הפורום מסכם עונה

OrEl74

Well-known member
מנהל
הפורום מסכם עונה

הסתיימה לה עונה ב-NBA ורציתי לנצל את ההזדמנות לסכם גם את העונה בפורום. הפורום הוקם באמצע העונה (19/1/08 למי שחייב לדעת) ומאז עבר דרך ארוכה שכללה דיונים רציניים יותר ורציניים פחות, צחוק, עצבים, ויכוחים וכל השאר... במהלך חצי השנה שחלפה מאז שהפורום הוקם עברנו לא מעט שינויים (משחק ההימורים שהתחיל כאן ולאחר מכן עבר דירה למקום לקומונה נפרדת, השת"פ עם הופס...) אז מה דעתכם על הפורום עד כה? מה אתם רוצים לראות יותר? מה אתם רוצים לראות פחות? הצעות יעול, קללות למנהל, ברכות למנהל (?) וכל השאר...זה הזמן להגיד הכל
נ.ב אייל גרוסברד הזכור לנו מהאירוח החביב מלפני שבועיים הציע לבוא ולהתארח שוב לקראת הדראפט, מה דעתכם בנושא?

SSPB

New member
אירוחים זה תמיד מועיל ומוסיף

כמובן שהפורום במתכונתו הנוכחית (רק NBA ומכללות) הרבה יותר מוצלח ואני אישית מאוד נהנה. כמובן שמגיע גם תודה גדולה למנהל הדגול, ולקוות שימשיך לתחזק את הפורום ככה. אגב אני גם חושב שזה שמנחם לס כותב פה זה מבורך וגם השיתו``פ עם הופס. בקיצור שיימשך ככה ושיהיו פה דייונים מעניינים גם בקיץ.

אני מאוד מרוצה

למען האמת ,הייתי סקפטי לגבי כמות הגולשים שיהיו בפורום והצורך בהפרדה ברורה מפורום הכדורסל - אבל קמה קהילה גואה של מבינים מתעניינים ומומחים שבאמת דחפה את הפורום למעלה . מישהו כבר ציין זאת מתישהו אבל כוחו העיקרי של הפורום הוא במידת הכבוד הפתיחות והרצון ללמוד להתדיין ולהבין את הצד השני (בניגוד לפורום אחר ...) לשמור על מצב זה הוא הערך העליון מבחינתי בפורום .. תהפוכות עצבים ושינויים הם מנת חלקו של כל פרויקט בשנה הראשונה עד שמוצאים את המקצב הנכון ואני חושב שאנחנו בדרך לשם . שפע ברכות גם למנהל המסור נ.ב: בקשר לאייל גרוסברד - נהניתי לקרוא את האירוח איתו ( לא הייתי בבית בתקופה ההיא) אבל השאלה היא כמה עניין יש בפורום בנוגע לדראפט המתקרב ...

Malcolm X

New member
שליח, סחטיין על השפה המלוטשת ../images/Emo13.gif

הפורום הזה היה צריך לקום לפני כמה שנים, אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם. ניר הוא בחור רציני שמשקיע זמן ומאמץ בניהול...ורואים את התוצאות. כיף להיכנס לפה ולתת כמה הודעות ביום. כנציג הופס, אני יכול לומר שהשיתוף פעולה זה דבר מצויין. מנחם עם הנושאים המעניינים מעלה אוטומטית את הרמה של הדיונים. אני בטוח שבעונה הבאה אנחנו רק נלך ונפתח גרעין יותר גדול ונשתבח כמו יין טוב. בהצלחה לפורום נבא ולהופס

SSPB

New member
שמתי לב שמאז שקם הפורום הזה

רמת ההתעניינות במכללות ובדראפטים גוברת. אז גם אם הרבה לא ממש מבינים לאט לאט גם הם יבינו וההתעניינות תגדל.

