אז מה דעכתם על צפיה משותפת בסדרה Kings

Lhuna3

Well-known member
נכון, וזה גם ממש מזכיר לי משהו מסדרה/סרט אחר ואני לא זוכרת מה.
יכול להיות שזה קצת מזכיר לך כל מיני דברים מעונה 5 שאוקטביה עשתה, או אולי דווקא את זה שמרפי זרק אבן על מקרירי באמצע הנאום שלו שהוא כמעט הסכים על הפסקת אש בשביל לחרב את זה :-D

nerdkey treky

Active member
כן. מי לא זוכר שדוד היה רועה צאן? הוא נעשה טוב עם הרוגטקה כשהוא הבריח אריות מהצאן שלו.
חחחחחחח
בלי ספוילרים לפרק 3
זה לפני או אחרי שחוטפים אותו ומחליפים לו את הזרועה?
לא עושים השוואות לתורה, כי כמו שאמרתי זה מספר שמואל שהוא לא חלק מהתורה אלא חלק מנביאים (תנ"ך = תורה, נביאים, כתובים)
מאיפה אתה יודע את זה? מה, אתה אברך בסתר בלי להגיד לנו? אתה מכיר במקרה את עקיבא? הוא ככה גם במציאות?

nerdkey treky

Active member
את זוכרת את השמות מה- 100 ממש טוב. בטח כולכם. איך אתם עושים את זה?
רציתי להגיד שהרע מעונה 6+7 של ה- 100 (זה שהיה בזאב צעיר + סטארגייט ועוד) היה שם, אבל התבלבלתי עם הסדרה SOMEWHERE BETWEEN שבדיוק התחלתי והפסקתי. כן, סתם רציתי להשוויץ במשהו לא קשור.

Lhuna3

Well-known member
אבל זה בדיוק העניין הוא לא אדם מוסרי. אבל זה לא אומר שהוא לא יהיה מוסרי בדברים מסויימים.
שוב, הבעיה היא לא חוסר העקביות, אלא האם היא מוצגת לנו הצופים בצורה משכנעת כדמות אמינה. האם אנחנו מבינים למה פה הוא ככה ופה הוא ככה, האם רואים את ההתחבטות שלו כשהוא עושה משהו שלא מתיישב לגמרי עם הערכים, שאנחנו רואים בסיטואציה אחרת שלכאורה יש לו.

didalf

Well-known member
יכול להיות שזה קצת מזכיר לך כל מיני דברים מעונה 5 שאוקטביה עשתה, או אולי דווקא את זה שמרפי זרק אבן על מקרירי באמצע הנאום שלו שהוא כמעט הסכים על הפסקת אש בשביל לחרב את זה :-D
אוקטביה הקריבה אנשים בכוונה כדי להראות שעדיין יש צורך במלחמה? אני ממש הדחקתי את העונה הזאת כנראה:-D
וזה לא מרגיש לי דומה לקטע עם מרפי והאבן כי זה היה מישהו מבחוץ שחרחר מלחמה אבל אני מתה על הקטע הזה זה מצחיק אותי:-D מרפי אהובי|מאוהב| יופי עכשיו אני שוב מתגעגעת.
אגב מרפי, @טוני החתול מכיר סרט בשם Judas Kiss? איכשהו התגלגתי לסרטון של "מה הם עשו לפני ה100" והיה שם קטע מהסרט הזה ו.. ובכן:
גיי מרפי זה כל מה שאני רוצה בחיי|מאוהב|
מאיפה אתה יודע את זה? מה, אתה אברך בסתר בלי להגיד לנו? אתה מכיר במקרה את עקיבא? הוא ככה גם במציאות?
לא צריך להיות דתי בשביל ידע בסיסי בתנך. אני הדבר הכי רחוק מדתי שאפשר ואני יודעת את זה. בכלל אני חושבת שדווקא בתור אנשים לא דתיים אנחנו צריכים להכיר את התנך ולדעת לקרוא בו קריאה ביקורתית יותר. (לא שקראתי בתנך מאז י"ב כנראה כשהיה בגרות אבל עדיין).

זה נקרא אובססיה:-P:

Lhuna3

Well-known member
לניק ואלמוג: אז עד איזה פרק ראיתם בעצם?

nerdkey treky

Active member
לא צריך להיות דתי בשביל ידע בסיסי בתנך
הידע הבסיסי שיש לי זה הלויתן, יונה ואולי חלק מעשרת המכות. ואולי חלק מ- 12 השבטים (יותר מדי תשחץ).
ראיתי רק את הפרק הכפול, עד איפה שאת ראית (אני מקווה).
מאיפה ממשיכים מפה? פרק כל יום, שני פרקים, לראות את כל העונה ולעשות כאילו ראיתי פרק אחד?

