אני לא יודעת במה להתחיל

• פותח הנושא bapi
  • פורסם בתאריך
היה מ-ק-ס-י-םםםםםםם../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

מיליוני תודות לבאפי על הרמת הכפפה וארגון המפגש. ואיך אפשר בלי לציין גם את נתנאלה 2 על כל מה שעשתה לכבוד המפגש.
ושוב

chompi1

New member
איזה כיף לכן...

לא הייתי כמה ימים בפורום, ופתאום אני רואה שפיספסתי מפגש
. זה מראה לי שאסור להשאיר אתכן לבד, צריך לעקוב אחריכן כל הזמן
. העיקר שנהנתן, ונשמע שעשיתן חיים, ומקווה לראות אותכן במפגש הבא... שיהיה שבוע טוב לכולנו

Habari

New member
באמת היה נפלא

היה כך כך כיף להכיר אתכן, כולכן, ולקשר שם, לפנים, לסיפור. והמון המון תודות לבאפי ונתנאלה2 על הארגון - היה ממש אחלה
לא ידעתי למה לצפות, אבל הופתעתי לטובה, והזמן ממש טס לי... ו chompi1 - התקשרתי אליך כמה פעמים ולא תפסתי אותך, דווקא קיויתי שתבואי :-|, טוב לא נורא, בפעם הבאה...

קצת באיחור ותגובה מהירה, בגלל המצב

דבר ראשון, באמת שמחתי שהצלחתי להגיע (למרות שזה היה ממש בדקה ה- 90), תודה ללימור על ההסעה ותודה לטוויטי על הבידור בדרך!!! שמחתי לראות את הפנים מאחורי השמות, רק היה לי עצוב שהיה כל כך מהיר (כמובן מחוסר ברירה, גם מבחינתי, שבת בדרך) אשמח שנוכל להיפגש שוב ליותר זמן, כמעט ולא יצא (לי לפחות) לדבר קצת יותר אישי... תודה ל- bapi על האירוח ושוב, הבית ממש ממש מקסים!!!! סליחה ענקית למי שרציתי להתקשר (כגון, דובה קטנה ודנדוש החדשה, כרגע זה עולה לי ראשון לראש) שלא התקשרתי לעדכן שאני מגיעה, פשוט כמו שכבר כתבתי לא ידעתי עדיין שאני מגיעה... זהו חייבת לסיים... דחוף... מקווה שלא שכחתי כלום, ואם כן סליחה... תודה

למעלה