ה100 - צפייה משותפת - עונה 5

LeAnnDylan

Well-known member
אבי הנרקומנית הזאת🤦‍♀️
בלאמי הקקי הזה. אוקטביה מנסה להישמע קצת פחות רצחנית ולהסביר את עצמה, עד כמה שהיא יכולה ולהגיד לו שכשהם יגיעו לוואלי הכל יהיה בסדר והוא כזה "זה מה שחשבנו כשירדנו לקרקע ואז מצאנו אותך" אאוץ'. איפה בלאמי של לפני פרק וחצי שאמר "אני אח שלך שמנסה ממש חזק להבין אותך" כן? לא נראה שאתה מנסה כל כך עכשיו. בוו👎
קלארק הפכה להיות אמא פולניה. יאללה כפרה מה את דואגת לה, הילדה שיפדה אותך במלכודת דובים כשהייתה בת 4, היא יכולה לדאוג לעצמה.
יואו התולעים האלה דוחים לי את החיים בעע🤮🤮
זה מזכיר לי שליאורה המליצה לי על פרינג' ובפרק הראשון גם היה משהו דוחה כזה וכמעט רצחתי אותה פוי
קלארק כזה "תהיה דיפלומטי" ושניה אחרי "זדיינו לי מהחיים" ובלאמי כזה: "מאוד דיפלומטי"😂😂
unnamed (5).gif
חחח אינדרה "רעיון טוב. תראו לי"
שואו מספר לרייבן עוד קצת פרטים על התקופה של לפני אלי והפצצות על כדור הארץ, הקרב על סן פרנסיסקו. מה? ומסתבר שדיוזה הטרוריסטית בקבצים שרייבן קראה, לא הייתה כזאת נוראית- לדברי שואו. והוא גם לא כזה טוב כמו שקיוותה. די נו שואו, תעשו סקס כבר ותשלימו.
בינתיים דיוזה תוהה איזה תועלת תצמח מאקו והדינמיקה בין שתיהן אהעעהעהעהע יאללה תעשו סקס!!! אבל גם די משוכנעת שהן היו עושות סקס אם קיין לא היה שם |שפם|
"קרינה מתה כי הרופאה שלה הייתה בסטלה"
"באמת? ואני חשבתי שזה היה הכדור" חחח אני מתה על העקצנות שלה מלכה!!
"לסמוך עליה? היא נרקומנית" חחחח יואו הפרצופים שלה זה גן עדן של גיפים
😂

ETUI8332.GIF JPXD1944.GIF
"מוקדם מידי?" דייי מלכה. תדרכי עליי!
אני יודעת שאתן שונאות את אוקטביה אבל אי אפשר להגיד שבמקרה הזה היא לא צודקת
קודם כל הצחיק אותי שבלאמי כזה "יש שם אנשים שאנחנו אוהבים" והיא כזה "אקספטבול לוסס"
ecc5c6d18b273207797e6edb3488951f.gif
אממ סליחה אוקטביה, את לא מודעת לזה אבל החצי שיפ שלך נמצאת שם והגיע הזמן שתאחדו כוחות!!
סתם אבל ברצינות עכשיו, היא אמרה לבלאמי, כמה פעמים אתה הקרבת אנשים בשביל האנשים שלך, או את וונהדה, וזה נכון. פשוט במקרה שלהם נתנו לנו באקגראונד להחלטות שלהם אז זה היה נראה לנו "הגיוני יותר" וכאן יש לנו חור של 6 שנים, אבל בסופו של דבר, גם היא מנסה להציל את האנשים שלה ואם כמה ימותו בדרך זה בהחלט הפסדים מקובלים.
ואז היא גם מטיחה בקלארק את הצביעות שהיא מפגינה אחרי הגראונדר שהיא ואמא שלה צלו במעבדה של בקה. ואומנם גם עם ההחלטה ההיא הסכמתי, אבל זה בדיוק מה שמקשה שלא להסכים עם ההחלטה של אוקטביה כרגע. שתי ההחלטות היו נוראיות אבל נעשו לטובת הכלל.
ובינתיים בצד השני של המתרס גם אקו מבינה שלהקריב את שואו לטובת האנשים שלה זה אקספטבול לוס. ואני מסכימה עם שתיהן (אוקטביה ואקו) וגם מבינה למה אלו החלטות קשות (כבר דיברנו על זה שהשם השני של הסדרה זה No good choices)
אויש מונטי והמצפון שהחליט לגדל מעצבנים אותי. שילך לגדל אצות ויסתום.
אני אוהבת את אינדרה ואני שמחה שהיא שם בשביל אוקטביה, היא ללא ספק צריכה אותה.
ואוקטביה מה יש לך, לא לימדו אותך לא לשבור מראות?! זה 7 שנים מזל רע😓😓
הו לא, דיוזה לא מרוצה ששואו בוגד
רייבן לא מרוצה שאקו בוגדת
מונטי לא מרוצה שכולם בוגדים
וקלארק לא מרוצה שמאדי לא הקשיבה לה
אבל העיקר שאקו הצליחה במשימה!! יאיי
איך מאדי התרגשה שאוקטביה אומרת לה "מאדי קום וואנקרו" אהעעה חח הגראונדרים האלה מצחיקים אותי שיש להם סקנדס בגיל 12. אבל גם לקסה הייתה הסקנד של אניה כשהיא הייתה בגיל הזה.
הפרצוף של קלארק כשאוקטביה שואלת אם היא יכולה להשאיל את מאדי חח מסכנה
אבל הולי שיט קלארק רוצה להרוג את אוקטביה?! וטפ?! קלארק לאא!! שלא תעזי!!! istg🤬🤬🤬
אבי בוחרת כדורים על פני הומלס קיין (לא מאשימה אותה. איכסה שיסתפר ויתגלח לפני שהוא יוצא באולטימטואים כאלה)
דיוזה בהיריון אהעעהעה זה של אוקטביה, נכון?? 😁

LeAnnDylan

Well-known member
קלארק החמורה מציעה להרוג את אוקטביה. בלאמי מתנגד.
קלארק מתבכיינת שמאדי איתה. אוח סתמי כבר ולכי תיקחי אותה. מה הבעיה להגיד לה אני צריכה את מאדי שניה, תעלי אותה לרובר ותסעו. יא קרציה. למה לסבך דברים שלא צריכים להסתבך. עובדה ששניה אחרי זה אוקטביה נכנסה לשם ומאדי לא הייתה איתה. היא לא דבוקה אליה 24/7. לכי תביאי אותה קרציה.
קיין החטטן מציץ במחברת של דיוזה ומוצא רשימת שמות לבנות. וואו איזה אופציות מכוערות יש לה שם לשמות.
"אני לא עושה משא ומתן עם טרוריסטים" חחח מה שתגידי טרוריסטית קטנה שלי|מאוהב|
"מיי גאד האב מרסי און היז סול"😄😄 אופס, סורי מקרירי. אתה תקוע עם מרפי...
קיין מנסה לקחת את דיוזה לגילט טריפ. אבל כפרה, היא לא גרועה כמו אוקטביה. היא ואוקטביה ישלטו בעולם. בטר גט און בורד ביץ'!💁‍♀️
חחח וינסון המטורף הזה. אני מתעליו:-D
חח אקו מצחיקה אותי. כשהיא חושבת בקול רם "אמרת שהם לא יכולים להרוג אותו... אנחנו חייבים להרוג אותו!" צחקתי על המסך, כי חחח אני מתה איזה סדרת הזיה. ברור שחייבים להרוג את כולם😅 ג'יז.. אין רגע דל איתם.
שואו עם עין וחצי מנסה לתת לאקו מבט מוות. כפרה זה לא עובד כשאתה חצי מוכה. היא מפרקת אותך עם איזה ציקלווין קטן לאוזן.
יואו אבי יא חלאה. למה את משקרת לרייבן. באמת שיתנו לאסירים למות וזהו. אין מלחמה.
ואז את מתעללת בה?!? אוחחח תמותי כבר יא נרקומנית.
מונטי וקופר יכולים לפרוש לגדל חוות וסוסים ביחד אם הם רוצים.
ומונטי סתום ת'פה שלך, לא הורגים את אוקטביה. גו פלואט יורסלף.
וקלארק סתמי כבר עם האנחנו עושים את הדבר הנכון. אתם לא, אבל זה מלחמה וצריך להקריב אנשים. זה לא הדבר הנכון אבל זה מה יש. תפסיקי לחשוב שאת נעלה יותר מכולם.
דיוזה מדברת על הופ. אהעעהעה טרוריסטית עם רגשות. כפרעליה.
קלארק ובלאמי עומדים שם וצופים בקופר מתה היה די נוראי. אני לא רוצה לשמוע אף אחד מהם אומר אח"כ משהו על אוקטביה.
חחח אוקטביה הרצחנית לא פריאיירית. ואינדרה מצחיקה אותי איך היא עומדת שם עם המתג הזה ביד בדרמטיות כזאת. הכי אקסטרה שלה😄😄
אהעעהעה אקו ורייבן מחזיקות ידיים!! שיפ!!!!!
אהעהעה מקרירי חוזר. מלחמת המבטים שלו ושל דיוזה אמאל'ה נראה לי נכנסתי להיריון מזה😍😍😍
"היר ווי גו אגיין, מתחנן על החיים של בוגדת שאתה אוהב" אני חייבת לציין שהעוקצנות של אוקטביה במשך 5 עונות זה החלק האהוב עליי בה:-D
when-octavia-compares-bellamys-feelings-for-clarke-as-the-same-t.gif
אההההההההההה בלאמי יא חלאה וטפ לאאאא מה אתה עושה?!?!?! פאק! לאאאאאאאאאא אוקטביה😭😭😭
אמאלה הפרצוף הנבגד שלה לפני שאיבדה את ההכרה 🥺🥺
אני פאקינג שונאת אותך בלאמי🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

