inglorious bastards

סליידר

New member
inglorious bastards

ראיתי את האומנות הזו אתמול והתמוגגתי. לא הכי קשור לפה, אבל באמת מדובר על אחד הסרטים הטובים ביותר שראיתי אם לא הטוב שבהם. ויסלחו לי האחים וואשבסקי. למישהו יצא לראות?

0Pandemonium0

New member
רציני? מה יש לכם?

אמנם לא ראיתי אף סרט של טרנטינו, אבל ממה שאני שומע הוא לא כזה טוב. רוב מה שיש אצלו זה מכות ואלימות, לא? תמיד נדמה לי שחסרה שם איזושהי עלילה, או עומק. והסרט הזה נשמע עוד יותר דבילי מכל הסרטים שלו עד עכשיו. אני מסכים שבטח האקשן מעולה כמו בכל שאר הסרטים שלו, אבל להעריץ אותו על זה? סתם נשמע כמו סרט מוזר...

Gilliana

New member
אגב, ישנה הוכחה סופית שטרנטינו סוטה

הוא יוצא עם דניאלה פיק...

0Pandemonium0

New member
לפי מה ששמעתי על הבמאי. לא פוסל צפייה, אבל

בכל זאת, כמו שאמרתי, הסרטים של טרנטינו פשוט נשמעים לי נורא שטחיים.

Gilliana

New member
זה לא נכון

יש לטרנטינו סרטים מעולים - ספרות זולה, יחד עם זאת, איננו אחד מהם.

miss mcmillan

New member
ראיתי, פעמיים

סרט מעולה, מעולה. מילי, לא מתאים לך לדבר בנחרצות על משהו שלא ראית. בכל מקרה, אפילו טרחתי לכתוב עליו פוסט ארוך, אם מישהו בקטע- זו לא ביקורת, כתבו עליו הרבה יותר מדי ביקורות כבר, אלא מחשבות לגבי הבעייתיות כביכול של "סרט שואה" מבית טרנטינו. http://www.trischi.net/2009/10/saraf/

0Pandemonium0

New member
אני יודע, קראתי.

באמת בהתחלה אמרו שזה סרט שואה, וזה די הגעיל אותי. לא כי אין לטרנטינו הגוי זכות לעשות סרט שואה, אלא כי יש לי בעיה אם הוא היה מציג אסירי מחנה ריכוז בתור מתנקשים אכזריים ומלאי רוח קרב. אז זה לא סרט שואה, יופי. מה עוד יש בו חוץ מאלימות? אני לא פוסל צפייה וכמו שאמרתי כאן, כבר מחכה לראות את כלבי אשמורת. אין לי בעיה עם טרנטינו, אבל כל הסרטים שלו נשמעים לי אותו דבר. מה ההבדל ביניהם?

Gilliana

New member
מה מה מה??? ../images/Emo2.gif

למה ל-"גוי" (גועל נפש של ביטוי גזעני), אין זכות לעשות סרט שואה? ליהודים יש מונופול על השואה ממתי? מה, לא נהרגו מיליוני רוסים וצוענים גם? נו באמת...
עם גישה כזו, פלא ששונאים אותנו בעולם?

למעלה