אז מה דעכתם על צפיה משותפת בסדרה Kings

didalf

Well-known member
חס וחלילה, אני בחרדה מהיום שזה יקרה, אבל מניחה שהוא מתקרב :-( בינתיים לפחות אנחנו עוד בקפסולות שזה אומר בערך יום-יומיים בשבוע מהמשרד והשאר מהבית.
אני עדיין שונאת לעבוד מהבית.

didalf

Well-known member
טוב ראיתי את פרק 5

אוח ג'ק כזה טיפשון. לא משנה מה הוא עושה וחושב שהוא מצליח להזיק לאבא שלו תמיד הוא עוקף אותו בסיבוב ועושה לו שחמט (או משהו).
ובסוף הוא ילד שרוצה את האישור של אבא שלו. כל הסצנה בסוף שסיילס נתן לו להיות שר והוא היה מבולבל ולא בטוח אם יש לו איזה כוונה נסתרת פה או שהוא לשם שינוי באמת מעריך אותו. וואנס אגיין עיניים עצובות של סבסטיאן סטאן עושות אותי חלשה|מאוהב|

לא הבנתי למה הבלונדה העשירה בכלל רוצה להיות שרה.

כבר קודם חשבתי לי שחוץ מזה שהסדרה מבוססת על התנ"ך מרגיש לי שהיא טיפה מזכירה את הסכסוך הישראלי פלסטיני ואני לא בטוחה אם זה מכוון או לא. אירועי הפרק הזכירו לי קצת את ההתנתקות.
חייבת להודות שאני דווקא מעריכה את סיילס בתור מלך נראה שהוא יודע לקחת החלטות נכונות גם אם הן קשות ולא פופולריות.

מישל קצת סתומה|בוקס| וגם איזה חוצפה שהוא השתיל בה צ'יפ מעקב בגיל 5:-D

דווקא אהבתי זה שדוד משך זמן ואז הגן רק על אח שלו ונתן להם להרוג את כל השאר. זה לא המעשה הנכון והוא נתן להרבה אנשים למות כדי להציל את אח שלו והבחורה שיש לו קראש עליה ואהבתי את זה כי סופסוף הוא לא כזה צדיק שהכל מסתדר לטובתו. הוא עשה בחירה אנוכית אבל אנושית יותר.

לא הבנתי מה הועידה הזאת של שמואל הנביא ו-וויליאם ולמה התנקשו בהם8-*

אגב לשר הצבא קוראים אבנר אני כמעט בטוחה שלשר הצבא של שאול קראו אבנר בן נר. נחמד.
ועכשיו המלך נראה לו סופטי מידי אז הוא בוגד. פוי. אנשי צבא|חבול|

נערך לאחרונה ב:

nerdkey treky

Active member
זה נראה כאילו נבין את המניעים שלה בפרקים עתידיים.
מישל קצת סתומה|בוקס| וגם איזה חוצפה שהוא השתיל בה צ'יפ מעקב בגיל
חתיכת חוצפה, הזוי מה שהוא עושה.
אני רציתי שהאח שלו ימות כי זה הרגיש מתאים. יש לו טריליון אחים, בזמן המלחמה מראים רק אחד וחשבתי ששכחו מכל השאר. פתאום נזכרים בעוד אחד אז היה מתאים לראות גם אותו מתפגר וחוזר חלילה בפרק נוסף.
אירועי הפרק הזכירו לי קצת את ההתנתקות.
כן, גם אני חשבתי על ההתנתקות. וגם על הנאמנות העיוורת של המשפחה של שפרד למישהו אחר בימינו אנו.

הסדרה לא מספיק מעניינת ואני שוקל להפסיק לצפות בה. הנאמנות של הסגן שלו ליריב\אח של המלכה זו הסיבה השניה שאני אנסה עוד פרק. הסיבה הראשונה היא לזלי ביב, אם כי היא רק שחקנית אורחת אז לא יודע בכמה פרקים היא תופיע.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני די נהנה מהסדרה הזאת בנתיים. לא מדהימה ואני יכול להבין איך איבדתי בה עניין אם הייתי צריך לחכות כמה חודשים בין פרקים בשלב מסויים, אבל מספיק מעניינת בצפייה. ודווקא זה שיש רק עונה אחת זה טוב כי אני לא צריך לחשוב על התחייבות ארוכה מידי.
שלא לדבר על זה שהדיון המשותף כאן עושה את זה עוד יותר כיף גם כי כיף לדבר על דברים, אבל גם כי אנשים אחרים מאירים על דברים שאני לא חושב עליהם וזה הופך את הסדרה לעוד יותר מסקרנת.