LeAnnDylan

Well-known member
אני מתה על הדינמיקה בין מקרירי לדיוזה😅
הצחיק אותי שהיא אמרה לו "אתה נראה מצוברח, אבל אתה תצטרך שיהיו לך רגשות בשביל זה":-D

מצחיק אותי גם שכל החבורת רוצחים סדרתיים האלה נראים מפוחדים מוינסון:-D
אוקטביה שלי שוכבת מובסת חסרת הכרה במיטה ובלאמי משקר במצח נחושה. ניילה דופקת לו מבט מלוכלך כי היא יודעת שהוא אשם.

אינדרה מנסה לגרום לוואנקרו ללכת אחריה, אבל הרוב שם עדין מטורפים. מסכנים ה-6 שנים האלה שיבשו את כולם, הם לא יודעים איך "שלום" מרגיש. והאמת, מי בכלל יכול לסמוך על האסירים. אהבתי שברל אמרה להוא שנלחם בקיין בפרק 4 שהוא ניצל רק בגלל שהאויבים האמיתיים של וואנקרו "נפלו מהשמים" ושהוא אמר לה בלאספמי! על המחשבה של פילוג השבטים שוב, כי נזכרתי שאקו אמרה את זה לקיין/רואן על המחשבה של איחוד השבטים בעונה הקודמת. מן סגירת מעגל כזאת.
עדי תשמח לשמוע שאהבתי דבר אחד בבלאמי הפרק וזה שהוא הראה לקלארק כמה היא צבועה שהיא לא מוכנה לשים את הפליים במאדי כדי למנוע מלחמה כשהיא ניסתה לכפות את הפליים על לונה בדיוק בשביל הדבר הזה. היא יודעת שלקסה הייתה קומנדרית באותו גיל של מאדי אז הטיעון על זה שהיא רק ילדה לא באמת תופס. גם הראו שמאדי היא לוחמת מלידה והייתה יכולה בקלות להרוג את קלארק, 'דה גרייט וונהדה' כבר שהייתה בת 6. אז זה לא שקלארק צריכה להגן עליה ממשהו. מה שכן, לא באמת רציתי שמאדי תהיה קומנדר. אבל זה לא שייך לטיעון.
היא קישקשה למונטי על "ככה אנחנו מונעים מלחמה" אבל עכשיו כשיש לך הזמדנות לעצור מלחמה את לא עושה את זה כי את דואגת רק לבן אדם אחד מעל לשאר. בעוד שכשבלאמי דאג לאוקטביה מעל לשאר היית הראשונה להציע להרוג אותה. אז גס וואט קלארק, לפחות בדרך של בלאמי לא צריכים להרוג לך את הילדה. עכשיו תגידי תודה וסתמי. יא נבלה צבועה ורצחנית|שפם|
אני אוהבת איך שבחבורת ספייסקרו אקו היא המנהיגה. מחלקת לכולם שם פקודות לייק אה בוס!💁‍♀️
אומנם אני אוהבת את דיוזה מאוד וממה שראינו אני די מאמינה לה שהיא באמת רוצה להימנע ממלחמות ומתכננת רק אסטרטגיות הגנה, אז זה קצת מציק לי שהם מתכננים משהו שיכול לפגוע בה. אבל זה רק מראה שוב שכל דבר שיכול להשתבש בסדרה משתבש. הרי אם מקרירי היה מת, אז שאר האסירים באמת היו מקשיבים לה, ואם היא באמת רוצה שלום, אז זה טוב לכולם. השאלה היא, האם אפשר לסמוך עליה? אם היא לא הייתה בהיריון הייתי נוטה יותר לכיוון הלא, אבל לא נתנו לנו בעצם שום אינדיקציה לזה שהיא לא תהיה מוכנה לקבל את הכניעה של וואנקרו.
הפלירטוטים של שואו ורייבן😍"תן לי לנסח את זה ככה, אם לא תבוא איתנו, אנחנו נהרוג אותך. איך זה בשביל איזי גוינג?"😂
בלאמי וגאיה מנסים לשדל את מאדי להיות קומנדר זה קצת כמו שני פדופילים שמציעים סוכריות גומי לילדים בגן משחקים ומשדלים אותם להיכנס איתם לרכב😅
אוקטביה מתעוררת😍😍😍
אהעהעעה המבט הנבגד שלה עכשיו כשגם אינדרה בוגדת בה😩😩 אני יודעת שבניגוד לבלאמי, אינדרה באמת עושה מה שהיא חושבת שטוב לאוקטביה כי היא אוהבת אותה כמו בת אז אני לא כועסת עליה. אבל אני לא יכולה עם המבטים הפגועים של אוקטביה🥺
מרפי החמוד הזה "זו אבי, אני חייב" רייבן לא סיפרה לו שהיא נרקומנית נבלה עכשיו? למי אכפת ממנה?
אחח תראו את דיוזה הזאת נלחמת כפרעליה! אני חולה על נשים לוחמות😍😍😍
כוסימה שלהם. מקרירי ליטרלי נדקר בצוואר מדמם לו למוות ואיכשהו לא מת מזה. העיקר לקסה מתה מכדור תועה🤬
אינדרה מתנצלת בפני אוקטביה על שנתנה לה לשאת בנטל השנה השחורה לבדה ולא הייתה שם בשבילה. אבל באותו משפט גם אומרת לה "שרדנו 6 שנים" מה שמדליק את אוקטביה שמתקנת "שרדנו בזכותי" והאמת? עם איך שהם מתפקדים שלוש דקות כשהיא יצאה מכלל תפקוד מראה בדיוק מה היה קורה להם שם בלעדיה. אינדרה אמרה לגאיה לפני "בלאדריינה הייתה המנהיגה שהיינו צריכים אז", האם מאדי תהיה המנהיגה שהם צריכים עכשיו, נחיה ונראה.
קלארק ממשיכה להיות חראית וכשניילה באה להתעמת איתה היא אומרת לה "זו לא אני, אינדרה ובלאמי הרעילו את אוקטביה" אה כן? ואת מזה שה תמים.. התכוונת לתת לאוקטביה תה קמומיל וללטף לה את הראש כשהיא נרדמת, כן? חלאה|שפם|
חח הצחיק אותי שקלארק מתפרצת לחדר איפה שאוקטביה ומאיימת להרוג אותה ואוקטביה כזה "מה את נעל? את תהרגי אותי ואת תמותי ומאדי עדין מפקדת. מה את אהבלה?"🤦‍♀️ והתשובה שחיפשת אוקטביה היא כן, היא אכן אהבלה.

