כולן מוזמנות לשרשור ההתפקדות של ספטמבר

../images/Emo68.gifכולן מוזמנות לשרשור ההתפקדות של ספטמבר

כינוי-
גיל-
מצב משפחתי-
מיקום-
דבר שהייתי לוקחת איתי לאי בודד-
אדם מהעבר שלי שהייתי רוצה לפגוש (מכל סיבה שהיא)-
התכונה שאני הכי ידועה בה-
אם תבואו לבקר אצלי, תמיד תמצאו-
וחיית המחמד שלי היא.... (למוסיפות תמונה תהיה נקודת זכות בגן העדן של החיות :)

בת עולם

New member
אני ראושנה ../images/Emo13.gif

כינוי- בת
גיל- 39 (כמעט 40)
מצב משפחתי - רווקה
מיקום - יפו
דבר שהייתי לוקחת איתי לאי בודד - הרבה ספרים
אדם מהעבר שלי שהייתי רוצה לפגוש (מכל סיבה שהיא)- חברים מארץ מולדתי
התכונה שאני הכי ידועה בה - שקטה (זה שאני ידועה בזה, זה לא אומר שאני תמיד כזו)
אם תבואו לבקר אצלי, תמיד תמצאו - ספרים שעוד לא קראתי
וחיית המחמד שלי היא.... (למוסיפות תמונה תהיה נקודת זכות בגן העדן של החיות :) - תולי
בת 9 שנים וסופי
בת 10 חודשים הנה
סופי...

מורן א

New member
מתפקדת

כינוי - מורן (וגם שמי האמיתי)
גיל - 33
מיקום - קרית ביאליק
דבר שהייתי לוקחת איתי לאי בודד - את אשתי
אדם מהעבר שלי שהייתי רוצה לפגוש - לא עולה לי מישהו שהייתי רוצה לפגוש ולא פגשתי
התכונה שאני הכי ידועה בה - יצירתיות ויכולת הקשבה
אם תבואו לבקר אצלי, תמיד תמצאו - מוסיקה טובה
וחיית המחמד שלי היא - ג'דה. חתולת טריקולור יפהפיה עם שלוש רגליים

a n a t i 3 3

New member
גם אני עונה............

כינוי-ענתי (שמי האמיתי) גיל- 36 מצב משפחתי- גרושה + שנים מיקום- רחובות דבר שהייתי לוקחת איתי לאי בודד- את ילדיי כמובן אדם מהעבר שלי שהייתי רוצה לפגוש (מכל סיבה שהיא)- אבא שלי ז"ל שנפטר שהייתי בת 19. התכונה שאני הכי ידועה בה- חברותית, רגישה אם תבואו לבקר אצלי, תמיד תמצאו- בית פתוח
וחיית המחמד שלי היא....ילדים זה נחשב?
כרגע אנחנו ללא חיות אחרי שנעלמה לנו הכלבה שאהבנו
(למוסיפות תמונה תהיה נקודת זכות בגן העדן של החיות :)

עכשיו תורי? טוף../images/Emo54.gif

כינוי - טופי
גיל - 38
מצב משפחתי - רווקה
מיקום - מושב באזור עפולה
דבר שהייתי לוקחת איתי לאי בודד - חוץ מאת החתולה שלי, אפשר מחשב? וגם פטיש ומסמרים, וים חתולים עזובים (שלא אצטרף להזמין לוכד נחשים
וגם סתם כי אני אוהבת)
אדם מהעבר שלי שהייתי רוצה לפגוש (מכל סיבה שהיא) - לא חוזרת אחורה
התכונה שאני הכי ידועה בה - פרקטיות והומור מיוחד
אם תבואו לבקר אצלי, תמיד תמצאו - שערות של החתולה שלי, בדלי סיגריות במאפרה, קצת חרקים (בכל זאת מושב)
וחיית המחמד שלי היא.... הזכרתי כבר את החתולה שלי???
והגיברת במלוא האדרת
נוּנה

dify

New member
מתפקדת :)

כינוי-dify גיל- 31 (אבל 19 בנשמה :) מצב משפחתי- בזוגיות מיקום מועדף- בבית, עדיף מול המחשב :) דבר שהייתי לוקחת איתי לאי בודד- את זוגתי וכל מילות השירים של המוסיקה הישראלית אדם מהעבר שלי שהייתי רוצה לפגוש (מכל סיבה שהיא)- אפשר מההווה? את אבא שלי, הוא לא בארץ. התכונה שאני הכי ידועה בה- נוכחות. אם תבואו לבקר אצלי, תמיד תמצאו- בלאגן :) (וקורב לוודאי את דפנה צמודה) וחיית המחמד שלי היא....חלותה, החתול והכתמתמות :)

בלאגן בלאגן בתקרה

אני מגלה פה שאנחנו שותפות לאותה תכונה שאחרים מייחסים אליה שליליות. אני דווקא אוהבת את הבלאגן שלי, אבל זוגתי פצחה ממזמן במלחמת חורמה בבלאגן(היא מנסה לעשות לי בלאגן בסדר!).

