דיון חשוב!

אישעם

New member
דברי אינם אבסולוטים

אבל לצורך דיון אתה צריך לכתוב יותר מ "לא". גם ההדגמות לא עושות לך טוב. את ההגדרות יצרו חסרי מוסר. אנשים שהם טפילים על חיי אחרים. היה נח להם להגדיר עולם מושגים לצורך ניצול. עולם המושגים שאתה מכיר הוא של נצלנים ומשמידנים, רוצחי חיות ורוצחי אדם, משמידי עולם. כשאתה אוכל בשר אתה עוסק בהשמדת עצמך ובהרג של בני אדם (יצירת מחלות וחיזוק חיידקים ע"י אנטיביוטיקה שדוחפים לבשר), בחיסול העולם. אז מה אני אומר לך ?! בא נבדוק אם מחשבותך הם אמת בכלל. אם אתה לא סתם נתפס להגדרות שעברו לך בשטיפת מח ובהשפעה של אחרים, בא נבדוק את האמת. למשל, בא נבדוק אם האדם בכלל אמור לאכול בשר. ממה אתה מפחד ? בא נבדוק. אם תקבל הוכחות שמחשבותך אינם אמת, האם גם אז תפנה גב לאמת ? לדעתי כן, אתה תתעלם מהאמת. למה תתעלם ? כי יש לך אינטרסים להתעלם, כי אתה חושב שאתה בצד המרויח, המנצח. אתה בכלל לא מודע לכך שאתה משמיד את עצמך, משמיד אנשים אחרים ומשמיד את העולם (ובכלל לא כתבתי על בע"ח) וכלך זאת בגלל שאתה אוכל בשר. זו הסיבה שלא אכפת לך מהי האמת. אני... אני... אני... עולם המושגים שלי.... סתם אגואיסט. מה אתה עושה בפורום הזה ?

somebodddy

New member
לא מדוייק

הקונוטציות של המילים אינן נובעות מהצליל של המילה או מהאותיות שמרכיבות אותה. בדרך כלל המילים עצמן הן חסרות קונוטציה - החברה היא זו שמלבישה עליהן את הקונוטציות. לדוגמה - המילה "ספקנות". בחברה דתית למילה הזו יש קונוטציות שליליות, בעוד שבחברה אתאיסטית או מדעית יש לה קונוטציות חיוביות מאוד. השפה היא אותה שפה, המילה היא אותה מילה, ההגדרה היא אותה הגדרה - פשוט הקונוטציות משתנות. אז אתה יכול לטעון ש"נצלנים ומשמידנים, רוצחי חיות ורוצחי אדם, משמידי עולם" יצרו את ההגדרות עצמן, אבל לטענה הזו אין משמעות. האם חביתה אינה "ביצה בלתי מופרית (של תרנגולת) ששברו אותה וטיגנו אותה עד להתקשות מסוימת של החלבון והחלמון", רק בגלל שמי שקבעו את ההגדרה הזו הם "חסרי מוסר"? לא! פשוט אותם "אנשים שהם טפילים על חיי אחרים" נתנו למילה הזו קונוטציות חיוביות(או ניטרליות), בעוד שמבחינתך יש לה קונוטציות שליליות מאוד.

אישעם

New member
מה הקשר לדיוק

הקונוטאציות שיש לך הן שטיפת מח שעברת ע"י עולם נצלני של אוכלי בשר. המחשבות שלך אינן שלך. אמרו לך לחשוב כך. מכאן הקונוטאציות שלך. בא נגיד את האמת על ביצה לא מופרית. נרצחו ברבה חיים בשביל הביצה הזו. גם התרנגולות ואם אפרוחים שנולדו זכרים ולא ישמשו כמכונות הטלה בעתיד. זה לא קונוטאציה, זו שטיפת מח שעברת, שתילת מחשבות בראשך כדי שתשקר על עצמך ותתעלם מהאמת. אבל דברי הם האמת. לא מושגים וקונוטאציות באוויר.ץ אמת, וכשאני מראה את האמת אז אפילו אם אני היחיד שדובר את האמת, כולם יצטרכו להכנע לאמת, כי זו האמת. אלא אם אתה מסוגל להראות אחרת, או כל אחד אחר. אבל אתה מעדיף לברוח מהאמת.