חחח מקרירי המטורף הזה "דואג בגלל הדבר הזה בחזה שלך? (...) לא הדבר הזה"😂😂
אעהעהעה מאדי מדברת כמו לקסה😍😍

אוף קלארק ממשיכה לעצבן אותי שקודם כל הרגה את ג'רום. אובייסלי הוא יהיה נאמן למאדי עכשיו אז לא היה שום צורך בזה. היא יכלה להשתמש בו כדי לבקש ממאדי שתורה עליו לדאוג שלא יהרגו את אינדרה, בלאמי וגאיה. אבל לא אכפת לה מהם. היא דואגת רק לעצמה ומאדי עכשיו. איפה קלארק של לטובת המין האנושי. העונה הזאת רצחה לי את כל הדמויות שאני אוהבת. אני ממש שונאת את קלארק עכשיו. אוף.

זו אני אחרי הפרק הזה
IMG_4845.GIF

LeAnnDylan

Well-known member
גם את הפרק הזה ביים השחקן של קיין (ועשה גם כאן עבודה נפלאה) [כתבתי איפשהו בעבר שהוא ביים את פרק 4X11]
הקטעים של בלאמי ואוקטביה באמת היו חזקים. כשהראו את הפלאשבקים שלה כשהיא עמדה בזירה היו לי צמרמורות. האעהעהע מסכנה שלי
😭

כשהיא דיברה עם מונטי היא שברה לי את הלב. כשהיא אומרת לו שאם הוא היה שם הוא היה מבין. שהחלקאים לא יצילו את העולם, אלא הלוחמים, ועכשיו כששתיכן ראיתן את פרק 11 אז אתן גם מבינות על מה דיברה כשסיפרה לו שהיא דאגה לשמור עליהם מאוחדים כשהחווה הפסיקה להאכיל אותם.
האמת שבהתחלה קצת כעסתי עליה שהיא שרפה את החווה, אבל היום אני לגמרי מבינה את הצורך הנואש הזה שלה להוכיח שכל הזוועות שהם עברו בבונקר היו שוות את זה כדי להגיע לשאדו וואלי. מונטי ושאר ספייסקרו באמת לא מסוגלים להבין את זה. הם חיו חיים שלווים ורגועים כשהבעיה היחידה שלהם הייתה מרפי הדרמה קווין והטנטרומים שלו.
אני לא צריכה לנסות להצדיק לכן את ההתנהגות של אוקטביה יותר כי אתן מבינות. השיחה שלה עם אינדרה גם הייתה בעיטה בבטן מבחינתה. מדהים אותי שגם אחרי הבגידה שלה וגם אחרי שהיא הרגישה פגועה ממנה, אוקטביה עדין מוצאת לנכון ללכת אליה לבקש עצה. היא הפכה לבלאדריינה כדי להציל את כולם ונראה שכרגע חוץ ממילר וניילה כולם די כפויי טובה וזה ממש מציק לי. מילא מונטי ובלאמי שלא היו שם ולא מבינים, אבל אלה שהיו בבונקר?
אני אומנם מבינה את הצורך שלהם בקומנדר, אחרי לקסה גם אני הייתי רוצה עוד לקסה, אבל מאדי לא שם ואם אוקטביה תוביל אותם לארץ המובטחת אחרי ששמרה עליהם בחיים במשך 6 שנים, הם צריכים ללכת איתה.
הקטע שלה מול המראה כשהיא מורחת את הדם על הפנים זו אחת הסצינות הכי טובות בעונה.
IMG_1068.GIF IMG_1066.GIF
בזירות האחרות-
קלארק ממשיכה לעצבן אותי עם האנוכיות שלה. אומנם בעונות האחרות כששמה תמיד את הצרכים של כולם מעל לשלה קצת כאב לי עליה ורציתי שתדאג לעצמה גם. אבל היא עושה את זה באותו קור רוח שאוקטביה מפגינה אבל איכשהו רק אוקטביה מקבלת את השנאה.
בפרק הזה גם למדנו מהזיכרון של מאדי שקדוגן (ההוא של הבונקר שג'אהה ראה סרטונים שלו ביוטיוב בעונה הקודמת) שרף את בקה בחיים. מאדי מספרת לקלארק שהמפקדים הקודמים מדברים איתה ומראים לה דברים וקלארק קצת חוששת האם מאדי רואה גם את לקסה. אבל זה לא כאילו זו ספריית ויאודי והיא יכולה לראות איזה פרק 18+ היא רוצה לצפות. המפקדים הקודמים מראים לה מה שהם רוצים שתראה. אז איכשהו אני בספק שלקסה רוצה שמאדי תראה אותן עושות סקס. לקלארק היה את הפליים בראש, היא צריכה לדעת שזה לא עובד ככה.
אהבתי גם שמאדי מנסה לגרום לקלארק להרגיש אשמה על זה שהשאירה את בלאמי, גאיה ואינדרה למות. הגיע שמישהו ישב לה על המצפון.
וגם מה התוכנית הגאונה שלה בכלל הייתה? ללכת לאויבים ולגרום לטבח של כל וואנקרו כי היא מפחדת מאוקטביה? ברצינות? האם כל עונה קלארק צריכה להוריד איזה מתג ולהרוג מאות גראונדרים כדי להרגיש טוב עם עצמה?
ובינתיים בשאדו וואלי אבי הנרקומנית מתחילה להראות סימנים קשים של גמילה ומבקשת מוינסון להביא לה כדורים. הצחיק אותי ממש הקטע ששני השומרים שמעו את הכדורים ובאו לעצור אותו והוא מתחיל ללעוס אותם שם והוא מסתכל על אבי במבט תמים כזה מכוסה בדם ואומר לה "זה בסדר דוקטור, אני אנקה אחרי"😂😂 אני חולה על הפסיכופט הזה😅

כמה דברים קטנים: [אני מניחה שזה היה תגובה להודעה של עדי?|תוהה|]
אוקטביה לא חתכה את עצמה בצורה של סמל כלשהו. היא פשוט באה לחתוך ורידים, היה לה מבט מלא תבוסה בעיניים וכנראה היא שקלה לרגע לסיים את זה. אבל היא לוחמת והתעשתה מהר וחתכה במקום אחר שלא יגרום לה לדמם למוות. למרות שגם אם הייתה חותכת את הורידים היא הייתה צריכה לחתוך ממש עמוק כדי לעשות נזק ממשי. אבל אולי לא רצתה שזה יראה חתך של חולשה.
ובזירה, אוקטביה לא זזה כשגאיה זרקה עליה את החנית, בלאמי דחף אותה בשניה האחרונה אז היא לא פגעה באוקטביה. חשבתי שאת תצהלי על זה שהוא הציל אותה חח.
אבל לגמרי הקטע שהיא זרקה להם את החנית חזרה לזירה ואמרה I said, be the last היה מעולה! בימוי נפלא!

