אז מה דעכתם על צפיה משותפת בסדרה Kings

Lhuna3

Well-known member
פרק 3
זיהיתי את סלמנקה מההתחלה, זיהיתי גם את הסגן שלו, מיגל משהו מ- NCIS לוס אנג'לס ופארודיה עם צ'ארלי שין. הוא נפטר מסרטן לפני כמה שנים.

אין לי מושג מי זה כרמל, אבל היריב הפוליטי הכלוא שלו נראה כמו סטראקר מסרטי אקסמן. מה שלא היה אמין מבחינתי זה שהוא לא סיפר לו כל כך הרבה זמן על אנשים שעדיין בחיים בידיעה שהוא ישפוך את כל המידע שלו ברגע שיראה אותם.

"דבר אחד ברור - מעט מידי סבסטיאן סטאן. אני עדיין מאמין שיהיה לו תפקיד משמעותי יותר בהמשך." ללא ספק הסיבה שבגינה התחלנו את הסדרה לא מממשת את עצמה. אני עדיין לא רואה את הזרוע\ה שלו ממתכת.
עשיתי בדיקה של השחקנים, מסתבר שאותו סדרן שיחק בסדרה CLAWS, הוא היה שם יהודי. והבת של המלך משחקת במיליון דברים טובים ומשם זכרתי אותה. ונזכרתי שהעוזרת האישית של המלכה\מלך משחקת היום בשיקגו MED רק עם הרבה יותר ניתוחי פנים. יש מצב שהיא שיחקה לצד הכומר שמשחק את צ''ף הכבאות של התחנה בשיקגו אש אז יופי להם.
רוב הפרק התמקד בהסכם השלום, שוב קלישאות של הילד שמצליח להציל את המצב. הסדרה לא כזו מעניינת, אבל אולי הדברים ישתפרו. אני עדיין נותן לה הזדמנות.
מה איתך לונה?
אני לא מבינה מה הולך פה, כי זה נראה שגם אצלך פרק 3 הוא כמו שניק כתב, אבל פרק 3 שלי זה נשמע כמו פרק אחר ממה שאצלכם :confused:
ספוילרים קלים לפרק 3 אצלי, רק בשביל לנסות להבין: יש בו הופעת בלט, "בילויים" במסיבות, ילד חולה... ושום דבר ממה שכתבתם.

nerdkey treky

Active member
אני לא מבינה מה הולך פה, כי זה נראה שגם אצלך פרק 3 הוא כמו שניק כתב, אבל פרק 3 שלי זה נשמע כמו פרק אחר ממה שאצלכם :confused:
ספוילרים קלים לפרק 3 אצלי, רק בשביל לנסות להבין: יש בו הופעת בלט, "בילויים" במסיבות, ילד חולה... ושום דבר ממה שכתבתם.
זה ממש לא ברור. יכול להיות שהורדת פרק בסדר לא תואם? עשית הורדה בבת אחת של כל העונה או כל פרק בנפרד?

Lhuna3

Well-known member
זה ממש לא ברור. יכול להיות שהורדת פרק בסדר לא תואם? עשית הורדה בבת אחת של כל העונה או כל פרק בנפרד?
הורדתי את כל העונה. האם פרק 3 הזה מתחיל (אחרי החלק של תקציר הפרקים הקודמים), בסצינה של גשם על העיר בשחור לבן וסיילס עומד לבד נרטב בגשם?
כי זה פרק 4 אצלי, אז אם כן אני אדע שזה אמור להיות פרק 3.

