המרכז להורות

מירבי סליחה על מה את מדברת../images/Emo35.gif

אני לא מכירה את גרגמל הזו בכלל ומעולם לא נהלתי שיחה איתה ובטח ובטח שלא העלבתי אותה אז למה את נותנת שתכתוב עלי דברים שכאלה בכלל? אוקיי אז את מצדיקה את מה שרשמה? אני מעבירה את זה לבדיקתה של נטע מצטערת נתת פה תקנון ואת לא עומדת בו..ולא רק זה מצדיקה את ההקנטות של גרגמל כלפי אחלה אין בעיה נראה מה לנטע יש לומר על כך.

מירבי*

New member
נסי לקרוא שוב את ההודעה

אני בטוחה שתעלי על זה. כתוב אודליה א ו ד ל י ה ! לא גרגמל. מירבי*

א י נ ס

New member
נו מירברבי - מה יהיה הסוף ?

את לא משתגעת, חמודה? שמעתי שאת מתקדמת, בהצלחה ענקית שיהיה, וגם בניהול הכל כך מורכב של הפורום הזה.
וגם
מאינס

מירבי*

New member
אינס, ריגשת אותי כל כך יקרה

המלים שלך באות מהבטן, עמוק מהבטן ורק דברים שבאים משם יכולים להיות כל כך אמיתיים, מרגשים ונוגעים ישר במקום הנכון של כולנו, בדר"כ זו הרחם הריקה...כן אינס שם זה נוגע ואת היטבת כל כך לתאר את תחושותייך. ואת יודעת מה, אני לא משתגעת, אני חושבת שיש מקום להחלפת דיעות בפורום מהסוג שלנו, כל עוד הויכוח מתנהל תוך שמירה על תרבות הדיבור ושמירה מהאשמות אישיות זה בסדר, זה צורך שלהן להגיד את הדברים. שום דבר מהסוג שנאמר כאן לא יפגע ברצון העז הזה שלנו לתינוקות משלנו, תגובות כפי שכתבה גרגמל הן התשובה לחנה ודורית. המון המון תודה על התמיכה אינס יקרה, מאחלת לכם המון בהצלחה בדרך שבה תבחרו. מירבי*

א י נ ס

New member
תודה מירבי

הויכוח על עצם הפונדקאות מתנהל ברמה מאוד גבוהה ותרבותית, וכל הכבוד לכל המשתתפות בו, בשמירה על תרבות דיון, בנושא שהוא כל כך בדמינו. במילה "השתגעות" התכוונתי למישהי אחת בלבד. נו. הבנת???

סליחה אינס תרבות לא הייתי אומרת

וההשתגעות אני חושבת מכוונת למישהי אחרת לא??
"סייג חוכמה לשתיקה" !!! שמעת על זה? דרדסית

נונה33

New member
גם פה עונים לנו בצורה ישירה!!!!!

למה תחילה?????????. תנו לי סיבה אחת להיכנס קודם אליכם!!!! ההודעה שלכם כל כך לא מזמינה!!!! המון אינפורמציה על תהליך הפונדקאות???????..יותר ממה שיש פה??????. נו באמת!!! אנחנו אמנם דפוקום בקטע של הפריון אבל שיקול הדעת לא נפגע אצלינו!!! עדיין לא!!! מה זה הנסיון לעשות מחטף לא תרבותי שכזה??????? נונההההההההההה

למעלה