שאלונים ומשחקים

O דילב O

New member
../images/Emo35.gifשאלון ארוך../images/Emo35.gif

שמות. השם של הבנאדם שאתה מאוהב בו: השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: השם של קרוב משפחה אהוב: השם של המורה השנוא/ה עליך: השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: איזה. שמפו ומרכך אתה משתמש: קרם לשיער אתה משתמש: דאודורנט אתה משתמש: בושם אתה משתמש: מסטיק שאתה בד"כ לועס: קפה אתה שותה: ואיזה תה: פירות משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: יומן יש לך לבצפר (אם יש): איזה מחשב יש לך: מצלמה יש לך: פלאפון יש לך: סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: כרגע. עם מי אתה מדבר בתוכנות המסרים? עם מי אתה מדבר בטלפון? מה אתה שומע? איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מה אתה עושה בהמשך היום? מה עשית לפני שענית על השאלון? אי פעם. נהגת: התנשקת: עשית אהבה: טסת לחו"ל: ביזבזת את כל הכסף שלך : עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: נשארת ער לילה שלם: עבדת במשהו והרווחת כסף: או/או. יס או הוט? מסנג`ר או אייסיקיו? קיץ/אביב או חורף/סתיו? שחור או לבן? מחשב או טלויזיה? ספה או כורסה? ארנק או קופה? המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? כסא מסתובב או כסא רגיל? כסא עם ידיות או בלי ידיות? בשר או חלב: פסטה או סלט? שניצל טופו או שניצל רגיל? אמריקה או אנגליה? ישראל או מקום אחר? רוק או פופ? פוסטרים או קירות חלקים? לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? יש לך חבר/ה? מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? יש לך חשבון פלאפון גבוה? מה אתה מעדיף, שיחות או הודעות? אתה עושה גבות? אתה מרגיש יפה? למה? אתה ביישן או פתוח? מה הצבע האהוב עליך? מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? אתה מאושר? היית פעם מאוהב? כיף? שיחקת פעם בסימס 2? מה אתה חושב על העם הבריטי? מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: אוכל הכל/צמחוני/טבעוני: ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: יש פירסינג? קעקועים? התמכרויות? איזה שפות אתה דובר? ציטוט מועדף/ מוטו: האם אתה חי את הרגע? יש לך סודות? אתה שונא את עצמך? האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? יש לך הרגלים רעים? איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? מה הפחד הגדול ביותר שלך? אתה יודע לשיר? האם אתה מתבודד? בזמן האחרון מה החולשה הכי גדולה שלך? אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? ומה הכי פחות אוהב? יש לך ביטחון עצמי? מאמין ב- אלוהים? רוחות? חיים שלאחר המוות? פיות? מלאכים? ערפדים? אהבה ממבט ראשון? אהבה וירטואלית? אהבה בשלט רחוק?

נוופריי

New member
ליידיס פפירססט D::

שמות. השם של הבנאדם שאתה מאוהב בו:אלעד , השם של הבנאדם שאתה הכי שונא:חחחחחחחחח מאור :] השם של קרוב משפחה אהוב: בתאל :] השם של המורה השנוא/ה עליך: נאממ, מאיה השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: חח עליכם :] איזה. שמפו ומרכך אתה משתמש: פאנטן , או פיינוק . קרם לשיער אתה משתמש: אממ מיכל מרקייר . או נטורל , דאודורנט אתה משתמש:אממ אקס ,,חחח D= , נושם וכייף :] בושם אתה משתמש: חחחחח דולצ'ה מסטיק שאתה בד"כ לועס:בזוקה או אורביט . קפה אתה שותה:כן ואיזה תה: פירות ?!,, לא , משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו:באבלס.. יומן יש לך לבצפר (אם יש): כן ,,.. איזה מחשב יש לך: גם נייד וגם רגיל :] מצלמה יש לך: כן פלאפון יש לך: כן סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: חח , לא אוהבת להשוויץ סתמו. כרגע. עם מי אתה מדבר בתוכנות המסרים? לא מדברת. עם מי אתה מדבר בטלפון? עכשיו ?!:S מה אתה שומע? מותק אני לא היויו שלך :] איזה חלונות פתוחים לך במחשב? אממ פלייריסט שיחה עם רינת לילך הדר דודה , מסנג'ר עם נוי D= ... מה אתה עושה בהמשך היום? בבית :] מה עשית לפני שענית על השאלון? הייתי באורנג' עם דילב D= חח אמאלה , דילב יחופפת היה הכי מצחייק D- אי פעם. נהגת: כה התנשקת:כה עשית אהבה:לא טסת לחו"ל: כה ביזבזת את כל הכסף שלך : כה עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה:כה נשארת ער לילה שלם: כה עבדת במשהו והרווחת כסף:לאDD= או/או. יס או הוט? יס מסנג`ר או אייסיקיו?מסנג'ר , בגלל אלעד איסיקיו [[ : קיץ/אביב או חורף/סתיו? קיץ , שחור או לבן? שחור בבגד לבן בכללי :] מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה? ?:SSSSSSSS ארנק או קופה? אארנק... המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? אחר כסא מסתובב או כסא רגיל? סתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? ידיות . בשר או חלב: חלב פסטה או סלט? סלט שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל , טופו?! מה אני טיבעונית . אמריקה או אנגליה? ? ישראל או מקום אחר? ישראל רוק או פופ? פוסטרים או קירות חלקים? חלק לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? כן, נופופו נופופה מחשושהD= נופי.. שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? נופופה ומחשושה בבית חחח ונופופה במסנג'ר ונופופו באיסיקיו D= יש לך חבר/ה? לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי?נאממ מחב יש לך חשבון פלאפון גבוה? כן:S מה אתה מעדיף, שיחות או הודעות? שיחות אתה עושה גבות?כה אתה מרגיש יפה? כה למה? ג'יק אתה ביישן או פתוח? פתוח מה הצבע האהוב עליך? כל מיני . מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי?שום דבר מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? לרדת במישקל .....:S אתה מאושר? כה היית פעם מאוהב?פעם?! כיף? לא ממש . שיחקת פעם בסימס 2?כה מה אתה חושב על העם הבריטי? מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס?להתגייס מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימינית... אוכל הכל/צמחוני/טבעוני:הכל , כשר. ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: יש פירסינג? כה קעקועים? נוט התמכרויות? כה איזה שפות אתה דובר? עיברית . ציטוט מועדף/ מוטו: דדדדדדדדדדדלזזזזזזזז חופפפפפפפפפפפפתDDD= האם אתה חי את הרגע? כה יש לך סודות? המון אתה שונא את עצמך?תלוי מתי האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? חחח חרטומים D= יש לך הרגלים רעים? כן איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? חח אאאאאאוי רזית איזה יפה D= חחחחחחחחחחח אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? חחחחחחח נופר בוסקילה השיגעונית חחחח אנערף מה הפחד הגדול ביותר שלך? מוות :(( אתה יודע לשיר? לא האם אתה מתבודד? בזמן האחרון כן, מה החולשה הכי גדולה שלך? רגישות אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה?נאממ 1 ??, יש מלא . אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לא יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית?כן.......... אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? כן ברוך ה' אין טלונות :] מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? שבחיים לומדים מטעויות :] מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? חחחחחחחחחח! נאממממ פחות 5 קילו אני יאהב את כולו[[: ומה הכי פחות אוהב? אין .. יש לך ביטחון עצמי? אממ, אפשר לומר שכן . מאמין ב- אלוהים? 100% רוחות? לא חיים שלאחר המוות? כה פיות? לא מלאכים? לא ערפדים? כן אהבה ממבט ראשון? כה אהבה וירטואלית? ?:S אהבה בשלט רחוק?כה [[:

