משחקים ושאלונים

שאלון חופר כי יבש*~*

משלומך? יש לך מסנג'ר? אם כן, מוסיף סמיילים למסנג'ר? אם כן, כמה סמיילים שהוספת יש לך? [אל תתעצלו, זה מעביר את הזמן!] כל כמה זמן אתה מסדר את החדר? עכשיו, הוא מסודר? כמה דיירים גרים אצלך בחדר? ובדירה? ובקומה? שומע רדיו? אם כן, באיזו תדירות? מהן 3 התחנות האהובות עליך? מתי בפעם האחרונה היית בכינרת? ובאילת...? מתי לאחרונה כאב לך הגרון כ"כ כ"כ עד שלא יכולת לבלוע כלום?? יש לך יס או הוט? אם יש לך הוט, אתה רואה ערוץ ביפ? והוט פאן? והוט דרמה? והוט אנימה? וAXN ? אם יש לך יס, אתה רואה ערוץ 5? ו14? ו13? ו12? כמה מורים מצוות המורים שלך שייכים לארגון וכמה להסתדרות? כמה נקודות חן יש לך על יד ימין? ועל יד שמאל? מה דעתך על האותיות צ' ור' ? האם הצליל שלהן צורם באוזן? מה דעתך על המשפט הבא- הצרות הצרורות בצרור החיים האם הוא צורם באוזנך? האם אתה רואה את הצלילים? או שומע את התמונות? באיזה עוד מקומות באינטרנט אתה משתמש באייקונים של תפוז? אוהב אותם? למה כל הסמיילים צהובים..? למה הם לא וורודים? או ירוקים? או כחולים...? האם כשמשעמם לך אתה משחק סוליטר במחשב? ושולה המוקשים..? באמת, מה אתה עושה בכדיי להפיג את השעמום? כמה דברים אדומים יש על השולחן שלך כרגע? וכמה דברים שחורים? וכמה ניירות..? למה כובע? אוהב כובעים? כמה כובעים יש לך? באיזה צבע רוב הכובעים שלך? מתי אתה שם כובע? מקפיד לשים כובע בטיולים? שם אותו גם בלי שאומרים לך? אני חופרת, נכון? מה המחיר הכי גבוה שתשלם על... 2 כדורי גלידה גדולים בגביע? בקבוק דיאט קולה קררר גדול אחד? כדור נגד כאב ראש? 12 צמידים? קשת לשיער? ג'ינס? חולצה? נעליי אולסטאר? נעלי וואנס? קרם לשיער שיעשה לך את השיער כמו שאת/ה רוצה? קרוקס? סנדלי שורש? גרביים? תיק בצפר? תיק אחרי בצפר? מה הדבר שהכי בולט אצלך בחדר? ובבית? ובשכונה? ובעיר? ובמדינה? יש לך עיתון בבית? אם כן, כתוב כאן את הכותרת הראשית בעמוד הראשי: מה דעתך על הכותרת? אילו רגשות היא מעוררת בך? האם אתה מעוניין עכשיו להמשיך לקרוא את כל הכתבה?.. עכשיו תעבור לעמוד האחרון, מה הכותרת של הכתבה הזו? האם היא מעניינת אותך? האם יש לך מסרים חדשים עכשיו? אתה מקבל הרבה מסרים? אם כן, אתה קורא את כולם??? ועונה על כולם..? על כמה שאלות דילגת בשאלון הנ"ל? למה דילגת על אותן שאלות? האם יש סיכוי שתענה עליהן עכשיו? למה יש אנשים שאומרים שהם אוהבים שאלונים חופרים, אבל כשהם עונים על אחד כזה הם כותבים תשובות כמו 'למה לחפור?!' במקום תשובות למה ששאלו אותם...? השאלון נגמר! נהנת? אתה עדיין אוהב אותי...?

אהמאהמ.

