בעיית מעיל

הלוואי.אצלנו :לא יוצאים מהבית...

אז:לא! זה לא מעניין אותו,מצידו להשאר עם אמא כל היום.

אז אולי ללכת איתו

לחנות ולבקש ממנו לבחור מעיל שהוא הכי אוהב וכך יהיה לו קל יותר ללבוש אותו בבוקר?

ship2006

New member
גם ליה מתנגדת אבל אז אני

מתחילה לשיר שיר של חורף וממציאה איזה מילה על מעיל וחורף ובזמן הזה בזריזות מלבישה את המעיל. ויש ימים שאני פשוט לא מתעקשת ולוקחת את המעיל איתי. יותר עזר מעיל פליז ולא הנפוחים .

הדס D

New member
בלי מעיל מעיק ונפוח...../images/Emo15.gif

כמה שיותר נוח , (ואכן פליז הוא פתרון...) ככה יותר קל- ומה לעשות? דמויות אהובות על המעיל עושות את זה- גם אם אמא תרקום פיל על דש המעיל- הוא יהפוך אהוב... בהצלחה!

הדס D

New member
תיכף אזכר בספר

מעבר לשיר/סיפר של קדיה מולודובסקי "גילגולו של מעיל" שהוא בעיברית של פעם אבל מאוד מאוד מצחיק -דווקא בגלל העיברית... יש עוד ספרים על מעילים, וגם ספר הבגדים של אלונה פרנקל... אני מאמינה גדולה בספרים. אשלח לך מסר בנושא....

פלגיה

New member
גלגולו של מעיל ../images/Emo13.gif

"החייט עוסק בחיט וילדים לו מלוא הבית חיל רב ברוך השם ותינוק בחיק האם" אני מתה על השיר הזה.

הספר שיר השירים

ספר ענתיקה - עוד קיים בחנויות?? נראה לי שההומור של השיר, והשיר עצמו, קצת מתקדם לילד בן שנתיים

../images/Emo41.gifעדכון

אתמול בערב הסכים ללבוש מעיל. רצה לרדת איתי לשפוך את פח האשפה וזה היה התנאי... לקחת את הפח כשהולכים לגן?

happy00

New member
יש במעיל כובע ../images/Emo35.gif

אם הוא אוהב כובע, אז אולי מעיל עם כובע שמוצא חן בעיניו זה מה שיגרום לו לרצות ללבוש את המעיל? בשנה שעברה הבן שלי לבש כל החורף וסט מפליז בלי שרוולים, עם כובע. רק את זה הוא אהב והיה מוכן ללבוש. רק כשהיה קר מאוד, הוא לבש מעיל רציני יותר.

למעלה