somebodddy

New member
'צטערת

כשאתה טוען ש:"הקונוטאציות שיש לך הן שטיפת מח שעברת ע"י עולם נצלני של אוכלי בשר. המחשבות שלך אינן שלך. אמרו לך לחשוב כך.", אז כבר אי אפשר לנהל דיון. כי זה אומר שמבחינתך, כל מה שאני אומר מבוסס על שטיפת מוח אינטרסנטית, כל פיסת מידע שיש לי נשתלה במוחי בידי גורמים אינטרסנטים, ולכן אין ולא יכול להיות קמצוץ של אמת מאחורי הדברים שאני אומר. ובכל זאת, ננסה - האם העובדה שאלפי תרנגולות ואפרוחים נהרגו בשביל החביתה משנה את העובדה שזו ביצה בלתי מופרית ששברו אותה וטיגנו אותה עד להתקשות מסוימת של החלבון והחלמון?

אישעם

New member
כמובן, ואיתך אפשר בהחלט לנהל דיון כי אצלך

הכל סובייקטיבי. אכפת לך בכלל שאתה הורג בני אדם ? ובקשר לשאלתך המטופשת. יתכן שעובדה תשנה עובדה ? או שאתה גם לא שם לב איך שאתה מציג שאלה ? מה לעזאזל אתה עושה בפורום הזה ? מה מקשר אוץך לנושאים נו ?

somebodddy

New member
"יתכן שעובדה תשנה עובדה?"?

אתה מוכן להסביר את השאלה? וכן, אם אני הורג בני אדם אז אכפת לי. בע"ח - לא! ומה אני קשור לפורום? אני כאן בשביל לעשות אותו יותר מעניין. דיונים שבהם כולם מסכימים אחד עם השני עוד לפני שנכנסו לדיון לא שווים יותר מדי, ואם כולם כאן יהיו אנרכיסטים אז הדיונים היחידים שבהם לא תהיה הסכמה יהיו דיונים על הפרטים הקטנים והמשעממים.

אישעם

New member
אבל אתה כן הורג בני אדם כשאתה אוכל בשר

ולא אכפת לך. הנה: http://www.hayadan.org.il/wp/long-shadow-of-livestock-0601086/ ובניסף, מכמויות האנטיביוטיקה שאתה משלם שיכניסו לבע"ח ולבשרם, אתה מביא למותם של אלפי אנשים בכל שנה, אתה שותף אקטיבי למותם. כתבת בשאלתך למעלה "...עובדה..... עובדה..." אתה מנסה לשאול שאלה בבריונות, מכתיב שזו עובדה ושואל אם זה ישנה משהו אחר שאתה מכתיב שזו עובדה. מסכים איתך ששאלתך מטופשת. ולא, אתה לא שייך לפורום הזה, אתה לא עושה אותו מעניין. אתה עושה את הפורום מיגע ומשעמם. כי אתה טפיל על חיי אחרים, משהו שהפורום יוצא נגדו. הפורום הוא נגד אנשים כמוך. אתה לא שייך לו. ואתה הורג גם בני אדם. אתה משעמם, קיומך משעמם, אתה סתם עוד אחד, כמו 90% אחרים מהעולם, משמידנים. סתם נדמה לך שאתה מביא דיונים ברמה כלשהי, הרמה מאוד ירודה. אם לא היה משעמם לי כרגע אז בכלל הייתי מתעלם מקיומך. אבל הכל סובייקטיבי. לפחות כשוודי אלן מציג את זה הוא לא משעמם. אין לך בכלל יכולות לקיים דיון. נראה לך שאם תנסה אז תהיה אדם שמוכר לאחרים איזה שקר שהוא מלומד, זה לא עובד לך.

somebodddy

New member
אני שואל בבריונות?