משלומך? כואב לי הראש;; יש לך מסנג'ר?כן אם כן, מוסיף סמיילים למסנג'ר?לא ממש אם כן, כמה סמיילים שהוספת יש לך? [אל תתעצלו, זה מעביר את הזמן!] לא ספרתי ולא אספור:) כל כמה זמן אתה מסדר את החדר?יום-יומיים. עכשיו, הוא מסודר?כן כמה דיירים גרים אצלך בחדר?אני וג'סיקה.
ובדירה?6. ובקומה?2 בלבד. שומע רדיו?לפעמים. אם כן, באיזו תדירות?פעם פעמיים בשבוע אני יושבת ומאזינה^^" מהן 3 התחנות האהובות עליך?רגת גימל, גלי צה"ל, 100 FM. מתי בפעם האחרונה היית בכינרת?לא זוכרת>; ובאילת...?סוכות של שנה שעברה! ;[ מתי לאחרונה כאב לך הגרון כ"כ כ"כ עד שלא יכולת לבלוע כלום?? יום כיפור. יש לך יס או הוט?יס! אם יש לך הוט, אתה רואה ערוץ ביפ? לא והוט פאן? לא והוט דרמה? לא והוט אנימה? לא וAXN ? לפעמים אצל חן. אם יש לך יס, אתה רואה ערוץ 5? קצת. ו14?כן!!!!!!!!!!!!!!!
ו13?כן!!!!!!!!!!!!!!!
ו12?כן!!!!!!!!!!!!!!!
כמה מורים מצוות המורים שלך שייכים לארגון וכמה להסתדרות? ניראלי כל הבצפר אירגון. כמה נקודות חן יש לך על יד ימין? נקודות שאני רואה, 3 בלבד. ועל יד שמאל?1 D: מה דעתך על האותיות צ' ור' ? שוות. האם הצליל שלהן צורם באוזן? לא מה דעתך על המשפט הבא- הצרות הצרורות בצרור החיים-
האם הוא צורם באוזנך?לאD: האם אתה רואה את הצלילים?לאD: או שומע את התמונות?D: לא. באיזה עוד מקומות באינטרנט אתה משתמש באייקונים של תפוז?בשום מקומות
. אוהב אותם?חמודים:] למה כל הסמיילים צהובים..?לא יודעת:D למה הם לא וורודים?צהוב יותר יפה. או ירוקים?כי צהוב יותר יפה! או כחולים...?הש!*~* האם כשמשעמם לך אתה משחק סוליטר במחשב?כן. ושולה המוקשים..?לא. אף פעם לא הבנתי איך משחקים בזה!~O.O באמת, מה אתה עושה בכדיי להפיג את השעמום?הולכת לג'סי. כמה דברים אדומים יש על השולחן שלך כרגע?6. וכמה דברים שחורים?5. וכמה ניירות..? המון למה כובע? עמה:) אוהב כובעים?לא הכי. כמה כובעים יש לך?2 באיזה צבע רוב הכובעים שלך?שחור מתי אתה שם כובע?לבצפר אם לפעמים מתחשק. מקפיד לשים כובע בטיולים?לא שם אותו גם בלי שאומרים לך?לא אני חופרת, נכון?מאוד. מה המחיר הכי גבוה שתשלם על... 2 כדורי גלידה גדולים בגביע?20 שקל. אוי בת"א איפה שהסינמטק אז ממול יש חנות גלידה, ניראלי קוראים לה גלידת גורמה, חח קיצ יש שמה את הגלידות הכי טעימות ביקום!
והכדורים במימדים עצומים.D: בקבוק דיאט קולה קררר גדול אחד? 5 שקלים. כדור נגד כאב ראש? הרבה!!!!!! אפילו 40 שקלD: 12 צמידים? 12 שח. קשת לשיער? עד 10 שקלים. ג'ינס? 300-350 חולצה? 200-250 נעליי אולסטאר? 300. נעלי וואנס? 500. קרם לשיער שיעשה לך את השיער כמו שאת/ה רוצה? 100!!!!!!!! אני זקוקה לאחד כזה. קרוקס? קיח>; סנדלי שורש? גועל נפש. גרביים? 30. תיק בצפר? 200. תיק אחרי בצפר?300 :D מה הדבר שהכי בולט אצלך בחדר? המיטה. ובבית?הפלאזמה בסלון ובשכונה?הליכלוך. ובעיר?הסירחוןD: ובמדינה?גם הליכלוך וגם הסירחוןD: יש לך עיתון בבית? כן אם כן, כתוב כאן את הכותרת הראשית בעמוד הראשי:שנייה אני יורדת 30 מדרגותD: רגע תחכה לי:) מה דעתך על הכותרת? שווהD: אילו רגשות היא מעוררת בך? *~* האם אתה מעוניין עכשיו להמשיך לקרוא את כל הכתבה?.. : \ עכשיו תעבור לעמוד האחרון, מה הכותרת של הכתבה הזו? האם היא מעניינת אותך? האם יש לך מסרים חדשים עכשיו? לא אתה מקבל הרבה מסרים? לא אם כן, אתה קורא את כולם??? כן ועונה על כולם..? לא על כמה שאלות דילגת בשאלון הנ"ל? לא סופרת:] למה דילגת על אותן שאלות? כי הן מעצבנות. האם יש סיכוי שתענה עליהן עכשיו? לא! למה יש אנשים שאומרים שהם אוהבים שאלונים חופרים, אבל כשהם עונים על אחד כזה הם כותבים תשובות כמו 'למה לחפור?!' במקום תשובות למה ששאלו אותם...? כי ככה מתחשק
. השאלון נגמר! נהנת? לא אתה עדיין אוהב אותי...? לאD:

../images/Emo168.gifעונההה=]

