כולן מוזמנות לשרשור ההתפקדות של ספטמבר

אפשר גם???

אמנם רק בת 29 אבל הגיל הוא רק נתון פיזי... כינוי- חיפושית78 גיל- 29 וארבעה חודשים מצב משפחתי- בנדנדת של הלוך ושוב שלא נגמרת כבר שנתיים וחצי... מיקום- הרצליה (לא.. לא פיתוח...) דבר שהייתי לוקחת איתי לאי בודד- טלפון סלולרי כדי שאוכל לנהל את העולם בשיחת טלפון.. אדם מהעבר שלי שהייתי רוצה לפגוש (מכל סיבה שהיא)- ההמממ... שאלה קשה... התכונה שאני הכי ידועה בה- עקשנות, הרבה הרבה.. אם תבואו לבקר אצלי, תמיד תמצאו- אוזן קשבת!! אוהבת להקשיב.. וחיית המחמד שלי היא.... (למוסיפות תמונה תהיה נקודת זכות בגן העדן של החיות :) - מתביישת להודות אבל אין לי חתול...

dify

New member
לא נורא :)

we love you anyway אפילו בלי החתול :):):) ברוכה הבאה :) (גם אוגר דמיוני יתקבל בברכה :)

merav228

New member
רק על עצמי לספר ידעתי....

כינוי - הזויה גיל - 28, אני אוהבת נשים בוגרות...:)))) מצב משפחתי - רווקה ומחפשת לקשר רציני... מיקום - ת"א, ניידת עם אופנוע... דבר שהייתי לוקחת איתי לאי בודד - אישה, יין אדום ומוזיקה... אדם שהייתי רוצה לפגוש - אחותי ז"ל, נפטרה לפני 5 שנים. תכונה שאני הכי ידועה בה - זורמת עם הצעות הזויות... אם תבואו לבקר אותי, תמיד תמצאו - מידע רפואי...חולה על בריאות ורפואה. וחיית מחמד - על הצלחת או בגן חיות... יום נפלאאאאאאאאא ומזל טוב לפורום החדש הזה!! בהצלחה!!!

dify

New member
ברוכה הבאה :)

מעניין כמה תגובות של צמחוניות את הולכת לקבל עכשיו....... (אני הייתי ממחפשת מקום מחבוא
) על מה את נוהגת? גם אני על דו גלגלי :)

merav228

New member
תודה רבה, חן חן..

היי... תודה על הברכות... ראשית, אני לא מפחדת ממה שאני, אין לי סיבה להתחבא, ואני לא מתכוונת לרגע להצטער שאני לא צמחונית, אפילו אני שונאת חסה, למרות שאני יודעת שזה בריא!!! במיוחד למע' העיכול..חחחח( אמרתי שאני חולה על בריאות כבר?!) אני רוכבת על MOVIE 125 סמק - אדום מהמם!!! ואת?

tenisplayer

New member
שלום לכולם

כינוי- השם לי: טל גיל- 27.5, מקווה שזה לא פוסל אותי מלהשתתף בפורום המדליק שנוצר כאן. מצב משפחתי- רווקה , לא בזוגיות כרגע. מיקום- תל אביב דבר שהייתי לוקחת איתי לאי בודד-בחורה יפה ושף צמוד אדם מהעבר שלי שהייתי רוצה לפגוש (מכל סיבה שהיא)- אין. התכונה שאני הכי ידועה בה- מופנמות אם תבואו לבקר אצלי, תמיד תמצאו- שוקולד מריר 70% קקאו וחיית המחמד שלי היא.... (למוסיפות תמונה תהיה נקודת זכות בגן העדן של החיות :) כלב גולדן רטריבר, למרות שעדיין לי אחד משלי...

merav228

New member
היי טל..

גם אני חדשה וקיבלו אותי בזרועות פתוחות, אז אני גם מאחלת לך קליטה טובה ובהצלחה....לשתינו בעצם...:) ואחלה בחירה על השף... יאללה בואי יחד לאי....

מתפקדת

כינוי - מבקרת. אבל אפשר להשתמש בזה שאמא נתנה לי- דפנה גיל + מצב משפחתי- 25 ונשואה באושר לבת 30+ (אז הרשתי לעצמי להיכנס) מיקום- על המיטה, מול המחשב דבר שהייתי לוקחת לאי בודד- את אשתי, את החתולה שלנו, וסירה קטנה ומצויידת כדי לצאת משם אם ימאס אדם מהעבר שלי שהייתי רוצה לפגוש- מישהי שהייתה איתי בתנועת הנוער, ומאז התיכון לא ראיתי אותה התכונה שאני הכי ידועה בה- חיוביות אם תבואו לבקר אצלי תמיד תמצאו- שוקולד, או אותי בקריז
וחיית המחמד שלי היא- החתולה הג'ינג'ית הכי מהממת בעולם, שהיום קיבלה סטייק אנטריקוט (טוב נו, אוכל חתולים עם מדבקה שעליה כתוב סטייק אנטריקוט. אני לא מבינה את מי הם חושבים שזה משכנע)

../images/Emo39.gif גמאני ../images/Emo140.gif

כינוי-דיווה :)
גיל-31 <עוד 3 חודשים 32>
מצב משפחתי-נשואה <כן, בעלי יודע>
מיקום- מרכז
דבר שהייתי לוקחת איתי לאי בודד-המון ספרים.. מקרר לאלכוהול ואת זה שחשוב לי
אדם מהעבר שלי שהייתי רוצה לפגוש (מכל סיבה שהיא)- סבא שלי שנפטר לפני 7 שנים בבת אחת.. יש דברים שהוא לא הספיק לראות והוא חסר לי בככ הרבה מובנים
התכונה שאני הכי ידועה בה-חברותית וטיזרית
אם תבואו לבקר אצלי, תמיד תמצאו-מה לא תמצאו??
וחיית המחמד שלי היא....אין לי,הייתה כלבה בשם זינה.. ו2 דגים בשם פאנג ושווי שמתו
תמונה שלי במקום הולך??
קבלו שיר צ'ופר

שרשור

כינוי- בפנוחו גיל-25 מצב משפחתי-רווקה מיקום-מרכז דבר שהייתי לוקחת איתי לאי בודד- אולר ושלט אוניברסלי (ככה רק בשביל הדמיון..) אדם מהעבר שלי שהייתי רוצה לפגוש (מכל סיבה שהיא)-זאת, ההיא שם מלמעלה התכונה שאני הכי ידועה בה- צדק אם תבואו לבקר אצלי, תמיד תמצאו- שתייה טובה וחיית המחמד שלי היא.... :) חתלתולים, כן כן גם אני כזאת

l o k i t a 1 1

New member
היי לכולן... שיהיה חג שמח

כינוי: לוקיטה גיל- : 30 מצב משפחתי- רווקה + 2 בזוגיות דבר שהייתי לוקחת איתי לאי בודד- את ילדיי, אהובת/אהוב ליבי אדם מהעבר שלי שהייתי רוצה לפגוש (מכל סיבה שהיא)- ג'נין.. התכונה שאני הכי ידועה בה- חיוך וצחוק מתגלגל אם תבואו לבקר אצלי,תמיד תמצאו- צחוק וכיף. וחיית המחמד שלי היא.... חתולה פרסייה אפריקאית

למעלה