נחמד לגלות שיש לנו כנראה את אותו פרק 5.
הייתה לי קצת בעיה למצוא כתוביות בסינק הפעם (ובשלב מסויים מצאתי כתוביות בעברית שהיו בסינק אבל הטריפו אותי בכמה שהתרגום היה לא נכון)
אבל בסוף מצאתי כתוביות באנגלית ובסינק נכון.
אוח ג'ק כזה טיפשון. לא משנה מה הוא עושה וחושב שהוא מצליח להזיק לאבא שלו תמיד הוא עוקף אותו בסיבוב ועושה לו שחמט (או משהו).
ובסוף הוא ילד שרוצה את האישור של אבא שלו. כל הסצנה בסוף שסיילס נתן לו להיות שר והוא היה מבולבל ולא בטוח אם יש לו איזה כוונה נסתרת פה או שהוא לשם שינוי באמת מעריך אותו. וואנס אגיין עיניים עצובות של סבסטיאן סטאן עושות אותי חלשה|מאוהב|
במיוחד חשוב לציין שהיה מעט ג'ק. ומה שהיה לא היה מעניין כל כך לדעתי. דוד שלו נתן לו לנהל תחנת חדשות ליום ואז היא נלקחה ממנו. ואז הוא גם מחליט יותר רשמית לפעול נגד אבא שלו וגם מקבל מאבא שלו משרה חשובה.
אפילו לא ממש שמתי לב לעיניים שלו הפעם. אני מקווה שיהיה יותר מעניין איתו בהמשך.

היא טוענת כי היא רוצה להיות ידועה לא רק בתור מישהי שהתחתנה עם אדם זקן ועשיר בשביל הכסף שלו.
אבל אני מניח שנגלה יותר בהמשך כי זה מרגיש שבונים למשהו (זה מוזר מידי להיות חסר טעם)
האמת שבסוף הפרק כשוויליאם מדבר עם מי ששלח לו מסר לברוח מהישיבה אז לרגע חשבתי שאולי נגלה שזאת היא.
כבר קודם חשבתי לי שחוץ מזה שהסדרה מבוססת על התנ"ך מרגיש לי שהיא טיפה מזכירה את הסכסוך הישראלי פלסטיני ואני לא בטוחה אם זה מכוון או לא. אירועי הפרק הזכירו לי קצת את ההתנתקות.
חייבת להודות שאני דווקא מעריכה את סיילס בתור מלך נראה שהוא יודע לקחת החלטות נכונות גם אם הן קשות ולא פופולריות.
לא חשבתי על זה, אבל כן הזכיר במידה מסויימת עניינים כאלו. הקטע הוא שמרגיש שהסדרה די מציגה אותם כאנשים טובים וגיבורים, אבל אז...
העניין הוא שלא ברור מה בעצם קרה שם בעבר. הם אומרים שהם נלחמו ומתו עבור האדמה הזאת. אז האם זה אומר שהם לקחו אותה מאנשים של גת שנאלצו לברוח ורוצים את האדמות שלהם חזרה?
וכן, מרגיש שמציגים לנו כאילו סיילס עושה טעות גדולה עם ההסכם הזה. אפילו סמואלס (שמואל) מאוד נגד זה.
מישל קצת סתומה|בוקס| וגם איזה חוצפה שהוא השתיל בה צ'יפ מעקב בגיל 5:-D
אה כן. ההחלטה להכנס לפגוש את האנשים עם הנשק שמוחים נגד אבא שלה הייתה... די מטופשת.
ואכן חוצפה שהוא הסתיר בה צ'יפ מעקב בגיל 5. האם עד אז הוא לא אהב אותה, או לא היה אכפת לו אם יחטפו אותה?
דווקא אהבתי זה שדוד משך זמן ואז הגן רק על אח שלו ונתן להם להרוג את כל השאר. זה לא המעשה הנכון והוא נתן להרבה אנשים למות כדי להציל את אח שלו והבחורה שיש לו קראש עליה ואהבתי את זה כי סופסוף הוא לא כזה צדיק שהכל מסתדר לטובתו. הוא עשה בחירה אנוכית אבל אנושית יותר.
נכון זאת בחירה אנוכית יחסית, אבל גם די בחירה יחידה שהייתה לו. הם לו השאירו לו ממש אופציה כדי להשאיר את כולם בחיים.

