Non stop... מרץ 2021 – סיכום חודשי 🐼🌻🎯👠🙋‍♂️🍔🌸🐛⛳

nerdkey treky

Active member
אני יודעת שיש אנשים שעושים עניין גדול מ"לבשל" את הקפה, אבל רוב האנשים הרגילים סתם שמים כפית אבקה בכוס...
זה בטח מצריך הרבה פחות ידע ויכולת מקרם פטיסייר שכתבת שאתה יודע להכין!
אני כמה פעמים הכנתי קפה שחור עם אבקת נס קפה בלי לדעת את ההבדל. אז... יש פה ידע מסוים, יותר מ"תליון בתוך מים רותחים". וכן, פטיסייר דורש יותר ידע.
עצוב מאוד, אבל אני צריכה לבדוק (ואעשה זאת אח"כ) את מי בדיוק הוא שיחק באנטמן.
החבר של סקוט ולואיס, מהצוות שעובדים יחד.
*בטעות נשלח בלי רענון

didalf

Well-known member
50gg7m.gif
:-D:-D:-D

יאא בא לי עוגת גבינה!!!
אסור להגיד לידי עוגת גבינה;-( אני לא מצליחה לתפקד אם אני חושבת על כמה בא לי עוגת גבינה עכשיו;-(
~הולכת להזמין לי צ'יזקייק פקטורי~
טוב, כעבור עיכוב קל, תודה לך רעות|שפם|:-P:|מאוהב|
אפשר להמשיך :-]
+ תמונה כי לא הוגן שרק אני אקרא פה דברים שיוציאו אותי משלוותי
thumbnail_IMG_6537.jpg
לא אני מתה מזה שאשכרה הלכת להביא עוגת גבינה:-D
ואוף זה נראה טובבבבבב
הלוו הדה.

בגלל התגובה הזאת חששתי להגיד שגם אני לא שותה חם. אבל הדבר האחרון שאני רוצה להיות זה הסולמייט של ניק, אז אני הולכת לשתות מים חמים עם כלום עכשיו.
:-D:-D

אם להודות באמת, אני מנסה לחשוב עכשיו איזה גברים עדי אוהבת ואני זוכרת איזה 3 וחצי. ושנים מהם (בלאמי8-{ ולוקי) מכוערים, והיא מסכימה הרבה עם ניק אז אוטומטית אני לא מעריכה את הטעם שלה ככה:-P:
סתם אבל אני מנסה לחשוב באמת עכשיו את מי עוד היא אוהבת חוץ מהם, ויש את גראהמי שהוא אכן חתיך. וקפטן אמריקה גם חמוד. אז אני מניחה שזה 2/2 שזה לא רע. אבל שוב, יש במשוואה את ניק אז (n)
אוף אני לא מצליחה לחשוב על כאלה אחרים שעדי אוהבת. עח"ו, שימי תמונה של עוד מישהו חתיך אחד שאת אוהבת כדי שישבור את השיוויון ואז אולי תזכי להיות בעלת תואר של טעם סביר:-P:
קודם כל טום הידלסטון חתיך!!! אני יכולה להבין למה זה נראה פחות עם הפאה של לוקי.
אבל הנה בלי

יש את ג'יימס מקאבוי ומייקל פסבנדר:
1280_0_2e2e2327-d30a-4e0c-a018-580d16082f1f.gif
fassbender.jpg

ויש עוד שאני חושבת שהם חתיכים אבל לא נשואה להם.

חוצמזה אפשר לחשוב שהטעם שלך כזה טוב אני אפילו לא זוכרת מישהו כי לרוב את מאתבססת על בנות אבל ממה שזכור לי הם לרוב סבאים|שפם|
הכל פאקינג שלה!! כולל אותך!!
אה אני לגמרי של טיילור.

סתמי את מתעליי!B-|
ואז את שוברת לי את הלב כל פעם.

רואה? את אפילו רואה דרו בשבילי!!|מאוהב|
ואני לא רוצה לשמוע את הבולשיט הזה של "רציתי רום קום ולא מצאתי משהו אחר לראות". זין שלי! רצית לראות דרו כי את מתעליי! תודי!B-|
חחחחחח זה באמת היה פקטור מכריע. חיפשתי רום קום ולא מצאתי משהו חדש ואז ראיתי שזה בויאודי אז חשבתי "הא זה סרט חמוד שלא ראיתי די הרבה זמן ודרו פה אז דילן תאהב אותי" ואז בחרתי בו:-D

בהתחשב בכך שרוב הפורום לא יודע לבשל (מההודעות שקראתי), זה כנראה לא מפתיע שגם לא שותים קפה. כי קפה מצריך רמה מסוימת של ידע (שאין לי, אני לא יודע להכין קפה).
איזה ידע צריך בשביל לשים גרגריפ בכוס ומים וחלב?8-*

למה אתם לא מבינים שקשה לי אפילו לדמיין את עצמי מתחפשת?
לא אכפת לנו, תתאמצי.