Lhuna3

Well-known member
אני ראיתי כבר את פרק 3. (אבל לצערי מתחיל עכשיו שבוע עבודה שבו יהיה לי הרבה פחות זמן, אז אני לא הולכת להמשיך כל כך מהר ואתם תתקדמו בקצב שלכם מבחינתי.)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן. מי לא זוכר שדוד היה רועה צאן? הוא נעשה טוב עם הרוגטקה כשהוא הבריח אריות מהצאן שלו.
אני תמיד שמח להצחיק, אבל דווקא כאן הייתי רציני
זה לפני או אחרי שחוטפים אותו ומחליפים לו את הזרועה?
אז אתה יורד עלי שאני כותב כנה ולא כן, אבל אתה מוסיף ה' למילה זרוע?
זה לחלוטין אחד הדברים הכי בסיסיים
כמו לזכור בראשית ברא אלוהים את השמים ואת הארץ
או זה שהנחש גרם לחוה לאכול מפרי עץ הדעת טוב ורע
או שלסבא של נוח קראו מתושלח
(אוקי האחרון היה סתם בדיקה בויקיפדיה)

מי זה עקיבא? זה מבני עקיבא? אין לי מושג מאיפה זה בא.

באופן כללי אני זוכר דברים מהתנ"ך יחסית טוב בשביל מישהו חילוני לחלוטין שלא יודע את המילים כדי לברך על נר של שבת
אין לי מושג בתלמודים ודברים כאלו
אבל היא זוכרת גרוע את ה100 מספר שמות

ומה זאת אומרת איך? ראינו את הסדרה (אוקי וגם דיברנו עליה המון)
שוב, הבעיה היא לא חוסר העקביות, אלא האם היא מוצגת לנו הצופים בצורה משכנעת כדמות אמינה. האם אנחנו מבינים למה פה הוא ככה ופה הוא ככה, האם רואים את ההתחבטות שלו כשהוא עושה משהו שלא מתיישב לגמרי עם הערכים, שאנחנו רואים בסיטואציה אחרת שלכאורה יש לו.
אני ראיתי ואני הבנתי.
הבעיה היא בך ובאלמוג
אני לא, אני חיפשתי עכשיו בגוגל את השם של מקרירי :-D
אני גם לא הייתי זוכר את השם שלו. ואני גם לא זוכר את הסצנה שהזכרת.
אבל אני ממכחישי עונה 5
אגב מרפי, @טוני החתול מכיר סרט בשם Judas Kiss? איכשהו התגלגתי לסרטון של "מה הם עשו לפני ה100" והיה שם קטע מהסרט הזה ו.. ובכן:
אוקי זה מוזר, אבל אני יודע על הסרט הזה מאז שהוא יצא
אני ידעתי עליו גם את זה שיש בו מבחר בחורים חתיכים שאחד מהם היה לפני כן כוכב פורנו מצליח.
אני ידעתי שריצ'ארד הרמן משחק בו (הכרתי אותו עוד מלפני ה100)
אני די בטוח שיש לי אותו כבר הרבה שנים
ומאיזושהי סיבה אף פעם לא הגעתי ללראות אותו. אז תראי את כדי לגרום לי להגיע לזה.

לא צריך להיות דתי בשביל ידע בסיסי בתנך. אני הדבר הכי רחוק מדתי שאפשר ואני יודעת את זה. בכלל אני חושבת שדווקא בתור אנשים לא דתיים אנחנו צריכים להכיר את התנך ולדעת לקרוא בו קריאה ביקורתית יותר. (לא שקראתי בתנך מאז י"ב כנראה כשהיה בגרות אבל עדיין).
בדיוק.
לי דווקא יצא לקרוא בתנ"ך בגלל עזרה לאחיינים בשיעורי בית. (אם כי לרוב התחום שלי הוא רק מתמטיקה)
אני אמרתי שאנחנו נראה היום רק את שני הפרקים הראשונים.
שכחתי שכשאת רואה סדרה ישנה את עושה בינג' של 13 פרקים ביום
כלומר אני מניח שסיימת כבר את העונה.
אני ראיתי כבר את פרק 3. (אבל לצערי מתחיל עכשיו שבוע עבודה שבו יהיה לי הרבה פחות זמן, אז אני לא הולכת להמשיך כל כך מהר ואתם תתקדמו בקצב שלכם מבחינתי.)
מה שבשבילך הוא קצב האיטי שלך זה קצב מהיר לאדם אחר
מאיפה ממשיכים מפה? פרק כל יום, שני פרקים, לראות את כל העונה ולעשות כאילו ראיתי פרק אחד?
אני תכננתי לראות כל יום פרק.
אם הרוב מעדיפים אז יכולים גם שני פרקים אני מניח