וכמה גיפים שאהבתי מהפרק:

IMG_1051.GIF IMG_1050.GIF
IMG_1054.GIF IMG_1053.GIF IMG_1062.GIF

keren or5

Well-known member
אהעעהעהע מקרירי אומר לדיוזה "בטח קשה להיות ויז'נארי בעולם של אנשים שלא רואים" יודעים על מי עוד אמרו שהיא ויז'נארית?? כן!!! לקסההה!!!😍😭😍😭
IMG_3803.GIF
IMG_3804.GIF
וואו! השוואה יפה!
הוווו מרפי מקנא ברייבן. בגלל זה הוא יצר לעצמו שיפ איתה?:-P: מנסה ליצור מנאז'ה טוואה? ג'וק חכם.. אתן לו את זה
:-D
חחח מקרירי הקוק-בלוקר הזה מפריע ל#ממורי סקס
חח דיוזה והקולרים... אוהבת את זה קינקי... איי לייק!😏
:-D אני גם קצת אוהבת את הקולרים, אבל לא בקטע קינקי. בא לי שיהיו כאלה ואני אשלוט עליהם ואחשמל כל מי שיגיד משהו שמעצבן אותי.
ובונוס- בלאמי נלחם כמו אזגדה:-D
IMG_0904.GIF

IMG_0905.GIF

IMG_5190.GIF
|מאוהב|

keren or5

Well-known member
קלארק ומונטי מגלים שאוקטביה מגדלת את התולעים המקריפות במטרה לתקוף איתן את דיוזה, אבל שאחד העריקים עדיין חי והיא מגדלת את זה בתוכו. אוקי מסתבר שאת זה טכנית אוקטביה לא ידעה אלא קופר הפסיכית הזאת יאוו שמישהו יהרוג אותה כבר, אבל אוקטביה מאשרת. אפילו אינדרה כבר מתחילה לפחד, היא הורגת את העריק המסכן ומתעמתת עם אוקטביה. אוקטביה איבדה את זה לגמרי;-(
:eek: הקטע הזה עם התולעים הוא פסיכי לגמרי. מאיפה היא השיגה את הדברים האלה!
קלארק מביאה למונטי את המכתב שגספר כתב לו, מה שקצת מערער את מונטי שרק רוצה שכולם יאכלו אצות ברוגע:-(
בדבר אחד ג'ספר צדק - הבעיה היא אכן בני האדם.
אני אוהבת כשהם מזכירים דברים מהעבר במיוחד אחרי שלא הזכירו אותם הרבה זמן- כמו המכתב של ג'ספר.

שואו מספר לרייבן עוד קצת פרטים על התקופה של לפני אלי והפצצות על כדור הארץ, הקרב על סן פרנסיסקו. מה? ומסתבר שדיוזה הטרוריסטית בקבצים שרייבן קראה, לא הייתה כזאת נוראית- לדברי שואו. והוא גם לא כזה טוב כמו שקיוותה. די נו שואו, תעשו סקס כבר ותשלימו.
וואי, לגמרי שיעשו סקס כבר! אולסו אני אוהבת את זה שגילנו ששואו לא כזה צדיק, ודיוזה לא כזאת רעה.
סתם אבל ברצינות עכשיו, היא אמרה לבלאמי, כמה פעמים אתה הקרבת אנשים בשביל האנשים שלך, או את וונהדה, וזה נכון. פשוט במקרה שלהם נתנו לנו באקגראונד להחלטות שלהם אז זה היה נראה לנו "הגיוני יותר" וכאן יש לנו חור של 6 שנים, אבל בסופו של דבר, גם היא מנסה להציל את האנשים שלה ואם כמה ימותו בדרך זה בהחלט הפסדים מקובלים.
ואז היא גם מטיחה בקלארק את הצביעות שהיא מפגינה אחרי הגראונדר שהיא ואמא שלה צלו במעבדה של בקה. ואומנם גם עם ההחלטה ההיא הסכמתי, אבל זה בדיוק מה שמקשה שלא להסכים עם ההחלטה של אוקטביה כרגע. שתי ההחלטות היו נוראיות אבל נעשו לטובת הכלל.
אני לא שונאת את אוקטבייה, למעשה אני חושבת שהעונה הזאת היא הכי מעניינת ממה שהיא הייתה אי פעם. אבל אני אני כן מצטרפת לאלו שחושבים שהיא טועה במה שהיא עושה. אבל כמו שאמרתי קודם- אני אוהבת שמזכירים דברים מהעבר.
קלארק הפכה להיות אמא פולניה. יאללה כפרה מה את דואגת לה, הילדה שיפדה אותך במלכודת דובים כשהייתה בת 4, היא יכולה לדאוג לעצמה.
וקלארק לא מרוצה שמאדי לא הקשיבה לה
טוב, אני פשוט מרגישה שהפיתרון של העונה הזאת מסתכל(ת) לנו בעיניים. תנו למאדי את הפליים ובהדרכה של קלארק היא תעשה את כל הבחירות הנכונות, במקום כל הפסיכופטים שם. אני מבינה שקלארק מרגישה אימהית למאדי, אבל שתזכור איך היא בעצה לקחה המון סיכונים, ותבין שמאדי יודעת לדאוג לעצמה. ובעיקר שתבין שזה הפתרון היחיד שאפשרי כרגע!
אבי בוחרת כדורים על פני הומלס קיין (לא מאשימה אותה. איכסה שיסתפר ויתגלח לפני שהוא יוצא באולטימטואים כאלה)
:-D :-D :-D אני מסכימה שקיין נראה מזעזע בעונה הזאת. הוא באמת צריך להתגלח להסתפר דחוף. אבל מראה בצד, הסצנה הזאת שברה לי את הלב ;-( הוא היה כזה חמוד אליה, זה הורג אותי כמה שהוא אוהב אותה! והוא גם לגמרי צודק, אבל אבי מכורה לכדורים וזה כ"כ קשה לוותר על התמכרות :-(
דיוזה בהיריון אהעעהעה זה של אוקטביה, נכון?? 😁

