no hate here

אוקיי אבל בכל אופן, סן אנטוניו זה לא קליבלנד

יכול להיות שהם יסכימו לעשות טרייד על קוואי, פשוט אין מצב שהם מעבירים אותו ללייקרס.
לא מסתדר לי בראש.
מאמין שבמצב כזה הם יעבירו אותו לקבוצת לוטרי/קבוצה שלא תאיים עליהם או לקבוצה מהמזרח. מבחינתי חומר שחקנים כמו לונזו+קוזמה אפשר להוציא מקבוצה נחותה אחרת...

rapgamer4ever

New member
הספרס צריכים לבחור את הטרייד הטוב ביותר מבחינתם

אני לא חושב שזה כזה שיקול איזה יריבות היא מחזקת, כי הספרס בעצמם לא יהיו קונטנדרים בשנים הקרובות. כך אני רואה את זה.

Reutk

Active member
הבנתי שהם לא נפגשו כי הספרס התעקשו להיפגש רק עם קוואי

בלי הקבוצה שלו.

הנקודה שלי זה שאם הספרס אכלו אותה לשנים הבאות

אין להם שום סיבה לחזק את שאר הקבוצות בקונפרנס שלהם

Ring Bearer

New member
נכון, אבל זה לא שקוואי יוצא מהסיפור ללא פגע

אין לנו יכולת להעריך כמה מהשיפור ההדרגתי ביכולות שלו הוא בזכות המערכת של הספרס. ממראה עיניים שסביר שהוא הדבר האמיתי, אבל בשנה הקרובה סן אנטוניו יכולה לשלוח אותו לאן שהיא רוצה והוא עלול לעמוד במצב קשה.
&nbsp
היא יכולה להעביר אותו לקבוצה חלשה כמו פיניקס למשל. אם הוא לא יצליח להעמיד בה מספרים של סופרסטאר ויהיה מחוץ למאבק על הפלייאוף המעמד שלו יתדרדר. אנחנו נתחיל לדבר על כך שהוא לא ממש חזר מהפציעה, שהוא לא יציב, שהוא לא מנהיג ושבעצם יש לו הרבה מגבלות התקפיות (הוא לא מוסר טוב בכלל, למשל). ההפסדים יצטברו ובסוף גם הזיכרונות מהשנתיים המדהימות שלו אחרי האליפות ייראו שווי ערך לשנתיים חלשות שבאו לאחר מכן.
&nbsp
לדעתי אם העונה הבאה של קוואי תהיה חלשה, זה יפגע גם באפשרויות שלו בתום החוזה. ולכן אני מסכים איתך בגדול שהספרס חטפו סטירה שהם לא חטפו מעולם - אבל אני ממש לא חושב שקוואי במצב נהדר.

rapgamer4ever

New member
לא חושב שתהיה לו עונה חלשה כי הוא שחקן אדיר

היכולת שלו הופכת את הסיטואציה לפחות בעייתית מבחינתו. אם הוא יחזור אפילו 90% מהשחקן שהיה לפני הפציעה זה שווה בקלות חוזה מקסימום מצד כל קבוצה שיש לה כסף פנוי בתקרה.

Ring Bearer

New member
חוזה מקסימום זו לא המטרה בשביל קוואי. הוא לא אייזיאה תומאס.

חוזה מקסימום זו רק ההתחלה. המטרה של קוואי כנראה קשורה באמון מול המערכת וכיוון שהספרס נחשבו לטובים ביותר בתחום זה קשה לדעת איפה קוואי ישיג תנאים טובים יותר.
&nbsp
כשאני אומר שהשנה הקרובה עלולה לפגוע במעמד שלו זה לא קשור לחוזה, אלא להערכה שיש כלפיו בליגה. עונה לא מצוינת בקבוצה חלשה, נגיד 24 7 3 1.5 1, ב-45% מהשדה, 65 משחקים ו-40 ניצחונות בסקרמנטו, והוא מתדרדר מסופרסטאר לאולסטאר, מהרמה של סטף ודוראנט לרמה של קליי וגרין. עדיין שחקן אדיר כמו שאתה אומר, עדיין שווה חוזה מקסימום, אבל פשוט לא מהטובים בליגה, לא יציב ולא בשביל להוביל קבוצה.

rapgamer4ever

New member
אתה מדבר על דברים שקוואי כביכול יכול להפסיד

אבל חוץ מההערכה שלך כלפיו נראה שמבחינה מעשית הוא לא ממש מפסיד כאן.
אם קוואי ישחק ברמה של קליי הוא ידרדר מסופרסטאר לאוסלטאר. אם הוא ישחק ברמה הרגילה שלו הוא ישאר סופרסטאר.
&nbsp
המטרה של קוואי היא לשחק איפה שהוא רוצה ולהרוויח חוזה מקסימום. הוא החליט שהוא לא רוצה לשחק בספרס ולכן ביקש טרייד, את חוזה המקסימום הוא יקבל בלאו הכי. לכן בהורדת הידיים הזאת בין קוואי לקבוצה ידו של קוואי על העליונה.