משלומך?סבבה ואיתך?חחח יש לך מסנג'ר?לא=] אם כן, מוסיף סמיילים למסנג'ר?היתי מוסיפה.... אם כן, כמה סמיילים שהוספת יש לך? [אל תתעצלו, זה מעביר את הזמן!]==== כל כמה זמן אתה מסדר את החדר?כול יום=מתי שהוא מבולגן=] עכשיו, הוא מסודר?כה=] כמה דיירים גרים אצלך בחדר?100 חחחח רק אניייי
ובדירה?7! ובקומה?7 כאילו כול המשפחה יושנים בקומה העליונה! שומע רדיו?כן=] אם כן, באיזו תדירות?שמשעמם חחח מהן 3 התחנות האהובות עליך?גלגלצ רשת גימל וגלי צהל=] מתי בפעם האחרונה היית בכינרת?מזמן..... ובאילת...?שנה שעברה... מתי לאחרונה כאב לך הגרון כ"כ כ"כ עד שלא יכולת לבלוע כלום??לא זוכרת.... יש לך יס או הוט?הוט אם יש לך הוט, אתה רואה ערוץ ביפ? והוט פאן? והוט דרמה? והוט אנימה? ===הטלויזיה שלי מקוללקלת=\\=== וAXN ? אם יש לך יס, אתה רואה ערוץ 5? ו14? ו13? ו12? כמה מורים מצוות המורים שלך שייכים לארגון וכמה להסתדרות?לא יודעת לא שאלתי!חחח כמה נקודות חן יש לך על יד ימין? 4 אני רואה אבל יש עוד נראלי קטנות אבל למעלה ביד... ועל יד שמאל?3=] מה דעתך על האותיות צ' ור' ?אחלה=] האם הצליל שלהן צורם באוזן?לא.... מה דעתך על המשפט הבא- הצרות הצרורות בצרור החיים :חחח =\ האם הוא צורם באוזנך?לא.... האם אתה רואה את הצלילים?לא או שומע את התמונות?לא חחחחחח באיזה עוד מקומות באינטרנט אתה משתמש באייקונים של תפוז?קומונה של דניאל... אוהב אותם?יש מצב=]חחחחח למה כל הסמיילים צהובים..?כי תפוזבל זבל=]סתם חחח למה הם לא וורודים?כי הם לא פאקצ'ים חחחחח או ירוקים?ככה! או כחולים...?חבל באמת היה נחמד אם הם היו כחולים חחחחחחחח האם כשמשעמם לך אתה משחק סוליטר במחשב?לאאאא! ושולה המוקשים..?לאאא באמת, מה אתה עושה בכדיי להפיג את השעמום?שומעת מוזיקה אוכלת מחשב חחחח כמה דברים אדומים יש על השולחן שלך כרגע?דבר אחד! וכמה דברים שחורים?גםם וכמה ניירות..?אין למה כובע?ככה כובע=] אוהב כובעים?קצת... כמה כובעים יש לך?ישלי אחד ואני לא ממש שמה אותו באיזה צבע רוב הכובעים שלך?=== מתי אתה שם כובע?=== מקפיד לשים כובע בטיולים?לא שם אותו גם בלי שאומרים לך?לא אני חופרת, נכון?כןןןןןן מה המחיר הכי גבוה שתשלם על... 2 כדורי גלידה גדולים בגביע?20 בקבוק דיאט קולה קררר גדול אחד?15 כדור נגד כאב ראש?10 חח 12 צמידים?תלוי איזה צמידים.... קשת לשיער?20 ג'ינס?300 חולצה?200 בערךך נעליי אולסטאר?250 נעלי וואנס?400 קרם לשיער שיעשה לך את השיער כמו שאת/ה רוצה?100 קרוקס?שקל אחד בלבד סתם חח לא לובשת קרוקססס סנדלי שורש?... גרביים?15 תיק בצפר?200 תיק אחרי בצפר?150 מה הדבר שהכי בולט אצלך בחדר?המיטה=] ובבית?אממ יש כוולמיניי ובשכונה?אני=]סתם חחחח הבתים חחח ובעיר?העיר חח ובמדינה?החפירות של רותםXDD יש לך עיתון בבית?כה אם כן, כתוב כאן את הכותרת הראשית בעמוד הראשי:אין כוח!!! מה דעתך על הכותרת?שיהיה לה בכיף=]חחחח אילו רגשות היא מעוררת בך?אה???? האם אתה מעוניין עכשיו להמשיך לקרוא את כל הכתבה?..לאאא עכשיו תעבור לעמוד האחרון, מה הכותרת של הכתבה הזו?==== האם היא מעניינת אותך?=\ האם יש לך מסרים חדשים עכשיו?לא אתה מקבל הרבה מסרים?לפעמים אם כן, אתה קורא את כולם???כה ועונה על כולם..?לא תמיד על כמה שאלות דילגת בשאלון הנ"ל?אין כוח לספורררררררררר=\ למה דילגת על אותן שאלות?כייי זה חופר חחח האם יש סיכוי שתענה עליהן עכשיו?לא למה יש אנשים שאומרים שהם אוהבים שאלונים חופרים, אבל כשהם עונים על אחד כזה הם כותבים תשובות כמו 'למה לחפור?!' במקום תשובות למה ששאלו אותם...?
השאלון נגמר! נהנת?אפשר להגיד חחחחחחח אתה עדיין אוהב אותי...?לאא סתם כן

עונה

משלומך? בסדר יש לך מסנג'ר? לא אבל היה לי אם כן, מוסיף סמיילים למסנג'ר? אם כן, כמה סמיילים שהוספת יש לך? [אל תתעצלו, זה מעביר את הזמן!] כל כמה זמן אתה מסדר את החדר? לא יודעת עכשיו, הוא מסודר? לא כמה דיירים גרים אצלך בחדר? רק אני ובדירה? 5 ובקומה? 2 שומע רדיו? לפעמים אם כן, באיזו תדירות? מהן 3 התחנות האהובות עליך? מתי בפעם האחרונה היית בכינרת? בחופש הגדול ובאילת...? שנה שעברה מתי לאחרונה כאב לך הגרון כ"כ כ"כ עד שלא יכולת לבלוע כלום?? חודש שעבר יש לך יס או הוט? יס אם יש לך הוט, אתה רואה ערוץ ביפ? והוט פאן? והוט דרמה? והוט אנימה? וAXN ? אם יש לך יס, אתה רואה ערוץ 5? כן ו14? לפעמים ו13? כן ו12? לפעמים כמה מורים מצוות המורים שלך שייכים לארגון וכמה להסתדרות? לא יודעת הרוב מהסתדרות כמה נקודות חן יש לך על יד ימין? 7 ועל יד שמאל? 8 מה דעתך על האותיות צ' ור' ? האם הצליל שלהן צורם באוזן? מה דעתך על המשפט הבא- הצרות הצרורות בצרור החיים האם הוא צורם באוזנך? האם אתה רואה את הצלילים? או שומע את התמונות? באיזה עוד מקומות באינטרנט אתה משתמש באייקונים של תפוז? לא יודע אוהב אותם? למה כל הסמיילים צהובים..? למה הם לא וורודים? או ירוקים? או כחולים...? האם כשמשעמם לך אתה משחק סוליטר במחשב? לא ושולה המוקשים..? לא באמת, מה אתה עושה בכדיי להפיג את השעמום? סתם מסתובבת באתרים כמה דברים אדומים יש על השולחן שלך כרגע? אחד וכמה דברים שחורים? אחד וכמה ניירות..? שלוש למה כובע? אוהב כובעים? כן כמה כובעים יש לך? 4 באיזה צבע רוב הכובעים שלך? כל אחד בצבע אחר מתי אתה שם כובע? בטיולים מקפיד לשים כובע בטיולים? לפעמים שם אותו גם בלי שאומרים לך? כן אני חופרת, נכון? כן חח
מה המחיר הכי גבוה שתשלם על... 2 כדורי גלידה גדולים בגביע? מאיפו לי בקבוק דיאט קולה קררר גדול אחד? כנ"ל כדור נגד כאב ראש? כנ"ל 12 צמידים? הכל כנ"ל קשת לשיער? ג'ינס? חולצה? נעליי אולסטאר? נעלי וואנס? קרם לשיער שיעשה לך את השיער כמו שאת/ה רוצה? קרוקס? סנדלי שורש? גרביים? תיק בצפר? תיק אחרי בצפר? מה הדבר שהכי בולט אצלך בחדר? הארון ובבית? המחשב ובשכונה? הבתים ובעיר? ובמדינה? יש לך עיתון בבית? כן אם כן, כתוב כאן את הכותרת הראשית בעמוד הראשי: מה דעתך על הכותרת? אילו רגשות היא מעוררת בך? היא לא האם אתה מעוניין עכשיו להמשיך לקרוא את כל הכתבה?.. עכשיו תעבור לעמוד האחרון, מה הכותרת של הכתבה הזו? האם היא מעניינת אותך? האם יש לך מסרים חדשים עכשיו? לא אתה מקבל הרבה מסרים?לא אם כן, אתה קורא את כולם??? עם אני יקבל אז כן ועונה על כולם..? על כמה שאלות דילגת בשאלון הנ"ל? למה דילגת על אותן שאלות? 19 האם יש סיכוי שתענה עליהן עכשיו? לא למה יש אנשים שאומרים שהם אוהבים שאלונים חופרים, אבל כשהם עונים על אחד כזה הם כותבים תשובות כמו 'למה לחפור?!' במקום תשובות למה ששאלו אותם...? לא יודעת השאלון נגמר! נהנת? טיפה אתה עדיין אוהב אותי...? כן