LeAnnDylan

Well-known member
אחרי שדיוזה והאנשים שלה עוזבים את פוליס, קלארק מנסה לחפש תשובות לגבי מה שקרה בבונקר. במקום זה היא מגלה שאוקטביה והצבא שלה מתכננים לצעוד לכיוון העמק על מנת להילחם עליו. היא מבינה שהם מתכננים לקחת מסלול קצר שכולל הרבה סופות חול ומייעצת לאוקטביה לבחור במסלול יותר ארוך. אוקטביה לא מוכנה להקשיב לקלארק ומחליטה לקחת סיכון וללכת במסלול הקצר. קלארק ובלאמי מחליטים להצטרף לאוקטביה.
זה בהחלט נראה שהיא לא מעוניינת להקשיב לה, אבל בתאכלס קופר ציינה שהם יכולים לשאת איתם אוכל רק ל-7 ימים (ואני מניחה שגם זה, זה אוכל ממש מינימילי שרק יאפשר להם לשרוד ולא בהכרח לשבוע) לכן להאריך את המסע בעוד יומיים זה מסוכן לא פחות מסופות חול. נראה שגם ככה כולם שם בתת תזונה כי החווה בקושי מאכילה אותם.
דיוזה אומרת לשו ומקרירי למצוא דרך להפעיל את מערכת הטילים שלהם על מנת למנוע מוונקרו להגיע לעמק. היא יורדת מהספינה אל העמק ומגלה שהאנשים שלה עסוקים בלחגוג. זה מעצבן אותה והיא מזכירה להם שוונקרו בדרך לעמק והם צבא חזק, אחרי שהיא מכניסה בהם היגיון (כמה שהיא מסוגלת) היא קוראת לאחד מהאסירים ומכניסה אותו אל אבי. היא אומרת לאבי שוינסטון צריך לעבור בדיקה, כשקיין שואל אותה למה לוינסטון יש קולר חשמלי, דיוזה אומרת שיש לו דחפים יצריים ;-# מסתבר שצריך להרחיק את הידיים והרגליים מוינסטון אבל חוץ מזה הוא בן אדם נחמד, ההגדרה של וינסטון ודיוזה לנחמד היא די מוזרה.
1. גם את וגם מיקי כתבתן ווינסטון. השם שלו זה ווינסון. (סתם מציק לי בעין)
2. בתאכלס הוא באמת די נחמד:-D
AMKI2932.GIF
במחנה שוונקרו הקימו דברים לא נראים טוב. אחד החיילים הלא מעניינים נפצע בעקבות תולעת שזחלה לו לגוף וסופת חול מתקרבת. אוקטביה מסרבת לחזור לפוליס, הלוואי שיכולתי לומר שאני מבינה מאיפה היא מגיעה אבל אני מתקשה הפעם להזדהות איתה כי ההתעקשות לצעוד לכיוון העמק שכל כך הרבה איומים נמצאים בדרך שלהם לא הגיונית מאוד.
בתאלכס רשמתי למעלה למה אני חושבת שהבחירה שלה לא הייתה ממש רעה, אבל ברגע שאוביקה התמלא תולעים אני לגמרי הייתי רצה חזרה לבונקר8-{8-{ מצד שני, בשלב הזה זו לא הייתה אופציה.
מקרירי מענה את רייבן והיא אומרת לו שהיא לא חסמה את מערכת הטילים, היא לא נכנעת עד לרגע שהוא מתחיל לענות את מרפי, זה מרגיש כאילו יש להם רגשות אחד כלפי השנייה 🤔
אני חושבת שהם פשוט נקשרו אחד אל השניה במהלך ה-6 שנים על הרינג. לא בהכרח משהו רומנטי, אלא כל חבורת ספייסקרו פשוט הפכו לחברים ממש טובים.
רייבן מחליטה שיש לה תוכנית יותר טובה.
התוכניות של רייבן תמיד יותר טובות:-P:
במחנה התולעים יוצאים מהגוף של הסייר, אינדרה שורפת את האוהל אבל אחד מהם נכנס לזרוע של אוקטביה ;-# קלארק מוציאה את התולעת עם סכין בלי הרדמה ואם זה לא מספיק אינטנסיבי מונטי מודיע לבלאמי בקשר שדיוזה מתכננת לשלוח עליהם טילים.
אין רגע דל
אינדרה שואלת בצדק איפה הם יכולים למצוא מחסה בשממה. הפתרון שלהם הוא לעשות מגן אנושי בתוך הסופה וזה מצליח להם, כמה זה אמין?
ניק סטרייט
מקרירי דורש מאבי לטפל בו, במקביל דיוזה שולחת את האנשים שלה להביא את קיין. משהו מעניין מאוד קורה לדעתי כשהיא אומרת לו שהבעיות בינו לבין אשתו הן שלהן ואז הוא מתקן אותה שאבי היא לא אשתו, יש בניהם איזשהו ניצוץ או שאני מדמיינת?
חח בין דיוזה וקיין??
ועוד אומרים שאני רואה שיפים בכל מקום:-D:-D:-D
IMG_8517.GIF
היא נותנת לו לשתות טקילה בפעם הראשונה בחייו ומבקשת ממנו שיספר לה על אוקטביה. מקודם היא אמרה שהיא לא מעריכה בוגדים אבל פתאום היא מבינה שלקיין יש מידע טוב?
אני חושבת שהיא עדין לא מעריכה אותו, אבל אין לה בעיה לקבל אינפורמציה מבלי להעריך אותו.
IMG_8520.GIF
אחרי הלילה שעבר עליהם אוקטביה עדיין מתעקשת שימשיכו לצעוד לעמק, מאדי וספייסקרו מגיעים למקום וכולם מתאחדים. הכל טוב ויפה עד שאוקטביה קולטת את אקו והמבט שיש לה על הפנים, אני אנסח את זה ככה: נראה לי שכולנו פה לא היינו רוצים להיות במקום אקו באותו רגע :-D
uTQxS7E.gif
שו אומר שזה טירוף מצד וונקרו לחצות את המדבר, דיוזה אומרת שהם לא מטורפים אלא פנאטים ושהפנאטים הם חיילים טובים. מעניין אם בעודה אומרת את זה היא תהתה למה האנשים שלה לא הולכים אחריה בעיניים עצומות כמו וונקרו ואוקטביה :-D
אני לא חושבת שהיא תוהה לגבי זה, כי האסירים הם לא באמת חיילים שלה אז אין להם ממש נאמנות כלפיה.
דיוזה קורעת את הציור שקלארק ציירה, הציור של אוקטביה :-[ גברת, אין לך הערכה לאמנות??
חוצפה:D
קיין שואל את אבי מי זו מאדי (הם מסתכלים על הציור שלה) ואבי עונה לו שהיא לא יודעת. חחחח, מאיפה היא אמורה לדעת? :-D
חחח היא אמורה לדעת שזו הנכדה שלה:-D
אינדרה אומרת לאוקטביה שהיא אוהבת אותה, הלב שלי לא עומד בזה |לב| :-D אני אוהבת איך מערכת היחסים בניהן התפתחה ואפילו שאוקטביה לא רצתה לומר לה את זה בחזרה כולנו יודעים שהיא אוהבת את אינדרה |לב|
556cc2a5536d7dccc2dc4ba22ac4963592c93a8a_00.gif
מרפי: "מי ההוביטית?" :-D
זו המעריצה מספר 1 של אוקטביה:-D
IMG_5704.GIF
אוקטביה אומרת לבלאמי שהיא שמחה שהוא בחיים ואפילו מנשקת אותו על הלחי אבל זו לא סצנה חמודה בכלל כי אחרי שהיא עושה את זה היא מאיימת עליו.
Then you're an enemy of Wonkru.GIF
וואי ווינסטון הזה מקריפ ברמות!
כפרעליו הוא דווקא מאוד נעים בדר"כ:-D
הקטע עם התולעים מתחת לעור :eek: זה כמו הסצנה מ- Alien!
פיכסה.
גם אוקטביה לקחה עמוד מהספר של בלאמי עונה 1 כשאמרה שאם הוא לא ירגיש טוב עד הבוקר היא תהרוג אותו בעצמה
(תחשבו איזה כיף היה אם בלאמי היה חוסך לנו את העול של ג'ספר במשך 4 עונות אם הוא היה הורג אותו כמו שאיים בעונה 1)
IMG_0854.GIF IMG_0853.GIF IMG_0852.GIF

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
אויש כן. גם היא התחילה עכשיו! :rolleyes:
FEMI7823.GIF Love is weakness 2.GIF Love is weakness.GIF

לא רק אהבה זה חולשה, מסתבר שגם משאלות.
IMG_0003.GIF

יו טל ד'ם בלאדריינה!!
e8KbHqh.gif

אהעהאהעהאעהאההאהעהאה מרבן|לב|
IMG_0858.GIF IMG_0859.GIF

אהעהאהעהאעהאההאהעהאה מקסון|לב|
IMG_4081.GIF

|לב||לב||לב|
IMG_0856.GIF

גם אני מאדי, גם אני.
IMG_0876.GIF

LeAnnDylan

Well-known member
תפוז ממש קמצן|שפם|
אני הייתי הולכת אחרייך דיוזה|מאוהב|
UBUE4123.GIF TRCD8063.GIF

נאו נאו דיוזה, הוא אומנם מטורף, אבל הוא גם a nice piece of ass|יאמי|
XFEK5213.GIF JQYJ7814.GIF

tenor (1).gif

פור דה רקורד- אני מאשימה את בלאמי בכל מה שקרה. הוא צריך לדעת Better מלומר את המשפט הזה בסדרה הזאת!!!
T9RRdXZ.gif

חחחח אני חולה על המטורפת הזאת:-D:-D|לב|
Z9ABtDo.gif

טוב אין לי כוח לריב עם תפוז יותר. סיימתי להיום.

