משחק "האלופה מתחיל

../images/Emo86.gif../images/Emo106.gifמשחק "האלופה מתחיל../images/Emo44.gif../images/Emo27.gif

כתגובה להודעה זו אכתוב שאלות ידע
/זכרון
/מי אמר למי
/סצנות
/דמויות
אתם מוזמנים לנסות להשיב
חשוב מאד !!!- נא לא לכתוב את התשובה בשורה של נושא ההודעה אלא רק בתוכן כדי לאפשר גם לאחרים לנסות להשיב יש לכם חידות /שאלות משלכם על אחת העונות/דמויות שיאתגרו את האחרים??
- אתם מוזמנים להצטרף ולשרשר אותן כתגובה לכותרת זו. שיהיה בהנאה

איך מיטל וסער הכירו לראשונה?

4 אפשרויות: 1. כשמיטל הגיעה לנהל את הקבוצה 2. מיטל עודדה אותו מהיציע כנערה וכך הם הכירו 3. סער הגן עליה מבחור שניסה להכות אותה 4. אח של מיטל הכיר בינהם כי היה מאוהדי הקבוצה זכרו- לא לכתוב את התשובה בנושא ההודעה אלא רק בתוכן כמו בספוילרים

---

לדעתי זה היה 3, למרות שגם 4 הגיוני, זה היה בטוטו, שהוא אמר לה את המשפט עם העיינים העצובות D:

hollywoodonline

New member
אוקיי מסתבר שאני טועה כבר על ההתחלה

אני חשבתי שהתשובה היא 2, כי זכרתי איזו סצינה ליד המגרש כשהיא עמדה מחוץ לשער והסתכלה עליוף אבל כיוון שכולם פה מסכימים על 3 אני כנראה מוכיח את מה שטענתי אתמול בנוגע ליכולות הזכרון שלי.

../images/Emo124.gif../images/Emo41.gifוהתשובה הנכונה היא../images/Emo27.gif

3. סער הגן עליה מבחור שניסה להכות אותה היא הגיעה למתחם של הקבוצה עם אחיה להתווכח שם עם איזה בחור שהסתכסך עם אבא שלה. הוא ניסה להכות אותה וסער השרמנטי עצר אותו. ואגב, תשובה 2 באמת מבלבלת כי בהרבה פלאשבקים של שניהם רואים אותה מנופפת בביישנות מהיציע

המשפט הראשון שסער אמר למיטל בפגישה

המחודשת הוא: 1. "רגע, את אישה, לא היה אמור להגיע לכאן גבר ארמני?" 2. "שמי סער פדידה...את עוד תכירי אותי מקרוב" 3. "פששש, דווקא לא רעה אשתו של הארמני" 4. "גברת, את מחפשת מישהו?"

hollywoodonline

New member
נראה לי שכדאי שאני אפרוש בשיא

אני הולך על תשובה 2. סתם כי זה נראה לי מתאים לו להגיד. תגידו, אם אני משיג הכי הרבה תשובות שגויות, אני זוכה לתואר של כבוד?

1. "רגע, את אישה, לא היה אמור להגיע לכאן גבר ארמני?" מפתיע, נכון?:) כל שאר המשפטים נגזרים לגמריייייייייייי מהאופי של סער מיטל המהממת הגיעה לחדר ההלבשה וסער הסתכל עליה בפליאה ואמר את זה.

פלצתתתתתתתתתתתת בזכות הכינוי הזה שסער שמע במקרה הוא גילה שמדובר במיטל ה"ישנה" ובאח שלה

מי אמר למי? ../images/Emo68.gif../images/Emo66.gif../images/Emo17.gif

: "רוצה שאני אבוא לשחות איתך?"
: "אתה רוצה לבוא לשחות איתי?"
: "למה לא?"
: "לא ביקשתי"
: "שכנעת אותי, אני בא"
: "יש לך בכלל בגד ים? תחתונים?"
: "האמת שאני לא מאמין גדול בתחתונים"
: "חשבתי שאתה רק לא מאמין גדול בלכבס אותם"
: "איייי"
: "אאוץ" מי הגבר ומי האישה? לא לשכוח- לכתוב רק בתוכן ולא בשורת הנושא

למעלה