חוזרים ללימודים

«Pink Girl»

New member
../images/Emo124.gif אני :]

לאיזה כיתה עולים? או אוניברסיטה/צבא?יא' ניגשים השנה לבגרות בערבית? כמה יחידות?כן
מה לומדים עוד חוץ מערבית?הכוונה לעוד מקצוע מוגבר? ביולוגיה
יש שאיפות? ציפיות?להצליח יותר, ולהשיקע בהכל טיפ להצלחה בשנה החדשה?תשקיעו כמה שאתם יכולים
שיר שאתם מתחילים איתו את השנה?Unfaithfl משפט להתחיל איתו את השנה (רצוי בערבית )?من زرع حصد [מה שהמורה כתבה לי בסוף שנה חח
]
ואם כבר, אז נתפקד, לא? שם:שירי גיל:16 [עוד 5 ימים!
]
דרכי תקשורת:איסיקיו ומסנג'ר [למי שרוצה- בפרטי ב
]
תמוונה:נהה..
נוותר

צטלע

New member
אני.

לאיזה כיתה עולים? או אוניברסיטה/צבא? עולה לי"א ניגשים השנה לבגרות בערבית? כמה יחידות? ניגשת, ואני לא יודעת האמת. מה לומדים עוד חוץ מערבית? מוגבר- פיזיקה וצרפתית. יש שאיפות? ציפיות? אממ שנה שקטה. טיפ להצלחה בשנה החדשה? להשקיע. שיר שאתם מתחילים איתו את השנה? משפט להתחיל איתו את השנה (רצוי בערבית )? לא עולה לי כרגע
ואם כבר, אז נתפקד, לא? שם: מיטל גיל: 16 וחצי מיקום: חיפה דרכי תקשורת: מסנג'ר/ אייסיקיו.. תמונה:

EastGirl83

New member
עונה ../images/Emo3.gif

לאיזה כיתה עולים? או אוניברסיטה/צבא? אוניברסיטה
ניגשים השנה לבגרות בערבית? כמה יחידות? ממש לא
אבל בהצלחה למי שכן.
מה לומדים עוד חוץ מערבית? היסטוריה
יש שאיפות? ציפיות? לבנתיים יכולה להגיד שמקווה שלימודי ערבית יהיו בסדר...
טיפ להצלחה בשנה החדשה? המתכון להצלחה הוא כאשר מהתחלה עושים הכל בצעדי תינוק ולא למהר... לפעמים צריך גם להנות מהמסע עצמו
שיר שאתם מתחילים איתו את השנה? Athada-El-Aalam
משפט להתחיל איתו את השנה (רצוי בערבית )? يوم عسل و يوم بصل
שם: רומי
דרכי תקשורת: מסנג'רים ואיסיקיו

shirazlovemor

New member
אני ../images/Emo13.gif

לאיזה כיתה עולים? או אוניברסיטה/צבא? י"ב ניגשים השנה לבגרות בערבית? כמה יחידות? לא מה לומדים עוד חוץ מערבית? מחשבים ופיסיקה מורחב יש שאיפות? ציפיות? כמובן טיפ להצלחה בשנה החדשה? אמונה ומוטיבצי.. חשוב מאוד שיר שאתם מתחילים איתו את השנה? חושב עליה- עידן יניב משפט להתחיל איתו את השנה (רצוי בערבית )? ואם כבר, אז נתפקד, לא? שם: שירז גיל: 17 מיקום: מרכז דרכי תקשורת:מסן, אייסי

Dror Ha

New member
...