O דילב O

New member
../images/Emo105.gifעונה.

שמות. השם של הבנאדם שאתה מאוהב בו: כרגע אין כזה. השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: רז. השם של קרוב משפחה אהוב: סבתא רותי *מאוהב* השם של המורה השנוא/ה עליך: אביגיל לוי ומאיה. השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: כל האנשים שאיבדו את האנשים שחשובים להם [אמא, אבא, חבר\ה, סבא, סבתא] איזה. שמפו ומרכך אתה משתמש: הנד אנד שולדרז. קרם לשיער אתה משתמש: - דאודורנט אתה משתמש: לא יודעת איך קוראים לו. בושם אתה משתמש: 212 , Black , Fantasy , Rich מסטיק שאתה בד"כ לועס: מנטה של אורביט . כחול או ירוק. קפה אתה שותה: נס :) ואיזה תה: לא שותה תה, רק שאני חולה. משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: icy tawer יומן יש לך לבצפר : Lee Cooper איזה מחשב יש לך: רגיל עם מסך דק. מצלמה יש לך: מצלמה . פלאפון יש לך: הורוד הדק. סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: חדר יפה :] כרגע. עם מי אתה מדבר בתוכנות המסרים? שירן חברה שלי. עם מי אתה מדבר בטלפון? אף אחד. מה אתה שומע? עברי לידר , סינרגיה. איזה חלונות פתוחים לך במחשב? בלוג של חברה , פורום, וחלון הודעות. מה אתה עושה בהמשך היום? רואה טלויזיה , עושה קצת דוגמאות של ציפורניים , רואה תשוקת הנצים והולכת לישון אני עייפה מאוד
מה עשית לפני שענית על השאלון? הייתי בפורום. אי פעם. נהגת: לא התנשקת: כן עשית אהבה: לא טסת לחו"ל: לא ביזבזת את כל הכסף שלך : כן עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: כן נשארת ער לילה שלם: כן עבדת במשהו והרווחת כסף: כן או/או. יס או הוט? הוט מסנג`ר או אייסיקיו? אייסיקיו קיץ/אביב או חורף/סתיו? אביב שחור או לבן? לבן מחשב או טלויזיה? שניהם :) ספה או כורסה? מה ההבדל? ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? בית. כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם בשר או חלב: חלב פסטה או סלט? סלט שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל אמריקה או אנגליה? אמריקה ישראל או מקום אחר? מקום אחר רוק או פופ? רוק פוסטרים או קירות חלקים? קירות חלקים לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? במחשב ובמערכת סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? לא שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? אין יש לך חבר/ה? לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לראות טלויזיה, להזמין חברה, לעשות ציפורניים, להיות במחשב. יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא מה אתה מעדיף, שיחות או הודעות? שיחות אתה עושה גבות? ברור אתה מרגיש יפה? לא תמיד למה? ככה אתה ביישן או פתוח? פחותה מאוד מה הצבע האהוב עליך? צהוב , כתום ולבן. מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? לקחת דברים פחות ללב מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? אישי :) אתה מאושר? לא היית פעם מאוהב? יותר מידי פעמים חח כיף? תלוי במי את מאוהבת שיחקת פעם בסימס 2? לא מה אתה חושב על העם הבריטי? לא מתעניינת D= מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס ! מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? לא מענין אותי. ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית אוכל הכל/צמחוני/טבעוני: הכל ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: לראות את בת דודה שלי , לעזור לכלבה שלי להמליט פעמיים. יש פירסינג? כן, טבור קעקועים? לא התמכרויות? לא איזה שפות אתה דובר? עברית. אני יודעת גם אנגלית , ספרדית. ציטוט מועדף/ מוטו: "אם אוהבים , אוהבים עד הסוף. בטוב וברע" , "כלב הוא החבר הכי נאמן" האם אתה חי את הרגע? משתדלת. יש לך סודות? כן אתה שונא את עצמך? לא האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? כן יש לך הרגלים רעים? אולי איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? גוף יפה XD אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? "החיים על פי דילב" D: מה הפחד הגדול ביותר שלך? מוות. אתה יודע לשיר? ככה. האם אתה מתבודד? שמתחשק. מה החולשה הכי גדולה שלך? בנים רחבים *מאוהב* אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? --- אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? כן יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? כן אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? יש כאלה ויש כאלה. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? בזמן האחרון הנבתי כמה דברים בחיים. אני עוברת עכשיו תהליך של שינוי עם עצמי. ואני לא רוצה לפרט יותר :] מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? אנערף. ומה הכי פחות אוהב? ציצי חחחחחח
יש לך ביטחון עצמי? כשאני רוצה. מאמין ב- אלוהים? רוחות? חיים שלאחר המוות? פיות? מלאכים? ערפדים? אהבה ממבט ראשון? אהבה וירטואלית? אהבה בשלט רחוק?

O דילב O

New member
../images/Emo105.gifאופס. שכחתי את "מאמין ב"

מאמין ב- אלוהים? כן רוחות? כן חיים שלאחר המוות? כן פיות? לא מלאכים? לא ערפדים? לא אהבה ממבט ראשון? כן אהבה וירטואלית? לא אהבה בשלט רחוק? לא

ארוך כמו החיים..