didalf

Well-known member
אני גם לא הייתי זוכר את השם שלו. ואני גם לא זוכר את הסצנה שהזכרת.
אבל אני ממכחישי עונה 5
עם מרפי? מהרגעים הכי טובים בעונה הקשה הזאת. קרן אור בחשכה ממש.

אוקי זה מוזר, אבל אני יודע על הסרט הזה מאז שהוא יצא
אני ידעתי עליו גם את זה שיש בו מבחר בחורים חתיכים שאחד מהם היה לפני כן כוכב פורנו מצליח.
אני ידעתי שריצ'ארד הרמן משחק בו (הכרתי אותו עוד מלפני ה100)
אני די בטוח שיש לי אותו כבר הרבה שנים
ומאיזושהי סיבה אף פעם לא הגעתי ללראות אותו. אז תראי את כדי לגרום לי להגיע לזה.
ובכן, ITS A DATE
[ראיתי את הטריילר והוא ממש מוזר, הוא שוכב עם עצמו מהעבר?8-*. אבל האנשים בתגובות כתבו שזה סרט טוב והטריילר בכלל לא מייצג]

אני אמרתי שאנחנו נראה היום רק את שני הפרקים הראשונים.
שכחתי שכשאת רואה סדרה ישנה את עושה בינג' של 13 פרקים ביום
כלומר אני מניח שסיימת כבר את העונה.
מה שבשבילך הוא קצב האיטי שלך זה קצב מהיר לאדם אחר
:-D:-D

אני תכננתי לראות כל יום פרק.
פרק ליום נשמע סבבה|כן|
גם מה עם @Aranel Nenharma ?

nerdkey treky

Active member
זה לחלוטין אחד הדברים הכי בסיסיים
זה בסיסי למישהו שזוכר משהו מהתנ"ך, אני לא זוכר כמעט כלום, כולל מה נחשב תנך ותורה ושמות ויקרא נביאים וכל השטויות האלה.
אבל אני ממכחישי עונה 5
עונה 5 הייתה קצת יותר מעניינת. הבעיה היא בסדרה, לא בעונות.
את עושה בינג' של 13 פרקים ביום
היא עושה מרתון של 13 פרקים ביום
אוקיי אבל גם אתה וגם אלמוג נראה לי שלא הבנתם שאני שואלת לא איזה פרקים ראיתם עכשיו, אלא כשצפיתם בסדרה הזאת בעבר והפסקתם.
אההה אני באמת לא הבנתי את זה. אני הפסקתי... ממש לא זוכר, זה היה לפני יותר מעשור, הדבר היחיד שזכרתי מהסדרה זה את השולחן ועידה שנראה כמו הועידה מקפטן אמריקה מלחמת האזרחים. אני תכננתי עכשיו לראות פרק ביום
גם אני רוצה לדעת מה קורה עם יעל?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פרק ליום נשמע סבבה|כן|
גם מה עם @Aranel Nenharma ?
נכון
@Aranel Nenharma איפה את?
אוקיי אבל גם אתה וגם אלמוג נראה לי שלא הבנתם שאני שואלת לא איזה פרקים ראיתם עכשיו, אלא כשצפיתם בסדרה הזאת בעבר והפסקתם.
אה...
אני גם לא זוכר בדיוק. אני חושב שראיתי משהו כמו 4 או 5 פרקים במקור.
עונה 5 הייתה קצת יותר מעניינת. הבעיה היא בסדרה, לא בעונות.
כלומר לדעתך הסדרה לא טובה, אבל כל העונות הן בסדר?

אוקי, יצא שקמתי מספיק מוקדם כדי לראות את פרק 3 ואפילו להגיב ממש בקצרה עליו כדי לפתוח את הדיון

אז הקטור סלמנקה הוא המנהיג של גת. זה מרגיש כמו סימן רע.
ידעתי שהוא מוכר, אבל זיהיתי אותו רק בקטע שדוד תפס לו בזרוע והוא עשה פרצוף סלמנקה כזה.