Aranel Nenharma

Well-known member
גם אצלי פרק 3 הוא כמו שלך
לפי IMDB שלנו זה הלא נכון
אני בערב אראה את הפרק המתאים ואז אגיב

זה גם היה ממש מטעה כי בפרקים בקודמים שהוצג בהתחלה היה קטעים רק מהפרק הראשון + שני

נערך לאחרונה ב:

Aranel Nenharma

Well-known member
אני כן אגיב על הפרק שראיתי כי אחרת אני אשכח
אז רואים יותר את סבסטיאן וכמובן שהוא האיש מסיבות
מעניין כמה רציני הקשר שלו עם הבחור ההוא, ההוא בכל זאת אמר לו שהוא אוהב אותו
ממש כאב לי שג'ק זרק אותו ככה רק בגלל מה שאבא שלו חושב
אני עדיין לא יודעת מה אני חושבת על הדמות, האם אני מרחמת עליו או קצת שונאת אותו בגלל ההתנהגות שלו

לא כל כך הבנתי למה לא הזמינו את דוד למופע, כי מישהו רצה לתרום יותר כסף כדי לשבת ליד דוד מאשר שאול (לא זוכרת את שם דמות המלך, תזרמו איתי)
קצת אגאוסטי. הבן אדם רוצה לתרום כסף והאגו משחק

המלכה עצבנה אותי בפרק, לא יודעת למה כי תאכלס בעלה עזב אותה באמצע אבל היה לי וויב של מישהי רעה ממנה, היא גם מזלזלת ברצונות של הילדים שלה.

הפילגש והילד, היה נחמד ששאול החליט לעזוב את אישתו כדי להיות עם הילד החולה אבל עדיין הוא מניאק כי יש לו פילגש. לא נראה לי שנגמר הסיפור הזה ואנחנו עדיין נראה את הילד והפילגש.
וממש הצחיק אותי שכמעט כולם בצוות יודעים עם הפילגש, אלק סוד

Lhuna3

Well-known member
זה גם היה ממש מטעה כי בפרקים בקודמים היה קטעים רק מהפרק הראשון
אז זהו שבדיעבד אני רואה שיש שם משפט אחד שהוא כנראה לא מהפרק הראשון (מתקשר לי למשהו שניק כתב מפרק 3), אבל קל לפספס את זה.

nerdkey treky

Active member
תסלחו לי שכתבתי בלט בכותרת, אבל רציתי לוודא שיעל ולונה יודעות על איזה פרק אני מדבר.
הפרק הזה היה ברובו גם משעמם. אבל זה בעיקר בגלל הקלישאה שהוא סבסטיאן סטאן. בדיוק עכשיו סיימתי לראות סדרה עם ניק על גבר בארון ששונא את עצמו ומכה גברים אחרים כדי להתמודד עם זה ובסדרה ההיא זה בוצע בצורה הרבה יותר משכנעת ומעניינת. אולי בגלל שהדמות באותה סדרה הייתה יותר רב מימדית ולא "האכזבה של המשפחה". אני עוד יותר לא אוהב את הדמות של סבסטיאן סטאן שמשדל נשים יפות לשכב עם החברים הלא מעניינים שלו. מישהו מכיר את החבר בסתר שלו? זה שאמר שהוא אוהב אותו. השחקן נראה לי מוכר. היה ב- RIVERDALE? לא יודע..
החצי השני של הפרק התרכז באותו אירוע בלט יוקרתי שבהתחלה לא הבנתי למה הוא כל כך חשוב, בסוף המלכה אומרת שזה לא הבלט, זה הנראות של המשפחה. אבל יש טריליון אירועים כאלה, מלצלמים את המשפחה יומם וליל בתקשורת, כל המדינה רואה אותם ביחד, למה המלכה כל כך לחוצה על עוד אירוע? במיוחד אחד שנראה מאוד בנאלי ולא רלוונטי. שחררי כבר את בעלך שרה! כלומר... המלכה... הם\ן מזכירים לי זוג מפורסם.
רגע משעשע - כשהמלך נמצא בבית החולים ופוקד על הרופא לבצע בעצמו עירוי דם, אמרתי שאין לו ממה לחשוש, יש שם את רכזת האחיות משיקגו MED שתשגיח במקצועיות על ההליך.
עוד משהו קטן - נכון שאותה בחורה שסטאן שידל לשפרד זו השחקנית מנקמה?

didalf

Well-known member
ווי איזה בלגן טוב שהסתבכתם בשבילי:-D כי נראה שאני גם הורדתי את הגרסה העקומה.
אז המסקנה היא לראות 3+4? מקווה שאספיק.

