שאלונים ומשחקים

../images/Emo168.gifעונהה=]

1. שם:ספיר... 2. מגורים:נהריה 3. אחים:5 איתי! 4. כינויים אחרים:סאפ סאפספ ספספונה ספירוש ספירי ויש עוד מלאאאאאאאא אין כוח לכתוב חחח 5. בית ספר יסודי:היתי בכמה בתי ספר ביסודי חחח 6. מצב משפחתי:מעולהה
ברוך ה'! 7. אוהב את ההורים:בטח=] 8. רוצה אחים ( עוד אחים?):כה=] 9. אתה רוצה אח גדול או אח קטן:היתי רוצה שיהיה לי אח גדול!!!אבל זה לא אפשרי אז אני מצפה לאח או אחות קטן\ה=] 10. צפית בתוכניות ילדים:כה 11. עדיין צופה בתוכניות ילדים:שאין ברירה חחח 12. היו לך הרבה חברים כשהיית קטן:כה 13. מיהו חבר ילדותך:חברה שלי=] 14. מהו חלום הילדות שלך:שאני יהיה זמרת!חחח 15. תחביב ילדות, עיסוק ילדות:לשיר להיות במחשב מאז ומתמיד...חחח 16. מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?:זמרת חחח 17. אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?:כן=] 18. איפה היית רוצה לגור:אני רוצה להשאר בהנריה!אבל לא היתי מתנגדת לגור בת"א או אילת=] 19. במה אתה רוצה לעבוד:אין לי מושג... 20. עבדת פעם?:בקטנה... שאלות פילוסופיות 21. אם ה' היה נותן לך אפשרות לבחור משהו אחר בגלגול הבא, מה היית בוחר?:אמממ דוגמנית מפורסמת חחחח D: 22. אם לא היית אתה, מי היית רוצה להיות?:לא יודעת אני רוצה להשאר מי שאני=] 23. את מי מהמתים היית מחייה?:סבא שלי זכרונו לברכה=] 24. עם מי היית רוצה לבלות לילה שלם?:אואו ידיד שלי=]חחח 25. אם היה אפשרי, היית נולד כמין אחר?:לאאא 26. ה' הוא גבר או אישה?נראלי גבר!חחח אמא היא שבת חחחחחחחחח
27. האם אי פעם חשבת על אחד מהמכרים שלך באופן מיני?:?? 28. האם הוא היה בן מינך?:?... נכון או לא נכון- האם קיים: 29. אהבה ממבט ראשון:כן 30. סיכוי לשלום בין ערבים לישראלים:לאאאא 31. כל הערבים רוצים מלחמה:לא 32. ה':נכוןן=] 33. חייזרים:לא=] 34. רוחות רפאים ( בלולו וכד'):חחח ממש לא! 35. אנשים מתים שמשוטטים ביננו:לא 36. גלגול נשמות:כה 37. גן עדן וגהנום:כה 38. פסל שהוא אל:לא 39. גורל:אולי 40. לא נודע:מה זאת אומרת? 41. כל הבלונדינות סתומות:כה סתם לא!חחחח 42. כל הערסים מרוקאים:חחחחחחחחחחח לא! 43. כל הדתיים אוכלי חינם:שתקוווווווו!!!!!חחחח לא ולא!!!!! 44. כל האשכנזים חנונים:ברורר חח אבל לא מחיבב... 45. כל האשכנזים אימפוטנטים:לא תמיד חח 46. כל המורות מדברות עם "ררררררררייייש":ללשון כן!חחח 47. אדם שבגד פעם אחת יבגוד פעם שנייה:כהה 48. בעל מכה יכה שנית:כה 49. אנס/אונסת יאנוס שוב:כה מתי בפעם האחרונה: 50. רבת עם ההורים:ברוך ה' מזמן! 51. שיקרו לך וגילית:לא מזמן.... 52. עשו עלייך לינץ' חברתי:לא עשו=]חחח 53. חשבת שהחיים שלך זה סרט ( כמו המופע של טרומן):לא חשבתי חחח 54. השתכרת:בבר מצווה של אחי=]חחח 55. ראית משהו או מישהו עירום: אממ אתמול אח שלי הקטן כפרעליו=]חחח 56. "שיחקת" עם עצמך:חחחח לאא מיהו האדם האחרון: 57. שאיתו דיברת:שכנה שלי=] 58. שראית:אבא=] 59. שבכית עליו:ידיד טוב! 60. ששיקרת לו:אממ לא זוכרת 61. שחשבת שהיה ממש טוב אם הוא לא היה קיים:אחשלי נראלי אבל בצחוק! 62. שחשבת שהיה ממש טוב אם היית הוא:לא חשבתי... 63. שצחקת איתו:אמא נראלי=] 64. שהצחקת:ידיד.... 65. שעשה לך טוב בעת צרה:כנ"ל חח 66. שהציל אותך ממות:ברוך ה' לא היתי במצב כזה חחח 67. ששילמת עליו על משהו:חברה שלי=] 68. ששילם עלייך על משהו:אמא ואבא=]חחח צפוי! 69. שראה אותך בעת משבר:לא זוכרת 70. שהרבצת לו:אח שלי חחח 71. שהרביץ לך:אף אחד=] 72. שקנית איתו בגדים:אממ אמא =] 73. שנתת לו מתנה:היום לידיד שלי=] 74. שקיבל מתנה ממך:כנ"ללל 75. שאהבת ( אם אתם מוכנים לגלות):מישהו עדדין אוהבת!חחח 76. שנדלקת עליו:כנ"ל 77. שאמר לך שהוא אוהב אותך:איזה אחד דפוק=\חחחח 78. שאמר לך שהוא שונא אותך:לא זוכרת! 79. שיצאת איתו לסרט:חברות 80. ( ולקמצנים מבינינו)- שראה איתך סרט שהורדת באינטרנט:אמממ לאדעת חחח 81. שהעלה לך את הביטחון עצמי:אמא 82. שהוריד לך את הביטחון עצמי:אמממממ 83. שגרם לך לרצות להיות יפה יותר:דודה שלי=]כפרעליה.... 84. שגרם לך לרצות להיעלם באותו רגע:שכן..... ביה"ס 85. מורה אהובה:אף אחת! 86. מורה שנואה:כולם חחח 87. מורה שנתן לך בטחון עצמי:אה???חחחח 88. מורה שהוריד לך את הבטחון עצמי:אני יוריד לה תראש! 89. מורה שירד עלייך:אף אחד 90. מורה שאוהב אותך הכי הרבה:אממ מחנכת נראלי חחח 91. מורה שלימד אותך הכי הרבה מקצועית:מורה ללשון ומתמטיקה 92. מורה שלימד אותך הכי הרבה על החיים:לא יודעת חח 93. מורה שהציל לך את העתיד:אין דבר כזה חחח 94. מורה שהרס לך את העתיד:אממממ=\ 95. מורה שלימד אותך הכי פחות מקצועית:לא יודעעת כולם חפרניםםם 96. מורה סתמי:=== 97. המורה הכי מצחיק:=== 98. המורה הכי "חבר טוב":==== 100. מורה שאמרת לעצמך: " אני חייב להרשים אותו!":=== 101. מורה מעצבן בטירוף:מחנכתתתתת

למעלה