(שימוש בכפתורי ספוילר לשאלונים). אני כבר הסברתי את זה ואני לא אחזור על הויכוח, אני לא אשמה שאתה לא קורא או לא זוכר |שפם|.
יותר סביר שהוא לא הגיע עד הדיון ההוא:-D

נערך לאחרונה ב:

dory30

Well-known member
אבל אם שיר תחזור לפורום אני לגמרי כן אהיה מוכנה להחשיב את זה!!
כן, היא באמת נעלמה. או שהיא פה בשם בדוי אחר?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב, תעשי לי טכנו-שיימינג למה לא? |שפם|
חוץ מזה מגיע לי נקודות על כמה שהשתפרתי בלכתוב בפורום הזה, זה היה הרבה יותר גרוע פעם
בהחלט מגיע לך קרדיט על למידה.
והן מנסות לשכוח את זה אבל כולן פה היו גרועות בלשרשר נכון בהתחלה והיו מתבכיינות על זה שזה נוראי ובלתי אפשרי ולעולם לא נסתגל...
אני מדיימנת עד דצמבר 12 שרשורים נעוצים:-D
יש סיכוי שזה מה שיקרה...
אבל אני שואף לכך שזה לא יהיה
ויחד עם זה בואו נקווה שבשנת 2024 לא נתמודד עם מעל 30 כאלו
@Lion_Heart @keren or5 אבל אני אמרתי לא ללחוץ על הוסף תגובה נכון? למה אתם לא קוראים הוראות?:-[
דווקא אני לא רואה שמיקי עשתה את זה.
(לעומת זאת מאז @שרון של אופיר עשתה את זה גם)
תיקנתי, נודניקים |שפם|
אה אוקי, זה מסביר
כי לפעמים גם אתם עושים את זה אז אני לא יודעת מתי מותר ומתי אסור... |מובך|
אף פעם לא מגיבים בתוך ציטוט.

keren or5

Well-known member
והן מנסות לשכוח את זה אבל כולן פה היו גרועות בלשרשר נכון בהתחלה והיו מתבכיינות על זה שזה נוראי ובלתי אפשרי ולעולם לא נסתגל...
הוו.... זה פרט מידע מעניין }-] ידעתי שהנוכחות שלך פה תשתלם לי
אף פעם לא מגיבים בתוך ציטוט.
זה היה בתגובה לזה שעדי כעסה עלינו שלא שרשרנו לסוף השרשור הודעה, לא על זה שעניתי בתוך ציטוט. ואת זה הם בהחלט גם עושות.

didalf

Well-known member
זה היה בתגובה לזה שעדי כעסה עלינו שלא שרשרנו לסוף השרשור הודעה, לא על זה שעניתי בתוך ציטוט. ואת זה הם בהחלט גם עושות.
לא, ליון שרשור בתגובה להודעה, ועל זה שאת עשית בתוך ציטוט (שזה אומר שגם עשית תגובה כי אחרת מאיפה הבאת את הציטוט?)

הוו.... זה פרט מידע מעניין }-] ידעתי שהנוכחות שלך פה תשתלם לי

ולמה כשאני מגיבה לזה זה לא מראה את הגיף, אלא לינק לגיף? למה זה לא עשה לי כמו עדי שהצליחה להגיב לגיף וגם שיראו אותו?
חשבתי שזה קשור למתי שמעלים קובץ מהמחשב לעומת מתי שמעתיקים לינק (זה לרוב ככה) אבל אז מוזר שעל אותה תמונה לי יצא ככה ולך אחרת8-*

ויחד עם זה בואו נקווה שבשנת 2024 לא נתמודד עם מעל 30 כאלו
אתה יודע שיש רק 20 בעמוד כן?:-D

כן, היא באמת נעלמה. או שהיא פה בשם בדוי אחר?
איבדנו אותה במעבר לאתר החדש:-(

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מרחק מהמקרר:|קדימה|קומה שלמה, יותר מידי.
זה באמת יותר מידי.
אלא אם כן הוא ישירות מתחתיך ואת יכולה לבנות איזו מעלית מזון מיוחדת.
אבל האמת היא שזאת לא תשובה מספקת. תבדקי מה המרחק שאת צריכה לצעוד בשביל להגיע למקרר.
ספר החודש:|קדימה||X| באמת צריכה לחזור לקרוא
כלומר את צריכה שאני אחזור להגיד לך מה לקרוא :p
יכול להיות שזה השיר הראשון שבו הכרתי את טיילור?
וגם אני לא יכולה לשים כי זה ספוילר ספוילריסטי לוונדהויז'ן אבל אתם יודעים מה זה:-P:
גם אני חשבתי על זה כמובן
דמות החודש:|קדימה|וונדה|מאוהב|
שחקנ/ית החודש:|קדימה|אליזבת' אולסן|מאוהב||כתר| וניק לא אכפת לי מהחוקים שלך היא מדהימה!!!