שמות. השם של הבנאדם שאתה מאוהב בו:לא רלוונטי. השם של הבנאדם שאתה הכי שונא:לא יודעת. השם של קרוב משפחה אהוב: מור. השם של המורה השנוא/ה עליך: אסתר. השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו:הרבה איזה. שמפו ומרכך אתה משתמש:פינוק. קרם לשיער אתה משתמש: נטורל פורמולה. אבל לא הירוק,אחר. יותר טוב. :) דאודורנט אתה משתמש:יש לי הרבה. של קרליין, של לייף, של FA ועוד כמה. בושם אתה משתמש:אופוריה,אמור אמור,דונה קארן ניו-יורק,נינה ריצ'י,לקוסט פינק, 212 סקסי,הפנוטיק,של בריטני ספירס,קנזו. מסטיק שאתה בד"כ לועס:אורביט. קפה אתה שותה:לא שותה. משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו:בועות בצרורות,סימס. יומן יש לך לבצפר (אם יש):סתם מעפן. איזה מחשב יש לך:לא יודעת. מצלמה יש לך:יש לא יודעת מה השם. פלאפון יש לך: מוטורולה V6 סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ:מחשב ניידP: כרגע. עם מי אתה מדבר בתוכנות המסרים?לא נכנס לי:( עם אף אחד. אבל במייל עם נעמה. עם מי אתה מדבר בטלפון?אף אחד. מה אתה שומע?אביב גפן איזה חלונות פתוחים לך במחשב?הווינאמפ והדוא"ל. מה אתה עושה בהמשך היום?ב-8 הולכת לצפות במשחק של מכבי מול נהריה:). מה עשית לפני שענית על השאלון?כלים וסידרתי תחדר. אי פעם. נהגת:לא. התנשקת:כן. עשית אהבה:לא. טסת לחו"ל: כן. ביזבזת את כל הכסף שלך :כן. עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה:כן. נשארת ער לילה שלם:כן. עבדת במשהו והרווחת כסף:כן. או/או. יס או הוט?יס. מסנג`ר או אייסיקיו?מסן. קיץ/אביב או חורף/סתיו?תאמת?חורף הכי כיף. שחור או לבן? שחור. מחשב או טלויזיה? גם וגם. ספה או כורסה?ספה. ארנק או קופה?קופה. המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר?המקום שאני גרה בו כרגע. כסא מסתובב או כסא רגיל?מסתובב. כסא עם ידיות או בלי ידיות?עם ידיות. בשר או חלב:בשר! פסטה או סלט?סלט. שניצל טופו או שניצל רגיל?רגיל. אמריקה או אנגליה?אנגליה. ישראל או מקום אחר?ישראל. רוק או פופ?רוק. פוסטרים או קירות חלקים?גם וגם. לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב?מחשב. סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד?אכן. שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות?כן. יש לך חבר/ה?כן. מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי?לקרוא ספרים,לרקוד,צופים. יש לך חשבון פלאפון גבוה?כן. מה אתה מעדיף, שיחות או הודעות?שיחות. אתה עושה גבות?וודאי. אתה מרגיש יפה?לא יודעת. למה?ככה. אתה ביישן או פתוח?ביישן. מה הצבע האהוב עליך?כתום\אדום. מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי?לא יודעת. מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה?לא יודעת. אתה מאושר?כן. היית פעם מאוהב?כן. כיף?כן. שיחקת פעם בסימס 2?וודאי. מה אתה חושב על העם הבריטי?אחלה. מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס?צריך להתגייס. מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות?אין לי דעה. ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים:ימני. אוכל הכל/צמחוני/טבעוני:אוכל הכל. ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר:לא עכשיו. יש פירסינג?כן. קעקועים?לא. התמכרויות?לאלכוהולD: סתם. אמ, לנעמה. איזה שפות אתה דובר?עברית,אנגלית. ציטוט מועדף/ מוטו:אין לי כוח לחשוב. האם אתה חי את הרגע?כן. יש לך סודות?כן. אתה שונא את עצמך?לא. האם אתה אוהב את הכתב יד שלך?כן. יש לך הרגלים רעים?כן. איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים?נעזוב את זהD: אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו?לא יודעת. מה הפחד הגדול ביותר שלך?מוות. אתה יודע לשיר?לא! אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה?הרבה. אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית?לא. יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית?הרבה. אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו?בערך. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים?אין לי כוח,נו. מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך?לא יודעת. ומה הכי פחות אוהב?הרבה. יש לך ביטחון עצמי?לא. מאמין ב- אלוהים?אמונה מעורערת. רוחות?לא. חיים שלאחר המוות?כן. פיות?לא. מלאכים?לא. ערפדים?לא. אהבה ממבט ראשון?כן. אהבה וירטואלית?לא. אהבה בשלט רחוק?לא.

עונה לזונה : ] D=

שמות. השם של הבנאדם שאתה מאוהב בו: מוזר,אני מתפלאה על עצמי,אבל אין כרגע. השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: רזזזזזזזזזזזזזזזזז אחחחח שונאת להרוג אותו להרוג ! השם של קרוב משפחה אהוב: מאמא שליי
השם של המורה השנוא/ה עליך: מאיוצ'קנה : ] השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: רז , אם הייתן רואות איך הוא נראה גם אתן הייתן מרחמות עעליו, איזה. שמפו ומרכך אתה משתמש: נממ של לייפ קרם לשיער אתה משתמש: מוס שלל וולה דאודורנט אתה משתמש: ליידי ספיצטיק D= בושם אתה משתמש: היפנוטיק מסטיק שאתה בד"כ לועס: אורביט קפה אתה שותה: = ואיזה תה: צמחים D: משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: באבלסססס : ] יומן יש לך לבצפר (אם יש): חחח של לי קופר איזה מחשב יש לך: חמוד ונחמד D= מצלמה יש לך: לא זוכרת מה שמה פלאפון יש לך: סוני אריקסון סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: אדידס לבנות כפרה עליהם D= כבר לא לבנות כרגע. עם מי אתה מדבר בתוכנות המסרים? חחחחחח ליגל החפרנית D= עם מי אתה מדבר בטלפון? לא מדברת מה אתה שומע? השיר הזה של שייגעצ " במסיבות שבולעים כדורים היא מצאה חברים חדשים" או משהו כזה איזה חלונות פתוחים לך במחשב? 5 מה אתה עושה בהמשך היום? ישנה,ישנה וישנה מה עשית לפני שענית על השאלון? הלכתי לסבתוש שלי אי פעם. נהגת: אכןן [ : התנשקת: אכן עשית אהבה: לא חח טסת לחו"ל: ^^ ביזבזת את כל הכסף שלך : אמת עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: אמת נשארת ער לילה שלם: אמת עבדת במשהו והרווחת כסף: אמת או/או. יס או הוט? יס מסנג`ר או אייסיקיו? מסנג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו? חורףףףף שחור או לבן? לבן מחשב או טלויזיה? טלויזיה ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? מקום אחר כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם בשר או חלב: חלב פסטה או סלט? פסטה לשלטון ! שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל מה טופו מה אני צ'ינצ'ילה D= אמריקה או אנגליה? אמריקה ישראל או מקום אחר? ישראל רוק או פופ? פופ פוסטרים או קירות חלקים? קירות חלקים לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? תותיייייי D: שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? חחחח לא יודעת יש לך חבר/ה? לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? אותכם יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא מה אתה מעדיף, שיחות או הודעות? הודעות אתה עושה גבות? כה אתה מרגיש יפה? לא למה? ככה אתה ביישן או פתוח? תלוי למי מה הצבע האהוב עליך? כחול מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? עקשנות ותמימות מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? חחחחח לא יודדעת אתה מאושר? אמת היית פעם מאוהב? פעם?D= כיף? לא שיחקת פעם בסימס 2? בטח מה אתה חושב על העם הבריטי ? שיש להם מבטא מציקק מאודדדדדדדדד מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס וחובה על כולם מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? לא אכפת לי ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים : ימני אוכל הכל/צמחוני/טבעוני: הכל ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: למה נראה לכם שאשתף אותכם בזה? יש פירסינג? הליקסס ואף קעקועים? נייט התמכרויות? נעליים איזה שפות אתה דובר? כל מה שבא לכם ציטוט מועדף/ מוטו: "אין לנו על מי לסמוך רק על אבינו שבשמים" אומר הכל האם אתה חי את הרגע? לא יש לך סודות? לא אתה שונא את עצמך? לא האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? כה יש לך הרגלים רעים? לא איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? שאני יפהD= צחוקים איתם.ושאני חמודה, חחח אנשים חולי נפש אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? לא יודעת מה הפחד הגדול ביותר שלך? אלוהים אתה יודע לשיר? כה האם אתה מתבודד? לא מה החולשה הכי גדולה שלך? חחחחחח הרבה חולשות אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? נממממ אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לא יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? כןן,עגיל בלשון אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? בטח מעולים מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לא לסמוך על אפחד חוץ ממנו מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? שפתיים כפרה עליהם ומה הכי פחות אוהב? אוזניים D= יש לך ביטחון עצמי? כה לפעמים יותר מדי מאמין ב- אלוהים? בטח רוחות? לא חיים שלאחר המוות?כן פיות? לא מלאכים? לא ערפדים? לא אהבה ממבט ראשון? כן \: אהבה וירטואלית? כן אהבה בשלט רחוק? לא

