david_st1

Member
לא מדוייק. ברוסיה הוא מכר נכסים בחצי מחיר מהספרים. השוק אהב כי התמחור בשוק גילם 0.
אז אמנם השוק סקפטי גם לגבי ברזיל, ולכן בתרחיש מכירה אני מצפה לעליה במניה ובאגחים, אולם היעד של כצמן הוא להצליח למכור לפי הספרים, וזה כבר יעד קשה להשגה. אם יושג? אני חושב שכבר לא יהיו אגחים בדו ספרתי יותר.
כן, לדעתי השוק מגלם גם בברזיל ירידה משווי הספרים, השאלה באמת לפי כמה כצמן יצליח למכור את הנכסים בברזיל וכמה בטוטאל יוזרם לקופה, שאלות שיש עליהם סימן שאלה ובכל מקרה ברגע שתושלם היציאה מברזיל לא יהיו עוד נכסים "מסוכנים" וכצמן יתרכז בעיקר בצפון אמריקה ובישראל, כפי שציין כמה פעמים

dw

Well-known member
מנהל
כן, לדעתי השוק מגלם גם בברזיל ירידה משווי הספרים, השאלה באמת לפי כמה כצמן יצליח למכור את הנכסים בברזיל וכמה בטוטאל יוזרם לקופה, שאלות שיש עליהם סימן שאלה ובכל מקרה ברגע שתושלם היציאה מברזיל לא יהיו עוד נכסים "מסוכנים" וכצמן יתרכז בעיקר בצפון אמריקה ובישראל, כפי שציין כמה פעמים
חלק גדול מהנכסים נמצא באירופה (ג'י אירופה, אטריום לשעבר) ולגבי ברזיל אני מבין שהכוונה היא לממש רק חלק ולא הכל

לא מדוייק. ברוסיה הוא מכר נכסים בחצי מחיר מהספרים. השוק אהב כי התמחור בשוק גילם 0.
אז אמנם השוק סקפטי גם לגבי ברזיל, ולכן בתרחיש מכירה אני מצפה לעליה במניה ובאגחים, אולם היעד של כצמן הוא להצליח למכור לפי הספרים, וזה כבר יעד קשה להשגה. אם יושג? אני חושב שכבר לא יהיו אגחים בדו ספרתי יותר.
מסכים איתך, אך עצם ההישג של מכירת הנכסים ביחד לתמחור השוק (0) הוא אדיר מבחינתי.
הדרך היא נכונה, שיטת מימוש הנכסים (לא נכסי ליבה) היא נכונה, ופעילותו של כצמן מבורכת למען עתידה של החברה.

יש לי שאלה, אחרי דיווחים כאלו טובים שבאו ברצף בשבועיים האחרונים גי סיטי יורדת מעט ביומיים האחרונים למסחר.

אני מבין שכל שוק הנדלן תיקן אבל חשבתי דווקא לאור העדכונים האחרונים שגי סיטי תתבלט יותר ואף תעלה אפילו מעט בזמני ירידות בסקט הנדלן,
בכל מקרה קניתי עוד ולא נשארתי אדיש לירידות לאחר הדיווחים האחרונים

Reem88

Well-known member

הרחבת תוכנית מימוש נכסים לכ-6.3 מיליארד ש"ח וכן מימון נכסים שאינם משועבדים בכ-1 מיליארד ש"ח, ועדכון התקדמות התוכנית עד כה​

הרחבת תוכנית מימוש נכסים לכ-6.3 מיליארד ש"ח וכן מימון נכסים שאינם משועבדים בכ-1 מיליארד ש"ח, ועדכון התקדמות התוכנית עד כה​

המשקיעים אהבו את ההודעה הזאת, המניה עלתה יפה היום.

נראה מחר איך תסגור לנו את השבוע ..
קניתי היום קצת אגח יב'

dw

Well-known member
מנהל

כתבות:
ג'י סיטי מודיעה על הרחבת התכנית למימוש נכסים ל-6.3 מיליארד שקל | ביזפורטל (bizportal.co.il)
חיים כצמן מגדיל את מימוש הנכסים בעוד מיליארד שקל - אייס (ice.co.il)

yel5

Well-known member
נחמד לנו.
גם הרחבת מכירת נכסים וגם תוכנית רכישה עצמית ישפיעו לטובה על האיתנות הפיננסית של הפירמידה (נורס+ג'י).

