המרכז להורות

pundekaut

New member
המרכז להורות

המרכז להורות מעונין לענות בצורה ישירה לכול הפונים, אנא הכנסו תחילה לאתר שלנו WWW.PUNDEKAUT.COM ותקבלו המון אינפורמציה על תהליך הפונדקאות בארץ. ניתן לעשותו באופן עצמאי או דרך כל מרכז זאת כיון שהממשלה לא לקחה לצערינו אחריות לעינין פרט לטיפולים הרפואיים. לכל דרך שתבחרו יש יתרונות וחסרונות וחשוב להכיר לעומק כל אחת מהדרכים הללו לפני קבלת החלטה. תהליך הפונדקאות אינו פשוט כפי שהוצג בפורום הנוכחי ויש זוגות רבים שעברו את התהליך באופן עצמאי ונחלו אכזבות רבות לבסוף הגיעו למרכז להורות ע"מ שייסיע בידם. המרכז לוקח על עצמו אחריות כבדה לא רק באיתור ואיבחון פונדקאית, אלא גם במידה ומכל סיבה שהיא הפונדקאית נושרת מהתהליך מתחייב המרכז לאתר ולאבחן פונדקאית נוספת ללא תשלום נוסף. המרכז גם מלווה את ההורים המיועדים והפונדקאית במשך כל הטיפולים, ההריון ועד לאחר הלידה. לאילו המעוניינים לשוחח איתנו אישית אנו פנו לטלפונים : עדה - 889 907 052 מינה 322 907 052 תודה לכולם

נמשושה

New member
חבל על הזמן

ועל הכסף. חברים, אתם בדרך הנכונה-רק לבד!!!! מתוך נסיון מר שלי ושל עוד שני זוגות שאני מכירה שהלכו דרך המרכז. אין חכם כבעל נסיון...ואל תתפתו לשיווק משכנע. למרכז יש יותר חסרונות מיתרונות. למעשה, כשאני חושבת על זה, ונזכרת בכל מה שעברנו איתם (דברים מצמררים שהיו נחסכים מאיתנו אלולא היינו עושים את התהליך לבד), אני לא מעלה בדעתי אפילו יתרון אחד. ובאשר לאיתור פונדקאית נוספת בחינם?? כאילו דא????? גם בעיתון סיבוב נוסף לא עולה אלפי דולרים. לעומת זאת- שימו לב!!!! אם המרכז הגיש פונדקאית לועדה והיא לא עברה, וגם השניה "בחינם" לא עברה...ביי ביי כסף. רוצים שלישית? כסף, בבקשה. והרבה. אני נזכרת איך נפגענו מהם, כמה תמימים וטפשים הרגשנו,ואלו דברים נוראיים הן מסוגלות לעשות עבור כסף ...כואב לי הלב לכל מי שיפנה בעתיד.

ממממממעניין נפגעתם?...את בוכה כאן

למה לא תבעת הה לך עורך דין שסיכם דברים לא החוזה לא הגן עליך? מעניין יש משהו מאוד מעניין בדבריך.. ממש מוזר

יש כמה דברים הרבה יותר מוזרים....

למשל שנראה שאת לא באמת פונדקאית למשל שאת מגינה בחרוף נפש על "המרכז" הזה - שכככככולם חוץ ממך מתלוננים על תפקודו והעלות המיותרת שלו. למשל שאמור לעניין אותך מאוד מאוד אילו טענות יש נגד המרכז ואת מעדיפה לנסות לריב כאן עם אנשים על "למה הם בוכים" ו"למה לא תבעו " זה מה שהצלחתי לפענח מהודעותיך בין שגיאות הכתיב האיומות הרבות. בברכה גרגמל

יש תקנון שמת לב לגרגמל ומה שכתבה

זו התקנה: תכנים הכוללים שימוש בשפה בוטה, גסה או מעליבה; זו ההודעה המעליבה והבוטה מירבי קדימה לעבודה למחוק את זה וגרגמל מי שלא תהיי לא אתיחס אליך כי ההודעה תמחק למשל שנראה שאת לא באמת פונדקאית למשל שאת מגינה בחרוף נפש על "המרכז" הזה - שכככככולם חוץ ממך מתלוננים על תפקודו והעלות המיותרת שלו. למשל שאמור לעניין אותך מאוד מאוד אילו טענות יש נגד המרכז ואת מעדיפה לנסות לריב כאן עם אנשים על "למה הם בוכים" ו"למה לא תבעו " זה מה שהצלחתי לפענח מהודעותיך בין שגיאות הכתיב האיומות הרבות. בברכה גרגמל זה לא מספיק מעליב ובוטה?