ציטוט החודש:|קדימה|ספוילר לוונדהויז'ן? (נראה לי לא ממש בלי הקשר אבל אני אחביא):
What is grief, if not love persevering?
אני שמח שבחרתי באחד אחר למרות ששקלתי את זה
למה מצפים בחודש הבא?|קדימה|פרק סיום של וונדהויז'ן!!!!! הסדרה של באקי!!!!!!!!!!!|מאוהב| חופש בחירות + חופש פסח!!!!!!! אוף אני צריכה חופש!
גם הסדרה של סאם (אני מתבייש לומר שהיה לי בלאנק על השם שלו ונאלצתי לחפש, אבל עדיין)
וכן אני כל כך צריך חופש.
אפילו יותר עכשיו שבגלל החיסון אני לא יכול לקוות לבידוד.
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!):|קדימה|או וונדה בלוק של פרק שש (מי רוצה להיות הויז'ן שלי?) או לקסה כי זה לוק מהמם.
דילן כבר לקחה לך את לקסה בכל מקרה (כי כנראה היא לא רוצה להתחפש לדרו ברימור)
ואני הויז'ן שלך
למרות שעכשיו שאני חושב על זה אולי יהיה יותר מגניב להיות ויז'ן הלבן
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל?|קדימה|ממ שניצל זה נחשב מורכב?
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)?|קדימה|גם שניצל:-D
יופי ובגלל שאני ויז'ן ואת וונדה שהיא לפעמים עקרת בית משנות ה50 אז את חייבת להכין לי שניצלים מתי שבא לי. וגם לשטוף את הכלים אחרי.
וראיתי חומריו האפלים בגלל ג'יימס ולין ודווקא נהניתי.
אני ממש זוכר את זה שקראתי על חדשות הליהוק האלו וידעתי שלא תהיה לך ברירה אלא לראות את הסדרה
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני?|קדימה|אני וניק עובדים על עיבוד לסיפור של דוד ויהונתן שבו היחסים שלהם יהיו רומנטיים לא רק ברמיזה. אפשר גם לסיפור של אכילס ופטרוקולוס לפי הספר "שירו של אכילס". כל סיפור גיי בקיצור:-D
זה נשמע כאילו את מעתיקה את התשובה שלי (ולא אכפת לי אם את כתבת אותה קודם)
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום?|קדימה|חוסר החלטיות. אני מטריפה אנשים ואת עצמי. אני ליטרלי צ'ידי.
זה בסדר, כולם מגיעים לגהנום בכל מקרה.
שיר אהוב בהגדה של פסח:|קדימה|אחד מי יודע, וגם בצאת ישראל ממצריים צאת יעקב מעם לעז.
מה זה הדבר השני הזה?
טוב התמכרות משונה שלי. נתקלתי בסרטון שעשה גרף כזה של "עם מי קלארק דיברה הכי הרבה" ובהתחלה חשבתי מה זה מעניין אבל נכנסתי בכל זאת, ואז חשבתי טוב אני אסתכל רק לדמויות הראשיות, ומפה לשם התמכרתי לזה וצפיתי בסרטונים של כולם|חבול| זה מהפנט כזה איך שהגרפים זזים:-D
אוקי זה באמת מהפנט. לחלוטין נתפסתי לזה למרות שזה כזה טירוף ולחלוטין התעצבנתי לראות שכמות המשפטים אל לקסה אף פעם לא עברו את כמות המשפטים אל פין.
אבל למרות שזה פורמט מוזר אני חושב שכל דבר שמוצג ככה יהיה מרתק (כלומר אם זה מודד משהו שיודעים עליו משהו)
זה הוביל אותי לסרטון שמודד מה הסדרה הכי פופולרית לפי כמות חיפושי גוגל:
בטח כדאי שאני אזהר כי סרטונים כאלו יכולים להיות באר שאני אשאב לתוכה ואמצע את עצמי מחר בצהריים ללא שינה
ותמונה למי שלא נכנס לשרשור של וונדהויז'ן ופספס את חגיגת הגיפים הלא קשורה של סבסטיאן סטן:
DTLOanF.gif
למה שמישהו יפספס את פסטיבל סבסטיאן סטאן?

didalf

Well-known member
אבל האמת היא שזאת לא תשובה מספקת. תבדקי מה המרחק שאת צריכה לצעוד בשביל להגיע למקרר.
בוא לפה תמדוד אתה.