keren or5

Well-known member
רייבן מסכימה לעזור כשהיא חושבת שדיוזה מאיימת על אבי, אבל אז היא מגלה שאבי מכורה לכדורים, מה שמזכיר לה את אמא שלה שהעדיפה את ההתמכרות על פניה;-( ואבי מחשמלת אותה אעהעהההה או דר יווווו?????? אבי את מחוקה!!!:-[
זה היה נוראי ;-( במיוחד כשהרגשתי שאבי הייתה קצת דמות אם לרייבן במהלך כל הסדרה. ואני זכרתי מההתחלה את אחד הדברים הראשונים שלמדנו על רייבן וזה שאמא שלה הייתה שתיינית והרגה את עצמה. (וזה גם אחת הסיבות שלא שפטתי אותה בעונה כשהיא ניסתה בכוח להאחז בפין, כי זה באמת הרגיש שהוא המשפחה היחידה שלה) |לב-ש||לב-ש||לב-ש|
אבל אז הוא בא לנחם אותה, חמוד. נראה לי הם הולכים להיות ביחד. גאד מגיע לרייבן חבר מסכנה.
|כן| לגמרי! היא צריכה מישהו שיעריץ אותה כבר! יותר מדי זמן היא לבד וזה לא בסדר!
בינתיים מרפי מנסה להחליף את מקרירי ברייבן אבל לדיוזה דווקא מתאים להפטר מגרייביראד מקרירי ( :-D ).
חחחחח זה היה ענק שדיוזה הייתה כזה- "תהרגו אותו".
קיין ודיוזה צופים אל האופק. דווקא חמודה התוכנית האוטופית שלו להקים שם ישוב אמיתי. לו רק. היא מספרת לו שהיא בהריון. הולי שיט היא בהריון 100 שנה:-D הם מדברים על תקווה וכנראה ככה יקראו לילדה -הופ (מה שנטפליקס לא השכילו להבין את המשמעות הכפולה לכן שם הילדה בישראל יהיה תקווה).
טוב אני משוכנעת שדיוזה חרמנית על קיין. אין סיכוי שלא, אני רואה מה זה אישה עם קראש! ואיך שהיא נתנה לו לגעת לה בבטן! אבל אולסו הוא טוב בשבילה כי הוא מאזן אותה לכיוון שפוי יותר, הוא קצת קיצוני לצד הפציפיסטי והיא לצד השני וביחד הם צוות טוב.
ואמורי גם מצטרפת. חחח הצחיקה אותי "אתה משתף פעולה עם רוצח ובא לי להפשיט אותך":-D אבל כאילו היא לא רצתה לחזור אליו לא הבנתי מה קרה שם (אחותי גם הציקה לי). די נו אתם חמודים תחזרו:-(|לב|
:-D |מאוהב| אבל זה מרגיש לי דיי ברור מה הבעיה שלה- כשיש לג'ון איך לעזור לה והוא מרגיש שהיא צריכה אותו זה עושה לה את זה. אבל ברגע שהוא מתחיל עם רגשי הנחיתות של "את לא צריכה אותי יותר" כשהיא בס"כ מנסה לשפר את עצמה, להיות חיונית לקבוצה וללמוד כישורים חדשים (שהוא כל הזמן מזלזל בהם בפניה בכוונה מה שגורם לי לרצות לחשמל אותו עם קולר, אפילו שאני יודעת שהוא עושה את זה מרגשי הנחיתות שלו ולא כדי לפגוע בה), אז היא לא רוצה אותו יותר ובצדק. והיא פוחדת שזה בדיוק מה שיקרה ברגע שיהיה להם זמן פנוי, ובצדק. אני ממש רוצה אותם ביחד! בגלל הוא צריך להתבגר, לעבוד על רגשי הנחיתות שלו, למצוא עוד דברים שיתנו לו משמעות בחיים חוץ מלשרוד, ומזה שהוא ירגיש שצריכים אותו, שילך ימצא איזה תחביב, מצידי שישחק עם רייבן כדורגל, יש דרכים לפתור את זה. אבל הוא צריך לרצות (ואני ממש מקווה שהוא ירצה!)
מה קורה עם מילר למה הוא כזה נאמן לאוקטביה? ומה עם ג'קסון איפה הוא?
זה באמת מוזר!
אוקי אז הוא חולק איתה וביסטקוויט ולגמרי שמתי לב להחלפה שהוא עשה שם!!!! איך היא לא שמה לב זה היה כזה ברור. הוא הרעיל את הביסקוויט באצות של מונטי שיכניסו את אוקטביה לקומה לקצת זמן:-0:-0
אני דווקא לא שמתי לב, וברגע שהיא התעלפה אמרתי לעצמי- איזה מפגרת אני, זה ברור שזה מה שהוא עשה! אולסו בא לי קצת ספין אוף קצר על הזמן שלהם בחלל! מרפי היה בקומה לחודש! :-0 בטח בהתחלה הוא ואמורי היו ממש חמודים ביחד והיא דאגה לו כזה שהוא היה בקומה, ואז הוא התעורר והם היו מאוהבים |מאוהב| הפאנפיק כבר כותב את עצמו אצלי בראש :-D. אולסו יהיה נחמד לראות איך בלאמי ואקו נהיו ביחד, ואולי זה הזמן להגיד שאני לא כזה מתלהבת מהזוגיות שלהם. כאילו אני לא שונאת אותם, אבל זה יותר meh בשבילי *הולכת להתחבא*.

קלארק החמורה מציעה להרוג את אוקטביה. בלאמי מתנגד.
קלארק מתבכיינת שמאדי איתה. אוח סתמי כבר ולכי תיקחי אותה. מה הבעיה להגיד לה אני צריכה את מאדי שניה, תעלי אותה לרובר ותסעו. יא קרציה. למה לסבך דברים שלא צריכים להסתבך. עובדה ששניה אחרי זה אוקטביה נכנסה לשם ומאדי לא הייתה איתה. היא לא דבוקה אליה 24/7. לכי תביאי אותה קרציה.
קיין החטטן מציץ במחברת של דיוזה ומוצא רשימת שמות לבנות. וואו איזה אופציות מכוערות יש לה שם לשמות.
"אני לא עושה משא ומתן עם טרוריסטים" חחח מה שתגידי טרוריסטית קטנה שלי|מאוהב|
"מיי גאד האב מרסי און היז סול"😄😄 אופס, סורי מקרירי. אתה תקוע עם מרפי...
קיין מנסה לקחת את דיוזה לגילט טריפ. אבל כפרה, היא לא גרועה כמו אוקטביה. היא ואוקטביה ישלטו בעולם. בטר גט און בורד ביץ'!💁‍♀️
חחח וינסון המטורף הזה. אני מתעליו:-D
חח אקו מצחיקה אותי. כשהיא חושבת בקול רם "אמרת שהם לא יכולים להרוג אותו... אנחנו חייבים להרוג אותו!" צחקתי על המסך, כי חחח אני מתה איזה סדרת הזיה. ברור שחייבים להרוג את כולם😅 ג'יז.. אין רגע דל איתם.
שואו עם עין וחצי מנסה לתת לאקו מבט מוות. כפרה זה לא עובד כשאתה חצי מוכה. היא מפרקת אותך עם איזה ציקלווין קטן לאוזן.
יואו אבי יא חלאה. למה את משקרת לרייבן. באמת שיתנו לאסירים למות וזהו. אין מלחמה.
ואז את מתעללת בה?!? אוחחח תמותי כבר יא נרקומנית.
מונטי וקופר יכולים לפרוש לגדל חוות וסוסים ביחד אם הם רוצים.
ומונטי סתום ת'פה שלך, לא הורגים את אוקטביה. גו פלואט יורסלף.
וקלארק סתמי כבר עם האנחנו עושים את הדבר הנכון. אתם לא, אבל זה מלחמה וצריך להקריב אנשים. זה לא הדבר הנכון אבל זה מה יש. תפסיקי לחשוב שאת נעלה יותר מכולם.
דיוזה מדברת על הופ. אהעעהעה טרוריסטית עם רגשות. כפרעליה.
קלארק ובלאמי עומדים שם וצופים בקופר מתה היה די נוראי. אני לא רוצה לשמוע אף אחד מהם אומר אח"כ משהו על אוקטביה.
חחח אוקטביה הרצחנית לא פריאיירית. ואינדרה מצחיקה אותי איך היא עומדת שם עם המתג הזה ביד בדרמטיות כזאת. הכי אקסטרה שלה😄😄
אהעעהעה אקו ורייבן מחזיקות ידיים!! שיפ!!!!!
אהעהעה מקרירי חוזר. מלחמת המבטים שלו ושל דיוזה אמאל'ה נראה לי נכנסתי להיריון מזה😍😍😍
"היר ווי גו אגיין, מתחנן על החיים של בוגדת שאתה אוהב" אני חייבת לציין שהעוקצנות של אוקטביה במשך 5 עונות זה החלק האהוב עליי בה:-D
when-octavia-compares-bellamys-feelings-for-clarke-as-the-same-t.gif

אההההההההההה בלאמי יא חלאה וטפ לאאאא מה אתה עושה?!?!?! פאק! לאאאאאאאאאא אוקטביה😭😭😭
אמאלה הפרצוף הנבגד שלה לפני שאיבדה את ההכרה 🥺🥺
אני פאקינג שונאת אותך בלאמי🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬
בא לי לרשום על (כמעט) כל משפט שלך :-D ואז הרגשתי שיהיה יותר קל פשוט לעשות את זה על כל ההודעה!

