אוקיי אולי נאתגר אתכם

ailag

New member
החבר שלך נשמע ממש כמוך.

זה שמשהו קל לאדם אחד זה לא משליך על השני. אני רואה שחבר שלך מתלהב מעצמו ממש כמוך. בתור אחת שקיבלה יותר ממנו בפסיכומטרי (ואני לא אתחיל להתלהב מעצמי ולתת מספרים מדוייקים) ושקיבלה פטור באנגלית אני יכולה להגיד את זה: לי היה די קל להשיג את הפטור. סיימתי את הפרקים מהר. לא בגלל שאני גאונה, לא בגלל שאני אלופת העולם באנגלית - אלא בגלל שנה בארה"ב והרבה צ'אט. זה לא פייר לאחרים שגם לומדים אנגלית טוב.. לא לכולם יוצא לנסוע לחו"ל, לא לכולם היה אז אינטרנט, כך ש (1) כן קשה להשיג פטור ו-(2) כשלא קשה להשיג פטור, זה לא אומר עליך כלום. יש מספיק אנשים חכמים ממני וטובים ממני באנגלית אבל היה להם קשה יותר בפסיכו'.

שעטנז

New member
הוא כמוני רק כשזה מגיע לפיזיקה

ומתמטיקה. והוא גם חבל"ז באנגלית. ומה את רוצה ממני?!? לא אני אמרתי שקל להשיג... זה הוא אמר, תגידי לו את זה ולא לי
הוא אמר את זה לי בגלל שהוא מכיר אותי... לא צריך לנתח את העניינים בכזאת דקדקנות... SHEESH.

שעטנז

New member
ברור שלא... כמו כל מילה אחרת../images/Emo70.gif

אני חייב הכל לטלויזיה, לפורומים של מאריה קארי, ולאוקספורד, שהייתה תק' שלא הייתי עוזב אותו... *אחרי שקראתי סיפור על מלקלום X*

שעטנז

New member
אוי וגם לשירים של מאריה../images/Emo70.gif

האישה הזאת משוגעתתתתתתתתתתתתתתת, אין לכם מושג איזה מילים היא מביאה בשירים שלה... וכאילו משום מקום. האישה פאסא'רוס מהלך!

Human Nature

New member
היא השתמשה ב"אייל מסֹרס" פעם? ../images/Emo12.gif

אני חייב חלק ניכר מהוואקאביולרי שלי לשירים של מדונה (
), ביורק
) ואלאניס מוריסט (
), כמו גם ל"תפסן בשדה השיפון" המדהים ו"חוות החיות" המדהים לא פחות

שעטנז

New member
קראתי את התפסן בשדה השיפון ../images/Emo6.gif

עשיתי עליו בוק ריפורט...
ספר חמוד!! משם למדתי את המילה SQUAW... שהוא היה במוזיאון... ספר נסבל הייתי אומר.

Human Nature

New member
../images/Emo12.gif נסבל?!

זה אחד הספרים הכי מדהימים שקראתי בחיי (וקראתי די הרבה
). קראתי אותו בהתחלה בעברית, ואח"כ קראתי באנגלית (גם בשביל Book Report, אבל לא רק
). לא יכֹלתי לעזוב אותו.

שעטנז

New member
אני לא אוהב לקרוא ספרים, אולי זאת ה

סיבה.
הספר הראשון שקראתי אוור היה הארי פוטר 1, בעברית, ואז את השני והשלישי... ואז נמאס לי מה-4. ופה זה נגמר

Human Nature

New member
הרומן שלי עם "הארי פוטר" היה קצר.

אחרי פרק אחד נפרדנו בכעס. הבטיחו משהו מעניין, וקבּלתי סתם ינשופי-דואר משעממים
לעומת זאת, הרומן שלי עם הולדן רק התחיל

שעטנז

New member
חחחח../images/Emo70.gif למה?? דווקא ספר חמוד../images/Emo70.gif

אני אהבתי... הספר ה-4, מה אני אגיד לך... נתקעתי בעמ' 60, חחחח אני עדיין תקוע שם, מאז שהוא יצא.

Human Nature

New member
אני מניח שהפרסום והמרצ'נדייז שלוּוּ

את יציאת הספר גרמו לי לסלוד ממנו כל-כך
מה שמזכיר לי, שהיום שרית חדד אמרה, עם האנגלית המאוד משופשפת שלה, "מרצ'נדייז" בתכנית ברדיו. הקטע המאוד משעשע הוא שהיא נסּתה לעשות R מגולגלת, אבל היא סתם נתקעה

אבל...

מרצ'נדייזינג זה משהו בלתי נמנע בימינו. מה לעשות, קפיטליזם זה כבר מזמן דרך חיים. ה"פ זה דווקא מאוד נחמד - למרות שלא אהבתי משהו את שני הספרים הראשונים, האחרונים דווקא היו לא רעים בכלל, יחסית. טוב לראות שג'יי קיי רולינג לומדת מטעויות ומנסיון כתיבה. לא הרבה סופרים מתחילים עושים את זה. צ'מעו, לא קשה למצוא פשעים ספרותיים בסקשן הפנטזיה בחנויות הספרים *שיעולרומחהדרקוןשיעול* אפילו אצל הסופרים הגדולים של הז'אנר יש פאשלות. לרולינג יש דמיון בכמויות וחוש הומור בריטי - שני דברים שאני מאוד מעריכה - כך שלי אישית לא הפריעה העובדה שאני קוראת ספרים שהם תעשייה שלמה. בכלל, מה הקשר? אף אחד לא מכריח אותך לקנות את המרצ'נדייז בשביל לקרוא את הספרים באותה מידה שזה שאתה קורא את הספרים לא מרמז על כך שאתה מאשר את המרצ'נדייזינג. אם לא אהבת את הספרים - תגיד ככה.

Human Nature

New member
אמרתי שאני פשוט לא אוהב ../images/Emo13.gif

הוספתי שהמרצ'נדייז גרמו לי לסלוד ממנו אף יותר.

Suiren

New member
הממ, לא קשור, אבל-

סתם ככה שמתי לב- בקשר לחתימה שלך, אקספטד, כמו "להתקבל" מאייתים ככה accepted.
ואני לא מתכוונת להתלהב או משו כזה, פשוט שמתי לב...=/

Human Nature

New member
אופס ../images/Emo9.gif

אתה צודק, ותודה על התיקון
כתבתי את החתימה הזו משמיעה, ואני מניח שזו הסיבה לאיות הלא-נכון.

למעלה