כלומר את צריכה שאני אחזור להגיד לך מה לקרוא :p
נכון!

יכול להיות שזה השיר הראשון שבו הכרתי את טיילור?
זה כנראה השיר הראשון שבו כולם הכירו את טיילור. זה השיר שהפך אותה למפורסמת.
זה גם השיר הראשון שלה שאני הכרתי אבל הפכתי למעריצה רק שנים אח"כ.

מהההה תגיד שלא מגיע לה את שתי השאלות!!!!! חוצפן!!

למרות שעכשיו שאני חושב על זה אולי יהיה יותר מגניב להיות ויז'ן הלבן
לללאאאא!!
כאילו זאת תחפושת זוגית אחרת תמצא לך ויז'ן לבן. אבל אנחנו מתחפשים לוונדהויז'ן כמו שצריך. מה שכן עכשיו בא לי לשדרג לתלבושת של פרק 9.

יופי ובגלל שאני ויז'ן ואת וונדה שהיא לפעמים עקרת בית משנות ה50 אז את חייבת להכין לי שניצלים מתי שבא לי. וגם לשטוף את הכלים אחרי.
פפפפףףףף. ו-ויז'ן לא אוכל בכלל אז ג'וק און יו תרעב עכשיוB-|

אני ממש זוכר את זה שקראתי על חדשות הליהוק האלו וידעתי שלא תהיה לך ברירה אלא לראות את הסדרה
אני גם זוכרת:-D

מה זה הדבר השני הזה?
בצאת ישראל ממצריים. אני לא יכולה לשיר לך נו זה מנגינה מוכרת, לפחות ההתחלה.

זה נשמע כאילו את מעתיקה את התשובה שלי (ולא אכפת לי אם את כתבת אותה קודם)
גרייס (גיי) מיינדס:-P:

למה שמישהו יפספס את פסטיבל סבסטיאן סטאן?
כי הוא לא צופה בוונהויז'ן ולא נכנס לשרשור?

keren or5

Well-known member
לא, ליון שרשור בתגובה להודעה, ועל זה שאת עשית בתוך ציטוט (שזה אומר שגם עשית תגובה כי אחרת מאיפה הבאת את הציטוט?)
אה, אוקי, עכשיו הבנתי למה התכוונת. התכוונת לעשות תגובה כשמשחירים משהו ואז לוחצים הוסף תגובה, אני חשבתי שכעסת שבכמה הודעות כאילו לא שרשרתי לסוף, וחשבת שלחצתי על "הוספת תגובה" למישהו ולא ריעננתי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוי אהבתי:-D ושיהיה מוקומנטרי [הסיטקום של אדם וחוה].
ואלוהים הוא גם אחד הדמויות, אבל גם הבמאי של המוקומנטרי
מעתיקה ממך.
עיניים במבחנים שלכם.
לונה אם אני אתפוס אותך שוב מנסה להעתיק את תעשי את המבחן שוב בחדר לבד
דבר ראשון, הייתי בטוחה שתעריכי את העובדה שטרחתי להכין לך גיף מותאם אישית|שפם| אבל לאאאא גם כן כל הג'ן ז האלה. אין טיפת הערכה לכלום|שפם|
דבר שני, זה ניק שמחלק פה נקודות חסרות משמעות. לכי תתבכייני אליו.
הנקודות שלי בעלות המון משמעות. (אם כי היא משמעות נסתרת)
האמת שתיכננתי לרשום בהתחלה בלאדריינה כי זה הרבה פחות עבודה אבל אמרת שזו מסיבה היפוטטית אז אין סיבה שאני לא אשקיע היפוטטית:-P:
למה בלאדריינה זה פחות השקעה?
(ובעצם למה לא בחרת בג'וזפין?)
אני לא יודע מה יותר מרשים, זה שיצרת את הגיף הזה
או שיש אפילו שני אנשים בעולם שאת לא חושבת שהם suck

*יאיי, סיימתי את עמוד 3 בשרשור הזה (שיט אתם כבר ב7)