It's Always Sunny

Well-known member
אני רואה שהגבתן הרבה בזמן שישנתי :-D לא שזה משהו רע כי זה אומר שאנחנו מתקרבות לעונה 6 :-]

It's Always Sunny

Well-known member
אני לא הייתי סומכת עליהן יותר מידי. רובן הזויות ונראה לי שהן סתם ממציאות חצי מהסיפורים שהן מספרות לי. לפעמים הסיפורים שלהם נשמעים כמו הסיפורים של ניק.
חח לא התכוונתי ליטרלי מלחמה. למרות שעכשיו כשאני חושבת על זה אז כן היו גם סיפורים של מלחמות ממשיות. בדיוק היום הייתה לי לקוחה יפנית שסיפרה לי שבימי מלחמת העולם השניה, למרות שגם היא וגם בעלה נולדו בארה"ב, בגלל שהם היו יפנים שמו אותם במחנות ריכוז. לא ידעתי בכלל שזה משהו שהיו עושים בארה"ב8-*
ויש גם את מלחמת ויאטנם וכל המלחמות של צפון ודרום קוריאה.
אני לא יודעת אם להגיב ככה: :-D או :-0

קלארק של עונות 1-4 הייתה אחת הדמויות שהכי אהבתי, לא רק בסדרה אלא בכללי. מאז מאדי האמת שהרבה פחות אהבתי אותה. אבל לפחות בהתחלה של עונה 5 עדין מאוד מאוד אהבתי אותה (ואגב, שיהיה ברור - אני לא שונאת את קלארק! היא עדין דמות שאני מאוד אוהבת, אבל אם פעם היא הייתה במקום הראשון שלי, היום היא מחוץ לטופ 5)
מי הטופ 5 שלך? (אם את יכולה לכתוב כמובן)

לא הבנתי על מה שאלת ברצינות? על זה שהיא לקחה מקל מהכיסא של לקסה? כי זה באמת מה שהיא עשתה. אם התכוונת לחלק שזה למזכרת ממנה זה לא איזה משהו שנאמר באיזשהו שלב, אבל זה מרגיש לי נכון.
|כן|

אממ לא יודעת, לי נראה שזה רק השיער. אבל אולי אני טועה. גם בעונות הקודמות היא בעיקר נראתה סובלת אז תמיד היה לה איפור כזה שנראה כאילו יש לה עיגולים שחורים תמידיים מתחת לעיניים. ובעונה הזאת, לפחות בהתחלה כשהם בחלל היא נראית בריאה יותר אז הפנים שלה יותר קורנות.
רציתי לכתוב משהו שהיא קורנת כי יש קרינה בחלל אבל זה מרגיש לי צפוי מדי :-D|פנים|

אין לי בעיה איתם בגלל שהם מבוגרים. יש לי בעיה איתה בגלל שהם מעצבנים (ומכוערים בעונה הזאת:-[)
:-D:-D

את קיין של עונה 3 מאוד אהבתי. וגם את אבי בהתחלה.
את ג'יכסה אף פעם לא אהבתי.
נצטרך להסכים שלא להסכים, גם אם אני לא אוהבת את ג'אהא ממש אני לא מצליחה לשנוא אותו.
אבל זה נראה לי בסדר, יש מספיק דמויות ששתינו אוהבות |4U|

היה עצוב שהוא מת כי עשו את זה עצוב. בבעיקר בגלל אית'ן. אבל כבר לא היו לי כוחות אליו שבכלל לא היה אכפת לי שהוא מת ורק אמרתי ברוך שפטרנו מההומופוב הזה. למרות שתמיד הצחיק אותי שכאילו כדי להוכיח שהוא לא הומופוב הוא טען שהוא שיפר של קלקסה:-D
חחח, אני התפלאתי שאחרי מה שקרה באנטומיה הוא קיבל תפקיד ראשי ועוד כזה שנמשך מעבר לעונה אחת. הייתי בטוחה שהולכים להרוג את ג'אהא בעונה הראשונה.

לא ציינתי את זה?|תוהה| היה נדמה לי שאני מגיבה על המראה שלה הרבה (עדי יכולה להיות עדה) היא אומנם חסרת בובז, וחבל, אבל היא מאוד יפה.
אני דווקא אוהבת שאת מגיבה הרבה על המראה של הדמויות, זה נותן לי לגיטימציה להתפנגרל עליהן :-P:

זה גם לא היה רלוונטי כשכתבתי את זה כי הם כבר לא היו ביחד. אבל זה לא משנה את העובדה שבאיזשהו שלב היא מצאה אותו ראוי.
למרות שההערה הזאת הייתה בעיקר כי עדי וליאורה אמרו שהוא ממש מכוער|שפם| לא מבינות שום דבר מהחיים שלהן|שפם|
אני לא יכולה לשפוט את המראה שלו עד שאראה תמונות של השחקן :-]

It's Always Sunny

Well-known member
לא הבנתי משהו, בסוף הפרק הקודם דיוזה והאלה הלכו להביא את מרפי ורייבן מהחללית ותוך שניה הם חזרו כאילו הם קפצו שניה למכולת?!?!?!?! זה המרחק בינינו לבין החלל עכשיו?
חחחחח, לא חשבתי על זה :-D

אז חוזרים לתחביב האהוב עלינו להתעלל ברייבן:-[ באמת שש שנים רגועות היו יותר מידי בשבילה.
6 שנים שאנחנו לא יודעים מה קרה בהן, יש מצב שעדיין מצאו דרך להתעלל בה אוף סקרין :-(

אני חייבת לציין שכל בני האדם האלה מטומטמים - העמק נראה מספיק גדול ויש קצת יותר מ1000 אנשים, באמת אתם לא יכולים לחלוק אותו? אידיוטים.
כן בני האדם הם גזע טיפש שמוכן לצאת למלחמה על שטח המחייה היחידי בכדור הארץ גם אם זה אומר שאף אחד לא יחיה בו. והחלק העצוב שזה לגמרי ריאליסטי.

חחחח קלארק דפקה שם מבט ספק מבולבל ספק מקנא ומיד חזרה להתעסק במאדי, ואוקטביה דפקה לה מבט רצחני. הייתי אומרת די נו אוקטביה שחררי זה היה בגלגול הקודם כל מה שהיה עם אקו אבל קלירלי אין עם מי לדבר.
הרגע שקלארק הייתה בהלם בגלל אקו ובלאמי היה נפלא בעיניי. ואז המבט של אוקטביה הפך את הסצנה הזו להרבה יותר טובה :-D אוקטביה היא מסוג האנשים שנוטרים טינה לנצח, אני לא הייתי רוצה להיות ברשימת האויבים שלה.

זה בהחלט נראה שהיא לא מעוניינת להקשיב לה, אבל בתאכלס קופר ציינה שהם יכולים לשאת איתם אוכל רק ל-7 ימים (ואני מניחה שגם זה, זה אוכל ממש מינימילי שרק יאפשר להם לשרוד ולא בהכרח לשבוע) לכן להאריך את המסע בעוד יומיים זה מסוכן לא פחות מסופות חול. נראה שגם ככה כולם שם בתת תזונה כי החווה בקושי מאכילה אותם.
תמיד את מצליחה איכשהו לגרום לי לחשוב אחרת על נושא שהייתה לי דעה נחרצת לגביו, זו מחמאה אגב כי לא הייתי מגיעה למחשבה הזו בעצמי :-D

1. גם את וגם מיקי כתבתן ווינסטון. השם שלו זה ווינסון. (סתם מציק לי בעין)
באמת? 8-* כנראה שלא הייתי מרוכזת כשכתבתי על השם שלו. תודה על התיקון :-):

אני חושבת שהם פשוט נקשרו אחד אל השניה במהלך ה-6 שנים על הרינג. לא בהכרח משהו רומנטי, אלא כל חבורת ספייסקרו פשוט הפכו לחברים ממש טובים.
מקבלת את ההסבר.

ניק סטרייט
:-D:-D:-D (רציתי להשתמש בזה פעם אחת אבל הרגשתי שעדיין לא הרווחתי את הכבוד :-D)

חח בין דיוזה וקיין??
ועוד אומרים שאני רואה שיפים בכל מקום:-D:-D:-D
IMG_8517.GIF
:-D אבל באמת קיבלתי הרגשה שהולך לקרות בניהם משהו!

