בעעעעעעעע 117 הדרדררררררררר

AndreyS

New member
אני? לא...

פשוט תצטרך לנסוע באוטובוסים.. ואתה יודע.. זה פחות נוח מהרכבת

brunu

New member
יש לי מכונית מביטוח לאומי

בגלל הנכות...זה הכי נוח

d@r121

New member
אני מאחל לך הצלחה בניהול ברונו

ורק אז כשתהיה מנהל תבין מה זה לנהל. זה נראה נורא נחמד, להגיב פה ושם, למחוק הודעה כזו, להגביל את המעפן ההוא. אבל חכה שיצוצו לך טרולים שב2 בלילה יציפו לך את הפורום עם קריאות נאצה. את הגולשים שיתלוננו במשוב על תפקוד לקוי על ניסיון לדלג בין הטיפות בין ים התלונות של כולם ולצאת נחמד עם כולם ושהתגמול היחידי שתקבל יהיה אינטרנט חינם. כן אני מוציא קיטור, כן אני מתבכיין, חכה חצי שנה, גם אתה תתחיל.

2cookie

New member
רגע רגע, עד כאן!

אם דור יעוף מפה אביב יאבד 50% מהתוכן של הבדיחות שלו, ואז הפורומים ייהפכו למקום עצוב מאד

brunu

New member
../images/Emo45.gif

הפורום שלי פחות פעיל...ואתם צודקים אני שוב מתנצל ומה ישלמו לי על האינטרנט??

MaD-d0g

New member
חכה..

פרטים אתה תקבל מהנהלת הפורמים, ואם אני לא טועה, יש תנאים. אגב, אני רוצה שידעו שאני מנהל את הפורום לא בגלל האינטרנט.. רק כמה חודשים אחרי שהייתי מנהל ב VB גיליתי על ההטבה הזאת.. ולא לפני שנהייתי מנהל. אגב, אני הצטרפתי לניהול של סלולארי כי איכפת לי מהקהילה ומהפורום, לא כדאי לקבל אינטרנט (שכבר היה לי), ולא נטשתי אותה.. בכל מקרה, אני לא חושב שזה הזמן או המקום לדבר על זה..

2cookie

New member
אז אתה ברחת במקומם...

לפוקט
ת'אמת- אם פוקט היה מתמקד בPPC, הוא היה נשאר אתר מאד מקצועי וטוב בתחום שלו. אבל הידיעות בנושא סלולארי לא מחמיאות לאתר

ranzz

New member
they outnumbered me

ברצינות, תמיד אמרו שאני זה שמסלק את הילדודס הטיפשים ע"י זה שאני משפיל אותם, מה לעשות שאף אחד לא עזר לי והם פשוט גברו עליי בכוחם
אל תדאג, זה ישתנה עם צוות התוכן החדש שנכנס לפעולה בימים הקרובים.

2cookie

New member
צוות תוכן?

שמעתי שהעיפו את כל המנהלים הקודמים בפוקט. עכשיו אפשר לקוות שיביאו נורמאליים? ואל תרחמו! תמחקו כל הודעה טיפשית

למעלה