O דילב O

New member
../images/Emo105.gif"רז, אם הייתן רואות אותו הייתן מרחמות

עליו"
פוטי שלי , אני אוהבת את הצניעות שבך ( =

עוננה לדילבי :]

שמות. השם של הבנאדם שאתה מאוהב בו: אביב ! השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: אין - השם של קרוב משפחה אהוב: עינבל ומיכל השם של המורה השנוא/ה עליך: שרי חח השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: אין איזה. שמפו ומרכך אתה משתמש: כל מיני כל הזמן משהו אחר קרם לשיער אתה משתמש: דע דאודורנט אתה משתמש: ברור בושם אתה משתמש: כן ! מסטיק שאתה בד"כ לועס: בזוקה :] , זום קפה אתה שותה: לא ואיזה תה: רגיל משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: אין יומן יש לך לבצפר (אם יש): יש איזה מחשב יש לך: ? מצלמה יש לך: תיהיה משלי בלבד! פלאפון יש לך: כהה סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: ממ? כרגע. עם מי אתה מדבר בתוכנות המסרים? אפחד עם מי אתה מדבר בטלפון? אפחד מה אתה שומע? שירים :] איזה חלונות פתוחים לך במחשב? הפורום,איסי, תיקיית תמונות ושרים מה אתה עושה בהמשך היום? הולכת לחרוופ :] מה עשית לפני שענית על השאלון? היתכתבתי אי פעם. נהגת: לא התנשקת: כן עשית אהבה: לא טסת לחו"ל: כן ביזבזת את כל הכסף שלך : כן עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: כן נשארת ער לילה שלם: כן עבדת במשהו והרווחת כסף: כן או/או. יס או הוט? הוט מסנג`ר או אייסיקיו? גם וגם קיץ/אביב או חורף/סתיו? קיץ אביב שחור או לבן? לבן מחשב או טלויזיה? גם וגם ! ספה או כורסה? אותו דבר ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? אה? כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם בשר או חלב: גם וגם (לא ביחד כן ) פסטה או סלט? ממממ קשהה שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל אמריקה או אנגליה? מ ישראל או מקום אחר? ישראל ~! רוק או פופ? שניהם פוסטרים או קירות חלקים? חלקים לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב ומערכת סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שחפפי שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? אה הא יש לך חבר/ה? כן מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? כל מיני יש לך חשבון פלאפון גבוה? חח כןן מה אתה מעדיף, שיחות או הודעות? שיחות אתה עושה גבות?כן (דילב זוכרת שעשית לי חח
) אתה מרגיש יפה? ממ בסדר למה? ככה אתה ביישן או פתוח? גם וגם מה הצבע האהוב עליך? מלא מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? לא לשנות! מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? ממ ת'אף חח אתה מאושר? כןן :] היית פעם מאוהב? כןן עכשיו הכי :] כיף? בטח :] שיחקת פעם בסימס 2? שונאת סימס! מה אתה חושב על העם הבריטי? ממ לא מעניין מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? ברור שלהיתגייס קשה אבל מה לעשות... מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? ממ ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימני אוכל הכל/צמחוני/טבעוני: הכל :] ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: יום שבו מישהו שחיכיתי כ"כ הרבה זמן שיצעי לי הציע לי בליילה בטיול שנתי :] יש פירסינג? ממ לא חח באוזן יהיה ? ממ אולי יהיה בטבור עוד כמה זמן קעקועים? ממש לא התמכרויות? לא איזה שפות אתה דובר? ספרדית,אנגלית עיברית ציטוט מועדף/ מוטו: ממ? האם אתה חי את הרגע? בררור יש לך סודות? לא אתה שונא את עצמך? לא האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? מ הוא בסדשש יש לך הרגלים רעים? לא איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? ממ יפה אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? חח מממ לא יודעת מה הפחד הגדול ביותר שלך? למות :( אתה יודע לשיר? חח כולם יודעים האם אתה מתבודד? לא מה החולשה הכי גדולה שלך? איןן אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אף אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לא יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? לא זוכרת בטוח יש אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? ממ בסדר:] מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? ממ כל מיני ומה הכי פחות אוהב? בפעם ה-100 אף ח כאילוה וא בסדר אבל היה יכול להיות יותר טוב חח:] יש לך ביטחון עצמי? קצת מאמין ב- אלוהים? ברוור רוחות? מממ טיפה חיים שלאחר המוות? לא יודעת פיות? לא מלאכים? לא ערפדים? לא אהבה ממבט ראשון? ממ לא אהבה וירטואלית? לא אהבה בשלט רחוק? לא צ'או דילבושקיטה :]