עומר ו

New member
אני חושב שהפורום הזה מצוין

אני מתעניין יותר בNBA מאשר באירפה, הבעיה שהפורום הזה גורם לדעיכה של פורום הכדורסל, אבל לא נורא. אני בעד עוד אירוח, זה נחמד ומקבלים בדר"כ תשובות לשאלות שלא שווה לפתוח עליהן שרשור. אז בעיקרון הפורום מצוין ואני כבר לא יכול לחכות לעונת המלפפונים שאמורה להיות מאוד מעניינת השנה (השמועות והחדשות שאור עמית מפרסם כבר עכשיו מראות את זה, תמשיך ככה!)...

מנחם לס

New member
לא יכתבו זאת על קברי

לא יכתבו זאת על קברי, אך רציתי שתדע שבקיץ 1962 אחרי שכיסיתי נבא קבוע לחדשות הספורט והגיע החופש, פתאום לא היה מה לכתוב, וסתם ככה זרקתי ש"עכשיו זאת עונת מלפפונים כאן". שמח שהזה תפש. מישהו אמר לי שאפילו בכנסת מישהו דיבר על "עונת המלפפונים". אני בטוח שלא אקבל את 'פרס הספרות' על כך,ולא יכתבו זאת על קברי, אך זו אנקטודה חמודה (בסוף ספרי "חיצים ובונבונים" עשיתי מין "מדריך למונחי מנחם לס" כי איזה 20 מונחים שכאילו המצאתי והפכו לנחלת הכלל.)

Oxycodone

New member
היה ממש כיף לקרוא ולהשתתף ,

אני מקווה שכולם לא יעלמו , עדיין אפשר לדבר על טרדיים והעונה הקרבה , סך הכל הייתה עונה ממש כיפית לדיון בפורום , שהוא חדש , אני מקווה ששנה הבאה תמשיך ההתעניינות ושיהיו מפגשי פורום ותחרות ניחושים , גם הכתיבה של מנחם מוסיפה , כל הכבוד.

Oxycodone

New member
לא

כולם ממשיכים לכתוב פה כרגיל על nba פשוט שאין משחקים תוך כדי. זה מה שאני חושב.

QuickSilverAviv

New member
אחלה של שנה - ופורום מצויין

רק מילים טובות יש לי להגיד(למרות שאני לא כותב פה הבה, בעיקר קורא) - המקום משתבח מרגע לרגע. בקשר לנ.ב. - זה יהיה מצויין, היה לו אחלה אירוח בפעם הקודמת

אחלה בחלה

אנחנו קצת חלשים בעמדת המנהל
הוא לא הולך מספיק לסל ורך בהגנה, אבל בכל זאת עונת בכורה מוצלחת שנה הבאה - אליפות ! מה עם הסטטיסטיקה של ההודעות?
פתחתי חזק אבל הממוצעים שלי נפלו בפלייאופס? לא עמדתי בלחץ

bostonForever

New member
מאיפה אתה יודע? שיחקת איתו??

באמת לא שומר, ורוב הזמן סתם עומד על קשת השלוש ומחכה להזדמנות. וגם אז הוא לא ממש קולע...

OrEl74

Well-known member
מנהל
אני לא זה שהמציא פגיעת צוואר

בשביל להתחמק מחר. לא קולע טוב? מה אומר לך המשפט הבא: "8 מ-10 מאדר פאקר!!!

bostonForever

New member
כבוד יש, אבל נסה לקלוע ככה עם היד שלי בפרצוף

שלך ועידו ברתק. יש לי אישור רופא לפציעה הזו. גם פרקינס ישב בשקט משחק בחוץ וחזר בסערה - צפה פגיעה בשבוע הבא!!!