LeAnnDylan

Well-known member
אם הפסקת לספור אז אולי כבר עברת את ה40...
אכן יש מצב. ואחרי הגילוי המרעיש של התקופה האחרונה של הקרבה ללונה יש בכלל מצב שאני דינוזאור.
מרגיש קצת לא קשור לקטע שלך אבל אני אוהב
אתה לא רשאי לאהוב שום דבר שאני אוהבת!
עכשיו מעניין אותי לדעת באיזה קונטקסט היא אמרה את זה
בקונטקסט של אנשים בהוליווד יכולים להיות חרא. או אנשים באופן כללי יכולים להיות חרא.
ויותר מדויק, היא התארחה אצל הווארד סטרן ושהוא שאל אותה אם היא וקלי קלרקסון אויבות (כי התוכניות שלהן משודרות באותה שעה ברשתות מתחרות)
והיא ענתה תשובה מאוד דרו-ית.
הנה קישור, זה ב-40 שניות הראשונות אז זה לא אמור לקחת יותר מידי מהחיים שלך
כלומר דביבון?
עם חרב
זה דווקא לא סיפור שאני זוכר. כלומר שמעתי את השם בעבר, אבל אין לי מושג מה קורה בו (חוץ מזה שיש דניאל ואריות כמובן)
בממלכת פרס העתיקה אסרו על היהודים להתפלל לאלוהים, דניאל הפר את החוק הזה ונתפס והושלך לגוב האריות ושם זכה להתגלות אלוהית שהצילה אותו מהם.
בסיפורי הילדים שקראנו עשו את זה מאוד דרמטי והאיורים היו ממש יפים אז בחרתי בזה.
*האם באמת יש מוצרים של דרו שהיא לא מודעת להם. מרגיש שהיא אמורה לקבל תמלוגים על דברים כאלו.
אני חושבת שהיום כל אחד יכול ליצור משהו ולמכור את זה באיביי/אטסי/וואטאבר שיט אחר שקיים. ולהתחיל להילחם בכל דבר כזה כשהטענה שלהם היא "זה בהשראה של דרו" ולא איזה חיקוי למוצר קיים, זו מלחמה אבודה שסתם תעלה לה מלא כסף וכאב ראש. אז למלא סלבס יש כל מיני מוצרים מפגרים כאלה שקיימים.

אבל האמת היא שגם אני הייתי מוטרדת בזה בעבר. במיוחד בהופעות. תמיד הייתי הולכת להופעות כשבתוך המתחם של ההופעות יש חנות מרצ'נדייז רשמית שבה אתה יכול לקנות בעיקר חולצות, כובעים, אלבומים וכוסות של האמן, אבל יש כאלה שמשקיעים ומביאים גם דברים אחרים. ומחוץ לאיצטדיון תמיד עומדים מלא אנשים עם חולצות מזויפות של הטור או סתם כאלה עם תמונה של האלבום או הפרצוף של האמן/להקה עליהם שמנסים למכור לך חולצות בחצי מחיר לפני שאתה נכנס להופעה (ואם הם לא סיימו את המלאי שלהם בכניסה, הם יטרידו אותך גם ביציאה) ותמיד תהיתי לעצמי איך זה שנותנים להם לעמוד ממש שם ולעשות את זה? כאילו, זה דבר אחר ללכת לאיזה דוכן של הדפסת חולצות בקניון ולהדפיס על חולצה תמונה שנמצאת על חולצה "רשמית" *לעצמך*. אבל לתת להם לעמוד ככה מחוץ לווניו ולעשות כסף על חשבון האמן בגלוי היה נראה לי כמו משהו שאפשר ורצוי לעצור. אבל כנראה שלאף אחד לא באמת אכפת כי זו תופעה שקיימת ותמשיך להיות קיימת.
א. אז למה בכלל התחלת לשתות קפה?
כי את לא רוצה לדעת מה הייתי שותה לפני...
ב. לא הבנתי מה הפואנטה של קרימר. אני יודעת במעורפל שזה נפוץ בארה"ב, אבל לא הבנתי אף פעם למה ולא ידעתי מה זה בעצם, זה היה נשמע לי כמו סוג של "שמנת". מגיגול מהיר אני מבינה שזה נראה כמו חלב אבל לא חלבי ויש בזה סוכר ושמן...? אז כמו תחליף חלב?
זה לא תחליף חלב. לרוב זה מזכיר סוג של Half and Half שזה מוצר שהוא חצי חלב חצי שמנת מתוקה. ההבדל הוא שהקרימרים מגיעים בטעמים. אז אני למשל אוהבת את זה

