It's Friday I'm In Love

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo79.gif It's Friday I'm In Love ../images/Emo79.gif

מי שלא עונה מקבלת מכות |הא| (רעות חן זה מופנה בעיקר אליכן!)
שיר חרישה של קרי-
שיר חרישה לא של קרי-
אלבום ישן שעשה קאמבק-
אלבום חדש שגילתם-
ציטוט השבוע שלכם-
ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם-
סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם-
מדד טמפרטורות: היה חם או קר-
משהו טוב שאכלתם השבוע-
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע-
משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע-
איש השבוע שלכם בפורום-
איש השבוע שלכם מחוץ לפורום-
מסר לאומה-
תמונת השבוע שלכם-
ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10 מדגישומטיק 2.0 משודרג לדרוריה המצויה

עונה מהר

שיר חרישה של קרי- אממאמאמ האמת שרק היום שמעתי אותה בפריינ' פור טיימ 3 פעמים אז אם זה נחשב חרישה אז בכיף שיר חרישה לא של קרי- ווי, אמ, נראלי wish you were here של קייט אלבום ישן שעשה קאמבק- ספיד אופ לייפ- שוגרלנד אלבום חדש שגילתם-
ציטוט השבוע שלכם- איף לא יודעת ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם- על האם המרעיבה סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- 90210!!#!#!$!$!$ דוקטור הו$#!@@$@@$ מדד טמפרטורות: היה חם או קר- חם חם חם משהו טוב שאכלתם השבוע- כדורי שוקולד ונוטלה, כן כן אני חלומה של כל מירנדה הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- לא , לא הספקתי להגיע למתנ"ס משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע- חחח כל השרשור של המי אני איש השבוע שלכם בפורום- צליל
איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- כל הפורום מסר לאומה-
תראו פסדינה תמונת השבוע שלכם-
ה ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10 היה נחמד נתן לו 6