הרחבת המימוש רק תוביל אותנו למעלה לדעתי האישית.
כצמן רואה שתוכנית מימוש הנכסים מצליחה בגדול והולך על זה חזק.

מרוצה מהמהלכים שלו בזמן האחרון כמו שרשמתי, הוא יוביל את החברה למקומות יפים.

dw

Well-known member
מנהל
הרחבת המימוש רק תוביל אותנו למעלה לדעתי האישית.
כצמן רואה שתוכנית מימוש הנכסים מצליחה בגדול והולך על זה חזק.

מרוצה מהמהלכים שלו בזמן האחרון כמו שרשמתי, הוא יוביל את החברה למקומות יפים.
אנחנו כנושים רוצים לראות שגם מצליחים לממש בפועל ולא רק רושמים לנו על תוכניות במאיה.
אם וכאשר יצליח לממש בברזיל, במחיר שאיכשהו קרוב לספרים? זה יהיה הישג נאה והשוק כנראה יאהב. מילת מפתח היא אם.
אפשר להתרשם שהשוק אכן אהב לאחרונה את המימוש ברוסיה, לגביו היה יותר ספקני.

אנחנו כנושים רוצים לראות שגם מצליחים לממש בפועל ולא רק רושמים לנו על תוכניות במאיה.
אם וכאשר יצליח לממש בברזיל, במחיר שאיכשהו קרוב לספרים? זה יהיה הישג נאה והשוק כנראה יאהב. מילת מפתח היא אם.
לדעתי השוק מתמחר ירידה של לפחות 20% משווי הספרים של הנכסים בברזיל, אם וכאמור נפגוש מחיר טוב יותר על מכירת הנכסים בברזיל השוק באמת יאהב.

ברזיל זה בעצם הקש האחרון> ברגע שתתבצע שם מכירה גי סיטי תראה בעייני רבים אטרקטיבית יותר

לדעתי השוק מתמחר ירידה של לפחות 20% משווי הספרים של הנכסים בברזיל, אם וכאמור נפגוש מחיר טוב יותר על מכירת הנכסים בברזיל השוק באמת יאהב.

ברזיל זה בעצם הקש האחרון> ברגע שתתבצע שם מכירה גי סיטי תראה בעייני רבים אטרקטיבית יותר
מסכים איתך, אך לדעתי החברה אטרקטיבית גם לפני מכירת הנכסים בברזיל.
ללא ספק זה יהיה האישור האחרון לדעתי שיתן גם ליותר סקפטים מביננו כיוון חיובי כלפי המניה.
אני אישית מתרשם מאוד מהתנהלות החברה בזמן האחרון מה שנותן לי גם את האמונה לגבי אופן ההתנהלות והמדיניות עם הנכסים בברזיל ולכן אני מושקע כבר מלפני.
אחרי מכירת הנכסים בברזיל אם וכאשר תתבצע כבר אהיה כמה עשרות אחוזים למעלה.

מסכים איתך, אבל ניתן לראות ששלב אחרי שלב אמרו את אותם דברים...
אם ואם ואם.
בינתיים כל האם מתקדם לכיוון חיובי.
כמו שאמרת למימוש הנכסים במחיר קרוב לספרים ץהיה משמעות רבה להמשך מה שאני מקווה ויותר נכון סומך על כצמן שיהיה.

david_st1

Member
לדעתי גזית תעלה השבוע יפה, בעמדה נוחה פונדמנטלית עקב האירועים בשבועות האחרונים וגם בעמדה נחמדה בטכנית, אני אזהר ואומר שכבר השבוע לדעתי נבדוק את ההתנגדות ב1500

לדעתי גזית תעלה השבוע יפה, בעמדה נוחה פונדמנטלית עקב האירועים בשבועות האחרונים וגם בעמדה נחמדה בטכנית, אני אזהר ואומר שכבר השבוע לדעתי נבדוק את ההתנגדות ב1500
1684049614229.png
מחזק אותך עם ניתוח טכני שלי :)
מומנטום נראה חיובי עם פריצת תעלה שורית אזורי התנגדות סביב ה1500.
דשדוש ארוך של מעל חצי שנה שנראה שאם יפרץ תהיה תנועה חזקה.
לא המלצה.

NatanArno

New member
אפשר גם ניתוח טכני של גי סיטי, נראת לא רע וביצועי ימים אחרונים יפים. מעניין מה הטכני אומר
אודה אם תוכל לשלוח

למעלה