דברי ההומופוב

עמית@

New member
יש בזה משהו כמובן, בטיפול אתה

מנסה לפרק על מנת להרכיב, במקרה שלנו, אתה נחשף למה שנמצא מאחורי החזות המתקנת. אתה קולט שתיקון מפה כבר לא יצא, וזה די מערער את הביטחון. את החזות שלנו אולי אפשר עוד לתקן, (ורצוי כמובן) אבל את של האמא, כבר מאוחר מכדי לחנך מחדש, ויתרתי על זה כבר מזמן (למרות הרצון העז לשנות מצב נתון..))

InnerKid

New member
אז אתה מדבר על החזות המתקנת כביכול

של אמא שלך או באופן כללי? כי אם אתה מדבר ספציפית על אמא שלך אז באמת שאין לי מושג מה קורה שם
אבל אם אתה מדבר באופן כללי אז אני דווקא חושב שכן אפשר לתקן, אבל הדרך עוברת מן הסתם דרך פרוק, דרך הכרה בפרוק, דרך ערעור בביטחון העצמי, אבל משם אתה יוצא חזק יותר, נכון יותר, אמיתי יותר ושלם יותר עם עצמך... זו דעתי, בכל מקרה

לוק@

New member
זאת היתה עמית אבל אני אענה מהזוית

שלי אני אולי בניגוד לאחיות שלי אף פעם לא הרגשתי את התחושה שאני לא מספיק טוב בשבילה, להפך, הרגשתי שאני יותר מדי טוב, שאני מצופה להרגיש יותר טוב מהן, כי אני בן (ולאמהות ובנים יש קשר מיוחד.. אליבא ד´אמא) בכל מקרה זה נאמר בקונטקסט של דיון על פסיכולוגים, אמא שלי היא פסיכולוגית וכמו שהיא עבורי הדמות הנשית הראשונית ככה היא גם עבורי הפסיכולוגית בה´ הידיעה אני לא מתכוון ללכת לפסיכולוג כרגע, למרות שאני בטוח שהדימוי העצמי שלי מספיק מעורער כדי להתחיל תהליך של התחזקות..) אני חושב שעמית מתכוונת לזה שהיא ויתרה על הפנטזיה של יחסים איתה, זה שהיא כבר לא חושבת שהיא תוכל לקבל ממנה מה שמגיע לה או שהיא היתה רוצה. אני עוד רוצה

FRESH FRUIT

New member
אני מפחד מפסיכולוגים בצורה מזעזעת..

כל פעם כשמישהו שעוסק באחד מהמקצועות שקורים לבריאות הנפש אני נס תוך כדי צרחות אימה והנפת ידיים בלתי רצונית0 מה שאגב גורם לפסיכולוגים לרדוף אותי עוד יותר. בכל אופן- המחשבה שכל מילה שאני אגיד, כל תזוזה מיותרת- כל דבר ינותח ויפורש בצורה כזאת או אחרת שתצביע על הפרעה כלשהי אצלי- ואני בטוח שיש לי אחת כזאת. הפעם היחידה שהייתי אצל פסיכולוג הייתה פעם אחת, לפני שנה בערך, שבה כהרגלי נכנסתי לדיכאון עמוק ומרדנות שכזו. כמובן שאף אחד לא ידע למה... בכל אופן מאד לא התלהבתי מהשיחה איתו- והוא קבע שאני צריך ללכת להסתכלות פסיכיאטרית.. שו? אני? לא קצת הגזמנו? הפסיכיאטר קבע שהכל חלק מתהליך ההתבגרות.. נו טוב, מי אני שאתווכח איתו? הפרי הטרי.

FRESH FRUIT

New member
כמה טעויות דפוס.. מה יהיה?

במשפט הראשון- "..באחד המקצועות שקורים.."- הכוונה ל"קשורים", כמובן. במקום הספרה 0 אמור להופיע מקף. המחשבה שכל מילה שאני אגיד..- מפחידה אותי.

MARMELAD

New member
חחחחח... ובלי ../images/Emo38.gif - סיפור

כשהייתי אצל הפסיכיאטר ההוא בצבא כל הזמן שיחקתי במהדק נייר כזה מרוב לחץ עד שבסוף הוא נשבר לי ביד והייתי בטוח שזה אומר עליי משהו מסתבר שלא...

מי מעז להשתמש בשמי!?!?!!? ../images/Emo46.gif

ועוד למטרות הומופוביות!!! ורק לידיעה אני מתכנן בזמן הקרוב לשנות את "היפה והאופה" למשהו חדש. עם בוא הסתיו או האביב (או אלוהים יודע איזו עונה זאת בארץ. אני פשוט קורא לה "עדיין חם") החלטתי להתחדש. ומכיוון שבאף פורום אחר בו הודעתי על כוונתי לא נרתמו ממש למשימה, אשמח אם מישהו יוכל למצוא לי כינוי חדש ללות את ג´רי.

טוב, יש...

ודווקא זה בהשראת טום וג´רי שראיתי עכשיו... לסרטון קראו: (אתה מוכן לזה?) Jerry go-round מה אומר?

החלטתי להשאר בסוף בשמי המסחרי

הכה מפורסם
וחוצמזה, שרציתי להגיד לך שאני ממליץ לך לשנות את הקישור שלך להיצ´הייקרס גייד באתר הBBC ופשוט להשמיט את הGUIDE כי לפעמים זה עושה בעיות. גם אם תשמיט את הגייד זה יגיע בדיוק לאותו דף.

מוות להומואים ימותו אמן

לא צריך אותכם אתם נגד לטבע יבני זונות תמותו אמן יכלבים יזבלים ינאצים הנאצים היו הומואים כמוכם יכלבים

marco

New member
אז אני מבין שדייט לא ייצא ממך... ../images/Emo67.gif

אכן, מרקו יבכה בלי סוף
אני גם מפנה אותך למחקר שאומר שכל הומופוב בעצם מחפה בהתנהגותו על נטיות הומוסקסואליות חריפות. או שזה סתם טמטום. תבחר את האופציה (אני אאיית כדי שתבין- ע-ד-י-פ-ו-ת) שנראית לך.

מחלל

New member
ילד

אנשים כמוך ראיתי לפני עשר ועשרים שנה ואם לומר את האמת אז גם יהיו אנשים כמוך בעוד עשרים שנה, אבל בוא אני אגיד לך משהו תגיד מה שתגיד הומואים היו ויהיו. אני חושב שמה שאתה יכול לעשות זה רק להתרגל לזה. ואם אתה הומו או לא אני לא יודע, יש הרבה שאומרים שהומופוב הוא סתם הומו מתוסבך. לא יודע אם אני מאמין לזה אבל מה שכן אני מאחל לך שאחיך הקטן יהיה הומו ואז תבין איך זה.

למעלה