הדבר היחיד שזכרתי מהפרק הזה - הקטע שבו מישהו מנסה להתנקש בדוד, אבל הציפורים מצילות אותו (וזה ששומרי הארמון עושים משהו שגורם במקרה ברגע הנכון לציפורים להגיע)

מעניין מה הסוד של מישל...

לדוד העשיר יש בן בשם אנדרו שגורש מהממלכה (או מהחצר המלכותית). אני מניח שהוא לא כל כך רוצה אותו חזרה כי אחרת הוא כבר היה מאיים עם הכסף לפני זה.

ועניין הכסף נפתר יחסית בקלות כשסיילס הולך לראות יריב פוליטי כלוא (המלך לשעבר של כרמל) ומצליח לגרום לו לומר איפה הכסף של הממלכה שלו מוסתר. כל הקטע הזה הרגיש לי עשוי קל מידי,

דבר אחד ברור - מעט מידי סבסטיאן סטאן. אני עדיין מאמין שיהיה לו תפקיד משמעותי יותר בהמשך.

nerdkey treky

Active member
לא, אני אומר שלטעמי אין עונות טובות יותר מאחרות, לכולן יש קווי עלילה מעניינים שמדרדרים בעקבות התנהגות לא עקבית של הדמויות ודמויות מיותרות שלא מתות (לעומת דמויות לא מיותרות שכן מתות). זה הפריע לי לאורך כל הסדרה.

אני אראה את פרק 3 מאוחר יותר

Lhuna3

Well-known member
נכון
@Aranel Nenharma איפה את?

אה...
אני גם לא זוכר בדיוק. אני חושב שראיתי משהו כמו 4 או 5 פרקים במקור.

אוקי, יצא שקמתי מספיק מוקדם כדי לראות את פרק 3 ואפילו להגיב ממש בקצרה עליו כדי לפתוח את הדיון

ידעתי שהוא מוכר, אבל זיהיתי אותו רק בקטע שדוד תפס לו בזרוע והוא עשה פרצוף סלמנקה כזה.

הדבר היחיד שזכרתי מהפרק הזה - הקטע שבו מישהו מנסה להתנקש בדוד, אבל הציפורים מצילות אותו (וזה ששומרי הארמון עושים משהו שגורם במקרה ברגע הנכון לציפורים להגיע)

מעניין מה הסוד של מישל...

לדוד העשיר יש בן בשם אנדרו שגורש מהממלכה (או מהחצר המלכותית). אני מניח שהוא לא כל כך רוצה אותו חזרה כי אחרת הוא כבר היה מאיים עם הכסף לפני זה.

ועניין הכסף נפתר יחסית בקלות כשסיילס הולך לראות יריב פוליטי כלוא (המלך לשעבר של כרמל) ומצליח לגרום לו לומר איפה הכסף של הממלכה שלו מוסתר. כל הקטע הזה הרגיש לי עשוי קל מידי,

דבר אחד ברור - מעט מידי סבסטיאן סטאן. אני עדיין מאמין שיהיה לו תפקיד משמעותי יותר בהמשך.
אתה בטוח שראית את פרק 3 ולא 4?
כי בפרק 3 (שהוא הקובץ השני מהדודים, כי שני הפרקים הראשונים היו קובץ אחד) שאני ראיתי קרו דברים שונים לחלוטין.

Aranel Nenharma

Well-known member
אז אתמול היו לי כל מיני הפרעות ויצא שראיתי את הפרק באיזה 2 בלילה ואז ישר הלכתי לישון.
קראתי הכל והתחלתי להגיב אבל הלכתי לאיבוד. אז אני נותנת תגובה לכל ביחד.
אז אף שחקן שם לא באמת עשה כלום (חוץ מ...) אחרי הסדרה, וזה הצחיק אותי שסבסטיאן שהיה גוזל קטן אז (איזה חמוד הוא...) בטח חשב שזה הולך להיות הbreak הגדול שלו והיה מאוכז שהסדרה בוטלה, אך little did he know....
אהבתי את הדמות שלו, הבן שרוצה הכרה מאבא שלו ולא מקבל אותו עם הסוד "בושה".
והוא משחק ממש טוב, גם יופי וגם כשרון.
אומנם הדמות כמעט לא קיבלה זמן מסך אבל הוא הסיבה שכולנו באנו לכאן ולכן התחלתי איתו
את כל מהלך המלחמה לא הבנתי כל כך, באמת היה לא מציאותי כל הקטע שדוד הולך עם הנאום שלו לחיילים. נתנו בכלל סיבה ללמה המלחמה הזו, יש איזה רקע שפספסתי?
הקטע עם המלכה "where is my dame phone" (אני החלטי שזה השם שלה כי הוא נאמר כל כך הרבה פעמים) היה קצת מעצבן ולא יודעת אם כל האיבוד הוביל לכך שימצאו את החזייה אבל זה באמת נראה שזה היה הצגה לעיתונאית ושהמזכירה נעלבה כי הפילו עליה את זה.