Freman1

New member
גרוסברד

שיבוא, אבל שיעשה קצת שיעורי בית הפעם... :) וברצינות - עם כל הכבוד בהיותו כתב בערוץ הספורט, או כל כלי תקשורת ישראלי אחר לצורך העניין, אני בספק אם יש לו יתרון כלשהו במחינת ההבנה והידע ע"פ הרבה כותבים פה בפורום. אדם נוסף שאוהב, מתמצא ומתעניין בתחום זאת תמיד תוספת מבורכת לפורום NBA, אני רק בספק אם זה מצדיק "אירוח". הרי באותה מידה יש פה 4-5 משתתפים שאפשר גם לארח אותם בנושא הדראפט.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אני מבין את כוונתך

אבל תחשוב על זה רגע. במה ירון טלפז למשל טוב ממנו? כל האירוחים האלה אינם ארוחים שניתן להגדיר אותם כ"מקצועיים", אחרי הכל זה לא שהבאנו לפה את פיל ג'קסון. בסופו של דבר מדובר בפרשנים/שדרים שבמקרה עוסקים במשהו שכל אחד מאיתנו היה רוצה לעסוק בו אבל זה עדיין לא אומר שהם באמת יודעים יותר מאיתנו. עם כל הכבוד ויש הרבה כבוד לטלפז, שלח, גרוסברד ושאר הפרשנים בארץ אני לא באמת חושב שהידע שלהם גדול יותר מהידע של חלק מהגולשים פה. הם לא מגיעים לפה על תקן מומחים אלה על תקן שדרים שלא תמיד יוצא לך לשמוע את דעתם האישית וזה דיי נחמד לדעת מה הם באמת חושבים בנוגע לדברים מסויימים וכיף לקרוא את דעתם. שמת לב שלא ציינתי את שימי?
שימי טיפוס דיי מעצבן (לפחות אותי) אבל אני בספק אם יש בארץ מישהו שמתקרב לרמת הידע שלו, הבן אדם פשוט אנציקלופדיה מהלכת ולכן הוא יוצא דופן מבחינתי. ודבר אחרון לשמחתי הרבה ואני בטוח שגם לשמחתך, הגולשים בפורום הזה עשירים בידע, מי יותר ומי פחות אבל לכל אחד יש מה לתרום ולחדש למישהו אחר. וכשמדובר בדראפט ומכללות יש פה כמה ובראשם "שניק" שאני באופן אישי רק לומד להם כל פעם מחדש ואם להיות כנים, נראה לי שגם לכמה "מומחים" גדולים הם יכולים לחדש לא מעט. ואם שניק לא יופיע פה לפני הדראפט אני אשקול לרגום אותו באבנים!!! אשמח לשמוע את דעתך

Freman1

New member
יש בזה משהו

לגבי התרומה של טלפז, אני לא יודע מה המצב איתו עכשיו אבל לפחות בעבר נדמה לי היו תקופות שהוא שהה בארה"ב וכשאתה מקורב לעניינים אז יש יותר סיכוי שידע כל מיני פרטים שחובב כדורסל פה לא ידע, גם אם מתעדכן בכל האתרים. תתקן אותי, אבל נדמה לי שזה לא המצב עם גרוסברד. אולי בתור שדר או בתור מישהו שנמצא בקשר עם עיתונאים אמריקאים כן יש לו איזה ערך מוסף. שיניתי קצת את דעתי בעניין הזה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אז אני אתקן אותך

אייל גרוסברד הוא אמנם בחור צעיר יחסית (בן 30 או משהו כזה) אבל הוא התגורר בניו יורק 3 שנים במסגרת עבודתו כעיתונאי ספורט והוא כתב רישמי לענייני NBA גם מבחינת ה-NBA עצמו, אל תשאל אותי מה זה אומר אבל ככל הנראה הליגה מעניקה תעודת כתב או משהו כזה לאנשים מסויימים. בכל מקרה, בעבודתו בניו יורק הוא הספיק לפתח אי אלו קשרים בתוככי ה-NBA כך שיש לו ידע קצת שונה מהידע שלנו בכל מה שקשור למאחורי הקלעים. אגב, מהבחינה הזאת הקריירות שלו ושל טלפז מאוד דומות. זה נראה כאילו אני מנסה לסנגר עליו או על הארוח שלו

למעלה