הוא נותן לקפה מרקם עשיר יותר. אני שותה רק קפה קר אז אני פשוט מקציפה את הקרימר עם חלב והאבקת קפה (נס קפה של עלית בטעם וניל כי היה חסר לי קצת סוכר בחיים...) ואז יש לי קצף כזה טעים כמו בסטארבקס:-P:
having said that אכן יש קרימרים שהם לא על בסיס חלב והם מיועדים לאנשים שלא מעוניינים בחלב או רגישים לחלב. אבל ברוב הקיימים יש לפחות אחוז קטן של חלב.
בקיצור, הפואנטה של זה (בשבילי) זה להוסיף טעם של לא קפה לקפה:-P:
בעצם עכשיו נזכרתי מאיפה זה התחיל.
*האוריג'ין סטורי של דילן*
הייתי שותה בסטארבקס איזה משקה שגם הוא סוג של מלא סוכר והוא היה מגיע עם דאבל שוט של אספרסו (שעבורי זה חזק מידי) אז תמיד הייתי אומרת להם שישימו לי סינגל שוט ריסטרטו (שזה גם אספרו אבל שוט קצר) בכוס ונטי (גדולה- שלרוב שמים בה 3 שוטים של אספרסו) אז ליטרלי היה לזה טעם של סוכר עם שאריות קפה וזו הדרך היחידה שיכולתי לשתות את זה. בכריסטמס הם תמיד מוציאים גרסה מוגבלת של המשקה שאני אוהבת בטעם "toasty" ואני אוהבת את זה יותר מאת הרגיל אז בכריסטמס של 2019 אחת העובדות שם נתנה לי בקבוק שלם של הסירופ הזה במתנה. ואז כשנכנסו לסגר שלושה חודשים אחרי ולא היה סטארבקס, החלטתי לייצר לעצמי את המשקה הזה. היה לי את הסירופ, כל מה שהייתי צריכה זה חלב ואת האספרסו. אבל מכיוון שבמילא לא אהבתי אספרסו, אמרתי שננסה את הנס קפה מוקה של עלית כי המשקה שלי הוא במילא Toasted White Mocha אז זה היה נראה לי קשור בטעם. זה החזיק אותי כמעט שנה עד שנגמר לי הסירופ|לב|
ואז הייתי צריכה למצוא משהו שיחליף את זה. ויש בסופרים קרימר שהם בהשראת המשקה הזה, אז בהתחלה ניסיתי לשחזר את זה עם זה

וזה לא היה רע, אבל לא בדיוק אותו הדבר. ואז איזה פעם אחת לא מצאתי את זה בסופר אז קניתי את הזה בטעם אגוזים ונשארתי איתו כי הוא מגיע בבקבוק ענק ונשאר ליותר זמן וגם זול יותר. ובשלב הזה אני כבר לא מרגישה הבדל בטעים. אז בעיקר שותה סוכר.
ג. להשתמש כבר בגלידה ועליה להוסיף עוד סוכר זה וואו. אפילו עם המרירות של קפה.
בסטארבקס הייתי שותה פרפאצ'ינו שזה אייס של המשקה הזה עם קצפת מעל.
בבית אין קצפת אז החלטתי לשים גלידת וניל פעם אחת כי זכרתי שפעם בארומה הייתי מזמינה את האייס שוקו שלהם עם כדור גלידה וזה היה טעים.
ואז נחשי מה? קפה עם גלידה זה גם טעים! היית מאמינה? :-P:
וטכנית לא סוכר, אלא סוכרזית. וכן כן אני יודעת שזה הרבה יותר נורא. אבל אני פשוט מכורה לטעם של סוויט אנד לואו (עוד מילדות שאבא של איזה ילד בשכבה שלי היה עובד במפעל שלהם בארץ ומביא לנו כל מיני לדר שהם היו עושים שם. נראה לי הכניסו לזה קראק או משהו כי החרא הזה ממכר!)
אבל!! ואני רוצה שתהיי גאה בי. הורדתי את הסוויט'נ לואו! ואת הגלידה!
אז כל הכבוד לי שאני בוגרת וזה...

