החיים הקשים של הסטודנט

רננה69

New member
החיים הקשים של הסטודנט../images/Emo122.gif

פעם קרה לכם שנכנסתם למעבדה לא שלכם? שנרדמתם בשיעור? שירדתם על מרצה ושהוא שמע בטעות? ספרו על דברים מצחיקים/הזויים שקרו לכם בקמפוס ובחצר הקמפוס

ChilD SouL

New member
אהמ...

לי לא קרה כלום, אני דיי צעירה אולם
לפני שבועיים בשיא ההרצאה נכנסה בחורה לאולם ו...בלי לשים לב היא נפלה מהבמה. כולם נורא נבהלו כי היה בום חזק ולא הבינו מה קרה, עד שמרצה שאלה אם היא בסדר. נורא רציתי לצחוק אבל היות וכולם היו בשקט, התאפקתי - עד שמישהו שישב לידי סיפר לי משהו והתחלתי לצחוק וכולם הסתובבו אליי במבט של "לא יפה", למרות שהם בעצמם מתו לצחוק.
אכן, חתיכת פאדיחה.

Lir האחת

New member
../images/Emo140.gif

משהו מביך שקרה לי.. זה היה באחד הקורסים שהתחיל יחסית מוקדם, ב-8 בבוקר... כבר בתחילת השיעור, הבטן שלי התחילה להשמיע רעשים של רעב
קרקרה לה במשך כמה דקות
ידיד ועוד חברה טובה שישבו לידי, שמעו את הרעשים, התחילו לצחוק ואז המרצה העירה להם, ביקשה להבין מה כל כך מצחיק... בשלב הזה גם החלפתי צבעים
למזלי, הם היו חברים טובים..ולא שיתפו את כל הכיתה בזה

Lir האחת

New member
נו נו...../images/Emo105.gif

בטוח קרו לכם או הייתם עדים לדברים מצחיקים ! ספרו חוויות הזויות ... זה יישאר ביננו!

lollapalooza

New member
אני נרדמת המון בסרטים...

אבל המון. בשנה א' היה לי מרצה שלא הרשה לנו להעביר בינינו את הסיכומים שלו, כי הוא טען שאנחנו עוברים על זכויות יוצרים (חה. הוא טועה. שימוש הוגן ביצירה רולז
) ואני ממש התעצבנתי על זה, ואז הלכתי עם חברה לספריה ובדרך התלוננתי בקולי קולות "מי הוא חושב שהוא בכלל, גם כן, תופס תחת עם השטויות שלו, עלק לא להפיץ סיכומים, שיקפוץ לי". ואז הוא עובר כזה לידי ומחייך אלי (כי הוא שמע אותי, למען הסר ספק). היה עוד קטע משעשע, שמשום מה גם קרה בספריה. יצאתי לדבר בטלפון במסדרון, וזה היה בתקופה שהייתי מכורה מאי פעם ל"השיר שלנו" אז כל משפט שני שלי היה "שזה אי אפשר לתאר!" אז אני מדברת לי בטלפון וכמעט וצעקתי "לא, שזה אי אפשר לתאר!" ואז בדיוק עובר לידי פיני טבגר, הבחור ששיחק את נחי ב"השיר שלנו" (הוא לומד קולנוע), שהביטוי מגיע ישר מאשתו בסדרה... בשניה האחרונה סתמתי את הפה וזה היה כזה "לא, שזה...אהה... לא חשוב..."

lollapalooza

New member
אה!

והיה מישהו שישב כמה כסאות לידי בשיעור של משהו כמו 200 אנשים, ונרדם ופשוט התחיל לנחור וכולם בהו בו במשך דקות ארוכות, זה לא היה נעים.

אני הייתי נרדמת לא מעט

כאשר התקיימו התנאים הבאים: שיעור עם הרבה אנשים (מעל 100) + כיתה עם שולחנות ולא כיסא סטודנט + בעיקר כשחשוך. אבל ישנתי בצורה אלגנטית, בלי לנחור
סתם לשים ראש על השולחן וזהו. עכשיו אני חושבת על זה ואני לא מאמינה שהייתי עושה את זה פעם.

Lir האחת

New member
איך אפשר...

זה מביך ! אני באוטובוסים/רכבת מתאמצת שלא לעצום עיניים!

