הרגע סיימתי את הספר השלישי
MJ

ellendili

New member
MJ

אבל היא אמרה את זה רק כדי לשכנע את הנשיאה המזעזעת הזאת שהיא בצד שלה. לי היה ברור כבר בשלב הזה במי היא באמת הולכת לירות.

ellendili

New member
MJ

אבל היא אמרה את זה רק כדי לשכנע את הנשיאה המזעזעת הזאת שהיא בצד שלה. לי היה ברור כבר בשלב הזה במי היא באמת הולכת לירות.

ellendili

New member
MJ

טוב אני לא *באמת* יודעת מה עבר לה בראש וכנראה שזה נתון לפרשנות. מבחינתי זה היה ממש צפוי.

Billy Shirs

New member
לעולם לא נדע...

בקרוב אני אתחיל שוב את השלישי (למה אני עושה את זה לעצמי?) ואז אני אשתדל לשים לב אם יש איזשהו רמז מטרים או משהו...

ורדונה2

New member
לא חושבת, קראתי את זה רק לפני
MJ

כמה ימים, אז זה עוד די טרי בראש... לא נכתב שום דבר על מניע נסתר. אני זוכרת שהיא אמרה שהיא בעד, כנקמה על מה שעשו לפרים. לא היו מחשבות על "לעבוד על קוין" (או איך שלא כותבים ת'שם שלה בעברית)

Billy Shirs

New member
כנ"ל...

למרות שהייתי שמחה אם היה יוצא ספר רביעי בסדרה, "משחקי הרעב: הקפיטול"

ו ר ד!!! זרקתי את הספר על הרצפה מרוב זעם

היוש, סליחה שאני נדחפת, סיימתי את MJ אתמול ואני עדיין לא בשלה נפשית לדון עליו עם כולכם, אני צריכה זמן לעכל ולהבין מה דעתי. אבל הייתי חייבת לתפוס את תשומת הלב שלך ורד כי את מתעלמת ממני בפורום אחר
אבל שתביני- פיזית- השלכתי את הספר על הרצפה. ובכיתי. ואולי קצת צעקתי על הספר.

ורדונה2

New member
לא התעלמתי! כתבת לי משהו?!
MJ

ואו!!! בדיוק לך חיכיתי!!! עם הבנות מפורום טווילייט הכי כייף להוציא אגרסיות, כי אתן זורמות עם ההיסטריה שלי מדברים מטופשים
אוף!!! דניאל!!! אני בחיים לא בכיתי ככה מספר. קרה שקצת עלו לי דמעות מהתרגשות, אבל אף פעם לא בכיתי ממש ברצף איזה כמה דקות. וזה לא בגלל שהתרגשתי, זה בגלל שהסוף כ"כ נוראי! כ"כ מאכזב, כ"כ לא אמין (ומה שעשו לפרים!!!
נבלה הסוזן קולינס הזאת!
) באמאשלך, אני חייבת ת'מסנג'ר/פייסבוק שלך כדי שנחפור ביחד

חייבת לציין- שלאחר שיחה עם חברה שקראה

את הספרים- קצת השלמתי איך שהוא עם הסיום. הבנתי למה הוא נכון, באיזשהו מקום. אבל אני עדיין ממש מתוסכלת מדברים מסויימים. בקיצור- כן. חייבים לחפור. פרטים במסרים

למעלה