LeAnnDylan

Well-known member
יופי שהורדת |כן| אבל עכשיו אני עוד יותר לא מבינה מה הפואנטה של קרימר, אם שותים אותו ביחד עם חלב. זה עושה את זה יותר "שמנתי"?
הייתי צריכה לענות על זה בבת אחת עם השאלה הקודמת אבל כבר התעייפתי ממנה:-P:
בכל מקרה, אי אפשר לשתות קרימר לבד בלי חלב. אם את שותה קפה חם זה סבבה כי את מוסיפה מים חמים ואז זה מדלל את זה. אבל אם את שותה קר כמוני, אין לך מים שידללו את זה אז אני שותה עם חלב שהוא עם 0% שומן ובלי לקטוז אז הוא הרבה יותר דליל וזה יושב יופי עם הקרימר.
כן, רק מסתבר שהשמדתי את הזן הלא נכון.
תודה באמת שהרגת את סבא של סבא של סבתא שלי לשוא|שפם|
אבל אם שיר תחזור לפורום אני לגמרי כן אהיה מוכנה להחשיב את זה!!
אוי, אני מתגעגעת לשיר והחלומות ההזויים שלה:-(
זה בהחלט לא הוגן התמונה שהבאת פה עכשיו.
זו רעות התחילה. תבואי אליה בטענות.
אני באמת הרבה פעמים שותה מים חמים עם כלום (בשבילי זה כמו לשתות תה, רק בלי הטעם הדוחה של התה).
גם בלי נענע?:-0
אני פחות אוהבת את הטעם של תיונים אם זה לא תה ירוק בלי שום טעם לוואי נוסף (יסמין/אקליפטוס/נעלרקובה וכו')
אבל לפעמים אחרי ארוחה אני אוהבת מים חמים עם נענע ודבש (שזה שני דברים שלא יכולתי לסבול במשך שנים... אולי ניק צודק ואני אכן קשישה בת 40 🤷‍♀️)
למה אתם לא מבינים שקשה לי אפילו לדמיין את עצמי מתחפשת?
כי כל מה שיש לאנשים פה זה דימיון!
מה את חושבת שהסיפורים שאני מספרת לכם אמיתיים?!
אני בעצם גרה בבית שאן באיזה מרתף ושותה שוקו עמיד מקרטון!

Aranel Nenharma

Well-known member
כל מה שיש לאנשים פה זה דימיון!
מה את חושבת שהסיפורים שאני מספרת לכם אמיתיים?!
אני בעצם גרה בבית שאן באיזה מרתף ושותה שוקו עמיד מקרטון!
אני יודעת שהסיפורים שלך אמיתיים כי הם כל כך הזויים שאי אפשר אפילו לדמיין אותם

LeAnnDylan

Well-known member
לא אני מתה מזה שאשכרה הלכת להביא עוגת גבינה:-D
אל תגזימי "הלכת להביא" הזמנתי בדור דאש. בכל זאת, עצלנית...
קודם כל טום הידלסטון חתיך!!! אני יכולה להבין למה זה נראה פחות עם הפאה של לוקי.
אבל הנה בלי
גם בלי הפאה הוא לא יפה:-(
ג'יימס חביב אבל פחות הטעם שלי. והשלישי ששמת לא יפה ודומה לראשון.
אוף עדי, היית אמורה להביא חתיכים!
למה את לא יכולה לאהוב אחד מהכריסים האחרים?!?
חוצמזה אפשר לחשוב שהטעם שלך כזה טוב אני אפילו לא זוכרת מישהו כי לרוב את מאתבססת על בנות אבל ממה שזכור לי הם לרוב סבאים|שפם|
what can I say
אני אוהבת גברים עם ניסיון:-P:
ואז את שוברת לי את הלב כל פעם.
נו איפה מיקי שתלמד אותך שככה נראית אהבה?!
איי הארט יו!
שמתי אותך און דה גוד ליסט!!!
אין אין, אולי גם לך אני צריכה לבעוט בפרצוף|שפם|
חחחחחח זה באמת היה פקטור מכריע. חיפשתי רום קום ולא מצאתי משהו חדש ואז ראיתי שזה בויאודי אז חשבתי "הא זה סרט חמוד שלא ראיתי די הרבה זמן ודרו פה אז דילן תאהב אותי" ואז בחרתי בו:-Dהיא עשתה סוג של
את רואה!! איי לייק יו, יו לייק מי! בואי נבעט אחת בשניה עכשיו:-]
אמ, אוקיי (אין לי תאום מרושע,אני התאום המרושע)
יופי, אז אפשר שאתה המרושע תצטט הודעות כמו שצריך? תודה
הנה את רואה! עכשיו אני מרגישה נאהבת |ביישן|. אבל באמת איך את עורכת גיפים וממים? 8-* ולמה כשאני מגיבה לזה זה לא מראה את הגיף, אלא לינק לגיף? למה זה לא עשה לי כמו עדי שהצליחה להגיב לגיף וגם שיראו אותו?
אני משתמשת ב-https://imgflip.com/gif-maker
לגבי נפלאות תפוז אין לי תשובה.
באופן עקרוני גם עדי לא הייתה אמורה להיות מסוגלת להגיב עם הגיף כי שמרתי אותו למחשב ולא שמתי קישור. אבל היא כנראה מכשפה.
ברור שהיינו גרועות בהתחלה. זה בדיוק הענין, שעכשיו התקדמנו לשלב בו אנחנו יכולות להתעלל בצעירים.
לא עשית צבא אף פעם? מה אתה חושב שאנשים פשוט נולדים עם פז"ם?! פז"ם פורום צריך להרוויח! בדם יזע וגיפים!
דילן כבר לקחה לך את לקסה בכל מקרה (כי כנראה היא לא רוצה להתחפש לדרו ברימור)
ברור שאני לא אתחפש לדרו. אף אחד לא ראוי להתחפש לדרו!
כל פעם שמביאים מישהו בתוכנית שלה שעושה חיקוי שלה בא לי להרביץ לטלוויזיה.
אם כי אני חייבת להודות שהמערכון של קלואי פיינמן ב-SNL אכן היה משעשע. אבל זה בעיקר כי אני אוהבת שעושים PUN עם השם שלה.
סהר ואני עושים את זה כל הזמן.