../images/Emo6.gif אפשר, אפשר

בזמנו הנחתי שהמרצה לא שם לב לזה בכיתה ענקית. היום כשאני מהצד השני ומעבירה שיעורים בעצמי אני יודעת שזה ממש לא ככה
לא נורא, מה שהיה היה.

Lir האחת

New member
../images/Emo13.gif

הזכרת לי עכשיו ילדים קטנים...כשהם מסתירים את העיניים, הם חושבים שלא רואים אותם
זה באמת לא נורא...אני סתם צוחקת
שהמרצים יהיו פחות משעממים, אולי לא נירדם! טוב נו...אם לא נישן רק 3,4 שעות בלילה...אלא *קצת* יותר...אולי לא ננקר

amazone

New member
לא רק ילדים גם קיפודים

ככה קיפי בן קיפוד משחק מחבואים

Lir האחת

New member
../images/Emo6.gif

אני במצב של ניקור, הייתי יוצאת מהשיעור....עושה סיבוב בחוץ וחוזרת

ChilD SouL

New member
../images/Emo45.gif

זה מה שטוב באונ' - אפשר לקום וללכת באמצע הרצאה או שיעור כלשהו ואפ'חד לא יעיר לך שום דבר.

lollapalooza

New member
אני בד"כ יוצאת לקפטריה

ורוכשת לי מנת קפאין
. אבל לפעמים קורה שנרדמים.

lil d

New member
חח

אני חושב שבקורס תולדות הקולנוע לא היה סרט אחד שהייתי ער בו מהתחלתו ועד סופו....

יש מישהו שלא נרדם בסרטים?

התנאים מושלמים לשינה- חושך, כסאות נוחים (בפאסטליכט), סרטים משעממים... מה שכן, אני תמיד מתעוררת עם צוואר תפוס לגמרי, לא מצליחה למצוא תנוחה נורמלית לשינה
ולגבי פיני טבגר... מוכרחה לציין שרק השנה גיליתי שהוא לומד בפקולטה. העניין הוא שבחופש שלפני תחילת השנה הנוכחית יצא לי לגלות לראשונה ולהתמכר לשידורים החוזרים של השיר שלנו והדמות שלו נורא חמודה שם אז השנה, כשראיתי אותו פתאום במסדרון, נדמה לי שיצא לי פרצוף קצת מפגר ובוהה... מקווה שהוא לא שם לב

Pikki

New member
נחי...

עדסיט.... מה המצב??? נחי לוקח איתי קורס (תולדות האדריכלות ג' הו כמה מעניין. תלמיד ממושמע חיחי) להעביר לו מסר? אפשר לשתול משהו במצגת של המורה

Pikki

New member
עדסיט OFF

אהובתי את חייבת להציל אותנו !!! חרגול בר ואני מנסים להוריד פריזן ברייק כל השבוע ללא הצלחה.... H E L P

amazone

New member
אני לרוב לא מהנרדמים

או מהמנקרים כי זה לא נעים לי אני לא יכולה אפילו לישון באוטובוסים - ובצבא זה היה ממש טרוף כשהייתי חוזרת מהבסיס אחרי יותר מחודש לאיזה אפטר ומכיון ששרתתי אי שם בגבול, האוטובוסים היו נדירים והרכבות לא היו קיימות וטרמפים היו אסורים לכן נסיעה אורכת בין 5 ל-7 שעות. מקסימום העיניים היו נסגרות מרוב כובד אבל עדיין הייתי ערה בתואר הראשון היה גם כן בעיה - לא היו ניקורים רק עייפות - בממצוע הייתי ישנה בין שעה לחמש שעות בלילה [תימרנתי בין לימודים ל-2-3 עבודות] ויום אחד שכחתי לכבות את הטלפון אצל מרצה שמת עליי כי תמיד הייתי דנה איתו [עד כדי כך שחשבו שאני הפילגש שלו אבל מה לעשות שאני גם יפה וגם חכמה] ומרוב עייפות לא יכולתי לזוז ומחוסר בררה זזתי לאט כי בסופו של דבר מישהו היה צריך ללחוץ END אז בסוף השיעור הוא אמר לי שהוא נעלב ממני וביקשתי ממנו סליחה

למעלה