אני הצגתי עובדה, ושאלתי אם אתה מסכים איתה. זה בריונות? דווקא אתה זה שנוהג בבריונות - אתה מציג את הטענות שלך וישר מצפה מכולם שיתייחסו אליהן כאל עובדות.

אתם בושה לצמחונים

בגלל אנשים כמוכם יצא דימוי רע למי שמגן על זכויות בעלי חיים. בעיוות הקשה שאתם לוקים בו יצרתם את המשוואה העקומה של סבל בעלי חיים חפים מפשע= "סבל" של טרוריסטים רצחניים. אל תתגייסו, פשוט תעזבו את המדינה הזאת. פשוט איכס.

אישעם

New member
../images/Emo45.gif אבל קח בחשבון שהם רק יפריעו בצבא

עדיף שלא יתגייסו ולא יגרמו לצבא להוצאות עליהם. וכמובן שהם לא יוכלו להסביר לחייל למה הם חיים על חשבונו ולו (לחייל) אסור לחיות על חשבון בע"ח.

Gigantic Boots

New member
הנה התשובה שלי:

הגורמים לכל המלחמות בעולם הם מלאכותיים, אבל הבעיות שנוצרו הן אמיתיות. כלומר, הסכסוך הישראלי פלסטיני הוא מהונדס אבל האנשים כבר שבויים בתוך הרגשות שהמציאות השקרית הזאת יצרה. אנחנו כלואים במשחק וכל מי שמודע לכך שזה רק משחק ושאפשר לשנות את החוקים אז הוא נמצא במלכוד. אדם שלא מתגייס זה אדם שמודע לזה שזה משחק מפגר ואין הגיון לשחק בו מכיוון שאין סיכוי לפתור את הבעיות על ידי ציות לחוקים שלו. אני עכשיו יסביר את הנמשל. הנמשל הוא שמתכונת הנוחכית המלחמה נועדה כדי להמשך כמה שיותר זמן, ולעזור לצה"ל זה בעצם לעזור להמשיך את הסיטואציה המטומטמת הזאת. שכל אדם יחליט בעצמו האם הוא רוצה לשחק במשחק מכור ולעבוד על עצמו או שהוא רוצה לשנות את העולם באמת. בכל מקרה, אם מצמידים לך אקדח לראש בדמות איום בכליאה בכלא צבאי, אז אין לך ממש ברירה. זהו טיבה של חברה פשיסטית ולא חופשית.

בושה למדינת ישראל!

אני מתנדב לצה"ל וחבר בפורום התנדבות לצה"ל. מדינת ישראל צריכה להתבייש באנשים כמוכם. מדינה שנתנה לכם כל כך הרבה ואתם מחנכים להשתמטות? רדו מהארץ מהר וככה ייטב לנו ולכם. אם לא היה לנו צבא לא הייתה לנו מדינה. אין לנו שום אפשרות אחרת זו המדינה שלנו ואם לא נלחם עליה אנחנו לא נהיה פה. אני מזמין אתכם להיכנס לפורום עם ערכים לאהבת המדינה: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=1177

Raith

New member
בפעם הבאה שירצח אדם ישראלי בגלל פעילות טרור

תהרהרי בליבך ותחשבי אולי זה בגלל שאני ברוב סתימותי שכנעתי אדם לא להתגייס לצבא, ואולי היה זה הוא האדם שהיה הורג את המחבל לפני שביצע את מבוקשו. במידנת ישראל יש דמוקרטיה ויש חוקים. כל עוד אין לסלון שלך רוב בכנסת שישנה את החוק את צריכה לעשות מה שהרוב אומר, גם אם החוק לא נראה לך. גם לי לא נראה שצריך לעצור ברמזור אדום שהכביש ריק, בקפריסין למשל מותר לעבור ברמזור אדום. אז מה? זה אומר שאני יעשה את זה בישראל כי ככה אני רוצה? לסיכום, תסתמו את הפה ותתיגסו לצבא. כי זו דמוקרטיה - וחופש המצפון שלכם ניתן לכם כי הרוב הסכימו שצריך חופש מצפון. אז כשנוח לכם דעת הרוב מקובלת וכשלא נוח לכם היא לא?

למעלה