אוקיי אולי נאתגר אתכם

liormi.

New member
אוקיי אולי נאתגר אתכם

במקצת? אני לא יודע אבל אני אכין פה קטע שאתם תצטרכו לפרש מאנגלית לעברית
בבקשה: Hello Mr.Ripley how nice to see you i have to tell you i am thrilled to see you here in my appartment. i think you are so kind and warm and i will be happy to spend time with you tonight in my cousey bed. you are so smart and so unresistable ' i have to kiss all the part of your boddy i am feeling nice to touch your maskulen boddy. תהנו
נ.ב- זה קטע שאני סתם המצאתי אבל אני אנסה להקשות כמה שיותר

ב6/5 זה קורה. אני נרשמתי. ואת/ה?

שעטנז

New member
לא שאני מתלהב... אבל הרמה קצתת

באדמה
תביא מילים כמו... SUPERFLUOUS, UNWAVERINGLY, RECIPROCAL...

draedalus

New member
יש לי שאלה

גלשתי פה במקרה ואני דוברת אנגלית...בכל מקרה...אתה מתקן אנשים כל כך הרבה ואתה בעצמך עושה כל כך הרבה טעויות...אז פשוט לפני שאתה מתקן אחרים תקן את עצמך אני סתם אורחת אל תשימו לב...!!!!

Human Nature

New member
מממ...

מותר לטעות, רק לא צריך לתקוף כשזה קורה
וגם לא צריך לחשוב שאתה מושלם

שעטנז

New member
אני לא חושב שאני מושלם...

אבל הביטחון שלי גבוה כשמדובר בוקאביולארי... (מה הקשר
) ובקשר להיא, אני מכיר את הטיפוס, זורקות משפט מהשרוול... והולכות
ובאמת אם יש לי טעויות שתראה לי מהם...

מאחר והיא לא עונה...

בהודעה שלך עם הWOWOWOW: let's ולא lets what's ולא wat's its ולא it's וזה ווקאביולארי, לא וקאביולארי.

שעטנז

New member
דיי ברצינות?!?! זה WHAT'S???

אני רושם WAT בצ'אטים בכיוצ"ב... ברוך ה' אני יודע שיש שם H... ואפוסטרופיז אנד סאצ' זה לא העניין... "וזה ווקאביולארי, לא וקאביולארי"- תעשה לי טובה... ביליב מי ששלי יותר גדול משלך(אולי גם זה
)
איי ארג' יו טו לתת לי מילים קשות...

עם כל הכבוד לווקבולארי שלו...

...כדי לדעת דברים כאלו צריך להיות פרופסור באנגלית(למי שאנגלית היא לא שפת אם כמובן[שממה שהבנתי אנגלית היא כן שפת האם שלך], ולמי שלא נמצא בסביבה טבעית של דוברי אנגלית)...או לחפש במילון.

שעטנז

New member
פעם נשארתי לילה שלם עם איזה

ילד שחשב שהוא יותר טוב ממני... איט גואז וויזאוט סייניג שניצחתי אותו *מתלהב* עלתה לי לRאש מילה עכשיו... SQUAW

Human Nature

New member
../images/Emo12.gif ../images/Emo6.gif

Just a word of advice: צא מהגישה שאתה יודע הכל- תמיד אפשר ללמוד משהו חדש

שעטנז

New member
תאמיני לי אני יודע... ואני תמיד

מחפש מילים חדשות... ובאמת אני לא בא בגישה של אני יודע הכל
מי כמוני יודע שיש תמיד מילים חדשות.
אני מצטער שאני קומ אוף אז איי סנוטי ליטטל ביצ'

feldrave

New member
הבאתי את הדוגמאות האלה...

על מנת להראות שתמיד אפשר למצוא מילים מסובכות שכמעט אף אחד לא יודע, ואין שום סיבה להפוך את הפורום הזה ל-pissing contest. זה לא המקום (לדעתי) להשוויץ מי יודע יותר מילים ומי יותר טוב באנגלית. ידע בשפה מתבטא דווקא במילים וצורות דיבור מחיי היומיום. יהיה לי הרבה יותר כבוד לאדם מסוים אם הוא יגיד לי שהוא קורא ומבין את אחד מעיתוני הסטירה האמריקניים מאשר אדם שיודע מילים בעלי תדירות הופעה של אחד ל10 מיליון.

שעטנז

New member
ת'אמת אתה צודק...

אני בטוח שכולנו נמשיך לתת מילים וזה לא יגמר אף פעם
זה כייף לדעת שיש עוד אנשים כמוך בעולם
חשבתי שאני היחיד...

שעטנז

New member
אף פעם לא נתקלתי במילה הזו....

אני לא קורא ספרים
אוקי עכשיו אני אתן מילים. Reverie Gnomon Whether Diaspora Hymen Graticulate Emphistopheles Tassel טו מיים א פיו
יש לי עוד המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

למעלה