../images/Emo168.gifלהלהללה עונההה../images/Emo13.gif

שמות. השם של הבנאדם שאתה מאוהב בו:דניאל!!!! השם של הבנאדם שאתה הכי שונא:ערבים!חח השם של קרוב משפחה אהוב: מור מורן ואוראל.... השם של המורה השנוא/ה עליך: תירצה חחחחחח השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: כרגע שלומי אחד!פשוט מסכן חחחח איזה. שמפו ומרכך אתה משתמש: הוואי ופינוק..... קרם לשיער אתה משתמש: עכשיו ב-10!בד""כ ב-קרמה או של אוויי דאודורנט אתה משתמש:של דאב.... בושם אתה משתמש: יש כמה.... מסטיק שאתה בד"כ לועס:בזוקה ,אורביט....מה שבא=] קפה אתה שותה:לא שותה קפה! ואיזה תה: פירות לא! משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: לא משחקת משחקים....חחח יומן יש לך לבצפר (אם יש): ורוד כזה נפתח יפה=] איזה מחשב יש לך: רגיל מסך דק.... מצלמה יש לך: דיגטלית וגם פילים אבל משתמשת בדיגיטלית=] פלאפון יש לך: מעפן=\חחח סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: לא חסר לי כלום!=]חחחח כרגע. עם מי אתה מדבר בתוכנות המסרים? נאדה.... עם מי אתה מדבר בטלפון? לא כרגע! מה אתה שומע? כלום... איזה חלונות פתוחים לך במחשב? פורום ואייסי.... מה אתה עושה בהמשך היום? הולכת לישון תכף=] מה עשית לפני שענית על השאלון? חזרתי ממסעדה חחח אי פעם. נהגת: לא=\ התנשקת: כה עשית אהבה: לא טסת לחו"ל: כה ביזבזת את כל הכסף שלך : כה עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: לא נשארת ער לילה שלם: כה עבדת במשהו והרווחת כסף: כה או/או. יס או הוט? יס מסנג`ר או אייסיקיו? איסי קיץ/אביב או חורף/סתיו? ביב שחור או לבן? שחור מחשב או טלויזיה? מחשבבב ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? מקומי כרגע=] כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם..... בשר או חלב: חלב פסטה או סלט? פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל אמריקה או אנגליה? אמריקה ישראל או מקום אחר? ישראל רוק או פופ?פופ פוסטרים או קירות חלקים? קירות חלקים לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מערכת סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? יש הרבה! שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? ספספספוש ספירוש הרבה.... יש לך חבר/ה? לא כרגע מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? מחשב!ושירים יש לך חשבון פלאפון גבוה? לפעמים מה אתה מעדיף, שיחות או הודעות? גם וגם אתה עושה גבות?ברוררר אתה מרגיש יפה? בטח=] למה? כי אני יפה סתם חחחחחחחחחח אתה ביישן או פתוח? פתוחחח מה הצבע האהוב עליך? חום תכלתתת מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? לאדעת עצלנות חחחח מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? גובההה אתה מאושר? כה=] היית פעם מאוהב? בטחח כיף? לכה=] שיחקת פעם בסימס 2? לא מה אתה חושב על העם הבריטי? בריטים!חחח מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגיייס חח מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? =\\ ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימני אוכל הכל/צמחוני/טבעוני:הכל ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: אין כוח יש פירסינג? באוזניים חחחחחחחח קעקועים? לא התמכרויות? כה חח איזה שפות אתה דובר? עברית ועוד קצת אחרות! ציטוט מועדף/ מוטו: ישלי הרבה! האם אתה חי את הרגע? חחחח יש לך סודות? כה אתה שונא את עצמך? לא האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? כה יש לך הרגלים רעים? ???? איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? כולמיני חחח אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? חיים בסרט הודי סתם חחח אממממ צכה לחשוב עלזה חחח מה הפחד הגדול ביותר שלך? מוות, אלוקים! אתה יודע לשיר? כה האם אתה מתבודד? בזמן האחרון לא מה החולשה הכי גדולה שלך? אמממממממממממ אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? לגבוההה אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? אולי יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? אולי אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? גםםם מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? אנערף חחח מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? עינים שפתים חח ומה הכי פחות אוהב?אצבעות רגלים חחח וידים! יש לך ביטחון עצמי? כה מאמין ב- אלוהים? ברור רוחות? מזה לא חיים שלאחר המוות? כה פיות? לא מלאכים? כה ערפדים? חחחחח אהבה ממבט ראשון? אולי אהבה וירטואלית? לא אהבה בשלט רחוק?חחח=\