LeAnnDylan

Well-known member
דרוריה הלאסביה לא פתחה אחד כשביקשתי ../images/Emo69.gif

שיר חרישה של קרי- כל השבוע האמת שמעתי את אינדפנדס דיי אבל עכשיו עשיתם לי חשק לגודביי ארל
שיר חרישה לא של קרי- נממ כלמיני. דד פלאוורס של מירנדה, רייד של מרטינה, ג'יז אין מיי פנס של ליאני, סקיני דיפינג של וויטני דאנקן, וואט אה ווי טו וונבי של שאניה, סטרונגר של פיית' היל, סטאק אין דה מידל וויט יו של סטיל מגנוליה וקריינג של אושיי'ז
אלבום ישן שעשה קאמבק- עכשיו של הדיקסי לפני זה שאניה ופיית' באו לי באמצע השבוע, לא אלבום ספציפי, כל הדיסקוגרפיה שלהן ודרורית צעקה עליי שאני משמיעה מוזיקה לקירות, אבל מה לעשות לקירות שלי יש טעם איכותי D:: אגב דרורה למקרה שתהית כשאני יוצאת ומשאירה את המדיה פלייר דולק זה כדי שהמחשב לא יכבה וההורדה שלי תעצר, אני שמה על מיוט אז למרות שהקירות שלי עניני טעם הם לא זוכים לשמוע מוזיקה בהיעדרי.
אלבום חדש שגילתם- של ברוקי
ציטוט השבוע שלכם- דרורית מדברת עם עצמה בהיעדרי |חי| 15/07/2009 17:42:15 ANGELUS !! Leigh אם היתי היתי אשתו של קריסטיאן לא היתי נותנת לו להסתובב ליד ג'ניפר
16/07/2009 00:24:31 ANGELUS !! Leigh שלוםם 16/07/2009 00:24:42 ANGELUS !! Leigh אני שומעת דונט וורי באוט א ט'ינג, זכרונות מימי כיתה ח' 16/07/2009 00:25:00 ANGELUS !! Leigh ואל תעשי כאילו את לא פה
16/07/2009 00:25:24 ANGELUS !! Leigh ומעניין שתמיד המדיה פלייר שלך מתנגן את משמיעה מוזיקה לקירות?
:p 16/07/2009 00:31:20 ANGELUS !! Leigh טוב אדבר עם עצמי שמעתי שזה נורא בונה אישיות 16/07/2009 00:31:26 ANGELUS !! Leigh וגם שיהיה לך מה לקרוא שתחזרי 16/07/2009 00:31:37 ANGELUS !! Leigh את בטח במקלחת או משהו 16/07/2009 00:31:39 ANGELUS !! Leigh גם אני היתי 16/07/2009 00:32:03 ANGELUS !! Leigh אבל תתקלחי תתקלחי בכייףף 16/07/2009 00:32:44 ANGELUS !! Leigh אני שומעת ג'יימי אוניל 16/07/2009 00:32:49 ANGELUS !! Leigh צריך להרביץ לי 16/07/2009 00:33:32 ANGELUS !! Leigh איך היא שַמנה ברמות, היא היתה מקל פעם, אבל בדאז הי לאב יו קרי נראית פליטת שואה לידה טוב זה המשיך עוד אבל זה חופר מידי גם בשבילי |חי| רק דרורית מסוגלת לדבר שעות עם עצמה
ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם- החפירה של דרורית מספיק ארוכה כדי שתהיה ספר השבוע שלי
סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- מדיום
מדד טמפרטורות: היה חם או קר- חם. מאוד.
משהו טוב שאכלתם השבוע- רול פילה עוף עם פורטבלו
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- כן
משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע- השמעתי שזה בונה אישיות של דרורית |חי| וגם יש לי עוד סיפור מצחיק חבר של שותפה שלי היה אצלנו בדירה והוא מסתכל כזה על הדיסקים שלי ומתחיל לעבור על כל הדיסקים של ליאן ואז הוא בא ביציאה כזה "מי זאת בכלל הליאן ריימס הזאת? יש לה 80 אלבומים ואף אחד לא שמע עליה" קיצר הוא ממשיך להסתכל באלבומים של שוגרלנד, מירנדה, שאניה, פיית', ג'ול וכו' והוא לא מכיר אף אחד ואז הדיסק האחרון היה של קרי הוא מסתכל כזה במבט מוזר ומנסה לקרוא את השם שלה, והוא קרא את זה במן צורה עילגת שכזאת ודפק לי מבט כזה של הו דה פאק איז דאט ואז הוא כזה קורא את השם של הדיסק "סאם הארטס.." ואז הוא כזה מזמר "ג'סט גט לאקי סאמטיימס" ואני כזה "יו! אתה מכיר את קרי
" והוא כזה "בטח! מי לא מכיר את קרי? יש לה אחלה דיסק!"
לרגע שכחתי שהוא לא ידע מי זאת ליאן ושאלתי אותו אם בא לו להתחתן איתי
איש השבוע שלכם בפורום- כולם
איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- יחזקאל
מסר לאומה- איי קן לאב יו בטר דן דאט איי קן מק יו פורגט הר
תמונת השבוע שלכם- אין לי כוח לשים. טוב בעצם יש לי ליאני
ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10 4 הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

../images/Emo6.gif

איכס אני שונאת את סטיל מגנוליה, הבחורה שם כזאת מעצבנת והתנועות שלה דורשות בעיטה! אני אוהבת את ריאן ואבלון. טנסי וולטס שלהם- אחת ההופעות הכי טובות ששמעתי לאחרונה. התמונה של ליאני
זה מהסט של גוד אינטנשן לא?

