inglorious bastards

grish19

New member
כל אות ואות זהב גיל!

באמת שאני לא מופתע ששונאים אותנו בעולם,שלא נדבר על גישת העם הנבחר (ושאר ה99.9 אחוז מהאנושות נחותים??) יחד אם זאת האנטישמים גם כן מגזימים פה ושם. גוי - מילה נוראית שיש להוציא מהשפה העברית (ושוב:כל האנושות למעט היהודים הם גויים??? הרי שזה לא נורמלי!)

0Pandemonium0

New member
אני השתמשתי בביקורת שהוטחה נגד טרנטינו.

אלה לא המילים שלי, ולא הדעה שלי. חבל שככה את מכירה אותי, אחרי כל כך הרבה זמן. איזה לחץ, וואו.

Gilliana

New member
באמת היה לי מוזר

צודק - אני באמת לא מכירה אותך כך. אלף סליחות.

0Pandemonium0

New member
הרוב זה פשוט חוויות שלי עם חברים ואנשים חדשים

שהכרתי. הגעתי למסקנה: המטרה של אייקון היא להכיר אנשים. זה משהו שלא עשיתי שם מזמן. ראיתי את הסרטים "חתונה כימיקלית", "אינסומניאק סיטי סייקלז" ו"ארדאה". הראשון הוא סרט פורנו מיסטי סאדו מאזוכיסטי. כלומר, סרט על אליסטר קראולי. ואני מצפה למטאל שירים עכשיו את ראשו. הסרט מתחיל במותו הנורא של קראולי ומתרחש שנים רבות אחר כך כשמתחילים להתרחש כל מיני דברים מוזרים, ופרופסור שהיה תלמיד של קראולי והכיר אותו מגלה שהוא מנסה לחזור לחיים בגופו של אדם אחר. תוך כדי נסיונותיו דואג קראולי, כמובן, האיש הרשע ביותר בעולם, להשתין על תלמידיו במהלך הרצאה ולגרום לאורגיות ומפגשים מיניים רווי אלימות בין אנשים שונים, הכל לצורך מטרותיו. האמת? מעניין דווקא. אינסומניאק סיטי סייקלז היה בכורה של סרט ישראלי, ואחריו שיחה עם הבמאי. סרט מאוד מאוד מאוד כבד, אבל זה בגלל שהוא גם מאוד מאוד מאוד אמנותי. אני מצאתי אותו מעולה. זה התחיל בכלל כמיצג והפך לסרט. יש שם איש שמתעורר ירוי בחניון בתל אביב, ואחר כך אישה שמוצאת עצמה קשורה במלון בבייג'ינג. הכל נראה כמו חלום והסרט מאוד סוריאליסטי. מעולה. ארדאה היה סרט של חצי שעה והוא חלק מסיפור שכותב אחד האנשים שהיו בכנס, שהיה גם בעל דוכן שם. בקיצור, הוא החליט להפוך חלק קטן מהסיפור שלו לסרט ועשה את זה. 35 שחקנים שכולם חברי קהילת המדע הבדיוני והפנטזיה ומצלמת וידאו ביתית. סיפורה של אדראה סינראה, המייסדת של עיר הנאורות והחופש ארקמר. כתבתי גם בפורום אחר שלדעתי זו מכה ניצחת כנגד ההתמסחרות הנוראה שהייתה באייקון השנה, וצריך עוד הרבה יותר הפקות כאלה. ואני כותב את זה שוב גם כאן. חוץ מזה הלכתי עם חבר להרצאה על הפקת סרטי מדע בדיוני דלי או חסרי תקציב. ההרצאה הייתה של לואי סאבי, שאחראי לאיזה פסטיבל מדע בדיוני בלונדון או משהו כזה. לא באמת אכפת לי. הייתה הרצאה נחמדה בסך הכל. לא חידש הרבה. חוץ מזה הייתי שם מיום שני עד חמישי, ישנתי שם בכל הלילות. הייתי בסדנת כתיבה של פורום 438 כאן בתפוז. והכרתי מלא אנשים חדשים. למי שרוצה, יש 364 תמונות בפייסבוק. ולא, הן לא עולות לפורומים כאן. ניסיתי.

Gilliana

New member
נשמע באמת מאד שונה ממה שהיה תמיד

בכל אופן, אם תוכל לתת קישור לפייסבוק שלך זה יהיה נחמד.

miss mcmillan

New member
פה הבעיה

הסרטים שלו נשמעים לך? סרטים רואים, לא שומעים. אחרי שתראה תוכל לשפוט ולהחליט אם יש שם יותר מאשר אלימות, ואם הם אותו הדבר. אני מודה שהסרטים שלו מתבוננים הרבה באסתטיקה ובפסיכולוגיה של האלימות, וזה לא בהכרח מעניין כל אחד, אבל יש בהם גם הרבה כ*סרטים*, אני אוהבת מאד את הכתיבה שלו לדוגמה, ובטח בסרט האחרון- הוא מעורר הרבה מחשבה ורגש.

למעלה