שראלית

New member
עונה

שמות. השם של הבנאדם שאתה מאוהב בו: רונן השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: לא שונאת אנשים השם של קרוב משפחה אהוב: רוני השם של המורה השנוא/ה עליך: אהובה השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: לא יודעת איזה. שמפו ומרכך אתה משתמש: אד אנד שולדרס קרם לשיער אתה משתמש: crema דאודורנט אתה משתמש: קרליין.. ועוד אחד עם פרחים בושם אתה משתמש: אמור אמור וג'ד מסטיק שאתה בד"כ לועס: מנטה קפה אתה שותה: לא שותה קפהה איכסס ואיזה תה: רגיל משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: של הבועות.. יומן יש לך לבצפר (אם יש): פו הדוב איזה מחשב יש לך: לא יודעת חחח מצלמה יש לך: גם לא יודעת פלאפון יש לך: נוקיה סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: נעליים של פומה חחח מאיפה ליייי כרגע. עם מי אתה מדבר בתוכנות המסרים? בת דודה וחברה עם מי אתה מדבר בטלפון? לא מדברת מה אתה שומע? אנשים מדברים איזה חלונות פתוחים לך במחשב? של האינטרנט והאייסי מה אתה עושה בהמשך היום? יראה טלוויזיה מה עשית לפני שענית על השאלון? כתבתי ברכה לחברה אי פעם. נהגת: כן.. התנשקת: לא עשית אהבה: לא טסת לחו"ל: לא ביזבזת את כל הכסף שלך : חחח לא. אני חסכנית עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: מממ.. רצנו בספורט מלאאא נשארת ער לילה שלם: כן עבדת במשהו והרווחת כסף: כן או/או. יס או הוט? יס מסנג`ר או אייסיקיו? אייסיקיו קיץ/אביב או חורף/סתיו? חח אביב, וחורףף חחחח שחור או לבן? לבן מחשב או טלויזיה? ממ קשה.. אבל נראה לי מחשב ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? מקום אחר כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם ידייות בשר או חלב: חלב פסטה או סלט? פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל אמריקה או אנגליה? אמריקה ישראל או מקום אחר? ישראל רוק או פופ? לא זה ולא זה.. אבל אם כבר.. אז פופ פוסטרים או קירות חלקים? פוסטריםם לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? במחשבב סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? סיוויי ושראלית חחח שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? באייסי- חולה על שר-אל.. במציאות סיוון יש לך חבר/ה? לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לשמוע שירים יש לך חשבון פלאפון גבוה? לפעמים מה אתה מעדיף, שיחות או הודעות? הודעות אתה עושה גבות? כן אתה מרגיש יפה? לא כל כך למה? לא יודעת אתה ביישן או פתוח? ביישנית מה הצבע האהוב עליך? ורוד ותכלת מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? את העקשנות והביישנות מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? להיות יותר רזה אתה מאושר? אפשר לומר היית פעם מאוהב? כן כיף? לאא שיחקת פעם בסימס 2? לאא מה אתה חושב על העם הבריטי? מי? מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? חובה להתגייס מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? לא יודעת ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימני אוכל הכל/צמחוני/טבעוני: לא הכל.. ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: שפגשתי פנים מול פנים את שר-אל!!.. ומאז כל הזמן פוגשת אותו יש פירסינג? לא קעקועים? לא התמכרויות? לשר-אלללללל איזה שפות אתה דובר? עברית עברית ועברית ציטוט מועדף/ מוטו: "תהייה מאושר, תחייך ותצחק- אולי לא יהיה מחר" האם אתה חי את הרגע? מממ... תגידו אתם חח יש לך סודות? כן אתה שונא את עצמך? לפעמים האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? כן יש לך הרגלים רעים? כן.. להכניס את הפקק של העט לפה חחח איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? שאני חייכנית ואוהבת אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? החיים האישיים של סיוון.. חחח מאיפה לייי מה הפחד הגדול ביותר שלך? חושך ונחשיםםםם אתה יודע לשיר? תגידו אתם האם אתה מתבודד? לפעמים אוהבת להיות לבד מה החולשה הכי גדולה שלך? חולשה לנעלייםםםםםם אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? את העקשנות, מראה.. אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לא יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? לא יודעת אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? כן מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? יש הרבה... מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? את העייניםם ומה הכי פחות אוהב? הידיים חח יש לך ביטחון עצמי? לא מאמין ב- אלוהים? כן רוחות? לפעמים חיים שלאחר המוות? כן פיות? לא מלאכים? לא ערפדים? חחח ראיתי ערפדים אהבה ממבט ראשון? כן אהבה וירטואלית? לא אהבה בשלט רחוק? תלוי.. אבל הרוב זה לא

../images/Emo135.gifעונה . :)

שמות. השם של הבנאדם שאתה מאוהב בו: חחחחחחחחחחחחחחח זה שנופר שונאת .
השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: אממ יש כל מיני , לא עולה לי עכשיו . P = השם של קרוב משפחה אהוב: אף אחד . XD סתם . D; השם של המורה השנוא/ה עליך: אממ חנה המחנכת לשעבר הזבל וגם המחנכת שלי עכשיו , שכחתי איך קוראים לה .
השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: מממ לא מרחמת על אף אחד . :) איזה. שמפו ומרכך אתה משתמש: שמפו - פינוק , מרכך - הארבל לסנס [ככה רושמים?] . קרם לשיער אתה משתמש: של פאנטן . דאודורנט אתה משתמש: אממ שכחתי מה שמו . D; בושם אתה משתמש: של בריטני ספירס - לא יודעת מה השם .
מסטיק שאתה בד"כ לועס: אורביט , חנה המחכנסת הזבל כל הזמן רצתה שאני אזרוק אותו .
קפה אתה שותה: לא . S: ואיזה תה: פירות - מה כאילו אתם עונים לי על השאלה ? D: אני לא שותה תה . איכ' . S: משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: אין דבר כזה . O; יומן יש לך לבצפר (אם יש): חילקו לנו בביצפר .
איזה מחשב יש לך: אממ מאיפה לי ?
מעפן כזה . תקוע . XD מצלמה יש לך: יאפ . פלאפון יש לך: יאפ . סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: חחחחחח אממ מחזייייייק לפלא' .
סתם . XD כרגע. עם מי אתה מדבר בתוכנות המסרים? אף אחד , כולם הלכו לישון . D = חחחחח עם מי אתה מדבר בטלפון? אני לא יכולה לדבר בטלפון ולכתוב . O = מה אתה שומע? אייל גולן - לאן את הולכת . איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מקושרים , לאומי , הפורום , הזה של השירים והאיסי גם . D; מה אתה עושה בהמשך היום? הולכת לראות טלוויזיה ולישון . (:) מה עשית לפני שענית על השאלון? אממ דיפדפתי בפורום . אי פעם. נהגת: חחחחחחחח ממ לא אבל העברתי הילוכים במקום . D = התנשקת:
עשית אהבה: לא .
טסת לחו"ל: לא . ביזבזת את כל הכסף שלך : חחחחחחחחח כן . XD עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: שהייתי ביסודי אולי , עכשיו אני בקושי עושה ספורט . רק בשיעור ספורט . D: נשארת ער לילה שלם: אממ כן עם אוראל וגם עם אחותי . D = עבדת במשהו והרווחת כסף: בייביסיטר לדודה שלי וגם זה בקושי . D; או/או. יס או הוט? יס . מסנג`ר או אייסיקיו? אי סי . קיץ/אביב או חורף/סתיו? אביב . שחור או לבן? לבן . מחשב או טלויזיה? גם וגם . ספה או כורסה? אממ כורסה ? . D: ארנק או קופה? ארנק . המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? ממ כרגע . כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב . [; כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם . בשר או חלב: חללללללב . פסטה או סלט? סלט . שניצל טופו או שניצל רגיל? מה זה טופו ?? רגיל . [: אמריקה או אנגליה? אמריקה נראלי . ישראל או מקום אחר? אחר . רוק או פופ? פופ . פוסטרים או קירות חלקים? חלקים . לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב . סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? כל אחד קורא לי משהו אחר .
שפשפית , מיקי מאוס [ אוראל
] , מיכליק , מיכ , מיכ מיכ , מיכצ' , מיכשה , מיכי .......... ועוד . D; שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? אממ מה שאמרתי עכשיו . ^^ יש לך חבר/ה? חברות ? לא . מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? מחשב , טלוויזיה . D; יש לך חשבון פלאפון גבוה? לפעמים . מה אתה מעדיף, שיחות או הודעות? שיחות . אתה עושה גבות? כן חחחחחחחחחח אתה מרגיש יפה? אמממ ,, למה? עמה . אתה ביישן או פתוח? ביישנית . מה הצבע האהוב עליך? הכל כולל הכל . [: מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? מממ יש כמה דברים ... , אולי לא להיפגע מהר ? . מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? יש ויש .
אתה מאושר? כןןן רוב הזמן .
היית פעם מאוהב? תמיד .
כיף? מאוד . שיחקת פעם בסימס 2? לא . מה אתה חושב על העם הבריטי? מדהים . P = מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגיייייייייייס !! צריך לתרום קצת למדינה לא ? . (:) מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? אין דעה . ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: חחחחחחחחחחחחחחחחח ימנית . פוליטי - לא מוגדר . P = אוכל הכל/צמחוני/טבעוני: הככככככל !!!!!!!!!!!!!11 ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: אממ לא נזכרת במשהו ,, (:) יש פירסינג? באף . קעקועים? לא . התמכרויות? הראל . איזה שפות אתה דובר? עברית , ערבית , אנגלית , ספרדית . חוץ מעיברית הכל קצת . :) ציטוט מועדף/ מוטו: ווא לא נזכרת כרגע אבל יש כל מיני . (:) האם אתה חי את הרגע? נראלי שכן . יש לך סודות? ממממ לא חושבת .
אתה שונא את עצמך? לא ! האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? זה תלוי , אם הוא יוצא יפה אז כן . D = סתם בד"כ כן . = P יש לך הרגלים רעים? מממ לא חושבת . איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? אני צריכה לחשוב . אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? מיכל .
סתם מאיפה לי ?? מה הפחד הגדול ביותר שלך? דבורים , צירות , ז'וקים ..... , אבל בעיקר - ה' . אתה יודע לשיר? כן , אבל לא כדאי לכם לשמוע .
האם אתה מתבודד? בזמן האחרון לא . מה החולשה הכי גדולה שלך? הראל .
אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? נאמ , כל מיני . :) אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לא . יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? אני צריכה להיזכר . יש המון . אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? כן . :) מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? חברות ? זה עם חרא . הם צבועות כאלה . S; מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? בלי להשוויץ כן ? את החיוך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ומה הכי פחות אוהב? ממ כל מיני . D: יש לך ביטחון עצמי? לא ככ . מאמין ב- אלוהים? כן . רוחות? לא . חיים שלאחר המוות? כן ! פיות? לא . מלאכים? אממ ,, ערפדים? כן חח אהבה ממבט ראשון? כן !!!! אהבה וירטואלית? לא . אהבה בשלט רחוק? לא .