lililulu

New member
אני אני אנייי :)

משלומך? הכל טוב, בעצם מצויין [: יש לך מסנג'ר? כן אם כן, מוסיף סמיילים למסנג'ר? כן אם כן, כמה סמיילים שהוספת יש לך? [אל תתעצלו, זה מעביר את הזמן!] אני לא מחוברת עכשיו אין לי איך לבדוק כל כמה זמן אתה מסדר את החדר? כמה שבא לי עכשיו, הוא מסודר? לא כמה דיירים גרים אצלך בחדר? בחדר? רק אני
ובדירה? 3 ובקומה? לא יודעת
שומע רדיו? כן אם כן, באיזו תדירות? הרבה, אמא מתה על רדיו אז הוא פתוח כמעט כל הזמן מהן 3 התחנות האהובות עליך? גלגל"צ וזהו מתי בפעם האחרונה היית בכינרת? בתחילת החופש הגדול ובאילת...? בחודש מאי מתי לאחרונה כאב לך הגרון כ"כ כ"כ עד שלא יכולת לבלוע כלום?? לא זוכרת...מזמן חחח יש לך יס או הוט? יס שליטה! אם יש לך הוט, אתה רואה ערוץ ביפ? --- והוט פאן? --- והוט דרמה? --- והוט אנימה? --- וAXN ? --- אם יש לך יס, אתה רואה ערוץ 5? כן ו14? לא ו13? לא רק בחדר כושר שאין מה לראותD: ו12? לא כמה מורים מצוות המורים שלך שייכים לארגון וכמה להסתדרות? לא שאלתי אותם אבל אמרו לי ש-2 שליש מהארגון כמה נקודות חן יש לך על יד ימין? 4 ועל יד שמאל? 10 +/- מה דעתך על האותיות צ' ור' ? כוסיות אש מגיל 6 D= האם הצליל שלהן צורם באוזן? לא מה דעתך על המשפט הבא- הצרו הצרורות בצרור החיים משפט אידיוטי האם הוא צורם באוזנך? המילה צורם צורמת לי באוזן האם אתה רואה את הצלילים? מה? לא! לא הבנתיD; או שומע את התמונות? לא באיזה עוד מקומות באינטרנט אתה משתמש באייקונים של תפוז? בפורום אוהב אותם? ככה למה כל הסמיילים צהובים..? כי זה
חלה בצהבת והדביק את כולם למה הם לא וורודים? כי וורוד זה של הומואים או ירוקים? יש אחד ירוק
או כחולים...? כי כחול זה...אממ...אחלה צבע
האם כשמשעמם לך אתה משחק סוליטר במחשב? לא ושולה המוקשים..? לא באמת, מה אתה עושה בכדיי להפיג את השעמום? לא יודעת חחח כמה דברים אדומים יש על השולחן שלך כרגע? כלום רק אותי יש לי חולצה אדומהD; וכמה דברים שחורים? 3 וכמה ניירות..? 3 למה כובע? ככה אוהב כובעים? ככה כמה כובעים יש לך? 4 +/- באיזה צבע רוב הכובעים שלך? אדום מתי אתה שם כובע? כשהמורות חופרות בטיולים שנקבל מכה מהשמש מקפיד לשים כובע בטיולים? לא שם אותו גם בלי שאומרים לך? לא אני חופרת, נכון? קצת כן מה המחיר הכי גבוה שתשלם על... 2 כדורי גלידה גדולים בגביע? לא יודעת בקבוק דיאט קולה קררר גדול אחד? לא אוהבת דיאט כדור נגד כאב ראש? כמה שצריך 12 צמידים? שקל וחציD: קשת לשיער? כנ"ל ג'ינס? 300 סתם לא יודעת חולצה? גם לא יודעת נעליי אולסטאר? לא אוהבת אולסטאר מי יבזבז על זה כסף!? נעלי וואנס? הו הרבה קרם לשיער שיעשה לך את השיער כמו שאת/ה רוצה? 200 קרוקס? 70 סנדלי שורש? כלום גרביים? לא יודעת תיק בצפר? 300 נראה לי תיק אחרי בצפר? 150/200 מה הדבר שהכי בולט אצלך בחדר? הערימות בגדים ובבית? לא יודעת ובשכונה? לא יודעת ובעיר? דייי איזה שאלות מעצבנווות ובמדינה?
יש לך עיתון בבית? כן אם כן, כתוב כאן את הכותרת הראשית בעמוד הראשי: אין לי כוח לבדוק...בעצם במעריב לנוער כתוב "נסיך" ויש תמונה של עידן יניב מה דעתך על הכותרת? אחלה אילו רגשות היא מעוררת בך? רטט בכל הגוף אני נמסה עוד שניה מרוב חום...מה זה השאלה הזאת?! האם אתה מעוניין עכשיו להמשיך לקרוא את כל הכתבה?..כן כבר קראתי עכשיו תעבור לעמוד האחרון, מה הכותרת של הכתבה הזו? לא זוכרת האם היא מעניינת אותך? לא זה הסיפורים האלה שילדים שולחים האם יש לך מסרים חדשים עכשיו? לא אתה מקבל הרבה מסרים? לא אם כן, אתה קורא את כולם??? ועונה על כולם..? על כמה שאלות דילגת בשאלון הנ"ל? לא יודעת למה דילגת על אותן שאלות? כי הם לא מתאימות לי :) האם יש סיכוי שתענה עליהן עכשיו? למה יש אנשים שאומרים שהם אוהבים שאלונים חופרים, אבל כשהם עונים על אחד כזה הם כותבים תשובות כמו 'למה לחפור?!' במקום תשובות למה ששאלו אותם...? כי חפרנים שלוקחים את זה רציני זה מעצבן השאלון נגמר! נהנת? ככה... אתה עדיין אוהב אותי...? כן?

