הפלות או לא להיות

אתה כותב בצורה קרה וחסרת רגשות

"קחו בחשבון את כל הסיכונים", סיכונים משמע משהו שיכול לקרות לך פיזית. אתה לא מדבר על השלכות נפשיות שברור שיש, אלא על סיכונים, על משהו שעלול לקרות ולא בהכרח יקרה.

כך או כך יש לזה השפעה פיזית ונפשית. לא נתת לזה מספיק חשיבות עם מה שכתבת, בייחוד שהתיאור שלך מדבר על משהו אופציונלי, ולא משהו ודאי.

h a j b i

New member
הסיכונים וההשלכות בילד לא רצוי הם גדולים

בהרבה.
מאחר ודובר על מקרה ששנינו לא רוצים את הילד אז אני לא רואה פה סיבה להתלבטות.
וברור שאני כותב בצורה קרה וחסרת רגישות. מדובר בדיון תיאורטי.

לא כתבתי על ההשלכות של גידול ילד לא רצוי

אלא על ההשלכות שבביצוע הפסקת הריון.
כן, זה דיון תיאורטי, זה עוד לא אומר שלא צריך להביא לידי ביטוי השלכות ממשיות ולא רק פוטנציאל לכאלה.

h a j b i

New member
מצטער, אני לא מבין מה את רוצה

ומה הקשר להודעה הראשונה שכתבתי.

too addictive

New member
אם ממש לא מתאים

הפלה ומהר
גם אם "לא הכי מתאים"- הפלה ומהר.
עם כל הסיכונים שלחברה שלי לא היה מחזור יותר משנה לאחר שהיא עשתה הפלה.

וזה לא כזה רחוק מהמציאות...נכון שאפשר להכנס להריון גם מהטיפה שלפני, אבל הסיכוי לזה נמוך יותר, וזה תלוי בעוד הרבה הרבה גומרים אחרים, כך שאני מכירה המון זוגות שנוהגים ככה, וגם אני לפעמים

Nessa12

New member
כן. משגל נסוג זו לא השיטה הכי טובה ומומלצת

אף על פי שלא כ"כ קל להכנס להריון כמו שתמיד הפחידו אותנו כשהיינו ילדות קטנות, עדיין רצוי ואף מומלץ להזהר.
לאותה חברה יש חברה שנכנסה להריון משותף שלה לדירה, שלא היה מוכן לשמוע ממנה בכלל מאז שסיפרה לו.
כמובן שנאלצה לעשות הפלה, הבנתי שעד היום אין לה מחזור (כבר כמה שנים טובות) ושהיא לא תוכל יותר להביא ילדים...
השאלה אם זה עדיף...

too addictive

New member
אני אגיד משהו לא כל כך

פוליטיקלי קורקט, ואני מקווה שאף ילדה בת 16 שרק מגלה את מיניותה קוראת את זה: גיליתי שממש ממש לא קל להכנס ככה להריון, ומאז אני הרבה פחות "זהירה".

בשבילי זה עדיף, כי אני לא חולמת כל חיי לגדל ילדים ובלהבלה, ואופציה של אימוץ במידה וארצה ניראת לי פשוט מצויינת. אבל יש כאלה שהכי חשוב להם\ן לראות את הגנים הספציפיים שלהם (כי הם כזה עילוי) ושום מצב אחר לא בא בחשבון, לכן זה יזעזע אותם. בשבילי זו רק תהיה סיבה לעשות סקס בלי דאגות בכלל

Nessa12

New member

כן, כמו שציינתי, לא כ"כ פשוט להכנס להריון...
וכמו שציינת, מקווה שאף ילדה בת 16 לא קוראת פה עכשיו
.
צחקקתי קצת כשקראתי את "(כי הם כזה עילוי)" ויש בזה משהו..
מה שדווקא מצחיק אותי, שלאורך ההיסטוריה, דווקא ה"נאורים" יותר או ה"חכמים" יותר וכ'ו, הם אלו שלא הרבו להבא ילדים בעוד שכל הצ'חצ'חים והפרחולות הם אלו שמתרבים...
אח האנושות...

אוגלה

New member
גם בעיני זה עדיף

עדיף לא להוליד ילד כשלא מוכנים, ולאמץ ילד כשמוכנים. כך הצלנו שני ילדים מחיים נוראיים.

ואהבתי את הטעות הפרוידיאנית שלך-

"תלוי בעוד הרבה הרבה גומרים אחרים"

אישית, אם הייתי יכולה ואם הצד השני היה מסכים - הייתי מעדיפה ללדת ולמסור את הילד לאימוץ, יש מספיק משפחות שמחכות לזה בכיליון עיניים.
אבל גם זה לא תמיד מתאפשר. אז כן - הפלה.

too addictive

New member

אני מאוד לא מסכימה עם ההשקפה על שלך- יש המוני ילדים בגילאים שונים, בארץ ובעולם, שמחכים לאימוץ. אין סיבה להוסיף להם חברים.

למעלה