O דילב O

New member
עוד שאלון../images/Emo192.gif

בן או בת? פיצה או פלאפל? לבן או שחור? אורנג' או סלקום? אולסטאר או נעלי עקב? עיניים ירוקות או כחולות? עגיל בלשון או בפופיק? ריקוד או שירה? שירים בעברית או לועזית? לכתוב בעיפרון או בעט? קיץ או חורף? בצפר או חופש? תיכון או יסודי? שיער ארוך או קצר? שיער חום או שחור? שיער בלונדיני או ג'ינג'י? בגד ים ביקיני או שלם? יום או לילה? בלוג או אתר? סיפור - לכתוב או לקרוא? ירקות או פירות? עוגיות או עוגה? גלידה וניל או שוקולד? שוקו או קפה? ים או בריכה? סרט או באולינג? ארטיק או קרטיב? חתול או כלב? שישי או שבת? גשם או שלג? ראש 1 או מעריב לנוער? ירושלים או ת"א? לקום או ללכת לישון? שרק 1 או 2? קומדיה או אימה? כדורגל או כדורסל? אנימה או טלנובלה? כוכב נולד או נולד לרקוד? מכנס ספורט או ג'ינס? ישראבלוג או תפוז? אפרסק או נקטרינה? תפוז או תפוח? מלפפון או עגבניה? דפדפת או מחברת? ימין או שמאל? צמיד או שרשרת? כסף או זהב? מתמטיקה או אנגלית? מורים או הורים? לשטוף כלים או לעשות ספונג'ה? קולה או מיץ? אייפוד או mp4? כלב גדול או קטן? פו הדב או מיקי מאוס? טלוויזיה או מחשב? משחק קופסה או משחק מחשב? תאומים או שלישיה? אימייל או דואר רגיל? יס או הוט? קולנוע או סרט בבית? אילת או חרמון? שתיהם. השיר שלנו או האלופה? ראש גדול או השמיניה? יהודה לוי או רן דנקר? בראד פיט או אורלנדו בלום? בר רפאלי או אנג'לינה ג'ולי? לישון או להיות על המחשב?

נוופריי

New member
ע ו נ ה חברים וחברות :]

בן או בת? בת פיצה או פלאפל?פיתה לבן או שחור? לבן בכללי שחור בבגדים אורנג' או סלקום? אורנ'ג אולסטאר או נעלי עקב? אולסטר , בעע עקב עיניים ירוקות או כחולות? כחול . עגיל בלשון או בפופיק? פופיק : ריקוד או שירה? ריקוד שירים בעברית או לועזית?עיברית .. לכתוב בעיפרון או בעט? עט קיץ או חורף? עכשיו חורף בצפר או חופש?חופש תיכון או יסודי? יסודי שיער ארוך או קצר?ארווך שיער חום או שחור? שחור שיער בלונדיני או ג'ינג'י? בלונד בגד ים ביקיני או שלם? בקיני יום או לילה? לילה בלוג או אתר? בלוג סיפור - לכתוב או לקרוא? גם וגם.. ירקות או פירות?פירות עוגיות או עוגה?עוגה גלידה וניל או שוקולד? וניל שוקו או קפה? איס קפה ים או בריכה? בריכה. סרט או באולינג? חח לא זה ואל זה ארטיק או קרטיב? ארטיק:] חתול או כלב? כלב שישי או שבת? שישבת גשם או שלג? שלג ראש 1 או מעריב לנוער? ראש 1 ירושלים או ת"א? ירושלים עיר הקודש[[;; לקום או ללכת לישון? ללכת לישון . שרק 1 או 2? קומדיה או אימה? קומדיה כדורגל או כדורסל? רגל אנימה או טלנובלה? טלנובלה כוכב נולד או נולד לרקוד? כוכב נולד מכנס ספורט או ג'ינס? ג'ינס ישראבלוג או תפוז? ישרא אפרסק או נקטרינה? אפרסק תפוז או תפוח? תפוח מלפפון או עגבניה? מלפפון דפדפת או מחברת? מחברת ימין או שמאל? שמאל צמיד או שרשרת? תלוי כסף או זהב? זהב מתמטיקה או אנגלית?מתמטיקה מורים או הורים?הורים:)) לשטוף כלים או לעשות ספונג'ה? כלים קולה או מיץ? קולה אייפוד או mp4? איפוד כלב גדול או קטן? קטן פו הדב או מיקי מאוס?פו טלוויזיה או מחשב? מחשב משחק קופסה או משחק מחשב?מחשב תאומים או שלישיה? שלישיהה ילדים זה שימחה:] אימייל או דואר רגיל? אממ דואר רגיל הכי יפה ואימייל הכי קל . יס או הוט? יס קולנוע או סרט בבית? בבית אילת או חרמון? שתיהם.אילת השיר שלנו או האלופה? שיר שלנו ראש גדול או השמיניה? ראשגדול יהודה לוי או רן דנקר? רן דנקר.. בראד פיט או אורלנדו בלום? בר רפאלי או אנג'לינה ג'ולי?אנג'לינה ג'ולי לישון או להיות על המחשב?לישון