נוופריי

New member
נהההההההההההה

משלומך?טוב תודה, יש לך מסנג'ר?כה אם כן, מוסיף סמיילים למסנג'ר?לללא . אם כן, כמה סמיילים שהוספת יש לך? [אל תתעצלו, זה מעביר את הזמן!]3 DD: כל כמה זמן אתה מסדר את החדר?חחח מנקהD: עכשיו, הוא מסודר?כןן אני ודיל סידרנו .D: קומפלט כמה דיירים גרים אצלך בחדר?אני והמחשב שלי . ובדירה?עוד 4 :] כפרה עליהם . ובקומה?בית קרקע :] שומע רדיו?כן אם כן, באיזו תדירות?גבווה :] מהן 3 התחנות האהובות עליך?94אפהם רדיו בריזה,נושמים מיזרחית . מתי בפעם האחרונה היית בכינרת?סלקום ווליום ובאילת...?שנה שעברה \ = בלאט מתי לאחרונה כאב לך הגרון כ"כ כ"כ עד שלא יכולת לבלוע כלום??לפני כמה שבועות , יש לך יס או הוט?יס אם יש לך הוט, אתה רואה ערוץ ביפ? והוט פאן? והוט דרמה? והוט אנימה? וAXN ? אם יש לך יס, אתה רואה ערוץ 5?כן*לא רואה טלויזיהה* ו14?אין לי כוח ליבדוק נו בחייאת חחח ו13? ו12? כמה מורים מצוות המורים שלך שייכים לארגון וכמה להסתדרות?כוווולם , כמה נקודות חן יש לך על יד ימין?חמש ועוד אחת תינוקתD: ועל יד שמאל?7 חחחחחחחח מה דעתך על האותיות צ' ור' ?צורי צוריD: האם הצליל שלהן צורם באוזן?חחחחחחחחחחח ממש צורבD: מה דעתך על המשפט הבא- הצרות הצרורות בצרור החיים:נבלות מסריחות האם הוא צורם באוזנך?נגיד שש האם אתה רואה את הצלילים?לא , או שומע את התמונות?לא באיזה עוד מקומות באינטרנט אתה משתמש באייקונים של תפוז?D: חחחחחחחחח מי משתמש אוהב אותם?מחבב למה כל הסמיילים צהובים..?צהבת:] למה הם לא וורודים?ורוד?:SS או ירוקים?רקוב?:D או כחולים...?סקסD: האם כשמשעמם לך אתה משחק סוליטר במחשב?ללללאא ושולה המוקשים..?חחחחחחחח מה אני הילה ?D: באמת, מה אתה עושה בכדיי להפיג את השעמום?מקלחת כמה דברים אדומים יש על השולחן שלך כרגע?תחתון וגומיה וכמה דברים שחורים?פיי מלא , כל הבגדים איזה 10 נרטיק של האמפי 4 הפלאפון המקרופון D: וכמה ניירות..?אין למה כובע?קנייתי היום כובעעעעעעע אוהב כובעים?כןןןןן כמה כובעים יש לך?3 D: באיזה צבע רוב הכובעים שלך?אחד שחור עם צהוב ,,, של בילבונג .. אחד אפור עם ורוד ...של אוניל חחח ועוד אחד של פומהה לבן מתי אתה שם כובע?בטיולים D: מקפיד לשים כובע בטיולים?לא שם אותו גם בלי שאומרים לך?לא אני חופרת, נכון?חחח בור עשית לי פה מה המחיר הכי גבוה שתשלם על... 2 כדורי גלידה גדולים בגביע?חחח יאאממ גלידה 15 בקבוק דיאט קולה קררר גדול אחד?אני לא שותה דיט D: כדור נגד כאב ראש?D= 12 צמידים?40 קשת לשיער?10 ג'ינס?350 400 חולצה?200 תלווי איזההה אם של מאמזז אז כל מחיר D: נעליי אולסטאר?200 נעלי וואנס?\= עם המשבצות.....הכיי יפהההה 250 קרם לשיער שיעשה לך את השיער כמו שאת/ה רוצה?ישלי והוא עולה 40 :] קרוקס?חחח בלאטD: חחחח סנדלי שורש?חחחחחח קקי גרביים?20 תיק בצפר?התק שלי עלה 290 ככה,,, זה אבא קובע:] תיק אחרי בצפר?חחחחחחח אוווו , מה הדבר שהכי בולט אצלך בחדר?הפלזמה [חחחחחחחחחחחחחחחח חן ?] ובבית?חחחחחחח בבית ,,, הכל בולט ובשכונה?חחחחחחחחח הריקבון חח סתםם הבית שלי :] ובעיר?חחחחחחחחחחחחחחח בתי זיקוק ובמדינה?חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!! דור:] יש לך עיתון בבית?בחדר של אחי ,ואני לא הולכת להביא אם כן, כתוב כאן את הכותרת הראשית בעמוד הראשי:פחח מה דעתך על הכותרת? אילו רגשות היא מעוררת בך? האם אתה מעוניין עכשיו להמשיך לקרוא את כל הכתבה?.. עכשיו תעבור לעמוד האחרון, מה הכותרת של הכתבה הזו? האם היא מעניינת אותך? האם יש לך מסרים חדשים עכשיו?לא מממי אתה מקבל הרבה מסרים?כן אם כן, אתה קורא את כולם???כן ועונה על כולם..?כןן D: על כמה שאלות דילגת בשאלון הנ"ל?חחחח בגלל חוסרר רצון D= 10+- למה דילגת על אותן שאלות?כי את חפרנית האם יש סיכוי שתענה עליהן עכשיו?לא! למה יש אנשים שאומרים שהם אוהבים שאלונים חופרים, אבל כשהם עונים על אחד כזה הם כותבים תשובות כמו 'למה לחפור?!' במקום תשובות למה ששאלו אותם...? צריך לתת להם מכות השאלון נגמר! נהנת?לא אתה עדיין אוהב אותי...?מחר

