השער התשיעי

moran14h

New member
../images/Emo122.gifיש משימה קשה מזאת?

אולי ב למצוא את הסרט הכי טוב של ג'וני..
אוך..טוב אמממ אממ מקום שלישי-חח דין קורסו ...אהבתי!פשוט אהבתי!אין לי מה להרחיב כאן! מקום שני-1.אדוארד דמות מקסימה ,הוא שיחק אותו מדהים! כל כך תמים! מתוק! 2.אכבוד קריין ,מדהים! פשוט מדהים! הדמת קורעת ומקסימה!קנה את ליבי! והמקום הראשון-כמובן ואיך לא ג'ק ספרו הפירט הדגול.פשוט מלך.אין עליו! דמות קורעת בטרוף! ופשוט אחת ההופעות הטובות ביותר שלו . יש להתחשב שלא ראיתי המון מהסרטים שלו ויש סיכיו שזה ישתנה. ד"א סליחה על הבורות אבל מי זה סם שכולם מדברות עליו ? יש לי חשד שלא ראיתי את הסרט הזה,הניחוש הפרוע שלי (והכנראה גם לא נכון) הוא שזה הדמות שלו בCRY BABY אבל רק ניחוש..

wicked witch

New member
סם הוא הדמות של ג'וני ב"בני וג'ון"

דמות פשוט מקסימה ובכלל סרט מאד ממולץ!

Vivi Sparrow

New member
לא ראיתי את הסרט אבל...

סם נראה כזה מאמי וחמוד שבא לך לעשות לו קווצ'ים בלחיים!!!!!! חחח

Vivi Sparrow

New member
ברור! הקפטן שולט! ../images/Emo66.gif

הדירוג שלי: Third place: Dean Corso
חמוד ואינטיליגנט, אבל יש דמויות יותר חמודות ממנו Second place: Don Juan DeMarco
כזה חתיך ומתוק אבל אני הכי אוהבת את... First Place: Captain Jack Sparrow
הפיראט הכי שובב וחתיך שיש! ג'קי חולה עלייך מאמוש!!
את Once Upon A Time In Mexico לא ראיתי אבל אני חושבת שאני אראה בקרוב...

מיצי007

New member
בקצרה

בלי הרחבה 1.אדוארד מהמספריים של אדוארד 2.איכבוד קריין מסליפי הולו 3.סם מבני וג'ון ויש עוד אבל אם לחצתן אותי לפינה:

WallFlower

New member
אוקי הנה שלי -

סדר רנדומלי לחלוטין... 1. סליפי הולו - איכובד קריין (כמעט, אבל רק כמעט בלבתי אותו עם יו קריין מסרט גרוע אחר) 2. המספריים של אדוארד - אדוארד... 3. אד ווד
- Need I say more? זה אחד התפקידים הכי טובים שלו לדעתי, הסרט מצחיק והקרדיט לג'וני איך לא... פיו, זה היה קשה (איפה אמוטיקן תפוז-מזיע כשצריך אותו
)... כמעט כמו לבחור בין ילדים *מזילה דמעה בלתי נראית*... אוף צריך לחזור לאזרחות...בעעעע אזרחות *&%&^%...פאק... קול, אפשר לקבל SMS כשמישהו מגיב...אוף אין קידומת 065! עכשיו בחיים אני לא אוכל לדעת אם מישהו הגיב לי באמצעות המכשיר הקסמי - פלאפון
אני משערת שאני אאלץ לעשות את זה בדרכים הקונבנציונליות וללכת קילומטרים ארוכים עד המחשב...

עוד לא ראיתי את אד ווד ../images/Emo7.gif

דיי יש מלא סרטים של ג'וני בונבוני שעוד לא ראיתי. למה הכבלים לא מתייחסים אליו...טוב בזמן האחרון הם דווקא עשו טובה. ועוד מעט יהיה את from hell... *can't wait*

WallFlower

New member
כן ומאיתנו מתעלמים לחלוטין...

מאיתנו=יס... אוף מי אחותי לצרת היס?

../images/Emo9.gifהדמויות התמימות|בלוןכ|

סם ואדוארד. שני הסרטים הכי אהובים עלי שלו והדמויות האלה ממש ממיסות את הלב
חוץ מזה יש את הדמויות הציניות{כמו דין קורסו, ג'ק ספארו} ההן פשוט שולטות

מסכימה ../images/Emo45.gif

איזו כסילה אנוכי הכיצד שכחתי את קורסו? הכיצד?
*מכה את עצמה על הראש* גם הוא אחת מן הדמויות האהובות עליי אח... קורסול'ה...

WallFlower

New member
המממ...התמונה הזאת זה נראה כאילו יש

לו את האות ש בגדול על המצח... הקשר היהודי?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

יותר כמו הקשר המחיקי *מוציאה מטלית לכה* אויש נו קורסו, ככה מסתובבים עם דם על המצח? זה כל כך לא הגייני! בוא לפה מיד אמרתי! *קושרת את קורסו ומצחצחת לו את המצח עד שמבריק* הרבה יותר טוב

WallFlower

New member
חחחחחחחחחחחח...

אני מדמיינת את זה כמו שנקיו נעלים בסרטים מצוירים....חחחחחח....
...חחחחחחחחחחחחחח... אבל הם כבר קשור...זה מקל על הכל...נצלי את ההזדמנות...

WallFlower

New member
מה קרה לי?

הכל התחיל בגיאוגרפיה - "הטמפרטורה תתנמך" עבר ל"אדיפוס פוטר את חידת הספינקס" והגיע לתפוז בדמות "נקיו" ו"הם" (אם! אםםםםםםםם!)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עני עיטח לעורך קל הדרח! דיסלכציא זה רא!
סתאם זה קורה הכל בגלל בית הספר אני כבר שכחתי לדבר נכון התחביר שלי נדפק לגמרי אני לא יודעת לנסח את עצמי יותר!!! נמאס כל יום לחזור ב-4
*מתאבדת* *מצחצחת לקורסו את המצח שוב* לא משנה כמה אני אשפשף זה תמיד ירגיש מלוכלך *מצחקקת לאור המשמעות הכפולה* *מתה שוב*

WallFlower

New member
חחחחחחחח../images/Emo6.gif

גם לי נמאס לחזור ב4...צריך להרוג את לימור לבנתתתתתתתתת חחחחחחחחחחחחחחחח...אני קוראת את מה שכתבת ואני כזה -"המממ...מעניין אם היא הייתה מודעת למשמעות הכפולה" ואז אני רואה את - *מצחקקת לאור המשמעות הכפולה*

רק להרוג?

צריך גם לענות היום היה לי מזל והמורה הנעל שלי שיחררה אותי ב-3 למרות שאת כל שאר הכיתות שיחררו באחד וחצי אבל לא... דווקא היא צריכה ללמד. >:( וכמובן ששמתי לב למשמעות הכפולה
אני המלכה הבלתי מעורערת של המשמעות הכפולה

cha ching

New member
ממש ממש אהבתי את הסרט,

ויש לי את הפסקול המהמם שלו שאני שומעת נונסטופ!!!! אבל הדבר היחיד בהעציב אותי בסרט זה שג'וני'לה שלי נפל למלכודתה של הרעה עם הקעקוע של הנחש... היא רק נוגעת לו ב*** והוא ישר שוכב איתה?!?!! איפה התמימות שתמיד הייתה לו?

למעלה