אוקיי אולי נאתגר אתכם

Suiren

New member
חחח, זה בסדר.

לא הייתה סיבה ממשית בגללה היית אמור לדעת... =)

...

(סליחה מראש למנהל. אני בד"כ נמנעת מריבים כאלה, אבל הפעם אני פשוט חייבת לענות. הכל באשמת היין :)) בוא נתחיל בזה שאני בחורה, אישה, נקבה. לא שהייתי מצפה ממך לזהות אחת, אבל זו לא הנקודה. למה להעליב את האינטליגנציה שלך ושלי? אתה מתפאר בווקאביולארי הנרחב שלך, כביכול, ובאותה עת מתעקש להשתמש בנטספיק? סתירות עצמיות, מישהו? לתת לך מילים קשות? מה הטעם? אני יודעת טוב מאוד שזה עניין של שניות לשלוף את דיקשנרי.קום ולהרים תרגום. מי נותן לי ערבון שאתה לא עושה את זה? אני יודעת מה אני שווה בשפות ולא מרגישה את הצורך להוכיח משהו לילד קטן באיזה פורום.

שעטנז

New member
אין לי מושג מה זה נטספיק, אבל אני מ

נחש. אם הניחוש שלי נכון, אז הנה מעכשיו אני אכתוב רק באנגלית, כשאני אכתוב באנגלית (לא מובן
) וכן אני מתפאר בווקאביולארי שלי בגלל שזה אחד הדברים שיש לי ביטחון לגביו
ואל תדאגי, אני לא פותח מילון ורושם מילים... לא עד כדי כך משעמם לי.. (סתבי
) תראי כמו שאמרתי בהודעה הראשונה שלי... יש לי אובססיה לאנגלית
אסטו אס (ספרדית
בשבילך ESTO ES) "בוא נתחיל בזה שאני בחורה, אישה, נקבה. לא שהייתי מצפה ממך לזהות אחת, אבל זו לא הנקודה" - מייקינג סנס יו אר...
בשבילך MAKING SENSE U R... אני מניח שהיין מדבר...

שעטנז

New member
צבא, מישהו?

מה עם צבא? את חוזרת לארץ בשביל לשרת? סיימת בית ספר (בגרויות)?

Netspeak זה:

שפת קיצורים שהומצאה ע"י אמריקאים עצלנים שלא אכפת להם שהשפה שלהם הולכת קיבינימט. למשל: i m da kewlest gurrl eva. לזה התכוונתי. והעניין האחרון היה בגלל שהתייחסת אליי בלשון זכר.

שעטנז

New member
חחח טוב שלא עשית דרמה מזה

שהתבלבלתי במין שלך... מופו לי לדעת
הקיצורים היחידים זה שלי הם: U, WAT, R זהו נראה לי... עזבי אותך מנטספיק... הגראמר שלהם סאקס אסס
*באסה שהניחוש שלי לא נכון
*

liormi.

New member
Holy shit!

כמה תגובות
אנשים, כשכתבתי את הקטע לא מי יודע מה התרכזתי ולא מי יודע מה השקעתי סתם כתבתי שיעמם לי אפשר להגיד גם לא חשבתי שהרבה יגיבו
בהודעה הבאה שלי אני אתן משהו מאתגר הרבה יותר, על המקלדת לפעמים יש לי טעויות בהקלדה... ומילים מסובכות לא נתתי אתם צודקים אני מבטיח לפעם הבאה משהו יותר מסובך אניל א מי יודע מה סופר טוב באנגלית ואני לא מי יודע מה סופר סופר יודע לתקן אנחנו אנשים בסך הכול אנחנו לא מכונות אז מצטער עד להודעה הבאה ...

ב6/5 זה קורה. אני נרשמתי. ואת/ה?

Graticulate

New member
לשענטז

מזל שפתחו לך פורום לעשות דאווינים נמאס ממך תקלוט כבר בשכל המעוות שלך שאתה לא המלך ולא גאון באנגלית אז תוריד את האגו מהעץ כי נמאס ממך ומכל השטויות שלך יש יותר מוצלחים ממך באנגלית אתה קנאי ותחרותי ומגעיל אז תסתום כבררר

liormi.

New member
חי חי

צודקת- טעות שלי אנשים כמה הערות אבל טוב שכך, לא שהאנגלית לשי כזאת גרועה פשוט לא היה בראש שלי להשקיע בקטע הזה כל כך... איזה התקפה של תגובות
תהיו בריאים ממני, ליאור

ב6/5 זה קורה. אני נרשמתי. ואת/ה?

כן...

ממש פרצה כאן מלחמה של למי יש אוצר מילים יותר רחב אנשים, לא באנו כדי לעשות תחרויות! יום דוף לכם

אפרתי 17

New member
איזה חרמנית....

התרגום שלי: שלום מר ריפלי. כמה נחמד לראות אותך. אני אמרתי לך שאני מאושר לראות אותך בדירה שלי. אני חושב שאתה מאוד אדיב ונחמד ואני אשמח לבלות זמן איתך במיטה שלי. אתה מאוד חכם ומבין. אני צריכה לנשק אותך בכל הגוף. אני מרגישה טוב כשאני נוגעת בגוף הגברי שלך. תגידי, כמה חרמנית היית כשכתבת את זה? ומי זה המר ריפלי הזה?

למעלה