ממש עיצבן אותי איך שאח שלו דיבר אליו בסוף וזה שאמא שלו סגרה את הדלת בפניו.
הם כאילו לא מבינים שאם הוא לא היה מתערב אז אח שלו היה מת או לפחות באיזה כלוא באיזה אתר שחור?
באמת מעניין מה האח שלו שמת היה חושב.

אני רציתי שהאח שלו ימות כי זה הרגיש מתאים. יש לו טריליון אחים, בזמן המלחמה מראים רק אחד וחשבתי ששכחו מכל השאר. פתאום נזכרים בעוד אחד אז היה מתאים לראות גם אותו מתפגר וחוזר חלילה בפרק נוסף.
נראה לי שאמרו שיש לו 6 אחים גדולים.
גם אני חשבתי שזה יהיה קטע אם עכשיו עוד אח שלו ימות. ואז חשבתי האם זה פשוט ימשיך עד שבסוף העונה לא ישארו לו אחים.

לא הבנתי מה הועידה הזאת של שמואל הנביא ו-וויליאם ולמה התנקשו בהם8-*
זאת הייתה ועידה של אנשים שדנים בהפיכה נגד סיילס. זה בעצם מה שוויליאם כל הזמן מתכנן וכל העניין הוא שעניין המרידה בפורט פורספרטי וזה שהוא היה עסוק כאילו רק בדייג היה אמור לגרום לכל מי שאולי יתכנן למרוד נגדו לעשות מהלך ואז יתפסו את כולם יחד.
מה שלא ברור זה גם אם הוא גורם לאנשים שמתכננים נגדו להתאסף, אז איך הוא ידע איפה הפגישה הזאת תהיה כדי לעצור אותם?
ואם היה לו מודיע בתוך הקבוצה איך זה שוויליאם הצליח בכלל לברוח.
אם כי אולי זה הגיוני אם לגנרל אבנר הזה היה את המידע וככה הוא יכל במקביל לעזור לסיילס לתפוס חלק מהאנשים וגם להציל אנשים אחרים.
שמואל בכלל לא היה בועידה הזאת. וויליאם ביקש ממנו להצטרף למהלך שלהם אבל שמואל סירב.
אגב לשר הצבא קוראים אבנר אני כמעט בטוחה שלשר הצבא של שאול קראו אבנר בן נר. נחמד.
ועכשיו המלך נראה לו סופטי מידי אז הוא בוגד. פוי. אנשי צבא|חבול|
אוי, תפסת כאן משהו יפה. הזיכרון התנכי שלי לא החזיק גם את פריט המידע הזה.
ליתר ביטחון בדקתי בויקיפדיה אם את צודקת וזה נכון. אבל אני מציע לא להכנס לדף ויקיפדיה שלו כי הסיפור התנכי הוא אולי ספוילרי לסדרה.
(מעניין אולי אם נקרא את הסיפור התנכי בעיון אז גם נוכל למצוא את המקבילה של הבלונדינית מהפרק.

Lhuna3

Well-known member
הייתה לי קצת בעיה למצוא כתוביות בסינק הפעם
אם יש לך כתוביות לא מסונכרנות, הכי פשוט להשתמש באתר הזה:
זה אמנם כמה פעולות לעשות, אבל זה ממש פשוט ולוקח חצי דקה. בעיני זה הרבה יותר עדיף מאשר להתחיל לחפש קבצים אחרים ולבדוק אם הם כן מסונכרנים.