עכשיו נוסעים הביתה הלוך חזור D= עונה

בן או בת? אחר D= פיצה או פלאפל? פיצה לבן או שחור? לבן אורנג' או סלקום? סלקלום אולסטאר או נעלי עקב? נעלי עקב עיניים ירוקות או כחולות? כחולות עגיל בלשון או בפופיק? לשון ריקוד או שירה? ריקוד שירים בעברית או לועזית? עברית לכתוב בעיפרון או בעט? עיפרון קיץ או חורף?חורף בצפר או חופש? חופש תיכון או יסודי? יסודי שיער ארוך או קצר? ארוך שיער חום או שחור? שחור שיער בלונדיני או ג'ינג'י? לא זה ולא זה בגד ים ביקיני או שלם? שתיהם יום או לילה? יום בלוג או אתר? אתר סיפור - לכתוב או לקרוא? לקרוא ירקות או פירות? ירקות עוגיות או עוגה? עוגה גלידה וניל או שוקולד?שוקולד שוקו או קפה? קפה ים או בריכה? ים סרט או באולינג?ברט ארטיק או קרטיב? ארטיק חתול או כלב? כלב שישי או שבת? שישי גשם או שלג? גשם ראש 1 או מעריב לנוער? ראש 1 ירושלים או ת"א? ת"א לקום או ללכת לישון? לקום שרק 1 או 2? 2 קומדיה או אימה? קומדיה כדורגל או כדורסל? רגל אנימה או טלנובלה? טלנובלה כוכב נולד או נולד לרקוד? כוכב נולד מכנס ספורט או ג'ינס? ג'ינס ישראבלוג או תפוז? תפוז אפרסק או נקטרינה? אפרסק תפוז או תפוח? תפוח מלפפון או עגבניה? מלפפון דפדפת או מחברת? מחברת ימין או שמאל? ימין צמיד או שרשרת? שרשרת כסף או זהב? כסף מתמטיקה או אנגלית? לא זה ולא זה!@!43^%& מורים או הורים?הורים לשטוף כלים או לעשות ספונג'ה? לשטוף כלים קולה או מיץ? קולה אייפוד או mp4? אייפודד כלב גדול או קטן? קטן פו הדב או מיקי מאוס? פו טלוויזיה או מחשב? מחשב משחק קופסה או משחק מחשב? קופסא תאומים או שלישיה? תאומים אימייל או דואר רגיל? אימייל יס או הוט? הוט קולנוע או סרט בבית? קולנוע אילת או חרמון?אילת השיר שלנו או האלופה? אלופה ראש גדול או השמיניה? ראש גדול יהודה לוי או רן דנקר? רן ברור שרן בראד פיט או אורלנדו בלום? לא זה ולא זה בר רפאלי או אנג'לינה ג'ולי? ^^ לישון או להיות על המחשב? לישון

O דילב O

New member
../images/Emo105.gifסליחה גברתי !!!

" בן או בת? אחר D= " את לא צריכה לרשום "אחר" !!! תרשמי "דילב" ! אני גם מחרמנת אותך כמו בן! וגם חברה שלך כמו בת ! אה? שתיים במכה D=

O דילב O

New member
../images/Emo105.gifעונה.

בן או בת? בן פיצה או פלאפל? פיצה לבן או שחור? לבן אורנג' או סלקום? סלקום אולסטאר או נעלי עקב? אולסטאר עיניים ירוקות או כחולות? כחולות עגיל בלשון או בפופיק? פופיק ריקוד או שירה? שירה שירים בעברית או לועזית? גם וגם לכתוב בעיפרון או בעט? עט קיץ או חורף? קיץ בצפר או חופש? קצת בצפר, הרבה חופש תיכון או יסודי? תיכון שיער ארוך או קצר? ארוך ! שיער חום או שחור? שחור שיער בלונדיני או ג'ינג'י? בלונדיני בגד ים ביקיני או שלם? בקיני יום או לילה? יום בלוג או אתר? בלוג סיפור - לכתוב או לקרוא? גם וגם אבל בעיקר לקרוא ! ירקות או פירות? פירות אבל גם ירקות עוגיות או עוגה? עוגה גלידה וניל או שוקולד? שוקולד שוקו או קפה? שוקו ים או בריכה? ים סרט או באולינג? סרט ארטיק או קרטיב? ארטיק חתול או כלב? כלב שישי או שבת? שישי גשם או שלג? שלג ראש 1 או מעריב לנוער? ראש 1 ירושלים או ת"א? ת"א לקום או ללכת לישון? ללכת לישון שרק 1 או 2? אמ. קומדיה או אימה? שניהם ( = כדורגל או כדורסל? כדורסל אנימה או טלנובלה? טלנובלה כוכב נולד או נולד לרקוד? כוכב נולד מכנס ספורט או ג'ינס? מכנס ספורט ישראבלוג או תפוז? תפוז אפרסק או נקטרינה? נקטרינה תפוז או תפוח? תפוז מלפפון או עגבניה? מלפפון ! דפדפת או מחברת? מחברת ימין או שמאל? ימין צמיד או שרשרת? שניהם חובה ( : כסף או זהב? כסף מתמטיקה או אנגלית? אנגלית !!! מורים או הורים? הורים לשטוף כלים או לעשות ספונג'ה? ספונג'ה ! קולה או מיץ? מים אייפוד או mp4? איי פוד כלב גדול או קטן? קטן שגודל ! פו הדב או מיקי מאוס? מיקי מאוס טלוויזיה או מחשב? שניהם . משחק קופסה או משחק מחשב? משחק קופסה תאומים או שלישיה? תאומים אימייל או דואר רגיל? אימייל יס או הוט? הוט קולנוע או סרט בבית? קולנוע אילת או חרמון? אילת השיר שלנו או האלופה? האלופה ראש גדול או השמיניה? השמיניה ללא ספק !!! [ = יהודה לוי או רן דנקר? יהודה לוי בראד פיט או אורלנדו בלום? בראד פיט בר רפאלי או אנג'לינה ג'ולי? אנג'לינה ג'ולי לישון או להיות על המחשב? תלוי מתי

למעלה