se saram של Lee Ki Chan

snowmusic

New member
se saram של Lee Ki Chan

בו מככבת 김선아 האחת והחידה http://www.youtube.com/watch?v=tzoSFeirP5s

ולטובת אילו שלא קוראים האנגול

מה שכתוב שם זה "קים סונה"

snowmusic

New member
לצערי מקלון וניל

גם אני לא קוראת עדיין..... אולם החלטתי ללמוד online ולאט לאט אני יודעת קצת יותר. האם יש איזה מקום בארץ בו ניתן ללמוד קוריאנית? ואם לא אולי כדאי לפנות לשגרירות הקוריאנית שיפתחו קורס מטעמם מה דעתכם?

GnomeBubble

New member
ובאוניברסיטה העברית

אבל אני לא יודע אם יש מקום מחוץ לירושלים שאפשר ללמוד בו קוריאנית.

m0shi

New member
נפתח קורס למתחילים..

מישהו מהפורום מתכוון ללכת? מתחיל ב-21.8 יוצא יום ה' בשעה 7 עלות השיעור 5 ש"ח הם לא עונים לי ואני לא יודת אם צריך להרשם לפני :\ ביצוע מיוחד לשיר "gom semariga han jibe isseo"....:) http://www.kccil.org/

ketty the sheep

New member
אני ^-^

יש לי מן פגישת היכרות עם המורה ביום חמישי הקרוב (כלומר, מחר
).

m0shi

New member
וואלה :\?!

גמאני הולכת לקורס אבל לא אמרו לי לבוא או משהו אז רק הודעתי באי מייל :\ מקווה שזה בסדר ><

irlyan

New member
עדיף להירשם, אבל לא חובה

פשוט לשלוח אימייל ל [email protected] כי הם צריכים לדעת כמה חומר לימוד להכין, כמה כיסאות, באיזה כיתה וכדומה וגם כדי שהמורה תהיה מוכנה נפשית:) תהנה מהקורס!

SashTheRed

New member
הייתה לי שאלה אגב לגבי הספרים?

איך הם נקראים? הם במקרה integrated Korean?

yaelsn

New member
אממ..

זה בירושלים נכון? הייתי רוצה ללכת אבל זה קצת בעייתי להגיע... אבל אני אחשוב על זה

GnomeBubble

New member
אני מחכה לקורס בכל יום אחר

בימי חמישי בערב אני לא תמיד נמצא בירושלים.

ketty the sheep

New member
ה21 יוצא יום שלישי! ../images/Emo13.gif

פגשנו את המורה היום, והיא הייתה ממש נחמדה. לא יכולה לחכות לתחילת הלימודים...

m0shi

New member
מה?! זה מוזר

למה פגשת את המורה? מעין מפגש כזה? ,אני גם נרשמתי לקורס,( דרך האינטרנט :S ) אני לא רוצה לבוא בהפתעה !

ketty the sheep

New member
אין לי מושג

חברה שלי פשוט החליטה שהיא רוצה לפגוש אותה לפני תחילת הלימודים, אז היא קבעה פגישה וכולנו נגררנו אחריה?

GnomeBubble

New member
וואלה, צודקת

עכשיו אני מתחיל לשקול ברצינות ללכת... השאלה היא רק האם תהיה לי דירה בקיץ בירושלים?

ketty the sheep

New member
זה לא אמור להות סן?

כלומר, SEN? זה הרי כתוב עם ㅓ (תנועה המקבילה ל- E), או שאני ממש טועה?

Woogy

New member
זה בין אַה ל-אוֹ

הצורה הסבירה להגות את התנועה 어, זה לנסות לעשות עם הפה תנועת אַה אבל במקום להוציא צליל של אה, יש לעשות צליל של אוֹ
דרך אחרת היא לנסות להבין את ההבדל בין א ל- ע, כי מקבלים משהו שדומה מאד ל-ע לא גרונית. אני כותב עכשיו מאמר ראשון בעברית על האותיות הקוראניות, ואני מקווה לגמור בקרוב. אם אני אכתוב קים סע-נה יש סיכוי שהצליל שיקרא ע"י ישראלי ממוצע ישמע יותר קרוב למקור, מאשר קים סונה. אבל זה נראה ממש מוזר, והפתרון הכי טוב זה ללמוד אין לקרוא קוראנית, שזה די קל.

kiCkiC

New member
תימנים לא נחשבים ל"ישראלי ממוצע" ?

אני כן מבטאת את ה-ע כמו שצריך... ולא כמו א.. נעלבתי...

למעלה