../images/Emo97.gifעונההההה

משלומך? טוב,תודה=] יש לך מסנג'ר? כן!.. אם כן, מוסיף סמיילים למסנג'ר? כן ... אם כן, כמה סמיילים שהוספת יש לך? נירא לי 30 [אל תתעצלו, זה מעביר את הזמן!] כל כמה זמן אתה מסדר את החדר?כל סוף יום מקסימום כל יומים עכשיו, הוא מסודר? לא רק בסוף יום.. כמה דיירים גרים אצלך בחדר?רק אני=] ובדירה? 6 ובקומה? אני גרה בקומת קרקע... שומע רדיו? מעט מאוד אם כן, באיזו תדירות? -- מהן 3 התחנות האהובות עליך? דידי הררי חעחעח מתי בפעם האחרונה היית בכינרת?ליפני שנתיים נירא לי ובאילת...? אמממ לפני שלוש שנים.. מתי לאחרונה כאב לך הגרון כ"כ כ"כ עד שלא יכולת לבלוע כלום?? נירא לי ארבע שנים חחח יש לך יס או הוט?הוט אם יש לך הוט, אתה רואה ערוץ ביפ? לא והוט פאן? לא והוט דרמה? לא והוט אנימה?לא וAXN ?לא אם יש לך יס, אתה רואה ערוץ 5? ו14? ו13? ו12? --- כמה מורים מצוות המורים שלך שייכים לארגון וכמה להסתדרות? כולם להסתרדות חוץ מהמחנכת.... כמה נקודות חן יש לך על יד ימין? איזה יציאה D: נירא לי שלוש ועל יד שמאל? 5 חח מה דעתך על האותיות צ' ור' ? הםנ סבבה חח האם הצליל שלהן צורם באוזן? אולי צ.. מה דעתך על המשפט הבא- הצרות הצרורות בצרור החיים האם הוא צורם באוזנך? קצת=/ האם אתה רואה את הצלילים? לא או שומע את התמונות? לא באיזה עוד מקומות באינטרנט אתה משתמש באייקונים של תפוז?כלום אוהב אותם? -- למה כל הסמיילים צהובים..? כי ככה החליטו... למה הם לא וורודים? או ירוקים? או כחולים...? וורוד-פאקצי ירוק דשא כחול-בחילה...חחח האם כשמשעמם לך אתה משחק סוליטר במחשב? יש מצב.. ושולה המוקשים..? ??? באמת, מה אתה עושה בכדיי להפיג את השעמום? שומע שירים... כמה דברים אדומים יש על השולחן שלך כרגע?כלום וכמה דברים שחורים? 6 וכמה ניירות..? מ-ל-א למה כובע? כי כובע למה חחח אוהב כובעים? כן מאוד כמה כובעים יש לך? חורף-4 ום קיץ 4 באיזה צבע רוב הכובעים שלך? אממ לא דעת.. מתי אתה שם כובע? בחוף עם חולצה יפה ושר ובקיץ בטיולים מקפיד לשים כובע בטיולים? כה שם אותו גם בלי שאומרים לך?לא.. אני חופרת, נכון? מאוד {טוב שאת יודעת...}חחח מה המחיר הכי גבוה שתשלם על... 2 כדורי גלידה גדולים בגביע? אם הם ממש גדולים 15 שקל בקבוק דיאט קולה קררר גדול אחד? מה השאלה? כדור נגד כאב ראש? לא 12 צמידים? לא קשת לשיער? תלוי.. ג'ינס? כה חולצה? כה נעליי אולסטאר? כה נעלי וואנס? ברורכררררר קרם לשיער שיעשה לך את השיער כמו שאת/ה רוצה? כההההה קרוקס? לאאאאאא סנדלי שורש?לללאאאאא גרביים? כה תיק בצפר?כה תיק אחרי בצפר? כה מה הדבר שהכי בולט אצלך בחדר? אממ ההציור של השמש{מציור לי שמש על הקיר...} ובבית?המראה ובשכונה? אממ כלום ובעיר? אמממ הליכלוך חח ובמדינה?ת"א יש לך עיתון בבית? כה אם כן, כתוב כאן את הכותרת הראשית בעמוד הראשי: יש לפנים מה דעתך על הכותרת? משהו לפנים חח אילו רגשות היא מעוררת בך? משהו חזק ביותר... האם אתה מעוניין עכשיו להמשיך לקרוא את כל הכתבה?.. כה עכשיו תעבור לעמוד האחרון, מה הכותרת של הכתבה הזו? כשאת הולכת לחתונה האם היא מעניינת אותך?כה1 האם יש לך מסרים חדשים עכשיו? כה אתה מקבל הרבה מסרים?כה אם כן, אתה קורא את כולם???לא ועונה על כולם..? לא על כמה שאלות דילגת בשאלון הנ"ל? לא זוכרת נירא לי ארבע .מה דילגת על אותן שאלות? -? האם יש סיכוי שתענה עליהן עכשיו? לא למה יש אנשים שאומרים שהם אוהבים שאלונים חופרים, אבל כשהם עונים על אחד כזה הם כותבים תשובות כמו 'למה לחפור?!' במקום תשובות למה ששאלו אותם...? השאלון נגמר! נהנת?אני חייבת לענות? אתה עדיין אוהב אותי...? עדיין לא החלטטתי