Guncrazy

New member
וואי לגמריי! מייגן הזאת צריכה בעיטה

אבל ג'וש ממש חמוד. הם נשמעים טוב ביחד למרות שלא אהבתי את When The Stars Go Blue שלהם. ריאן ואבלון היו גרועים השבוע למרות שלאבלון יש קול מעולה אני הכי אוהבת את ה-Stellas והבנות שלהם כאלה מתוקות

LeAnnDylan

Well-known member
תאכלס הם די חשו אז

עלק הוא עושה הגרסה הכי טובה לשיר שאי פעם שמעתם. שינוח. אבל סטאק אין דה מידל היה מעולה! הסטלז' חמודים אבל הם בוחרים שירים כאלה מעפנים

LeAnnDylan

Well-known member
חח גם אני שונאת אותם XD

בדיוק אמרתי לדרורית שיש שם איזה זוג מזה מכוער שאני מתה לשנוא אבל הוא טובים, ביצ'ז
וכן מייגן באמת דורשת כאפה עם המבטים המעצבנים שלה, היא גם קצת פוזלת לא? ריאן ואבלון חמודים אני לא באמת זוכרת מה הם שרו השבוע אבל לאבלון יש קול מהמם! אני בכל אופן אוהבת את אושייז הם מדהימים! אני מתה להשיג את הגרסה שלהם לקריינג אגב כן, זה מגוד אינטנשן

Guncrazy

New member
חח זה מה שצריך כדי להכניס אותך למיטה?

לאהוב את קרי? גאד את זולה

LeAnnDylan

Well-known member
אוחח סתמי מי דיבר על מיטה בכלל../images/Emo69.gif

רק חתונה.. לא צריך להיסחף להצהרות נועזות שכאלה. חוץ מזה ביטלתי את הצעת הנישואים מיד כשהתחוור לי שאין לו מושג מי אלה ליאן רן ג'ן ומרטינה שילך לחפש |הא|

West Doll

New member
יאללה לפני שבת

שיר חרישה של קרי- WOTW, IKYW ו-BHC. שיר חרישה לא של קרי- בעיקר שירי ג'ול ואיימי מקדונלד. אלבום ישן שעשה קאמבק- שמעתי אתמול בחנות את האלבום האחרון של הדיקסי צ'יקס? זה הדבר היחיד שהוא קאנטרי אצלי חוץ מטיילור
אלבום חדש שגילתם- אוח איזה אלבום דאנס מזה מעפן. ציטוט השבוע שלכם- ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם- התחלתי לקרוא ספר אבל לא זוכרת מה שמו. סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- דם אמיתי. מדד טמפרטורות: היה חם או קר- היה בסדר. משהו טוב שאכלתם השבוע- לחמניה קלה עם קוטג' 1%? זה מה שאכלתי כל השבוע בערך. הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- יאפ. משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע- נו באמת, אני לא צוחקת. איש השבוע שלכם בפורום- צליל. איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- אף אחד. מסר לאומה- מזה סתמו. תמונת השבוע שלכם- נו אין לי תמונות בסלון. ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10 3.

LeAnnDylan

Well-known member
איך כותבים את השם שלה ואיך קוראים לדיסק?

אני אוריד ואם הוא גרוע את מתה|הא|

Guncrazy

New member
אין קוטג' 1% הכי מעט זה 3 לא?

אלא אם כן את קונה את כל החברות הנידחות האלה שאף אחד אחר לא קונה
אגה אני לא יודעת אם אמרו לך את זה היום אבל את נשמעת קצת עוינת
את צריכה קצת סקס אולי תנסי את דילן, שמעתי שהיא מתחילה עם כל מי שאוהב את קרי

LeAnnDylan

Well-known member
וואי מזה סתמי ../images/Emo46.gif

נראה לך שאני אעשה סקס עם מישהי שחושקת בעובדות זרות?
תביאי לי כל מיני אלכסיות למיטה יאק

West Doll

New member
אה סליחה, זה קוטג' תנובה...זה לא נידח../images/Emo7.gif

צליל אמרה לך להגיד שאני צריכה סקס? תגידי את האמת!! היא כל הזמן אומרת לי

למעלה