nerdkey treky

Active member
אני די נהנה מהסדרה הזאת בנתיים. לא מדהימה ואני יכול להבין איך איבדתי בה עניין אם הייתי צריך לחכות כמה חודשים בין פרקים בשלב מסויים, אבל מספיק מעניינת בצפייה. ודווקא זה שיש רק עונה אחת זה טוב כי אני לא צריך לחשוב על התחייבות ארוכה מידי.
שלא לדבר על זה שהדיון המשותף כאן עושה את זה עוד יותר כיף גם כי כיף לדבר על דברים, אבל גם כי אנשים אחרים מאירים על דברים שאני לא חושב עליהם וזה הופך את הסדרה לעוד יותר מסקרנת.
אני בעד הדיון המשותף, אבל... אם הסדרה לא מספיק חזקה, זה לא משנה כמה דנים בה. אני חושב שאצפה בפרק 6 ואז אחליט.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה אמנם כמה פעולות לעשות, אבל זה ממש פשוט ולוקח חצי דקה. בעיני זה הרבה יותר עדיף מאשר להתחיל לחפש קבצים אחרים ולבדוק אם הם כן מסונכרנים.
אני אנסה את זה אם אני אתקע בבעיה שוב.
האמת שבשנים האחרונות זה נדיר שהייתה לי את הבעיה. ולכן זה לא מפתיע שזה קורה שוב עם סדרה ישנה.
אני בעד הדיון המשותף, אבל... אם הסדרה לא מספיק חזקה, זה לא משנה כמה דנים בה. אני חושב שאצפה בפרק 6 ואז אחליט.
כמובן אם אתה לא נהנה מהסדרה אז ברור. אני כן נהנה.

didalf

Well-known member
ואכן חוצפה שהוא הסתיר בה צ'יפ מעקב בגיל 5. האם עד אז הוא לא אהב אותה, או לא היה אכפת לו אם יחטפו אותה?
הצ'יפ מתאים לילדים מגיל 5 ומעלה:-P:

ממש עיצבן אותי איך שאח שלו דיבר אליו בסוף וזה שאמא שלו סגרה את הדלת בפניו.
הם כאילו לא מבינים שאם הוא לא היה מתערב אז אח שלו היה מת או לפחות באיזה כלוא באיזה אתר שחור?
נכון, חצופים|שפם|

שמואל בכלל לא היה בועידה הזאת. וויליאם ביקש ממנו להצטרף למהלך שלהם אבל שמואל סירב.
אבל הוא היה בדרך לשם לא? וראה את הדגל על הבניין והבין שזו מלכודת?

כי הסיפור התנכי הוא אולי ספוילרי לסדרה.
לאדעת למה המשפט הזה מצחיק אותי:-D
בינתיים החלק התנכי לשמו התכנסנו פחות קורה דווקא.

כן היא נחמדה בעיניי. הרבה בזכות סבסטיאן אפילו שאין לו הרבה זמן מסך ובחלקו הגדול הוא דוש אבל הוא עדיין מהמם. וגם כי משומה אני דווקא מעריכה את המלך.

הייתה לי קצת בעיה למצוא כתוביות בסינק הפעם (ובשלב מסויים מצאתי כתוביות בעברית שהיו בסינק אבל הטריפו אותי בכמה שהתרגום היה לא נכון)
אבל בסוף מצאתי כתוביות באנגלית ובסינק נכון.
מממ מה שאני הורדתי בא עם קבצי כתוביות להכל. אבל מה שיש השתמשתי בעברית שמצאתי. נכון שחלק מתורגם עקום אבל זה יותר נוח לי לרוב הזמן.
ווי מגניב.
הבעיה שלפעמים צריך לשחק איתם קדימה ואחורה ושיפט אחד לא מספיק. אני מוצאת את עצמי הרבה עם האצבע בהיכון על F1 F2|חבול|

מילי08

Well-known member
אני אנסה לחפש אותה היום אצל הדודים שלי. אם אצליח, אצטרף גם

Lhuna3

Well-known member
אני עוד לא ראיתי את 5 אבל מתכננת להמשיך בסופ"ש בעקרון אז אין לי בעיה שתתקדמו בינתיים.
(ואולי אני גם אנסה את החטא אם כבר יש אותה ביס.)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי יוצא טוב כי גם לי אין ממש זמן לראות את פרק 6 היום.

האם יצא לכן רק הפרק הראשון של It's a Sin (החטא)?