לאיזה כיתה עולים? או אוניברסיטה/צבא? יב' ניגשים השנה לבגרות בערבית? כמה יחידות? כן, 2 יחידות אחרונות. מה לומדים עוד חוץ מערבית? פיזיקה יש שאיפות? ציפיות? שואף לסיים ערבית ככה עם 95.. טיפ להצלחה בשנה החדשה? לקחת הכל בפרופורציה, לא להתייאש יותר מדי..והעיקר להנות מהשנה האחרונה בבי"ס כמו שצריך
שיר שאתם מתחילים איתו את השנה? לא יודע :\ משפט להתחיל איתו את השנה (רצוי בערבית )? אמנם לא בערבית, אבל משפט נחמד, ואולי הוא מתאים יותר לשנים הבאות ולא לעכשיו, אבל בכל זאת
- "טעויות נובעות מחוסר ניסיון, וניסיון טוב נובע מטעויות.." ואם כבר, אז נתפקד, לא? שם: 17 גיל: דרור מיקום: רה"ע דרכי תקשורת: MSN: [email protected] תמונה: אין לי תמונה ששוקלת קצת :|

דללה

New member
אני! אני! אני! ../images/Emo13.gif

לאיזה כיתה עולים? י"ב ניגשים השנה לבגרות בערבית? כן כמה יחידות? השלמה ל5 מה לומדים עוד חוץ מערבית? רק מגמת ערבית... יש שאיפות? להצלחה.. ציפיות? להצלחה טיפ להצלחה בשנה החדשה? להשקיע כמה שיותר.. זה משתלם.. שיר שאתם מתחילים איתו את השנה? אין לי מושג.. משפט להתחיל איתו את השנה (רצוי בערבית )? ממממ... אילי פאת מאת :) שם: שני גיל: 17.5 מיקום: ר"ג דרכי תקשורת: מי שרוצה יכול לבקש דרך המסרים

B o N u s

New member
לאאאאאאאאא רוצה לחזורררררררררררררררררר ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

בעצם אני רוצה לחזור רק לשיעורי הערבית [-: אבל למתמטיקה [
], היסטוריה ושאר הדברים לא רוצהההה
:'(

yoavshovav

New member
גל, את פסדר את

לאיזה כיתה עולים? או אוניברסיטה/צבא? י"ב ניגשים השנה לבגרות בערבית? כמה יחידות? 2 השלמה ל 5 מה לומדים עוד חוץ מערבית? כימיה יש שאיפות? ציפיות? ואללה כן טיפ להצלחה בשנה החדשה? לעשות כייף שיר שאתם מתחילים איתו את השנה? הווו יש מלא. משפט להתחיל איתו את השנה (רצוי בערבית )? כל כלב בג'י יומו ואם כבר, אז נתפקד, לא? שם:יואב גיל: עוד מעט 18 מיקום: דרכי תקשורת:[email protected] מסנג'ר תמונה:

../images/Emo217.gif

לאיזה כיתה עולים? או אוניברסיטה/צבא? י"ב.
ניגשים השנה לבגרות בערבית? כמה יחידות? 2 השלמה ל-5.
מה לומדים עוד חוץ מערבית? כימיה
.
יש שאיפות? ציפיות? בהחלט.
טיפ להצלחה בשנה החדשה? שמרו על שפיותכם
.
שיר שאתם מתחילים איתו את השנה? Precious Things-Tori Amos.
משפט להתחיל איתו את השנה (רצוי בערבית )? ואם כבר, אז נתפקד, לא?
שם: גל.
דרכי תקשורת: מסרים
.
תמונה:

MrJacKasS

New member
תשובות

לאיזה כיתה עולים? או אוניברסיטה/צבא? עולה לצבא, לצערי לא למודיעין ניגשים השנה לבגרות בערבית? כמה יחידות? ניגשתי. 100 ב5 היחידות. מה לומדים עוד חוץ מערבית? רק זה. יש שאיפות? ציפיות? היו. טיפ להצלחה בשנה החדשה? אין. שיר שאתם מתחילים איתו את השנה? דאלידא - סלאמה יא סאלמה. משפט להתחיל איתו את השנה (רצוי בערבית )? באסם אללה (אל)רחמן (אל)רחים ואם כבר, אז נתפקד, לא? שם: אורי גיל: 18 מיקום: כפ"ס דרכי תקשורת: 168310981 תמונה:

למעלה