ברוכים הבאים לפורום

../images/Emo82.gif ברוכים הבאים לפורום

ברוכים הבאים, דיירי האוהלים, הרופאים השובתים, מחרימי הקוטג' וכל אלו שנמאס להם לחיות בארץ אוכלת יושביה. זה המקום של כולנו לקטר, לבכות, לזעוק, לספר למה אנחנו לא עוברים לאוסטרליה למרות המינוס שגדל והכי חשוב - לחולל שינוי. לתכנן את החרם הבא, ההפגנה הבאה, המחאה הבאה - עד שקולנו יישמע גם במגדלי היוקרה ובאזני המחוקקים. הבמה שלכם

EdisonGirl

New member
ועכשיו, אחרי שוידאתי שמקומי בהיררכיה הפורומית

הוא בלתי מעורער
, אני פנויה לשבת בשקט ולהציג את עצמי. אז אני אדיסון, בת 26, מתל אביב, וכן, הייתי אתמול בעצרת המחאה!
קחו תמונה של אחד השלטים המגניבים שהילכו שם :)

hen1xc

New member
../images/Emo31.gif

מצטער להגיד לך אבל זו ממש בושה אני נחרד בדיוק באותה מידה כשורפים את דגל ישראל כל הפנאטים הערבים האלה.. איפה כבוד הדגל? איפה הערכים של פעם? הדור של היום כשהוא רוצה משהו הוא לא יכול להסתכל במי הוא פוגע...

אבל אין כאן פגיעה בסמל המדינה

יש כאן העברת מסר, תחושה, בצורה גראפית. אנשים מרגישים שמכרו את המדינה שלהם, הפריטו בה כל חלקה טובה, וזה מה שהשלט הזה מביע. ראיתי אתמול את השלט הזה בהפגנה וזה היה אחד המסרים החזקים, לדעתי.

hen1xc

New member
אתה לא מבין

יש דברים שפשוט לא עושים לא עושים סוף פסוק פעם אף אחד לא היה עושה דבר כזה וזה מתוך הבושה היום בושה אפילו אין לכם שימו שלט : מדינת ישראל למכירה עוד איך שהוא מעביר את המסר אבל על דגל ישראל זו בושה שאין כדוגמתה מי שהכין את השלט צריך להתנצל על מעשיו אתה יודע מי הרס את המדינה? הצעירים השמאלנים האלה שחושבים שהכל מגיע להם במקום שיש ביקוש המחירים עולים וזו עובדה ואני בעל עסק אני לא רואה בעיניים מצטער המטרה שלי זה להרוויח על חשבון פראיירים ! למה אתם לא עוברים לרעננה כפר סבא פתח תקווה נתניה למה רק ת"א? ברור שככה זה יהיה ואמן כל עוד תישארו בת"א המחירים יעלו שוכרים לכם דירה בקושי שני חדרים 20 מטר מרובע ומשלמים 6 אלף זה כמו למכור קרח לאסקימואים ברור שיעשו עליכם קופה !

המחירים כבר מזמן לא גבוהים רק בת"א

עלויות המחייה, התחבורה, האוכל, הדלק - גבוהות בכל הארץ. גם ימנים וגם שמאלנים משלמים את אותו מחיר על קוטג'. ולגבי השלט - אני לא רואה את זה כביזיון, אבל אני מניחה שהרגישויות שלנו שונות.

hen1xc

New member
קודם כל לא שמתי לב שאת אישה

אז סליחה.. בקטנה
אין מה לעשות אוכל תחבורה כל המדינה סובלת אבל לפחות תרוויחו עוד אלפיים שקל ותעזבו את העיר הזאת לכו לגור אצל ההורים תחסכו כסף תמצעו עבודה וקחו משכנתא אני שמעתי בן אדם שחי 20 שנה בשכירות בכסף שהוא שילם לבעל הבית הוא כבר היה יכול לקנות את הבית בעצמו וככה היה מרוויח נכס ומתקדם הלאה בחיים שלו למה העקשנות? מי אמר שכשאתה מגיע לגיל 23 אתה חייב דירה בת"א והסביבה תעברו לגור בפריפריות תעברו לגור בדרום ליישב את הנגב ע"פ חזונו של דוד בן דוריון העיקר לרקוד במועדונים ולשבת בבתי קפה

naf86

New member
זה לא עובד ככה

אי אפשר לעבור לגור בדרום אם אין שם עבודה. אי אפשר לעבור לגור בצפון אם אין בית ספר לילדים. אי אפשר לקנות בית ללא מקדמה של כמה מאות אלפי שקלים. אנשים יכולים לחיות בצמצום 20 שנה ועדיין לא להצליח לחסוך את הסכום הזה.

hen1xc

New member
אבל אתם רק סטודנטים

יש כאלה שלומדים ויש כאלה שיש להם משפחות אל תגיד את זה בחיים שאין בתי ספר יש ! וצפון זה לא בהכרח רמת הגולן או קרית שמונה אזור חיפה דרום ב"ש קרית גת אשקלון אשדוד לבדוק אופציות לא כולם צריכים להתלבש על ת"א

naf86

New member
לא כל אחד בין 21-35 הוא סטודנט.

