משחק "האלופה מתחיל

דווקא היית מצוינת!!

פענחת מצוין את האייקונים שלי וזאת לא תחרות- רק שעשוע נוסטלגי גם אני לא זוכרת את הרוב
"...כי זה רק ספורט, כן זה רק ספורט, זה רק ספורט, רק ספורט...."

shaked2010

New member
חח תודה..

איך זה יכול להיות..? דווקא בספוט אני טובה.. וככה לא הולך לי..?! חח כן דווקא באייקונים הולך לי טוב גם בערוץ הילדים היה את המשחק עם הזלנגו וואי הייתי מזה אלופה בזה בזמן שילדים בטלפון מתקשים לפענח את האייקונים אני יושבת על הכורסא בסלון עם חבילת שוקולד קליק כמו זקנה בבית אבות העונה על כל התשובות נכון..

shaked2010

New member
*זיהוי שירים*

איך קוראים לשיר ששרת בהודעה "זה רק ספורט"
? הוא נשמע נחמד.. ח

vanilla maple

New member
אוף הרסתי

לעצמי שפתחתי את ההודעה הזו אבל זו האמא של הילד של גוזף והם עלו על הטיסה והתפוצצו באוויר. אין אין עליי

../images/Emo124.gif../images/Emo41.gifוהתשובה הנכונה היא../images/Emo27.gif

האקסית של ג'וזף אוגניסיאן ואם בנו ג'וזף סירב לעזוב את מיטל בשבילה ובשביל הילד והם מתו בהתרסקות מטוס מה שגרם לג'וזף להעמיק את הנקמה שלו למיטל כאשר גילה את הבגידה הגדולה עם סער

איך קראו לקומפלקס היופי/מספרה של טובה?

4 אפשרויות 1. "הכי אישה" 2. "הנסיכה דיאנה" 3. "גילטי ופלז'ר" 4. " פאם פטאל"

תום הציע למילי נישואים- איפה זה היה??

4 אפשרויות: 1. באמבטיה משותפת 2. בחדר מדרגות 3. במספרה של אמא שלה 4. במסעדה יוקרתית

shaked2010

New member
חדר מדרגותתת../images/Emo13.gif

יששש ראיתי את הפרק הזה באחד השבתות.. לא מזמן.. ואם לא הייתי רואה לא הייתי יודעת..

../images/Emo124.gif../images/Emo41.gifוהתשובה הנכונה היא../images/Emo27.gif

2. בחדר מדרגות מילי ישבה שם וחיכתה לו. היא היתה בהריון ואחרי שדמיינה עתיד מזוויע עם סער (ותום גילה שסיגי כאילו לסבית) היא החליטה שתום זה הדבר להתחתן איתו וסחטה ממנו הצעת נישואים בחדר המדרגות.

למעלה