ברכות למצטרפים החדשים

וואו, מזל טוב ../images/Emo99.gif

אני מיכל, עוד מעט בת 16, תלמידת כיתה י"א במגמת פסיכולוגיה - סוציולוגיה. אני מתה על המקצוע! ורוצה לעסוק בו בעתיד.
איזה כיף שנפתח פורום! בהצלחה

invisable

New member
שלווום../images/Emo9.gif

אממ, קורטים לי יעל ואני בת 15
הייתי אמורה השנה להתחיל ללמוד סוציולוגיה ושנה הבאה פסיכולוגיה אבל בגלל שיש לי בית ספר טיפש- אני אתחיל משניהם רק שנה הבאה
יש פה מקום לאנשים חסרי ידע כמוני?

victoria777

New member
ואי הגיע הזמן שיפתח פורום בנושא הזה

דרך אגב,אני ויקטוריה בת 17,לומדת עכשיו סוציולוגיה.שנה שעברה למדתי פסיכולוגיה.

psychoit

New member
מזל טוב חבר'ה!

אחלה נושא לפורום. מאוד מעניין! אני לומדת פסיכולוגיה בבית הספר במסגרת מגמת חינוך. אתמול היה לי מבחן בעל 9 נושאים...הלך לי אחלה!

dogli3

New member
למען האמת, כן.

שלום, אני רותם, תלמידת כיתה י', כבת 16 המתעניינת מזה שנים במקצוע פסיכולוגיה. אין לי נסיון בתחום,אמנם, וגם לא אלמד במגמת פסיכו'-סוציו' כי אני לומדת בבית ספר טכנולוגי, אך אין ספק שאשמח ללמוד משאלות ותשובות של אחרים. "הנסיון" שיש לי בתחום הם בסה"כ לימודיה של המדריכה שהייתה לי משנה שעברה (ישבתי וקראתי פסיכולוגיה בזמני הפנוי בבית הספר.) וכמובן, מזל טוב לפורום! : )

t o o l

New member
היי!!

אני בת 15 ואני בכיתה י' לומדת פסיכו וסוציו חח אם אתם רוצים אני אשמח לענות לכם על מה שתשאלו (אם אני אדע לענות כמובן) חמודוות! ביוש

invisable

New member
יו כיף לך ;[

את יכולה לספר לי כל מה שאת יודעת?
סתם. אין לי שאלות בעיקרון, כי אין לי הרבה ידע. אני יודעת דברים ממש בסיסיים, שרוב בני האדם יודעים, וקצת על האיד, אגו, וסופר אגו, כי המורה שלנו לספרות לימדה אותנו
וזהו...

נשמת

New member
שאלה.

את מעוניינת להרחיב אופקים בטרם הלימודים בשנה הבאה? אם כן אני ממליצה בחום על "מפגשים עם הפסיכולוגיה". אלו היו ספרי הלימוד שלי, שבמקרה, אחת מהכותבות לימדה אותי שנתיים. הספרים מכילים הספרים מפורטים ותירגולים בשפה ברורה. שאלות מעבר, אני אשמח להשיב. בהצלחה.

נשמת

New member
כעיקרון אלו ספרי לימוד, כאמור.

סיפרייה בית סיפרית בד"כ מחזיקה את אלו. במיוחד אם הם בשימוש אצלכם במגמה. סיפרייה עיונית, אני מניחה ששווה לבדוק.

ברכות למצטרפים החדשים ../images/Emo13.gif

ותודה על כל האיחולים. מאחלת דיונים פורים ומעניינים

eidan888

New member
שלוםם לכולםם!!מזלל טובבב!../images/Emo3.gif

שלום לכולםם..מזל טוב על הפורום..דווקא אתמול חיפשתי פורום על מדעי החברה כי אני לומד את המגמה הזאתי בבית ספר שלי ולמזלי נפתח היום הפורום אני ממש שמח !
תודה-עידן-eidan888

magic girl2

New member
מזל טוב! (עכשיו נזכרו?../images/Emo3.gif שסיימתי?)

טוב סיימתי רק הגברה בתיכון, אני מתכננת גם ללמוד את זה באוניברסיטה. בהצלחה לפורום.

elina002

New member
אני חדשה

אני בת 18 ואני סיימתי לימודי פסיכולוגיה סוציולוגיה שנה שעברה בציון של 98... אבל הכי הכי מצחיק שיצא לי ללמוד זה ההתפתחותית של פרוייד... במיוחד עם ההערות המאוד "בוגרות" של חברי הכיתה...חחחח...

למעלה