אוקיי אולי נאתגר אתכם

מה הקטע?

כל אחד יילך עכשיו לדיקשיונרי.קום ויביא את המילים הכי מסובכות שהוא מכיר באנגלית? אני רוצה לראות שבאמת מישהו יוציא את אחת המילים האלה בשיחה עם מישהו...

Flash Button

New member
חחחחחחח../images/Emo26.gif

זה היה טוב...
בשיחה עם מישהו יש סלנג ובטוח לא יהיו את המילים האלה..

שעטנז

New member
גם בסלנג יש מילים מפגרות... חחחח

הם לא חוסכים אלה במילים... כמו OOMPH
לך תבין אותם...

זה יהיה נורא משעשע

והאמת כבר ראיתי כמה כאלה שמרוב שהם התלהבו שהם יודעים מילים לא שימושיות הם נשמעו כל כך מגוחכים ודחפו מילים כמו susurrus כשהשאר השתמשו בסלנג פשוט (ועוד כולם בני 18 שבשביל רובם שפה גבוהה זה לא להגיד פאק בכל משפט)

שעטנז

New member
אם אתה מתכוון לפאסא'רוס אז יש לך

טעות בספללינג... רושמים THESAURUS
איך אני מכיר את המילה הזו?! הזמרת האהובה עליי, מאריה קארי, נקראת גם פאסא'רוס מהלך... A WALKIN' THESAURUS

לא כפרה...

ולמה פאסא'רוס? זה לא ט'? מישהו כבר אמר לך שתפסיק עם הגישה של "אני יודע הכל" כי אין קשר בין susurrus לthesaurus. תפתח מילון ותלמד מילה חדשה

שעטנז

New member
אוקי עניים...

מבטאים את זה עם פ חלול. *פותח מילון*... לא מוצא
... מוריד בבילון...
לא מוצא
זה בטח מילה כמו גראטיקיולייט שלא נמצאת במילונים חוץ מאלקאלאיי (אנא ערף איך רושמים) אוקי... אני לא מוצא את הדפינישון!!! מה זה
QUIRE קחי תלמדי מילה חדשה....

שעטנז

New member
מאיפה זה?? מאוקספורד? לא מצאתי../images/Emo70.gif

ת'אמת את לא צריכה לדעת מה זה QUIRE, זו המילה הכי מטומטמת אוור... הפירוש זה: חבילה של 20 עד 30 גליונות נייר. יש עוד מילה רק ל 400 עד 500 שפרחה מזכרוני ברגעים אלו ממש.

בדקתי ובגלל זה אמרתי

שאני לא צריכה לדעת את זה. אגב, לדעת מילים כאלה לא אומר שאתה יודע אנגלית יותר טוב, רבאק, אף אחד לא משתמש במילים כאלה.

שעטנז

New member
תתפלאי../images/Emo70.gif

ושוב אני אחזור על עצמי... מעבר לאנגלית רגילה... יש את המילים המפגרות שאני אוהבבבבבבבבבבבבבבבבב
. בגלל זה ווקאביולארי ביג... קומפרנדו? בגללך שכחתי איך אומרים זרעונים של דגים

ailag

New member
תזאורוס.

התרגום של th לעברית הוא בד"כ th. בהחלט לא פ, פ = p, f, ph.

שעטנז

New member
את שמעת פעם מישהו אומר את המילה הזו

עם TH??? שמעתי אותה מספיק פעמים וכולם ביטאו אותה עם פ שהוא בערך TH אבל לא בדיוק
וחוץץץץ מזה, איך שאת מבטאת מילים מסויימות זה סובייקטיבי

ailag

New member
אני אומרת אותה עם ת או th..

בכל מקרה, הפה לא סגור כשאומרים אותה. והוא כן כשמבטאים פ'. ביטוי מילים אינו סובייקטיבי, הוא מוגדר במילון. סלנג זה כבר עניין אחר (וגם סלנג נכנס לפעמים למילון, אגב. האקדמיה מאשרת לפעמים דרכי הגיה ושיבושי מילים שנעשו נפוצים). אולי נכתוב "מכשב" במקום "מחשב"? הרי כשאנחנו מדברים, נשמע כאילו אנחנו אומרים כ'. אבל זו שגיאת כתיב, כמו פאסארוס.

שעטנז

New member
זה כל הקטע...

אני אוהב לדעת מילים מפגרות... כמו WETHER, שזה אייל מסורס
חחחחחחח ומי אמר שהולכים למילון?! זה הוקאביולארי שלך...

מעניין אותי לדעת

אם אתה יודע כל מיני מילים כאלה בעברתי שאף אחד לא משתמש בהן...

שעטנז

New member
בעברית אני גרועעעעע.

אין לי מושג מחיי... אני רק יודע "חדשות לבקרים" ועוד כמה דברים ששכחתי... חבר שלי עשה פסיכומטרי אז סתם "הרמתי" כמה מילים... *הוא קיבל 704 הזבל!!!* וגם הוא טוב באנגלית, יש לו פטור
לא שצריך להיות גאון בשביל להשיג פטור. (ככה הוא אמר
) רק בגללו אני יודע 39877698745 מילים שקשורים למתמטיקה... מקבילית, זויות לסוגיהן, פעולות חשבוניות ושאר חרטה... *INTERPOLATION* שזה גם בעברית (את זה הוא לא אמר לי
)

נו אופנס אבל..

זו לא חוכמה לדעת המון מילים באנגלית כשמילים בשפת האם שלך אתה לא מכיר...

שעטנז

New member
נון טייקן... ולדעתי אתה צודק../images/Emo70.gif

כאילו אני יודע רגיל, כמו כל נער בן 18... זה לא שאני לא יודע לדבר, איי מין קומון.... אההה אני יודע "אליבע", "דא עקה" ושכחתי את השאר

למעלה