השער התשיעי

השער התשיעי../images/Emo102.gif

מה דעתכם על הסרט? אני{שלא כמו כמה וכמה פה} לא ראיתי אותו לפני אתמול בלילה ולדעתי הוא סרט ממש מצוין. חברה שלי אמרה לי שהוא קיבל ביקורות רעות אבל אני חושבת שזה בגלל שהוא היה על השטן והמבקרים היו צריכים לשים לב לפרטים הקטנים.

סרט מעולה ../images/Emo99.gif

זה אחד הסרטים האהובים עליי. הוא קיבל ביקורות רעות חלקיות, כאילו יש כאלה שממש אהבו אותו ויש כאלה שלא. לדעתי זה בגלל שזה סרט מורכב ולא הרבה הבינו אותו בצפייה ראשונה, זה סרט שצריך לראות לפחות פעמיים (כדי לשים לב לכל הפרטים הקטנים וכדי לקשר את כל הדברים) אני אוהבת את קורסו
הדמות הזאת מצחיקה אותי לאללה, מזכיר לי אותי. הוא מלך הסרקזם! יאי קורסו. וזאת רק אני או שכל הדמויות הנשיות בסרט מעצבנות טיכו? במיוחד הבחורה הצרפתיה. וליאנה הפסיכית האונסת קטינים הזאת.

אהבתי את קורסו../images/Emo102.gif

מניאק כזה. ליאנה הזאת איך שהיא קופצת על אנשים.. אמא.. והצרפתיה היתה ממש מוזרה.. במיוחד כשהם הזדיינו.

קורסו לא מניאק

הוא סתם בחור סרקסטי, סקפטי ופחדן, ואחד כזה שכל הדברים הרעים קורים לו. בסוף הוא נהפך אבל לאובססיבי עם הספר כמו כולם. והצרפתיה מוזרה בגלל שהיא, לא בידיוק בחורה רגילה.
אהם

סרט יאפה!!!../images/Emo13.gif

חבל שהייתי יותר מידי עייפה..
אבל אני מתקה על קורסו!!!
הוא כזה ביצ'י במובן מאגניב!!
אהבתי את הקטע של: אישה:Don't Fuck with me!! קורסו:I think I already did..! (אם ככה הציטוט הולך..
) בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע, אני חולה!!!
שפעת..

חחחחחחחחחח ביצ'י!

הוא לא ביצ'י, הוא לא נקבה תודה לאל :| הוא סרקסטי ומצחיק ורמאי לא קטן וזה הולך ככה Don't fuck with me! I thought i already did. תרגישי טוב

wicked witch

New member
אוקיי לא הבנתי משהו... ../images/Emo58.gif

הבחורה היא השטן? פשוט אתמול הייתה הפעם הראשנה שראיתי את הסרט והזהירו אותי שהוא קצת מסובך, הבנתי הכל עד ה3 דקות האחרונות... היא השטן? ומישהי ציינה ששמים לב לפרטים קטנים שמתקשרים, כמו מספר התפוזים שנופלים? מישהי יכולה להסביר לי מה ההקשר... אני מרגישה הכי מטומטמת... בדרך כלל אני הראשונה המבינה סרטים אבל פה היה לי מין ויכוח עם עצמי
כל כך אהבתי את קורסו!

moran14h

New member
חח גם לי זה הפעם הראשונה וגם לא

-הבנתי כמה דברים
1.נכון אחרי שהתאומים הראו לו את הציור והסבירו לו שאם הוא הולך רחוק אז תבוא עליו הצרה מלמעלה או משהו דומה ואז נפל עליו הסולם הזה..אז איך בדיוק הוא הלך רחוק? 2.גם לא הבנתי את הקטע של שאר השערים..כאילו מה ,הם אמורים להתגשם או מהשו? 3.נכון כשהיא זיינה אותו (חח הייתי בטוחה שהיא תהרוג אותו עם האורגזמה או משהו) אז כל הזמן העיינים שלה זהרו..למה? (בעצם הם זהרו הרבה פעמים לא רק שהם הזדיינו..) 4.למה לבסוף הוא זה שהלך לגהנום??? אני אשמח עם מישהו יבהיר את הנקודות אלה.. (אני צריכה לראות את זה עוד פעם זה היה מצויין) והקטע הכי מגעיל זה כשהזקנה מתה והלשון שלה כזה בחוץ..חח חברה שלי צרחה כמו לא יודעת מה..