Ring Bearer

New member
שחקן שכבר הפסיד שנה ועלול להפסיד עוד אחת בשיא הקריירה

ידו לא על העליונה. הסיטואציה בין קוואי והספרס היא תאונת דרכים, lose-lose situation, וקוואי צריך להתפלל שהוא לא הוריד לעצמו את ערך הטרייד כדי שהאופציה תישאר כדאית עבור הספרס. הדבר היחיד שיכול לנחם אותו זה שיש לו סיכוי טוב שבסוף הוא יצא בזול.

rapgamer4ever

New member
השנה שהוא לא שיחק זה נתון

והוא ממש לא יפסיד עוד שנה, אני לא יודע מאיפה הבאתם את זה.
&nbsp
לי זה ברור שהכוח בידיים של קוואי, לכן הוא יכול לדרוש טרייד והדרישה שלו גם תיענה. הספרס יכולים לא להעביר את קוואי בטרייד אבל זה דופק אותם הרבה יותר משזה דופק אותו, לכן הוא בעמדה החזקה בהתכתשות ביניהם.

Ring Bearer

New member
זה לא נתון, זה נעלם

אף אחד לא מבין למה באמת הוא לא שיחק השנה. יש סיכוי שמעורבים פה דברים שהם מעבר לניתוח רציונלי. בוא נזכור שני דברים: קוואי נבחר 13 בדראפט, נשלח בטרייד על ג'ורג' היל ובמובן הזה התפוקה שלו זה שיחוק הכי גדול של הספרס אי פעם. כמו כן הספרס הוא ארגון מסורתי ופופוביץ' הוא איש של כבוד. יכול להיות שהם חושבים שהם נתנו לקוואי הכול, כולל מפתחות לרכב הכי ווינר שקיים בספורט האמריקאי והבקשה לטרייד היא ממש סכין בגב של המשפחה. מהזווית הזו הוא יכול וחצי לשבת עוד עונה על הספסל, ואפילו יותר גרוע.

rapgamer4ever

New member
הסיבה היא תעלומה. העובדה שלא שיחק היא נתון

והנתון הזה לא ישתנה בלי קשר למה שקוואי יעשה בהמשך מול הספרס... לכן זה לא ממש רלוונטי להתייחס לזה בתור משהו ש"יש לקוואי להפסיד".
&nbsp
אם אתם חושבים שסאן אנטוניו תבחר להושיב את קוואי על הספסל עונה שלמה אתם טועים בענק. זה לא הגיוני מבחינתה בשום צורה ועובדים שם אנשים רציונליים. אין לי מה להוסיף מעבר לזה.

Ring Bearer

New member
בהתחשב שהגורם לנתון הוא תעלומה, זה חתיכת נתון אתה לא חושב?

במצב הדברים הנוכחי יש סיכוי לא רע שקוואי היה כשיר לשחק נגד גולדן סטייט אבל הוא לא שיחק ואין לנו מושג למה. אם זה מה שקרה השנה, זה מאד משמעותי כשמנסים להעריך מה יקרה בשנה הבאה.
&nbsp
על הרציונליות אני יכול לומר שני דברים: יש להבדיל בין רציונל לבין לוגיקה של הערכת סיכונים. הערכת סיכויים עוסקת בחישובי עלות-תועלת על בסיס הליכים היפוטתיים. זה בערך מה שאנחנו עושים עכשיו. אפשר לומר שזה מרכיב חשוב והכרחי בבניית רציונל. אבל רציונל מורכב מעוד דברים. למשל סמלים או ערכים נורמטיביים שקשה לכמת בצורה חישובית, אבל מקבלים חשיבות בקבלת ההכרעה מתוך אותו רציונל ובמקרה הזה ניהול מיטבי של קבוצת כדורסל.
&nbsp
הנקודה השנייה קשורה למה שהוא כנראה מחוץ לרציונל (אבל הדעות חלוקות אם מחוץ לתבונה) - ואלו רגשות. אנשים יכולים לנסות לחשוב בצורה רציונלית, להתחשב במה שחכם לעשות, במה שנכון לעשות וגם במה שטוב לעשות, וקולות ההיגיון האלה יכולים לסייע להם לגבש החלטה - אך זה לא תמיד מה שיכריע אותה. יש מספר אירועים שמעידים על כך שביחסים בין קוואי לספרס יש משקעים אמוציונאליים, וייתכן וגם האמוציות ישחקו תפקיד בקבלת ההחלטות לגבי השנה הבאה. זה נראה מבחוץ לא הגיוני וזה באמת לא הגיוני, ובכל זאת זה קורה.

FrecCo

Active member
תתפללו בשביל אוהדי סן אנטוניו....

אלה זמנים קשים בשבילנו

אתם אכן נמצאים בתחילת הסוף

שוק קטן, הדבר היחידי שאמור למשוך שחקנים עכשיו זה פופ אבל גם הוא מאבד את הקסם מסתבר. הוא בעצמו יפרוש עוד כמה שנים ספורות כנראה.. ואז בכלל..

Cade Foster

New member
אויש

אחרי יותר מ2 עשורים שלמים שבהם הייתם מושג לקנאה לכל אוהדי 29 הקבוצות האחרות בליגה... ממש מסכנים.

למעלה