ההודעה לא היתה מעליבה

אלא את בחרת להעלב. ההודעה שלך "ממממעניין מאד" מעליבה הרבה יותר אז תפסיקי לחלק הוראות להנהלה בסדר?

סליחה מה כתבתי מעליב לך?../images/Emo4.gif

אני לא מחלקת הוראות יש תקנות ואני מאמינה שישתמשו בהם כאן ואם לא יש דרג עליון אני לא אכנס איתך לעימות מי שלא תהיה ומלבד זאת אל תקרא תהודעות שלי כי הן מלאות שגיאות כתיב (זו לא הייתה השמצה או העלבה מעניין איך זה נקרא אצלך?) דרדסית

נמשושה אודליה וכל החבורה!!!../images/Emo70.gif

יש פה תקנון קראו אותו ושננו אותו ללא השמצות העלבות וכמובן זיכרו אני דאגתי שהמרכז להורות יהיה כאן אז שימו לב ללשוניכן כאן שאתם מנסים להכפיש אותם... דרדסית

נונה33

New member
נמשושה מתוקה שלי!!!!!

קראתי מה הם עשו לך והזדעזעתי!!!!!!! זה ברור לחלוטין שלך אין אינטרס לשקר ולהפיץ שמועות עליהם בעוד שהאינטרס שלהם הוא ברור, מסחרי ומרגיז כל כך!!!!!!!!! אל תדאגי, אנשים לא טפשים!!!!! נונהההההההההה שהצליחה לצאת משלוותה

פונדקאות - למה זה לא מוסרי ?

אני מלאת הבנה למצוקות שכולם עוברים כאן בדרכם להיות הורים. פחות מבינה הודעה כמו זו, שמזעזעת אותי עד עמקי נשמתי: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=341&msgid=2681252 פונדקאות היא סחר במצוקה של אנשים אחרים, ניצול בין-מעמדי ואביוז אבסולוטי לנשים הפונדקאיות, בין אם "בחרו" בכך ובין אם לא. מחזק את דעתי המרכז הזה שמתפרסם כאן, שממחיש כמה העניין הוא ביזנס שעניינו ניצול של בעלי ממון את אותן נשים שהגיעו למקום שבו הן מוכנות למכור את רחמן, לסכן סכנה ממשית את חייהן ואולי לסבול עד סוף ימיהן מהשלכות בריאותיות שונות של התהליך, שלא לדבר על הבטים רגשיים ונפשיים של התהליך. זו האכזריות המעמדית האנושית במיטבה, שמתקיימת רק ובעיקר מול נשים כחלק אינטגרלי מחברה שבה מותר לעשות לנשים כל דבר ולצאת אפילו עם חיוך על השפתיים. שום אמירה מיופייפת לא תשנה את מהות העניין. ה- WISHFUL THINKING שלכם להיות הורים ניזון מניצול ואביוז ? בושה, לטעמי. כפי שטענתי בעבר, אם יהיה בכוחי, אעשה כל שביכולתי לעצור את הבושה המוסרית הזו. חנה בית הלחמי פורום פמיניזם.

