הייי מקבלים כאן גם נשים?

זיקן

New member
מנהל
שאלה טובה,

באו כתבו והלכו לפעמים חוזרות אבל לא נישארות עקביות ונאמנות, צר לי להגיד לך אבל ככה זה אצל נשים וגם עלייך עם כל הכבוד לך אני לא בטוח שתישארי נאמנה ועיקבית ימים יגידו והלוואי שיתברר שאני טועה ותוכיחי לי את ההפך מיצטער בחורה איבדתי את האמונה בכל אופן

זיקן

New member
מנהל
לא בדיוק,

ומי שינסה להבריח יוברח בעצמו מבטיח לך,

פנומן 72

New member
יש פה המון סמויות

שלא נחשפות מסיבות רבות. 100% מהן מקיימות שיחות צפופות עם זיקן במסרים...

זיקן

New member
מנהל
תיזהר שאני לא אהפוך את אחת הסמויות שלי לגלויה

וויש תיחשב לילדה טובה לעומתה רוצה לנסות?

פנומן 72

New member
למה אתה חושב שאני שם זין ?

מי שרוצה להיות במחשכים שתישאר במחשכים, מי שרוצה להפוך לגולשת פעילה ולהתדיין איתנו - אדרבה. אתה חושב שאכפת לי כמה סמויות באמת יש פה ומה הן עושות איתך ?

זיקן

New member
מנהל
מי בכלל דיבר על שם זין

ואתה חושב שדיון איתך ניקרה ניקרה בכלל דיון, אולי איתנו כן אבל לא איתך, להיתדיין זה בסדר אבל לדבר לקיר זה תיסכול

כרמית261

New member
מה אתם כל כך תופסים מוויש ?

חוץ מלשחק בגברים ולעשן היא לא יודעת הרבה . בלי לפגוע כמובן

זיקן

New member
מנהל
וויש היא 100% בסדר

ככה לפחות אני חושב, ולשחק אם גברים ולעשן זה מה שצריך לדעת.

wish2

New member
חחחח

הרבה יותר קל לשחק איתכם אחרי שיש קצת עשן ...

wish2

New member
אז מה זיקן

היית חולה קצת ?? הדבר היחידי שטוב באישפוזים זה שזה נותן פרספקטיבה חדשה על החיים .

זיקן

New member
מנהל
זו לא היתה מחלה

זו היתה תולדה של פציעה בתאונת עבודה.

wish2

New member
העיקר שחזרת הביתה

איזה כיף זה לישון בבית אחרי בית חולים ...

זיקן

New member
מנהל
"העיקר" זה בע"מ

אין לך מושג מה זה לפעמים לחזור הביתה זה לחזור למציאות למאהבת, לאישה ולילדים ולכל הדברים האלה שאנחנו קוראים מציאות ואז כשאנחנו חוזרים מיד יש חשק לחזור לבית חולים סתם ככה העיקר להיות לבד רחוק מטרדות היום והפרנסה והצורך לדאוג לאחרים שסמוכים אל שולחנך ומוצצים לך את לשד החיים וכל טרדות החיים מיתגמדים לעומת מילחמת הקיום בו אנחנו שרויים. לכן באו גאונים והמציאו את הוודקה ואת ה... לעזעזל אני לא מוצא את האייקון של הסיגריה.. אז ניסתפק בניחומים שאנחנו פה לבד ואפחד לא מזיין לנו את המוח בהטפות מוסר

זיקן

New member
מנהל
אישתי לא אומללה היא חיה לפי רצונה

לעומת זאת אל תגיד לי שאתה לא מנסה להצמיח לחברה שלך קרניים. לפי מה ששמעתי אתה לא שונה בשאיפותך לבגוד מכל מיזדיין מושתן אחר הבעיה שמונעת ממך לבצע את זה היא רק בגלל שלא מצליח לך, אז אל תזיין מוח בהיתיפייפות נפש שלך וכן אני יכול להוכיח את אז אל תנסה אותי.

פנומן 72

New member
היא "חיה לפי רצונה" = "גם היא מקבלת מהצד" ?

אם מאסת באשתך - למה להחזיק אותה ? הרי ברור שגבר שבוגד באשתו לא אוהב אותה - אז בשביל מה ? תן לה ללכת ושתחיה את החיים שלה. איך זה ששניכם נשארים נשואים למרות שאתם לא סובלים אחד את השני ומחפשים לדפוק מהצד. "לפי מה ששמעתי"... אני לא יודע מה שמעת אבל אם אתה חושב שאני מזדיין מושתן - אתה מוזמן לשאול אותי ולא להיזון משמועות.

למעלה