../images/Emo210.gif משעמם לי תיייכו DD =

משלומך? הכל טווב , יש לך מסנג'ר? כן . אם כן, מוסיף סמיילים למסנג'ר? לא D = הייתי מושפעת, כבר לא אם כן, כמה סמיילים שהוספת יש לך? [אל תתעצלו, זה מעביר את הזמן!] לא הוספתיי D = כל כמה זמן אתה מסדר את החדר? אני מסדרת ת'מיטה ,השאר אמא עושה
עכשיו, הוא מסודר? נראה לי D: כמה דיירים גרים אצלך בחדר? הא?! ובדירה? המשפחה , ובקומה? מאיפה אני יודעת , DD ; שומע רדיו? כן , אם כן, באיזו תדירות? לעיתים רחוקות .. מהן 3 התחנות האהובות עליך? 99 fm , רדיו בריזה [נופררר D= ] , ועוד אחד , לא זוכרת D: מתי בפעם האחרונה היית בכינרת? בחופש . ובאילת...? מלפני שנתיים שלוש .. D: מתי לאחרונה כאב לך הגרון כ"כ כ"כ עד שלא יכולת לבלוע כלום?? לא זוכרת . יש לך יס או הוט? יסס שליטההה
אם יש לך הוט, אתה רואה ערוץ ביפ? יש לסבתא שלי DD = והוט פאן? לא רואה XD והוט דרמה? לאלאלא והוט אנימה? ^^ D: וAXN ? ^^ אם יש לך יס, אתה רואה ערוץ 5? כןכן ו14? לאלא ו13? נראה לי D: ו12? לא . כמה מורים מצוות המורים שלך שייכים לארגון וכמה להסתדרות? אף אחד מהםם D: כמה נקודות חן יש לך על יד ימין? 5 בערך D: ועל יד שמאל? 3 . מה דעתך על האותיות צ' ור' ? כמו שאר האותיות . האם הצליל שלהן צורם באוזן? מה זה השאלה הזאתי DD = מה דעתך על המשפט הבא- הצרות הצרורות בצרור החיים . אאמ .. משפט ?! D ;; האם הוא צורם באוזנך? לא ^~^ האם אתה רואה את הצלילים? איזה צלילים? או שומע את התמונות? חחח לאא . באיזה עוד מקומות באינטרנט אתה משתמש באייקונים של תפוז? אף מקום [?!] D: פה קצת . אוהב אותם? קצת , למה כל הסמיילים צהובים..? כדי להראות פרצוף של סמיילי , דהה D = למה הם לא וורודים? כי הם לא פאקצות :]] או ירוקים? כי הם לא מבחילים :)) או כחולים...? חחחח כי הם לא קיבלו מחלת יםם מאיפה השאלות האלו צצו >< האם כשמשעמם לך אתה משחק סוליטר במחשב? חח ככןן לפעמים . ושולה המוקשים..? חחחחח הכיייי , שווולה :]] DD = באמת, מה אתה עושה בכדיי להפיג את השעמום? במחשב [?!] כמה דברים אדומים יש על השולחן שלך כרגע? 1 וכמה דברים שחורים? 3 וכמה ניירות..? 1 למה כובע? נגד שמש :)) אוהב כובעים? אה הא כמה כובעים יש לך? מליונים D: באיזה צבע רוב הכובעים שלך? שחור & צבאי & לבן.. מתי אתה שם כובע? כשיש טיול :) מקפיד לשים כובע בטיולים? לא
שם אותו גם בלי שאומרים לך? אולי D: .. אני חופרת, נכון? צודקת
מה המחיר הכי גבוה שתשלם על... 2 כדורי גלידה גדולים בגביע? 5 ש"ח D: בקבוק דיאט קולה קררר גדול אחד? 5 ש"ח :] כדור נגד כאב ראש? שקלללל חחחחחחחח 12 צמידים? 12 שקל , למה לי , כולם עובדים עליי , 1 לכל אחד ;] קשת לשיער? 10 שקל :D ג'ינס? לא יודעת חולצה?ענא עארף D: נעליי אולסטאר? אם יהיה זול למה לא חחחחח D: נעלי וואנס? שונאת וואנס :SS קרם לשיער שיעשה לך את השיער כמו שאת/ה רוצה? כמה שזה תמדי עולה :] קרוקס? חחחחחחחחח שילמתי עליו 30 בלאטטט DD = סנדלי שורש? חחחחחחח מה זהה ?! , גרביים? 20 שקל :]] תיק בצפר? תלוי , התיק שלי השנה זה 130 שקל ככה ואחלה של תיק ;] תיק אחרי בצפר? הא ?! . מה הדבר שהכי בולט אצלך בחדר? המיטה
ובבית? ענא עאאררף . ובשכונה? הבית שלי חחח סתםם מאיפה לי ובעיר? >< שווו? ובמדינה? ארץ ישרלא >><< יש לך עיתון בבית? כן אם כן, כתוב כאן את הכותרת הראשית בעמוד הראשי: אני לא קוראת D: . בקושי את לאישה + ראש 1 + פנאי פלוס :DD מה דעתך על הכותרת? אחלה D: אילו רגשות היא מעוררת בך? סוווערווותתתת :DDDDD האם אתה מעוניין עכשיו להמשיך לקרוא את כל הכתבה?.. לממה נראה לך חחחחחח עכשיו תעבור לעמוד האחרון, מה הכותרת של הכתבה הזו? של מוווי כיייייף :D האם היא מעניינת אותך? מאווווד חחחחחח האם יש לך מסרים חדשים עכשיו? לא אתה מקבל הרבה מסרים? לא . אם כן, אתה קורא את כולם??? כן ועונה על כולם..? חלקם XD על כמה שאלות דילגת בשאלון הנ"ל? אף אחת מהם :) למה דילגת על אותן שאלות? לא דיילגתי אומרים D: האם יש סיכוי שתענה עליהן עכשיו? לא דילגתי כפרוש :) למה יש אנשים שאומרים שהם אוהבים שאלונים חופרים, אבל כשהם עונים על אחד כזה הם כותבים תשובות כמו 'למה לחפור?!' במקום תשובות למה ששאלו אותם...? חחח כי הם טיפשים חסרי תקדים D: השאלון נגמר! מעווווולה נהנת? מאוווד D = אתה עדיין אוהב אותי...? אוהבת עדיין , אבל פחות ת'חפירות נשמה :) .