אז אף שחקן שם לא באמת עשה כלום (חוץ מ...) אחרי הסדרה, וזה הצחיק אותי שסבסטיאן שהיה גוזל קטן אז (איזה חמוד הוא...) בטח חשב שזה הולך להיות הbreak הגדול שלו והיה מאוכז שהסדרה בוטלה, אך little did he know....
הוא באמת גוזל קטןןן|מאוהב|
ולגמרי הוא הכי מפורסם שיצא משם.

Aranel Nenharma

Well-known member
תסלחו לי שכתבתי בלט בכותרת, אבל רציתי לוודא שיעל ולונה יודעות על איזה פרק אני מדבר.
הפרק הזה היה ברובו גם משעמם. אבל זה בעיקר בגלל הקלישאה שהוא סבסטיאן סטאן. בדיוק עכשיו סיימתי לראות סדרה עם ניק על גבר בארון ששונא את עצמו ומכה גברים אחרים כדי להתמודד עם זה ובסדרה ההיא זה בוצע בצורה הרבה יותר משכנעת ומעניינת. אולי בגלל שהדמות באותה סדרה הייתה יותר רב מימדית ולא "האכזבה של המשפחה". אני עוד יותר לא אוהב את הדמות של סבסטיאן סטאן שמשדל נשים יפות לשכב עם החברים הלא מעניינים שלו. מישהו מכיר את החבר בסתר שלו? זה שאמר שהוא אוהב אותו. השחקן נראה לי מוכר. היה ב- RIVERDALE? לא יודע..
החצי השני של הפרק התרכז באותו אירוע בלט יוקרתי שבהתחלה לא הבנתי למה הוא כל כך חשוב, בסוף המלכה אומרת שזה לא הבלט, זה הנראות של המשפחה. אבל יש טריליון אירועים כאלה, מלצלמים את המשפחה יומם וליל בתקשורת, כל המדינה רואה אותם ביחד, למה המלכה כל כך לחוצה על עוד אירוע? במיוחד אחד שנראה מאוד בנאלי ולא רלוונטי. שחררי כבר את בעלך שרה! כלומר... המלכה... הם\ן מזכירים לי זוג מפורסם.
רגע משעשע - כשהמלך נמצא בבית החולים ופוקד על הרופא לבצע בעצמו עירוי דם, אמרתי שאין לו ממה לחשוש, יש שם את רכזת האחיות משיקגו MED שתשגיח במקצועיות על ההליך.
עוד משהו קטן - נכון שאותה בחורה שסטאן שידל לשפרד זו השחקנית מנקמה?
שוב הזכרת 3 סדרות שלא ראיתי חחחח

Aranel Nenharma

Well-known member
ווי איזה בלגן טוב שהסתבכתם בשבילי:-D כי נראה שאני גם הורדתי את הגרסה העקומה.
אז המסקנה היא לראות 3+4? מקווה שאספיק.

הוא באמת גוזל קטןןן|מאוהב|
ולגמרי הוא הכי מפורסם שיצא משם.
אלמוג עוד שניה הורג אותי אבל הייתי חייבת

nerdkey treky

Active member
למרות שאני לא מהאלו החופרת אז קיוותי שיהיו יותר שיזרמו איתנו ויחפרו.
HOLD YOUR HORSES
אוסווין הסכים להצטרף וזה הלהיב גם את מילי. אז כולנו ביחד מוכנים. רק נחכה שוונדהויז'ן תגמר ואז נראה לפי סדר יציאת הסרטים סרט או שניים פעם בשבוע (כדי לא להעמיס על מילי, זה קצב די נוח אם לא ממהרים).