גמני רציתי לכתוב נוכחות, אבל לא הייתי בטוחה

שזו תכונה
ושכחתי לכתוב שילדותיות זה גם משהו שמאד מאפיין אותי

תורי

כינוי: בעצם הוא שמי- דפנה הרשקו.
מיקום: מול המחשב, על הספה- ביד אחת מקלידה וביד השניה מלטפת את כריסטופר.
דבר שהייתי לוקחת לאי בודד: את תחיה, כמובן, וגם את הנגן MP3 שלי.
אדם מהעבר: לנין, אישיות גדולה שאני מעריצה.
אם תבואו לבקר אצלי תמצאו בעיקר: בלאגן וחומרי עבודה.
כריסטופר, או כריסטוף- החתול.

אאוץ' (זה הולך להיות מבהיל)

לסבית בת/33 (אבל זה בגלל שחישבו לא נכון את לוח השנה כי עובדה שהזמן רץ)/רווקה (מישהי בשידייט, בימים שעוד טרם קם הפורום ולכן נאלצתי להסתפק בשידייט ביקרה את המילה הזו אשר לקוחה מלשון ריק בטענה שחייה מלאים, וכך גם אצלי)/מיקום: אאוץ', עיר שהיא קורבן לוועדות תכנון ובניה שלקחו סמים (או שוחד) טרם ההחלטה, שיא הכיעור העירוני, ואגב עיר שפעם הייתה שיא היופי/דבר שהייתי לוקחת איתי לאי בודד? תלוי ביום שבו אני נשאלת, אם תשאלו אותי היום אז שורה של פסקי דין ומאמרים להשלמת מאמר כלשהוא, וכמובן לפטופ
, כן, וורקוהליזם/אדם מהעבר? האם החיים שלי היו כה משמימים שאיני יכולה לחשוב על אחד/ת כזה? אה בטח, חברתי איילת מגיל 20 שאיבדתי את עקבותיה, ופגשתי אותה פעם בקניון כפ"ס/התכונה שאני הכי ידועה בה: מן אסרטיביות עורךדינית מפחידה ולא נעימה, רגע, אני חייבת לטלפן לכמה מהחברים שלי שאוהבים אותי וקצת יחמיאו לי יותר, טוב, אני לא הולכת להעיר אף אחד בשעה כזו, טוענים שאני .... לא זה מחמיא מידי ואסור לפולנים לכתוב מחמאות על עצמם. טוב, מחר בבוקר אבקש מכמה מחברי לכתוב כמה תכונות טובות שמפאת פולניותי נבצר ממני לאמר את שמן/חיית המחמד שלי היא גם בת הזוג שלי בינתיים עד שתבוא אחרת (זה כמו שהרש"פ היא תחליף זמני למדינה פלשתינית וכו')

לנוצה

New member
זאת אני

כינוי- לנוצה גיל-30 מצב משפחתי- תפוסה חזק ע"י אישתי הנפלאה מיקום- מרכז דבר שהייתי לוקחת איתי לאי בודד- את אישתי אדם מהעבר שלי שהייתי רוצה לפגוש (מכל סיבה שהיא)- סבתא שלי ז"ל התכונה שאני הכי ידועה בה- סובלנות אם תבואו לבקר אצלי, תמיד תמצאו- שוקולדים וחיית המחמד שלי היא.... קוקה החתולה הכי יפה בעולם

וזאת אני גם....

כינוי-אישה נפלאה גיל-34 (אוטוטו 35 ) מצב משפחתי- תפוסה חזק על ידי לונצ'לה שלי מיקום- מרכז דבר שהייתי לוקחת איתי לאי בודד- את אישתי אדם מהעבר שלי שהייתי רוצה לפגוש (מכל סיבה שהיא)- את סבתא ז"ל התכונה שאני הכי ידועה בה- טובת לב אם תבואו לבקר אצלי, תמיד תמצאו- שוקולדים,ושלווה וחיית המחמד שלי היא.... (למוסיפות תמונה תהיה נקודת זכות בגן העדן של החיות :) קוקה בתמונה של לונצה

lucky11

New member
היי, שמחה לגלות פורום לבנות גילי

כינוי- לאקי גיל - 30 מצב משפחתי- רווקה, מיקום מרכז דבר שהייתי לוקחת איתי לאי בודד- את החיות שלי אדם מהעבר שלי שהייתי רוצה לפגוש- את אבא שלי שנפטר כשהייתי בת 16 התכונה שאני ידועה בה- שמחה, קוצים לא מסוגלת לשבת בשקט חייבת להיות עסוקה אם תבואו לבקר אצלי, תמיד תמצאו- בית פתוח חיית המחמד שלי היא- סוסה

lucky11

New member
../images/Emo13.gif

מגניב... ואני חשבתי שלכולן יש פה רק חתולים.... דרך אגב הכלבים והחתולים אצל האקסית חחחה אנחנו ביחסיים טובים אז יש זכיות ביקור

סאנסטון

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo60.gif

יש גם מזה וגם מזה. אני רק תהיתי יומיים על ההגדרה "חיית מחמד"

למעלה