הקטע עם השמות לגמרי עבר מעליי
לא קלטי שזה שפרד כי הוא רועה, בנימין כי הוא משבט בנימין.

nerdkey treky

Active member
הקטע עם השמות לגמרי עבר מעליי
לא קלטי שזה שפרד כי הוא רועה, בנימין כי הוא משבט בנימין.
תודה רבה! עוד מישהי איתי.
אז אף שחקן שם לא באמת עשה כלום (חוץ מ...) אחרי הסדרה
איאן מקשיין עשה מלא לפני הסדרה. והוא גם היה בשודדי הקאריביים 4 אז זה גם משהו.
ודווקא הרבה שחקנים התפרסמו בצורה יותר מוצלחת אחרי הסדרה כמו בת המלכה והמלכה והכומר. אבל את צודקת שההצלחה הכי גדולה שייכת לסיבה שהתחלנו את הסדרה, אבל לא רואים ממנו הרבה. אני פחות אוהב אותו כאן אבל ממשיך לצפות בינתיים. צריך למצוא עוד תירוצים קלושים להתחיל סדרות בצפיה משותפת.

nerdkey treky

Active member
פרק 3
זיהיתי את סלמנקה מההתחלה, זיהיתי גם את הסגן שלו, מיגל משהו מ- NCIS לוס אנג'לס ופארודיה עם צ'ארלי שין. הוא נפטר מסרטן לפני כמה שנים.
אין לי מושג מי זה כרמל, אבל היריב הפוליטי הכלוא שלו נראה כמו סטראקר מסרטי אקסמן. מה שלא היה אמין מבחינתי זה שהוא לא סיפר לו כל כך הרבה זמן על אנשים שעדיין בחיים בידיעה שהוא ישפוך את כל המידע שלו ברגע שיראה אותם.

"דבר אחד ברור - מעט מידי סבסטיאן סטאן. אני עדיין מאמין שיהיה לו תפקיד משמעותי יותר בהמשך." ללא ספק הסיבה שבגינה התחלנו את הסדרה לא מממשת את עצמה. אני עדיין לא רואה את הזרוע\ה שלו ממתכת.
עשיתי בדיקה של השחקנים, מסתבר שאותו סדרן שיחק בסדרה CLAWS, הוא היה שם יהודי. והבת של המלך משחקת במיליון דברים טובים ומשם זכרתי אותה. ונזכרתי שהעוזרת האישית של המלכה\מלך משחקת היום בשיקגו MED רק עם הרבה יותר ניתוחי פנים. יש מצב שהיא שיחקה לצד הכומר שמשחק את צ''ף הכבאות של התחנה בשיקגו אש אז יופי להם.
רוב הפרק התמקד בהסכם השלום, שוב קלישאות של הילד שמצליח להציל את המצב. הסדרה לא כזו מעניינת, אבל אולי הדברים ישתפרו. אני עדיין נותן לה הזדמנות.
מה איתך לונה?

Aranel Nenharma

Well-known member
איאן מקשיין עשה מלא לפני הסדרה. והוא גם היה בשודדי הקאריביים 4 אז זה גם משהו.
ודווקא הרבה שחקנים התפרסמו בצורה יותר מוצלחת אחרי הסדרה כמו בת המלכה והמלכה והכומר. אבל את צודקת שההצלחה הכי גדולה שייכת לסיבה שהתחלנו את הסדרה, אבל לא רואים ממנו הרבה. אני פחות אוהב אותו כאן אבל ממשיך לצפות בינתיים. צריך למצוא עוד תירוצים קלושים להתחיל סדרות בצפיה משותפת.
הבנתי ממכם שהם הופיעו בכל מיני דברים אבל זה לא סדרות שראיתי אז זה לא דיבר אלי

למעלה