אזור חיפה, ב"ש, אשדוד הם מאוד יקרים. קרית גת, אשקלון הם מאוד רחוקים מתל אביב. זה לא קל לנסוע מאשקלון לתל אביב כל יום. רוב האנשים שלומדים בתואר הולכים לאוניברסיטה. האוניברסיטאיות ממוקמות בישראל בערים הגדולות - ירושלים, תל אביב (בר אילן), חיפה, באר שבע. אפילו רוב המכללות נמצאות בירושלים ותל אביב. אז מי שרוצה תואר אקדמאי, חייב לגור שעה ממקום הלימודים אחרת הוא יבזבז יותר מידי זמן על נסיעות. נסיעות גם עולות כסף. אז מה ההבדל בין לגור שעה מהלימודים ולבזבז 500 שקל על נסיעות, או לשלם עוד 500 שקל בשכ"ד ולגור קרוב יותר לאוניברסיטה? אחרי הלימודים רוצים לעבוד. לא? כמות העבודה שתמצא בקרית גת/אשקלון היא פחותה מכמות העבודה שיש בגוש דן. אז אם אי אפשר למצוא עבודה, מה היתרון בלגור רחוק ממקומות העבודה?

lidor747

New member
צודק כי אל מול הכחול לבן עלינו לישתוק מרוב בו

בושה** זוהי אינה מדינה דיקטטורית והשלט סך הכל מעביר ביקורת בצורה גרפית מעולה וכן גם אני מרגיש שהמדינה שלנו נמכרה והייתי נושא דגל זה בגאווה וצועק לשינוי.. ואתה לא בעל עסק אתה ילד בן 16 ולפחות זה מעניק לך תירוץ לחוסר מודעות והטימטום בהודעה שלך מכירי הדירות עלו בכל הארץ וכך גם המחיה אבל זה לא משנה המצב הוא כזה:סטודנטים=אנשים צעירים,צרכנים.. כל מקום בו תהיה התיישבות גדולה של סטודנטים(וכן אתה לא יכול לצפות מסטודנט לעבור לנגב כשהמכללה שלו באזור המרכז..) תהיה עליה של המחירים בכל אופן לעבור מקום זה לא הפתרון אלא רק עיכוב זמני עד שגם במקום החדש יעלו המחירים הבעיה היא בצורת החשיבה הקפיטליסטית של הממשלה שדואגת קודם כל לבעלי ההון, לא סתם רוב לוקחי ההלוואות והמשכנתאות הם לוקחים למען דירה שניה וכן הלאה...

hen1xc

New member
לידור

אכן כן אני בן 16 וחצי אבל
זה היה דימוי לבעל עסק הם לא מבינים שבכוח לא מכריחים הם מהרצון שלהם בוחרים... שיחשבו בהיגיון לחיות בצניעות לחשוב לגור אצל ההורים ולא כמו איזה פוץ שיש לך 10 אלף שקל ביד ועבודה מזדמנת ללכת לשכור דירה עם שותף רוב התקציב של מדינת ישראל הולך לבטחון אין מה לעשות מיקום גיאוגרפי חרא ובינתיים אין שלום אם אלה שרוצים להרוג אותנו שילמדו להיות יצירתיים שיפעילו שיקול דעת מישהו תמיד חייב להרוויח מכל העניין הזה של שכר הדירה ובת"א רק בעלי הדירה ירוויחו...

עד מתי אפשר לגור אצל ההורים?

למה שאנשים בני 30 (פלוס-מינוס) עם שני ילדים לא יוכלו לחיות חיי משפחה נורמלים? למה אתה יוצא מנקודת הנחה שלהורים יש מקום וכסף ורצון לשכן אצלם משפחה בת 4 נפשות? לא מדובר על חיילים משוחררים, מדובר על אנשים בוגרים בעלי משפחה.

hen1xc

New member
פעם אנשים בני 20 היו עוברים לגור בעצמם

וגם מתחתנים אבל אצל רוב התל אביבים גיל הנישואים הוא רק מ 30+ כמובן שיש יוצאים מהכלל אבל שוב אני לא מאמין שכל המפגינים הם בעלי משפחות עם ילדים הזמנים השתנו ואין מה לעשות כמו שאתם חושבים שמגיע לכם דיור בתנאים שנוחים לכם ככה בעלי ההון רוצים להרוויח אבל זו מדינה דמוקרטית ולא פאשיסטית הממשלה תקים בשנים הקרובות אלפי דירות שיורידו את מחירי השוק אבל שוב זה מה ש IN עכשיו לגור עם שותף בת"א אז מה אתם מתפלאים שהמחירים עולים... פעם זה פעם היום הכסף מדבר.. אז תתאימו את עצמכם לסיטואציה אם לא תגידו שלום ל 6 אלף המחאה שלכם בסך הכל נכונה אבל ככה בנוי העולם תלמדו להסתדר אלו חלק מחוקי החיים...

ביצה ותרנגולת

‫"פעם אנשים בני 20 היו עוברים לגור בעצמם‬ וגם מתחתנים אבל אצל רוב התל אביבים גיל הנישואים הוא רק מ 30+" חלק גדול מזה נובע מהעובדה שבעלויות המחייה של היום, צעירים לא יכולים לקיים את עצמם, קל וחומר לממן חתונה, משק בית משותף וילדים, ונאלצים לחכות עד שיתבססו מבחינה כללית. צעירים (ושוב, אני לא מדברת על בני 20 וקצת, אלא על אנשים בגילי) עובדים שעות מטורפות כדי לגמור את החודש - אז מתי הם בדיוק יגדלו ילד? באיזה כסף?

hen1xc

New member
הזמנים השתנו

פעם לא היה אייפון היום יש פעם לא היה מחשבים ניידים היום יש צריך לדעת לתמרן היום אין מה לעשות או שתדעו לחיות בחסכון ולהיות עוד שעה בדרכים..

למעלה