משחקים ושאלונים

../images/Emo196.gifמשטרת האופנה../images/Emo196.gif

השרשור ניפתח כל יום חמישי.(אני פותחת את זה היום כי שכחתי לפתוח אתמול.) מה עושים במשטרת האופנה? כל יום חמישי אני ישים תמונה של אחד מהגיים בויז ואתן תצטרכו למלא את הטופס שאני ירשום פה ולדרג את הבגדים וכו'.. אתן יכולות לדרג איך שבא לכן-או במספרים מ-10-1 או במילים. היום אני שמה תמונה של שרון סנדלר.(התמונה קצת ישנה אבל לא נורא.) כובע: גופייה: מכנסיים: חגורה: השרשרת במכנס: הכפפה ביד: כללי: שבת שלום:]

שריתיXD

New member
...

כובע:1 גופייה:5 מכנסיים:7 חגורה:7 השרשרת במכנס:7 הכפפה ביד:5 כללי:5.5

../images/Emo108.gifעונההה../images/Emo99.gif

כובע:9 גופייה:10 מכנסיים:9 חגורה:8.5 השרשרת במכנס:9 הכפפה ביד:7.5 כללי:10

lililulu

New member
D=

כובע: 4 גופייה: 8 מכנסיים: 8 חגורה: 4 השרשרת במכנס: 4 הכפפה ביד: 0 לא קשורה לחייםD: כללי: 6 וחצי...יש לו שפם בר מצווהD;

|גולגולות|חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כובע:2 גופייה:10 מכנסיים:10 חגורה:2 השרשרת במכנס:1 הכפפה ביד:1 כללי:6

עונה../images/Emo99.gif

כובע: 0 גופייה:8 מכנסיים:3 חגורה:4 השרשרת במכנס:6 הכפפה ביד:0 כללי:הייתי נותת לו 7

../images/Emo15.gif עוונה :)

כובע: 1 גופייה: 8 מכנסיים: 9 חגורה: 7 השרשרת במכנס: 9 הכפפה ביד: 6 כללי: 8 :)

שירלי XD

New member
../images/Emo83.gif אני ../images/Emo8.gif

כובע:5 גופייה: 8 מכנסיים: 9 חגורה: 6 השרשרת במכנס: 6 הכפפה ביד: 5 כללי: 9 וחצי

שאלון^^"

5 דברים שבא לך לעשות לפני שתמות: 1. 2. 3. 4. 5. 4 אנשים שאתה הכי הכי אוהב: 1. 2. 3. 4. 3 דברים חמודים שקנית לאחרונה: 1. 2. 3. 2 חיות אהובות במיוחד: 1. 2. פורום אחד הכי הכי אהוב : 1.

../images/Emo105.gifעונה.

5 דברים שבא לך לעשות לפני שתמות: 1. להקים משפחה. 2. לעשות את כל מה שרציתי לעשות. 3. להיות בחו"ל. 4. להזדיין
5. ו.. ו... ו....... 4 אנשים שאתה הכי הכי אוהב: 1. משפחה שלי 2. חברות שלי 3 דברים חמודים שקנית לאחרונה: 1. לקים. 2. דובי 3.ושני קופסאות קטנים כאלה של nici 2 חיות אהובות במיוחד: 1. כלב 2. חתולים \ סוסים \ אוגרים \ ..... הכל. פורום אחד הכי הכי אהוב : 1. הזה .

