קרניjack

New member
../images/Emo65.gifברוכים הבאים לפורום ערפדים!../images/Emo13.gif../images/Emo65.gif

פורום ערפדים הוא המשך ישיר לקומונת "ערפדים" שפעלה בארבעה וחצי החודשים האחרונים ממש פה ( מוזמנים להציץ בתכני הקומונה). הפורום מוקדש לדמויות הערפדים הלקוחות מן הקולנוע, הספרות והמוזיקה ויעסוק בכל היבט, שאלה,קשר, תהייה או חקר הדמות מכל מקום על פני הנייר, הסרט והגלובוס! גם אם ראיתם רק סידרת ערפדים אחת, או שעדיין לא קראתם ספרים בנושא ואתם אוהבים את הדמות- אל תהססו להצטרף
גלישה נעיצה וברוכים הבאים

dsol

New member
שלומקה../images/Emo2.gif_../images/Emo189.gif

אתה חי ! ממצב ?

מזל טוב../images/Emo65.gif

אני לא מבינה כלום בערפדים אבל זה נשמע פורום מגניב.. ואגב כדאי לך לעדכן את החתימה

litaf1

New member
וואיי קרן!! תותחית!! חחח

מניחה שהצטרפתי. אממ. היי כולם

Rose131

New member
שיווו קרן מזלטוב ענקייייי!!!!!

בדיוק הקומונה הייתה בתודעה שלי השבוע כי היה לי רעיון לדיון על צמחונות, בהזדמנות אפתח אותו
בהצלחה!!!!1

Rose131

New member
סוג של,

התהיה שלי היא לגבי ערפדים שהם צמחונים! הרי אנג'ל וספייק שותים דם חזירים, נכון? וגם הייתה לאנג'ל תקופה של דם חולדות וכל זה. אז בעצם, מה אם ערפד הוא צמחוני?
טוב, דיון מטומטם

skipp

New member
אם אתה מסתמך רק על הערפדים של הבאפיוורס

אז הם פשוט יכולים לא לשתות דם בכלל, באנג'ל כבר הוכיחו שהם יכולים לעבור תקופות ארוכות בלי לשתות דם ובעצם הם לא ממש חייבים לשתות דם, קח לדוגמא את סוף עונה 3 של אנג'ל שקונור זרק את את אנג'ל למצולות לשלושה חודשים חחח נראה לי שאני הולך לאהוב את הפורום הזה

Rose131

New member
יכולים זה יחסי../images/Emo3.gif

כשווסלי שולף אותו מהקרקעית אנג'ל כזה חצי מת[טוב, עד כמה שערפד יכול להיות חצי מת
] ואז ווסלי באלטרואיסטיות ואומץ נותן לו לשתות מהדם שלו[של ווסלי]. ורק אז הוא מתחיל להתאושש. ובכל זאת, 3 חודשים באוקיינוס זה לא ממש מאמץ פיזי, אני חושבת שבלי דם ועם תזוזה הם קצת כזה.. לאדעת, מה בעצם יכול לקרות לערפדים?

למעלה