חוזרים ללימודים

../images/Emo63.gif חוזרים ללימודים ../images/Emo7.gif

אז עוד יומיים רובכם חוזרים ללמוד, וזה מאורע ראוי לציון, אז הנה כמה שאלות כדי שכולנו נתחיל בכיף:
לאיזה כיתה עולים? או אוניברסיטה/צבא?
ניגשים השנה לבגרות בערבית? כמה יחידות?
מה לומדים עוד חוץ מערבית?
יש שאיפות? ציפיות?
טיפ להצלחה בשנה החדשה?
שיר שאתם מתחילים איתו את השנה?
משפט להתחיל איתו את השנה (רצוי בערבית
)?
ואם כבר, אז נתפקד, לא?
שם:
דרכי תקשורת:
תמונה:
בהצלחה לכולם

MysteriousGirl

New member
אוי אל תזכיר לי שוקו

גם אני לא רוצה לחזור לבית הספר... ואני מורה :) והשאלות שלי הן כך: איזה כיתות חדשות יתווספו לי? איך יהיו התלמידים החדשים שלי? האם יאהבו אנגלית? האם יאהבו את המורה לאנגלית שלהם? האם השנה אגיש תלמידים ל 5 יחידות? אני מתגעגעת אבל לתלמידים שלי.. במחשבה שנייה זה לא נורא לחזור לבית הספר :) אלחיאה חלווה מן עלמני חרפאן סורתו להו עבדאן - איזה שקר הפתגם הזה חחחח

lion 7

New member
אולי המשל הזה למורה מתאים

קיף ללמועאלים וואפיה אלתבג`ילא, כאד ולמועלם אן יקון רסולאא.. את זה בוודאי היה היחס אי פעם למורים, מסכימה איתי?

MysteriousGirl

New member
חחח כן כן

מקבלים הרבה "תבג"יל" עם בטיח...חחח אגב, זה קום לא קיף ללמועאלים וואפיה אלתבג"ילא אולי היה פעם כך ..אני בספק! אבל עכשיו זה אחרת .. אני לא מצפה ליחס כזה מתלמידיי כי אנחנו היום בעידן אחר. אבל אני מרגישה בעיניים של הרבה מתלמידיי כבוד ואהדה.

lion 7

New member
נכון זה קיף

העיקר שהם יעמדו חח. או מה שגיל היום ייתן יחס מכובד למורים . בזמנו סיפרו לנו הדור היותר וותיק על יראה וכבוד למורה.. עד כדי כך תלמיד שפוגש את מורהו ברחוב אחרי הלימודים, מרוב כבוד או פחד, היה עליו לשנות את המסלול ולא חלילה יתקל בו!!. האם אנו בעידן אחר, או מה שמשלי שלמה החכם כבר לא מתאימים יותר ..

MysteriousGirl

New member
האמת

שאני רואה תלמידים שלי שלימדתי אותם לרוב אני לא מכירה אותם .ולא אני לא סינילית. אני פשוט שוכחת. אחרי תיכון במיוחד הבנים והבנות משתנים נורא פתאום הם נראים מבוגרים לגמרי ולא תלמידים ..לפני כמה חודשתי הייתי עם בעלי בקניון וגבר אחד צועק לי "המורה המורה" בחור צעיר עם זקן וגדול ממידים ..אמר לי :"את זוכרת אותי?" ואני לא יכולתי לזכור שלימדתי דבר כזה חחחח...ואז הוא הזכיר לי את השנה הראשונה שלי במערכת כשלקחתי את כל הכיתה שלו שהייתה באמת הכי מופרעת לכל מיני פעיליות ולמידה של אנגלית מחוץ לכיתה. הוא אמר לי שלעולם לא ישכח את מקצוע האנגלית ואת מה שלמד. אז תלמידי היום הם פשוט אוהבים להיתקל במורה בכדי להראות לו או לה שהם ילדים גדולים ויודו לו על מה שלימד אותם לפחות זה מה שקרה איתי. אני הייתי מהדור ההוא שפחד להיתקל במורה שלו ושינה כיוון ואני שמחה שהתלמידים שלי לא כך:)

כמו סוסים...../images/Emo122.gif

לאיזה כיתה עולים? י"ב ניגשים השנה לבגרות בערבית? כמה יחידות? כן, אממ.. חסרות לי 4 יחידות מה לומדים עוד חוץ מערבית? כימיה, מתימטיקה וכו', אבל סיימתי אנגלית כבר!! יש שאיפות? ציפיות? להצליח יותר טיפ להצלחה בשנה החדשה? ג'סט...בי יורסלף
שיר שאתם מתחילים איתו את השנה? wake me up when september ends.. חיחי סתם, לאחרונה נדבקתי בפס קול ש ספיידרמן 1 משפט להתחיל איתו את השנה (רצוי בערבית )?
עדיף לכם לא לדעת ^^
שם: טל גיל: 17 מיקום: השרון דרכי תקשורת: מסנ, אייסי, איים- רק תבקשו! תמונה: אין לי כוח לצרף

MysteriousGirl

New member
השני יש לי י"ב פיזיקה

יש לי י"א ביולוגיה שלימדתי אותם בשנה שעברה. הם ממש מקסימים. ושתי כיתות של " י" חדשות כפי שהבנתי אחת קשה של תלמידים עם ציונים מאוד נמוכים. והשנייה מב"ר. עוד לא פגשתי את התלמידים האלו ביום ראשון אני אפגוש אותם.

MysteriousGirl

New member
תודה לך

:) ובהצלחה לכם. הייתי מתה שהתלמידים שלי יהיה להם מחשבים בבית ואינטרנט שאוכל להתכתב איתם ולעזור להם אבל רק לשני תלמידים שלי יש מחשב עם אינטרנט.

לפעמים עדיף בלי...

זה נכון שלאינטרנט ולמחשב יש את היתרונות שלהם.... אבל לפעמים זה גם מונע ממך להתעסק בדברים אחרים.. זה ממכר #_#"

MysteriousGirl

New member
אולי זה נכון מה

שאת אומרת אבל יש הרבה חומרים שאפשר לשלוח לתלמידים ואתרים שיכולים לשפר את האנגלית שלהם וזו המטרה שלי: שידברו אנגלית וילמדו ויצליחו.

MysteriousGirl

New member
יו אני הכי שונאת זה

כימיה ...לא אהבתי את המקצוע הזה כשהייתי בבית הספר למרות שהתחתנתי עם כימאי :) בהצלחה לך מקווה שתצליח בכימיה ובערבית ותביא מאה:) וכשתקבל ציון נעשה חפלה פה:)

למעלה