באיזה פרק אנחנו היום?
אני ראיתי רק 4
היום בתקווה אספיק את פרק 5
רובנו ראינו את פרק 5 אתמול, אז כשתראי תוכלי להגיב

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איך זה יוצא טוב אם אני כבר ראיתי אותו? חשבתי שרואים פרק כל יום, כנראה לא קיבלתי את המסר. לא נורא, גם ככה ויתרתי
התוכנית הייתה לראות כל יום פרק. אבל לנו לא יצא.
הייתי עושה מאמץ ורואה את פרק 6 בכל זאת אם אחרים היו רואים אבל הם לא.
ואתה עכשיו הכרזת שאתה פורש אז אתה כבר לא נחשב (יכלת לא לספר שאתה פורש ואז כן הייתי רואה)
יש הכל בויאודי, ראיתי את הראשון בינתיים (ואהבתי כמובן)
מעולה (כי אם הייתי צריך חכות עוד 4 שבועות הייתי כבר שוכח הכל)

didalf

Well-known member
פרק 6
אה עכשיו רק הבנתי מה הקטע של ג'ק והבלונדה. היא רצתה להיות שרה סתם בשביל הטייטל אז היא מקדימה וג'ק מנהל מאחורה.
לא יכולה איתו הוא כזה דוש ועדיין אני סולחת לו על הכל. מסתבר שהוא ומישל תאומים חשבתי שהוא האח הגדול דווקא. והסיבה שהוא כ"כ מנסה לסככך בינה לבין דיוויד זה כי הוא פוחד שהם יתחתנו ויביאו יורש ויהיו מלך ומלכה והוא ידחק הצידה בשושלת. מי רוצה להיות מלך בכלל??
"הקרבתי מספיק בשביל זה" - כלומר את הסיכוי שלו לאהבה עם בנזוג:-( עזוב אותך מלהיות מלך תמצא חבר חמוד אפשר בשם סטיב רוג'רס ולכו תגורו עם כבשים בוואקנדה. לא הבנתי מה קטע שהוא התחיל עם בלונדה והיא נפנפה אותו בקטע של "אפילו אני לא רוצה אותך זה מעליב" היא יודעת עליו? ומה זה אומר "מישהי כמוני"? לפחות יש לו את הנהג שלו (?)

כאילו זה היה די דושי כל התוכנית של ג'ק לסכסך בין דיוויד ומישל עם התיקים אבל דיוויד חצוףףף. למה שהאח המטומטמם שלו יהיה חשוב יותר מרפורמת בריאות שתעזור להרבה אנשים? ולמה היא כ"כ מיהרה לפרוש? קטע מוסרי עלק.
כשהוא התחתנן לאח שלו שיתנצל או משהו והאח המשיך להתעקש כבר לא אכפת לי שימות, נודניק.
ומסתומרת מישל מיועדת למישהו אחר?8-* מי? חשבתי שהסוד שלה זה שהיא לא יכולה להביא ילדים ולכן כל המאמצים של ג'ק מיותרים.

המלך ממשיך להפתיע אותי בזה שאני מעריכה את השיפוט האובייקטיבי גם אם לא תמיד פופולרי שלו.

הבן של דוד תככן חזר והוא נראה לי גיי. לרגע חשבתי שיהיה לו קטע עם ג'ק ואז נזכרתי שהם בני דודים אז לא משנה:-D למה הוא היה בגולה? ובסוף אבא שלו מצא נעל עקב אז אני מניחה שצדקתי והוא גם עושה דראג? או בכלל טרנס? לא נראה לי שיכנסו לזה בסדרה כזאת נראה לי דראג.

למה אבל אני צריכה לראות קלוזאפ של שני גברים מבוגרים אוכלים?:-(

נערך לאחרונה ב:

nerdkey treky

Active member
למה אבל אני צריכה לראות קלוזאפ של שני גברים מבוגרים אוכלים?
כי זה עדיף על שני גברים מתנשקים? 🤷‍♂️
הדבר הכי חשוב בפרק הזה היה מקולי קאלקין ונדמה שהוא יחזור. כלומר, המלך שלח אותו לגלות מסיבה כלשהי ועכשיו הוא חזר. לא מספיק בשביל שאני אחזור מהגלות ואצפה בעוד פרק, אבל מספיק בשביל שאציין את זה.
אז לזלי ביב רק רצתה תפקיד של שרה כלשהי, תפקיד בעל כוח. הגיוני, אנשים רוצים כוח.

למעלה