ולחלוטין התעצבנתי לראות שכמות המשפטים אל לקסה אף פעם לא עברו את כמות המשפטים אל פין.
וואו לגמרי!
בוא לפה תמדוד אתה.
את... הזמנת... את... ניק... אליך...? :-0
את לא יודעת שזה כמו רמפלסטילסקין?! השתגעת?!:-0
זה כנראה השיר הראשון שבו כולם הכירו את טיילור
אהה סליחה.
טים מקגרואו לנצח🤘
למה בלאדריינה זה פחות השקעה?
(ובעצם למה לא בחרת בג'וזפין?)
כי בלאדריינה זה כזה לא להתקלח שבוע ולמרוח דם על המצח.
ללקסה פעם רציתי להתחפש כי חשבתי שזה נורא פשוט, ואז נכנסתי לכל מיני סרטוני טוטוריאל של השיער והבגדים וזה היה מלאאאאא השקעה וכסף.
אבל במסיבה הדמיונית שלנו יש לי מלא כסף, זמן וכישרון ליצור את התחפושת המושלמת.
ואיך מתחפשים לג'וזי?
אין לה איזה משהו שייחודי לה. סתם לשים פאה בלונדינית ולדבר בהתנשאות על רציחת נולים?
איי גס איי קן דו איט...:unsure:
אני לא יודע מה יותר מרשים, זה שיצרת את הגיף הזה
או שיש אפילו שני אנשים בעולם שאת לא חושבת שהם suck
את מילי אני אוהבת ועדי שולחת לי כתבות על דרו.
אז כן.
הן לא סאק.

didalf

Well-known member
ונר.

למה את לא יכולה לאהוב אחד מהכריסים האחרים?!?
אני אוהבת גם את כריס המסוורת' אבל הוא של לונה עכשיו.
ובסדר תשארי לך עם הסבאים שלך אולי הם יספרו לך סיפורים על הילדות של לונה. לפחות לא נריב על גברים.

נו איפה מיקי שתלמד אותך שככה נראית אהבה?!
איי הארט יו!
שמתי אותך און דה גוד ליסט!!!
אין אין, אולי גם לך אני צריכה לבעוט בפרצוף|שפם|
את רואה!! איי לייק יו, יו לייק מי! בואי נבעט אחת בשניה עכשיו:-]

אבל היא כנראה מכשפה.
דה. אני וונדה. הכינוי שלה זה מכשפת השני.

ברור שהיינו גרועות בהתחלה. זה בדיוק הענין, שעכשיו התקדמנו לשלב בו אנחנו יכולות להתעלל בצעירים.
לא עשית צבא אף פעם? מה אתה חושב שאנשים פשוט נולדים עם פז"ם?! פז"ם פורום צריך להרוויח! בדם יזע וגיפים!
חחחחחח או בדיוק!! אנחנו פזמניקיות מותר לנו להתעלל בצעירים:-D

אהה סליחה.
טים מקגרואו לנצח🤘
אני חושבת שגם בארה"ב לא כזה הכירו אותה מחוץ לעולם הקאטרי באלבום הראשון. בישראל בטח לא שמעו עליה לפני לאב סטורי.

את... הזמנת... את... ניק... אליך...? :-0
את לא יודעת שזה כמו רמפלסטילסקין?! השתגעת?!:-0
אני חסינה.
נשבעת שקראתי את ג׳וק כ-cockroach
ולא הבנתי למה יש מרפי על ניק וזה עושה אותו רעב.
הייתי בטוחה שזה איזה הומור גיי |18| שלא הבנתי😂
אני כתבתי את זה וקוראת את זה כג'וק מסוג מרפי כל פעם:-D

למעלה