MaStuLa76

New member
תורי ^^

משלומך?נחמד יש לך מסנג'ר?אהא אם כן, מוסיף סמיילים למסנג'ר?לפעמים אם כן, כמה סמיילים שהוספת יש לך? [אל תתעצלו, זה מעביר את הזמן!]:לא מחוברת כל כמה זמן אתה מסדר את החדר?שבאים דודים אני תוך שנייה דוחפת את כל הבגדים שעל הרצפה מתחת למיטה XDD עכשיו, הוא מסודר?קצת כמה דיירים גרים אצלך בחדר?אני ואחותי . דיירים עלאק ^^ ובדירה?כרגע? 5. ובקומה?3. שומע רדיו?מדיי פעם אם כן, באיזו תדירות?נסיעות באוטו,או שאין מה לראות בטלוייזיה מהן 3 התחנות האהובות עליך?גלגל"צ, 99 Esc , ו 88 fm מתי בפעם האחרונה היית בכינרת?אמ לא זוכרת ובאילת...?מזמןןן לא זוכרת מתי לאחרונה כאב לך הגרון כ"כ כ"כ עד שלא יכולת לבלוע כלום??שהייתי חולה מתישהו יש לך יס או הוט?הוט אם יש לך הוט, אתה רואה ערוץ ביפ?חסום חח והוט פאן? והוט דרמה? והוט אנימה? וAXN ?לא רואה חפרתם אם יש לך יס, אתה רואה ערוץ 5? ו14? ו13? ו12? כמה מורים מצוות המורים שלך שייכים לארגון וכמה להסתדרות?לא זוכרת כמה נקודות חן יש לך על יד ימין?3 . ^^ ועל יד שמאל?1 מה דעתך על האותיות צ' ור' ?אהמ .. ????? האם הצליל שלהן צורם באוזן? מה דעתך על המשפט הבא- הצרות הצרורות בצרור החיים האם הוא צורם באוזנך? האם אתה רואה את הצלילים? או שומע את התמונות? באיזה עוד מקומות באינטרנט אתה משתמש באייקונים של תפוז? אוהב אותם? למה כל הסמיילים צהובים..? למה הם לא וורודים? או ירוקים? או כחולים...? האם כשמשעמם לך אתה משחק סוליטר במחשב?כה ושולה המוקשים..?כה באמת, מה אתה עושה בכדיי להפיג את השעמום?טי.וי כמה דברים אדומים יש על השולחן שלך כרגע?טוש וכמה דברים שחורים? וכמה ניירות..? למה כובע?ככה אוהב כובעים?מעריצה כמה כובעים יש לך?3 , כל השאר זרקתי באיזה צבע רוב הכובעים שלך?שחור מתי אתה שם כובע?טיולים , חורף %@^@ מקפיד לשים כובע בטיולים?כה שם אותו גם בלי שאומרים לך?חח לא אני חופרת, נכון?לגמרי מה המחיר הכי גבוה שתשלם על... 2 כדורי גלידה גדולים בגביע?2 שקל בקבוק דיאט קולה קררר גדול אחד?שונאת דיאט , טעם של תרופה , והורס את השיניים , לא חארם? כדור נגד כאב ראש?כמה שצריך 12 צמידים?תלוי איזה קשת לשיער?3 שקל גג ,לא מרבה לשים ג'ינס?300 , לא יותר חולצה?^^ נעליי אולסטאר?250 נעלי וואנס?^^ קרם לשיער שיעשה לך את השיער כמו שאת/ה רוצה?כמה שצריך קרוקס?אגורה אחת לא סנדלי שורש?שונאת גרביים?כמה שצריך תיק בצפר?200 לא יותר תיק אחרי בצפר?לא יודעת מה הדבר שהכי בולט אצלך בחדר?מיטה ובבית?אני ובשכונה?הוא ובעיר?שש ובמדינה? יש לך עיתון בבית?כה אם כן, כתוב כאן את הכותרת הראשית בעמוד הראשי:חח לא ליידי מה דעתך על הכותרת? אילו רגשות היא מעוררת בך? האם אתה מעוניין עכשיו להמשיך לקרוא את כל הכתבה?.. עכשיו תעבור לעמוד האחרון, מה הכותרת של הכתבה הזו? האם היא מעניינת אותך? האם יש לך מסרים חדשים עכשיו?לא אתה מקבל הרבה מסרים?לא אם כן, אתה קורא את כולם???לא ועונה על כולם..?לא על כמה שאלות דילגת בשאלון הנ"ל?הרבה למה דילגת על אותן שאלות?חפירות האם יש סיכוי שתענה עליהן עכשיו?אויש למה יש אנשים שאומרים שהם אוהבים שאלונים חופרים, אבל כשהם עונים על אחד כזה הם כותבים תשובות כמו 'למה לחפור?!' במקום תשובות למה ששאלו אותם...? לא אמרתי שאני אוהבת שאלונים חופרים השאלון נגמר! נהנת? לא אתה עדיין אוהב אותי...?את רותם? תמיד ..

למעלה