יש עדיין את יב' וטו שעדיין אטרקטיביות בעיני, לא כמו בתחילת שנה אבל גם עכשיו יש בשר..

בכל מקרה היה שמות בשוק האג"ח במיוחד השנה הנוכחית, בין היתר גם הסדרות של גיסיטי ונורסטאר שהגיעו ל40-50 אחוז

אפשר גם ניתוח טכני של גי סיטי, נראת לא רע וביצועי ימים אחרונים יפים. מעניין מה הטכני אומר
אודה אם תוכל לשלוח צילום מסך 2023-05-21 ב-23.05.39.png
מצורף ניתוח שלי של ג׳י סיטי, נראה שקרובה לפרוץ את התעלה קצת מתקשה בשני ימי המסחר האחרונים.
דעה שלי שנראה תיקון קטן ואחריו מסה של קונים עד איזורי ה1500 לפחות לבחינת ההתנגדות הבאה.
לא המלצה לפעולה או מסחר.

NatanArno

New member
מצורף ניתוח שלי של ג׳י סיטי, נראה שקרובה לפרוץ את התעלה קצת מתקשה בשני ימי המסחר האחרונים.
דעה שלי שנראה תיקון קטן ואחריו מסה של קונים עד איזורי ה1500 לפחות לבחינת ההתנגדות הבאה.
לא המלצה לפעולה או מסחר.
היא אכן דוהרת קדימה גם היום, רק שאני חושב שההתנגדות הראשונה היא 1370 ואם תפרוץ אותה תגיע להתנגדות הבאה, זו שציינת שהיא קשה יותר.
אם בזמן הזה תגיע הודעה אז גם תקרת הזכוכית הזו תיתנפץ לה

היא אכן דוהרת קדימה גם היום, רק שאני חושב שההתנגדות הראשונה היא 1370 ואם תפרוץ אותה תגיע להתנגדות הבאה, זו שציינת שהיא קשה יותר.
אם בזמן הזה תגיע הודעה אז גם תקרת הזכוכית הזו תיתנפץ לה
כמובן שיש מקומות להיבלם בהם בדרך, דיברתי מבחינת מקומות מהותיים.
אבל באופן כללי אני רואה את זה כמגמה ראשית חיובית וכיווננו לפריצה.
אולי נראה עוד פעם כמו שרשמתי בחינה של התמיכה זריקת ידיים חלשות ומשם ווליומים גבוהים של איסופים

Hanan82Sal

New member
ירוקה היום גי סיטי ורואה צל של אופטימיות
הסתכלתי קצת אחורה ולא רואה למהר במסחר יומי, אז יושב ומחכה בסבלנות

אמרתי כבר לפני שלדעתי אלו מכירים שרק אוספים בהם.
המנייה במקומות נמוכים שלדעתי נראה בקרוב שהייתה פה זריקת ידיים כחלק מתהליך איסוף.
כצמן לקח את האחריות לידיים ושינוי האסטרטגיה יביא את החברה למקומות טובים יותר.
מחכה לראות את צעדיו להמשך.
לא המלצה :)

Hanan82Sal

New member
גי סיטי נראית לי בדרך הנכונה על קו מגמה עולה, מה דעתכם?
אשמח לניתוח קצרצר
תודה לעונים

קבצים מצורפים

• Screenshot_20230626_160434.jpg
    Screenshot_20230626_160434.jpg
    KB 262.1 · צפיות: 1

Reem88

Well-known member
כולם פה מדברים מפוזיציה.
המניה הזאת נסחרת בעיקר ימינה :)

מסכים, כרגע די זזים על הצד, מה שמגביר את הרצון שלי לחזק ולהוסיף במחירים האלו, נבלמו במחירי תמיכה מס׳ פעמים בטווחים הנוכחיים, עם רצף הודעות חיוביות של החברה לאורך התקופה האחרונה והתאוששות מהמצב אליו נקלעה החברה.
כל אלה מחזקים את דעתי שהפריצה והיציאה מהדשדוש קרבה, ובהחלט הכיוון שלנו חיובי.

לא המלצה!

למעלה