Lhuna3

Well-known member
לא הבנתי את הקטע שכאילו ביטול עסקת השלום נחשב "באשמת דיוויד" בעיניו ולדברי האחרים.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אתה בטוח שראית את פרק 3 ולא 4?
כי בפרק 3 (שהוא הקובץ השני מהדודים, כי שני הפרקים הראשונים היו קובץ אחד) שאני ראיתי קרו דברים שונים לחלוטין.
גם אצלי פרק 3 הוא כמו שלך
לפי IMDB שלנו זה הלא נכון
גם לפי ויקיפדיה הסדר שאצלי הוא הנכון.
אם יש לכם את שמות הפרקים אז תלכו לפי זה

*אגב, עכשיו אני גיליתי שהסדרה בעצם בוטלה במקור אחרי 6 פרקים. כלומר ששת הפרקים הראשונים שודרו במרץ-אפריל של 2009 ואז היא בוטלה והפסיקו לשדר אותה זמנית. חזרו לשדר אותה רק חודשיים מאוחר יותר (היה נהוג לשרוף סדרות בקיץ).
אז הגיוני שזאת הסיבה שאני הפסקתי באמצע. פשוט כי קטעו לי את רצף הצפיה בנוסף לזה שכשזה חזר כבר היה ידוע שלא תהיה עוד עונה.

אלמוג עוד שניה הורג אותי אבל הייתי חייבת
לפחות יש לו חולצה הפעם.
הלשון שלו זה ארוטי מספיק.

HOLD YOUR HORSES
אוסווין הסכים להצטרף וזה הלהיב גם את מילי. אז כולנו ביחד מוכנים. רק נחכה שוונדהויז'ן תגמר ואז נראה לפי סדר יציאת הסרטים סרט או שניים פעם בשבוע (כדי לא להעמיס על מילי, זה קצב די נוח אם לא ממהרים).
אני לא מבין למה שתחכו שוונדהויז'ן תסתיים...
הרי בכל מקרה אחריה מתחילה סדרה אחרת של מארוול שגם עליה נדבר כאן (כנראה לא מעט לאור העניין בסבסטיאן סטאן)
אז למה שלא תתחילו כבר עכשיו?
לא שזה ענייני כי אני לא מתכוון להצטרף באופן מלא ואתה זה שמארגן את העניין.

לא הבנתי את הקטע שכאילו ביטול עסקת השלום נחשב "באשמת דיוויד" בעיניו ולדברי האחרים.
בגלל שהוא בערך תקף את ראש הממשלה של גת כשהוא עזב את שולחן הדיונים.
יש בעיות בפרק, אבל זה דווקא הגיוני.
אם כי כמו שסיילס עצמו אמר, הם די חיפשו תירוץ שלא לעשות את הסכם השלום וזה פשוט נתן להם את התירוץ.

אין לי מושג מי זה כרמל,
מי זה כרמל?
"המלך לשעבר של כרמל" אז אתה חושב שכרמל זה בן אדם?
כרמל זה שם של מקום.
וכמו גלבוע זה גם שם של מקום בישראל.
אם בפרק הבא אומרים משהו על ירושלים ואתה טוען שאתה לא שמעת על זה אף פעם אז אני כבר לא אדע מה לעשות.

