה מראש.

dulce2

New member
היי

את הבגדים אני אשמח לקבל. האם יש לך אפשרות לקרב את זה קצת למרכז? אני מכפר סבא, ויש לי אפשרות לאסוף בעצמי. גמר חתימה טובה

אני מוכנה לנסות ולעזור להעביר למקלט נשים

בחיפה שאימצתי. את יכולה לשלוח לי מסר- איפה את גרה ופרטי התקשרות.

מעונין לתרום

אנחנו מעוניינים לתרום בגדים וכלי מטבח. הבעלים נפטר. אנחנו מפנים את הדירה. האם משהו מכיר גוף שמגיע לדירה ואוסף את החפצים לתרומה? להערכתי צריך כ- 10 ארגזים כדי לקחת את הכל. זה חייב להיות השבוע. רצוי ביום חמישי. הדירה ברמת אפעל.

מנצל"שת - מעוניינת לתרום מקרר, גם לחוצה בזמן

מנסה לתפוס את האגף המתאים בעירייה (רמת גן) אבל מפרסמת פה בכל זאת, שתי עמותות אליהן פניתי אמרו שלא יוכלו לשלוח איסוף בחודש הקרוב, יש לי 10 ימים לפנות אותו וחבל לי לזרוק.

R750-Girl

New member
בגדים לתרומה

בעיקר חולצות (3-4 שקים). לילד/ה בגיל 9-10 (עצוב אך אמיתי. החולצות שלי הן בדיוק במידה של אחיין שלי!) במצב מצויין. הכל נמצא ברמת השרון. פרטים נוספים במסרים שיהיה טוב - רינת

ת ז

New member
למסירה

מדיח רחב אמריקאי מיקרוגל מערכת משולבת ללא רמקולים

ophler

New member
ספרים למסירה

יש לי כמה וכמה ספרי למסירה. אני עוזב את דירתי (בחיפה) בסופהשבוע הבא ואשמח אם הספרים ימצאו בית עד אז. הרשימה: אנציקלופדיה עברית (שנת תשכ"ו). מכלל אנציקלופדיה לנוער (1979). מבצעי חיל הים במלחמת הקוממיות. משפחות יקרות. פרשיות נעלמות (לקט פרסומי במחנה, כרך שני). דוד בן-גוריון -האיש וצה"ל. בני קשת. מקראת ישראל מחודשות (לשנת הלימודים השלישית, תשל"ב). הגיבן מנוטר דאם (הוצאת ספרים עופר, ת"א. תירגום מצרפתית: יצחק לבנון). ---- הספרים במצב טוב עד סביר+ (תלוי בספר). פרטים: כאן (או במסרים ע"פ נהלי הפורום). *מומלץ לשלוח במסרים ואני אענה בהקדם* אני מאיזור חיפה ומעדיף איסוף של הספרים מביתי (אם יש צורך בשינוע וזה באיזור חיפה אז יש על מה לדבר). יום מועדף: בשעות הערב באמצע השבוע

Lil Kitty

New member
בגדים לתרומה

שלום לכם חברי הפורום, אני אתנצל מראש אם שאלה זו נשאלה לפני כן. יש ברשותי בגדים שאני מעוניינת לתרום. ג'קטים, סווצ'רים, מכנסיים, חגורות, כמה גופיות. לא בכמויות אבל יש בערך 3 שקיות. אני גרה בכפ"ס, האם יש אירגון או מקום כלשהו באיזור אליו אני יכולה לתרום שלא ינסה לעשות מזה כסף?
אני לא רוצה לתרום לאירגון שעושה כסף מהנזקקים. תודה רבה לכם מראש, יום נפלא.

karnafkore

New member
תרומת בגדים בירושלים - להיכן כדאי להעביר?

שלום, הייתי רוצה לדעת להיכן ניתן להעביר בגדים שאין בהם שימוש אך עודם במצב טוב בירושלים? תודה!

1 5 0

New member
../images/Emo207.gif תרומת מצלמת פילם למוסד

המצלמה במצב מעולה, כולל פלאש, קידום סרט אוטומטי, פוקוס ידני / אוטומטי, צילום קרוב-רחוק, ומתאימה בעיקר למוסד בו מפתחים תמונות ותולים אותן על בריסטולים על הקיר.

למעלה