קל להזדעזע כשיש ילדים ביולוגיים

לא כן? בתור אחת שעומדת לחתום על חוזה, להכנס להריון ולמסור את הילד הלא-ביולוגי שיגדל בי ועושה את זה בשביל כסף אני יכולה להבטיח לך שלא ניצלו ולא מנצלים אותי ואני עושה את זה מרצוני החופשי ומתקוותי לשפר את מצבי הכלכלי כמו שבטח את עושה כשאת עובדת במשהו ולי להיות בהריון {ויש לי 3 ניפלאים בע"ה} זה ממש לא נורא וגם לא ללדת. למסור את התינוק בוודאי יהיה לי קשה אבל אני לא רואה בו ילד שלי אני בעד הביולוגיה ולו הייתי מגיעה למצב שלא יכולה ללדת הייתי הולכת על פונדקאות ולא על אימוץ. בברכה גרגמל

הכרתי אישית אשה

שנפטרה מדימום מפתיע בלידה הרביעית. היתה לידה נורמלית וקלה אחרי הריון נורמלי וקל. נשארו 4 יתומים.

נראה לי שבתהליך השכנוע העצמי

המאוד אנושי שקורה כשפונים לפונדקאות, מודחקת העובדה שאלא אם כן מדובר באישיות מעורערת (ולא זה המצב בדרך כלל, לפחות למראית עין) - הרי שהפונדקאית אניה בוחרת לדמם למוות או לפתח אינספור מחלות כרוניות שיכולות להתעורר בהריונות. היא גם לא בוחרת בקושי העצום של פרידה מפרי בטנה. היא "בוחרת" לעזור לזוג חשוך ילדים אבל כל הצד הבעייתי לא זוכה להתייחסות - והוא זה שמהווה את הניצול והאביוז. הוא לא זוכה להתייחסות ע"י שני הצדדים, אגב. אבל הוא שם, הוא קיים. יש הבדל בין לקחת סיכון על עצמך עבור עצמך לבין כזה שאת גורמת לאחרים בידיעה, בכוונה ובניצול יכולת התשלום שלך.

ואני מכירה אישית משפחה של פועל

בנין שנפל מפיגומים אל מותו. נשארו 4 יתומים . ואני מכירה אישית גם אחות שנדבקה בצהבת C מחולה כשנדקרה בבדיקת דם. גם במקרה הזה יהיו יתומים אם המחלה תתפרץ חס חלילה מסקנה : מסוכן מאד לעבוד.

נמשושה

New member
חנה

צר לי שזו דעתך. קל לחשוב שפונדקאיות הן נשים במצוקה כלכלית נוראה, שלא נותרה להן ברירה, אלא "להשכיר" את רחמן. אולם אין הדבר כך בכלל. פונדקאיות רבות הינן נשים ממעמד כלכלי לא רע בכלל, אשר רואות בפונדקאות דרך לשפר את רמת החיים. אישית הכרתי פונדקאית שגרה בבית פרטי, עם משרה ומשכורת מכובדת. דברים שרואים מכאן לא רואים משם... בואי לא נתעלם מהעובדה שהפונדקאיות פונות לתהליך מרצונן החופשי. אף אחד לא "עושה לנשים כל דבר ויוצא עם חיוך על השפתיים". הן לא נכבלות באזיקים בכח ונגררות בעל כורחן. למילה "מוסר" יש עוד פנים. בעולם החומרני של היום קשה לעתים לתפוס שיש גם מניעים הומניים. מעבר לכסף, הפונדקאית נשארת עם הרגשה עילאית של עזרה ומעשה טוב. בחו"ל פונדקאיות רבות הינן נשים שעוברות את התהליך אף ללא תשלום כמעשה נפלא עבור קרובי משפחה. גם הן עניות ומנוצלות? לא בטוחה. ובאשר להודעה של נונה שהזדעזעת ממנה כל כך. שאלה לי אליך: אם פונדקאות לדעתך הינה מצב של חוסר ברירה עבור כסף, מה לגבי אישה עניה שנכנסה להריון ואינה יכולה לגדל ילד נוסף? ניצול אמרת? פה הנושא הרבה יותר כואב, כי מדובר בפרידה מילד ביולוגי עבור אימוץ רק עקב מצב כלכלי. חוסר ברירה גרידא, ולא תהליך במודע וברצון כמו פונדקאות.