Lhuna3

Well-known member
בגלל שהוא בערך תקף את ראש הממשלה של גת כשהוא עזב את שולחן הדיונים.
נו, אבל הוא קודם עזב את שולחן הדיונים, כלומר סלמנקה פוצץ את ההסכם לפני זה ובלי קשר לזה בגלל מחלוקת על ההסכם עצמו. וגם כן "תקף" מי ישמע, הוא החזיק לו את היד והתחנן בפניו PLEASE PLEASE PLEASE... אני מבינה שזה לא מנומס לעשות ככה למנהיג, אבל זה ברור שלא בגלל זה נפל ההסכם, לא רואה שום צורה שבה זה יכול להחשב ככה, כמה שלא רוצים לאלץ את זה.
אם בפרק הבא אומרים משהו על ירושלים ואתה טוען שאתה לא שמעת על זה אף פעם אז אני כבר לא אדע מה לעשות.
:-D:-D:-D

לצערי אין לנו שמות פרקים. בוא נקווה ששאר הפרקים לפי הסדר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נו, אבל הוא קודם עזב את שולחן הדיונים, כלומר סלמנקה פוצץ את ההסכם לפני זה ובלי קשר לזה בגלל מחלוקת על ההסכם עצמו. וגם כן "תקף" מי ישמע, הוא החזיק לו את היד והתחנן בפניו PLEASE PLEASE PLEASE... אני מבינה שזה לא מנומס לעשות ככה למנהיג, אבל זה ברור שלא בגלל זה נפל ההסכם, לא רואה שום צורה שבה זה יכול להחשב ככה, כמה שלא רוצים לאלץ את זה.
הוא עזב את שולחן החתימה, אבל זה לא אומר שהוא לא היה חוזר לדון על זה.
וברור שזאת לא תקיפה של ממש אלימות, אבל יחד עם זה ראו שסלמנקה נבהל (היה לו פרצוף שבץ).
נראה לי הגיוני שבמצב כזה אפשר לטעון שלא מוכנים לחזור לשולחן הדיונים.
עכשיו העניין הוא שכמו שאמרתי זה היה יותר עניין שאפשר לטעון שזאת הסיבה גם כשזאת לא באמת הסיבה.
אבל דוד הוא יחסית תמים בדברים כאלו ולכן הגיוני שהוא יאמין שזה אשמתו והגיוני גם שפוליטיקאים אחרים, מצד גלבוע, יוכלו להשתמש במה שהוא עשה בתור תירוץ למה שקרה.

didalf

Well-known member
אז הקטור סלמנקה הוא המנהיג של גת. זה מרגיש כמו סימן רע.
דינג דינג דינג!
האמת יותר חשבתי על התפקיד שלו באוז כנראה בגלל קרים סעיד שמסתובב לו שם ומטיף בקרים סעידיות אופיינית.

הדבר היחיד שזכרתי מהפרק הזה - הקטע שבו מישהו מנסה להתנקש בדוד, אבל הציפורים מצילות אותו (וזה ששומרי הארמון עושים משהו שגורם במקרה ברגע הנכון לציפורים להגיע)
להפתעתי דווקא נחמד בעיניי הסימבוליזם המוגזם והברור בסדרה הזאת, אולי כי היא מבוססת על התנ"ך שמתבסס הרבה על דברים כאלה.

מעניין מה הסוד של מישל...
באמת מה???? לא הייתי בטוחה אם לא הבנתי או שבאמת הכל נרמז?

וגם לא הבנתי מי התמונה שסיילס הראה למלך כרמל? חשבתי משומה מישל שהיא בעצם הבת של ההוא אבל תוך כדי כתיבה אני חושבת אולי זאת המאהבת שלו והילד ההוא זה בעצם הילד של מלך כרמל?

דבר אחד ברור - מעט מידי סבסטיאן סטאן. אני עדיין מאמין שיהיה לו תפקיד משמעותי יותר בהמשך.
בהחלט!!!!!!!!!!!!!!

דוד קצת טמבל אני חייבת לציין|חבול| האימפולסיביות שלו וזה שכל השטויות שהוא עושה עובדות לטובתו טיפה מעצבנת.

כי דוד כאילו העליב אותו כשהוא עצר אותו פיזית.

:-D:-D
כשהמלך הקטור אמר שהוא רוצה את שילה קצת חשבתי שהם רוצים את ירושלים.

למעלה