WallFlower

New member
המממ...

אם זו פעם ראשונה שאת רואה את הסרט אני מציעה לך לראות אותו שוב כי בפעם השנייה יותר קל להבין הכל... 1. הוא הולך רחוק בזה שהוא חוקר. 2.השערים מתגשמים כולם פחות או יותר (אני חושבת...? פתאום אני לא זוכרת את הסרט...) 3. אם הבנית נכון העיניים שלה זהרו כי היא הייתה שליחה של השטן או משהו כזה... אוף פתאום נראה לי כאילו אני לא זוכרת/מבינה כלום מהסרט...

moran14h

New member
אהה!

מובן ..חלק.. אני אראה את זה עוד פעם ..יש לי מוקלט! (לפחות אני מאוד מקווה)

תשובות

1. כמו שנאמר כבר, הלך רחוק מבחינת החקירה, התחריט היה אזהרה. ככל שהוא הלך והתקדם עם התחקיר שלו יותר ויותר הוא העמיד את עצמו בפני סכנות שונות. 2. את מדברת על התחריטים? אם תשימי לב חלק מהתחריטים שהראו אח"כ קראו בסרט, כמו למשל "שתיקה שווה זהב" ושראו את פארגס בתוך המזרקה עם הדגי זהב. או שתלו את חבר שלו כמו בסרט. וכמובן התחריט האחרון שרואים את האישה יושבת על מפלצת יחד עם הספר ומאחוריה את הטירה. (האישה זאת הבחורה המעצבנת) 3. האמת תמיד שאני רואה את הקטע הזה והוא גומר אני לא יכולה לחשוב על דבר אחר חוץ מהמונח "אורגזמה מהגיהנום" חחחחחחחחח העיניים שלה זהרו בגלל שהיא השליחה של השטן לפי מה שהבנתי. ואם לא שמת לב הם זהרו גם בקטע שהם יוש בים במלון אחרי שהוא פיצץ לה תאף והיא מהפנטת אותו ומורחת לו דם על המצח (באותו הקטע, אבא שלי: "איכס זה לא הגייני!!!") ובקטע שהוא נוסע אחריי באלקן 4. קורסו הוא זה שעובר בשער בגלל שהוא מצא את התחריט האחרון המקורי וקיבל על עצמו את השטן.

WallFlower

New member
מה רע בלהיות נקבה? את התפקידים

הכי טובים שלו הוא עשה כנקבה...

הגזמת בובל'ה

נתפקידים הכי טובים שלא הוא לא עשה כנקבה, הוא עשה תפקידים טובים בתחפושת של בחורה נכון אבל לא הכי טובים. אני לא רוצה שג'וני יהיה נקבה, את רוצה? אם הוא יהיה נקבה מה ישאר לנו?! :| (וכן אני דיי שוביניסטית טיהי)

lovecrime

New member
סרט מצויין

ישבתי אתמול עם חברות שלי ושיכנעתי אותם לראות את זה הם ממש התלהבו....

WallFlower

New member
טוב נו אולי לא הכי טובים...אבל עדיי

ן... אגב, רעיון לשרשור - התפקיד הכי טוב שלו?

wicked witch

New member
שנתחיל?

אני הכי אהבתי, אוהבת ויאהב את איקבוד קריין! אוי ההתעלפויות, ההבעות פנים, הפחדנות והציניות! מ-ו-ש-ל-ם! במקום השני אני שמה את (כמובן) ג'ק ספארו ובשלישי את סם. (למרות שגם נורא אהבתי את אד ווד ואת גילברט גרייפ...)

אדוארד

התפקיד הכי טוב שלו ללא ספק. הוא היה צריך בהחלט לזכות באוסקר עליו, אבל האקדמיה מסריחה
הוא הדמות השנייה האהובה עליי אחריי ג'קי בוי מיד אחריו בצעדי ענק, ג'ק ספארו, הדמות האהובה עליי ביותר, הוא פשוט המלך! ראיתם עוד מישהו שיכול לשחק ככה? ועוד את ג'ק? אין לא יהיה ולא היה. ובשלישי, ראול דיוק, כי זאת אחת הדמויות הכי קורעות ומסטוליות שהוא אי פעם עשה, וכן הוא מעט מזכיר את ג'ק בהתנהגות. ויש גם את סם, איכבוד, אייג'נט סאנדס, דון הוואן וכל השאר כי כל הדמויות שלו טובות

למעלה