מירבי*

New member
מה כל כך זעזע אותך בהודעה של נונה

לא הצלחת להעביר את הבעיה האמיתית שיש לך עם פונדקאות חנה, פונדקאות זו עוד דרך להוליד ילדים, יש כאלה שאצלן הכל מתחיל ונגמר בחדר המיטות או במקום יצירתי אחר עם איש אוהב והמון קירבה, יש כאלה שנזקקות לטיפולים, ושם יש קצת פחות קירבה ואהבה..יש שם בעיקר רופאים מרדימים ואחיות, ויש פונדקאות, שכמה שלא תהפכי בזה לא תמצאי טיפת ניצול, קראי את החוזים המופיעים ברשימת הקישורים, הביני כמה הפונדקאית מוגנת, תהליך הבירור איתה יסודי מאוד, אם מתגלה ספק באשר לנכונות כוונותיה, אם יש חשש שמישהו או משהו מלחיץ אותה העניין נחקר לעומק. הפונדקאיות הן נשים אמיצות, בעלות יכולת נתינה והבנה את מצוקות האחרים, נכון שמדובר בשכר, זה הגמול שהן מקבלות על הפעולה, הגמול האמיתי הוא היכולת שלהן לסייע, דברי קצת עם פונדקאיות, נסי למצוא כאלה שמה שאת מטיחה פה מתאים להן. מירבי*

מירבי, יש פונדקאות מרצון

כמו שיש זנות מרצון. לכאורה יש מי שלהבדיל תרצה ותגיע מבחירתה למכור את גופה. האם הרצון שלה אכן נקי, ממשי ? האם הרצון שלה מוריד מהניצול והאביוז שבמכירת גופה ? לדעתי וממראה עיניים וקריאה ודיחות ודיוני עומק אינסופיים - אין זנות מרצון. יש אוסף של נסיבות שמטביעות הטבעה קורבנית על דפוסייך, או הערכה עצמית נמוכה, או תחושת חוסר תקווה או דברים דומים. לכאורה - החלטת. בפועל את קורבן פעמיים - של הנסיבות שגרמו לך לפתח את ה"רצון" ושל תוצאותיו של אותו "רצון" או "בחירה". מכירת רחם או אברים גניטליים לשימוש הזולת היא אחת, מעשית ומוסרית. פונדקאות היא לא "עוד דרך" להכנס להריון, אלא כניסה להריון על חשבון ותוך ניצול מביש של נשים. אין הגנה חוזית על חיי אשה או בריאותה לאורך שנים, אגב.

מירבי*

New member
אין הגנה חוזית על החיים בכלל חנה

המרחק בין זנות לפונדקאות הוא גדול ולרוב האוכלוסיה גם מאוד ברור. נשים שמוכרות את גופן למטרות זנות לא נהנות מהערכה של החברה כלפיהן, לרוב הן יסתירו את העיסוק המפוקפק שלהן וזה לחלוטין לא משנה כרגע מה הנסיבות שהביאו אותן לזה. פונדקאיות הן גיבורות חנה, הן הצד היפה בחברה, נשים אמיצות שהולכות במודע לתהליך, כולן אגב כבר חוו הריון ולידה משלהן ויודעות במה מדובר, לא מאלצים אותן לעבור שום דבר שהן לא מכירות ולא מודעות אליו. לא תשכנעי אותי שיש פה טיפת ניצול . מירבי*

שימי לב מה קורה כאן

אותו אקט של מכירת גופך זוכה לכותרות שונות על פי מיקומו ביחד לקונצנזוס החברתי - מכרת את גופך לזנות - את במקום אחד. מכרת את גופך כאינקובטור חי - הפכת לגיבורה. פונדקאיות אולי זקוקות לחיזוק הזה של היותן גיבורות, פימפום מגמתי של האגו ותחושת המימוש הסובייקטיבית שלהן, כי אחרת הן לא תעשינה את זה. מי שמנצלות ומנצלים אותן יודעים את זה ומשתמשים בזה. הן לא גיבורות - הן קורבנות של עצמן ושל המשתמשים בהן.

למעלה