אני יודע מה עשית בחצישנה האחרונה

g a l4

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo99.gif

אחרי התמכרות קשה צריך לפנות מקום לעוד טלנובלה,לדמויות אחרות,עלילה חדשה,שחקנים חדשים... אחרי התמכרות ארוכה שהייתה לנו,שכל יום ישבנו בערב מרותקים ובהינו בקופסא השחורה הזאת
במתח... אחרי חצי שנה שבאמת ראינו שידורים חוזרים(באותו מתח וסקרנות "מה יקרה בפרק הבא?!") יש טלנובלה חדשה בפתח
ונלמד להתמכר אליה וניקשר לדמויות ונלמד לאהוב את השחקנים
ואי אפשר לומר שהסתדרנו חצי שנה בלי כי ת'אמת... מי לא ראה לפחות פרק אחד בשידורים החוזרים???
אז זהו...טלנובלה חדשה בפתח אבל עדיין "טלנובלה בע"מ תמיד תישאר בלבבותינו" (ויש מצב שגם "האלופה"
) אני בטוחה שנתמכר גם ל"אלופה" ושנהנה

טוב קודם כל אני לא מתמודדת...

אני מאלה שחיות באשליות...
טב"ע לא נגמרה בשבילי... אז אי אפשר להגיד שבאמת התמודדתי... אני חושבת שאם כבר מנסים להגדיר את זה אז נגמלתי מטב"ע איפשהו על ידי התמכרות חדשה...
טלי
ומי אמר שרננה לא תסריטאית טובה??!?!?!?!
"לפעמים אני כל כך מפחדת. יש לי הרגשה שהחיים האלה הרבה יותר גרועים ממה שמגלים לנו. שמאחורי כל וילון יש עוד וילון וכל וילון הוא פתח,פתח שעדיף לו היה נותר חתום.אני מפחדת שאנחנו מריונטות בצורת מרקידי בובות שמרקידים מריונטות משם עצמם.מריונטות חולות,נכות,מטומטמות.ילדים מוכים של אב קפריזי שהוא גם אל רחמן.אני מפחדת ממנו,וממני"...

JULI4561

New member
אממ אני לא התרגלתי בהתחלה

כי תמיד מ8 עד 9 היתה שעה פנויה בשבילי לראות את הטלנבולה גם הסיום קצת אכזב אבל ידעתי את זה כבר .. והיו חסרים לי הצחוקים של בטי ושארית וזהו

היה קשה...

יום אחרי שנגמר ישבתי מול הטלויזיה ב20:00 (5 דקות לפני כדי להיות מוכנה) כולי בציפייה לדעת אם דנה באמת מתה או שהיא סתם בילפה וגיליתי לצערי שנגמר..
מאז אני התמכרתי קשות לשידורים חוזרים וכל יום (אפילו סופ"שים) הייתי עושה עם עצמי שביתות שיחזירו את טלנובלה בע"מ לעונה 2!!!! אחרי שהפנמתי שנגמר החלטתי להמציא טלנובלה חדשה "המשחק מתחיל" וביחד עם זה לגרור עוד אנשים.. או שלא
אבל תודו שכמעט האמנתם

למעלה