עונהP:

5 דברים שבא לך לעשות לפני שתמות: 1.הופעה של אביב. 2.להיפרד מנעמה, ממנו, ומכל יקירי. 3.סקס.><" סתם חח, או בעצם שזה לא סתם?
4.לקנות UGG!!!!!!!!
אבל מה זה יעזור לי אני אהיה כבר מתה;[ 5.להזמין הזמנה מטורפת מהוטופיק, אבל מה זה יעזור לי..
4 אנשים שאתה הכי הכי אוהב: 1.נעמה שלי
, והמשפחה. שזה בעצם אותו דבר בשבילי אז שמתי יחד
. 2.דורין 3.ירדני 4.כל החברות והחברים. 3 דברים חמודים שקנית לאחרונה: 1.שרשרת עם תליון של בלרינה
2.בוקסר של הפי טרי פריינדסD: 3.עגיל מגניב וחמוד ביותר לסיידליפ שלי^^" 2 חיות אהובות במיוחד: 1.כלב 2.אוגרים פורום אחד הכי הכי אהוב : 1.אין:)

lililulu

New member
אני ^__^

5 דברים שבא לך לעשות לפני שתמות: 1. להתחתן 2. להביא לעולם ילדים 3. לדעת את לוח הכפלD: 4. לשחק בהצגה/בטלוויזיה/בסרט 5. להתאהב 4 אנשים שאתה הכי הכי אוהב: 1. אמא 2. אבא 3. אחותי 4.אחותי השנייה 3 דברים חמודים שקנית לאחרונה: 1. נעליים 2. חולצה 3. שוקולדD: 2 חיות אהובות במיוחד: 1. כלב 2. סוס פורום אחד הכי הכי אהוב : 1. הפורום הזה כי אני לא שאף פורום חוץ ממנוD;

נוופריי

New member
לייידיס פארסט ><"

5 דברים שבא לך לעשות לפני שתמות: 1.אותו חחחח סתם .. משפחה 2.לימצוא עבודה....שתעזור לי בחיים 3.לברך את הקדוש ברוך הוא , על הדברים הטובים שהיו לי :] 4.לתת חיבוק לאמא והחברות , וגם לאחותי :]] למרות שהיא רעה ...... 5.ולבסוף [ : להבין שמשפחה לא בוחרים :] 4 אנשים שאתה הכי הכי אוהב: 1.משפוחס . 2.רינת,לילך :] 3.דללללז חן :] 4.ווווואותוו נוק D= 3 דברים חמודים שקנית לאחרונה: 1.שרשרת .. 2.עגילים 3.חולצה 2 חיות אהובות במיוחד: 1. חחחחחחחחחחחחחחחחחח החייה היחידהשאני מסוגלת לגעת בה זאת אחותי . 2.בע פורום אחד הכי הכי אהוב : 1.הכיהכי?!D= חחחחחחווואלה אהובב ופורום לא הולך בייחד :]

עונה. :\

5 דברים שבא לך לעשות לפני שתמות: 1. להתחתן D: 2. להיות הכי בריאה שאפשר. 3. להרגיש שהיה לי קשר עם ה' 4. להרגיש שהיה לי חלק בעולם וניצלתי את החיים עד הססוף 5. לאהוב באמת 4 אנשים שאתה הכי הכי אוהב: 1. משפחה 2. נופר ודילב 3. אותו... :| 4. קב"ה 3 דברים חמודים שקנית לאחרונה: 1. חולצה חח 2. דובי 3. אממ זהו D: 2 חיות אהובות במיוחד: 1. אתמול..אפילו שאני בבלבלות.. D: 2. הלידה שלי D: חח סתם אין לי מה לכתוב פורום אחד הכי הכי אהוב : 1.דב"ח ופה.

../images/Emo97.gifעונה!

5 דברים שבא לך לעשות לפני שתמות: 1.להיות יום שלם עם הבויז!.. 2.להתחתן 3.להביא ילדים לעולם... 4.להוצאצי בגרות מספיק טובה כדי לעבוד בהייטק..
5.עוד 20 שנה לחיות
4 אנשים שאתה הכי הכי אוהב: 1.שרון
2.ליז 3. תאיר 4. עדי 3 דברים חמודים שקנית לאחרונה: 1. עגילים 2. חגורה 3. קשת 2. חיות אהובות במיוחד: 1.
2. נמר 1. פורום אחד הכי הכי אהוב :
<גיים בויז>

למעלה