לא רק אהבה זה חולשה, מסתבר שגם משאלות.
IMG_0003.GIF
:-D:-D:-D

It's Always Sunny

Well-known member
*חחח חשבתי שזה יהיה מהיר רק להדביק אבל במקום זה אני מחפשת גיפים וצופה בסצנות ביוטיוב:-D
:-D :-D :-D

• קלארק משקרת לאוקטביה שמאדי היא נייטבלאד בגלל דם סינתטי. אני מבינה שהיא עושה את זה כדי להגן על מאדי אבל איך היא חשבה שמישהו יקנה את הסיפור הזה שהיא מצאה את מאדי בזמן גל הקרינה ומצאה זמן להעביר לה מח עצם.
  • כשדיוזה שלחה את האוכל לוונקרו הייתי בטוחה שהיא הולכת להרוג אותם. מן הסתם מה שהיא עשתה היה הרבה יותר חכם.
  • אני אוהבת שאקו מתעקשת שבלאמי לא ימות למענה.
  • אמורי מנסה לנטרל את הקולר של מרפי, בדרך היא מחשמלת אותו בטעות למרות שלדעתי זה לא כל כך מפריע לה :-D
  • ניילה אומרת לקלארק שהיא יודעת מתי היא משקרת לה, מאוחר יותר קלארק משקרת לה (אחרי שגאיה מעלפת את ניילה, קלארק אומרת לניילה שהיא לא ראתה מי תקף אותה) מעניין אם ניילה קלטה שקלארק משקרת.
  • ניילה אומרת לקלארק שאם היא תגלה לאוקטביה שמאדי היא נייטבלאד אמיתי, אוקטביה תגלה רחמים. הייתי רוצה להאמין שזה נכון אבל בשלב הזה מי יודע?
  • קלארק אומרת למאדי שאם משהו יקרה לה (לקלארק) מאדי צריכה ללכת לעמק ולחפש את אבי. עדיף לה להישאר לבד מאשר להיות עם אבי בשלב הזה.
  • הנשיקה של מרפי ואמורי הייתה חמודה :-]
  • בזמן שקלארק ומאדי מתכננות ללכת לספינה של דיוזה, קלארק עושה את הטעות של להשאיר את מאדי לבד |פנים|
  • אוקטביה החליטה בכל זאת לירות בעריקים שהם לא אקו :-/ אז אולי זה לטובה שקלארק ומאדי לא הצליחו לעלות על הספינה?
  • הרגע שבו אוקטביה אומרת שמאדי תחת ההגנה שלה גרם לי קצת לצמרמורת.
מה שכן עדיין כעסתי על קיין שהוא בוגד בה אפילו שאני לא אוהבת בכלל את הדרך שלה. אלא אם לקיין יש איזה תוכנית נסתרת?
אני בטים קיין |מובך|
מישהו מופתע שאני מסכימה עם מיקי? :-D הסבר יבוא בפרקים הבאים.

אהעעהעהע מקרירי אומר לדיוזה "בטח קשה להיות ויז'נארי בעולם של אנשים שלא רואים" יודעים על מי עוד אמרו שהיא ויז'נארית?? כן!!! לקסההה!!!😍😭😍😭
IMG_3803.GIF
IMG_3804.GIF
חחחח, מעולה!!

:-D אני גם קצת אוהבת את הקולרים, אבל לא בקטע קינקי. בא לי שיהיו כאלה ואני אשלוט עליהם ואחשמל כל מי שיגיד משהו שמעצבן אותי.
:-D :-D

קצת התעצלתי לפרט על הפרק, היו הרבה רגעים שרציתי לפרט עליהם ולכתוב הערות מאוד סרקסטיות אבל זה לא קרה.
אני אשתדל יותר בפרקים הבאים :-D

didalf

Well-known member
אגב עדימון אם את כזאת חרוצה את יכולה להביא גם את מה שאני כתבתי:-D
חחח את שלי לקחתי מתפוז, את שלך צריך לאסוף מהפייסבוק זה כבר מורכב יותר:-D חוצמזה תביאי את את שלך אני לא מסכימה איתך שם בהרבה דברים!

טוב סליחה על הבלגן אבל הגבתי לפי הסדר שהגבתם פה ויצא סמטוחה של פרקים:-D

אני בטים קיין |מובך|
עדיין? גוד פור יו. באמת תהיתי מה תחשבו על קיין ואבי העונה הזאת כי כ"כ התלהבתן מהן בתחילת העונה הזאת.

אין לי בעיה איתם בגלל שהם מבוגרים. יש לי בעיה איתה בגלל שהם מעצבנים (ומכוערים בעונה הזאת:-[)
את קיין של עונה 3 מאוד אהבתי. וגם את אבי בהתחלה.
את ג'יכסה אף פעם לא אהבתי.
|כן|

לא ציינתי את זה?|תוהה| היה נדמה לי שאני מגיבה על המראה שלה הרבה (עדי יכולה להיות עדה) היא אומנם חסרת בובז, וחבל, אבל היא מאוד יפה.
רגע אקו? ברור|מאוהב|

למרות שההערה הזאת הייתה בעיקר כי עדי וליאורה אמרו שהוא ממש מכוער|שפם| לא מבינות שום דבר מהחיים שלהן|שפם| [מקרירי]
חחחח כי הוא באמת מכוער עם השיער ככה. אח"כ הבאת תמונות קצת יותר נורמליות.

אני מבינה מה את אומרת, אבל היא מעניינת ככה. |מובך|
אני שמחה בשבילך שאת לא סובלת|חיבוק| אני מסכימה שזה מעניין אבל היה לי קשה מידי.

ובונוס- בלאמי נלחם כמו אזגדה:-D
IMG_0904.GIF

IMG_0905.GIF
הם נלחמים יפה|מאוהב|

אני לא שונאת את אוקטבייה, למעשה אני חושבת שהעונה הזאת היא הכי מעניינת ממה שהיא הייתה אי פעם.
אני בחיים לא שונאת את אוקטביה, רק את הבחירות שלה פה.
אבל אני אני כן מצטרפת לאלו שחושבים שהיא טועה במה שהיא עושה.
|כן|

|כן|

אהעהאהעהאעהאההאהעהאה מקסון|לב|
IMG_4081.GIF
|מאוהב|

זה היה נוראי ;-( במיוחד כשהרגשתי שאבי הייתה קצת דמות אם לרייבן במהלך כל הסדרה. ואני זכרתי מההתחלה את אחד הדברים הראשונים שלמדנו על רייבן וזה שאמא שלה הייתה שתיינית והרגה את עצמה. (וזה גם אחת הסיבות שלא שפטתי אותה בעונה כשהיא ניסתה בכוח להאחז בפין, כי זה באמת הרגיש שהוא המשפחה היחידה שלה) |לב-ש||לב-ש||לב-ש|
ממש;-(

:-D |מאוהב| אבל זה מרגיש לי דיי ברור מה הבעיה שלה- כשיש לג'ון איך לעזור לה והוא מרגיש שהיא צריכה אותו זה עושה לה את זה. אבל ברגע שהוא מתחיל עם רגשי הנחיתות של "את לא צריכה אותי יותר" כשהיא בס"כ מנסה לשפר את עצמה, להיות חיונית לקבוצה וללמוד כישורים חדשים (שהוא כל הזמן מזלזל בהם בפניה בכוונה מה שגורם לי לרצות לחשמל אותו עם קולר, אפילו שאני יודעת שהוא עושה את זה מרגשי הנחיתות שלו ולא כדי לפגוע בה), אז היא לא רוצה אותו יותר ובצדק. והיא פוחדת שזה בדיוק מה שיקרה ברגע שיהיה להם זמן פנוי, ובצדק. אני ממש רוצה אותם ביחד! בגלל הוא צריך להתבגר, לעבוד על רגשי הנחיתות שלו, למצוא עוד דברים שיתנו לו משמעות בחיים חוץ מלשרוד, ומזה שהוא ירגיש שצריכים אותו, שילך ימצא איזה תחביב, מצידי שישחק עם רייבן כדורגל, יש דרכים לפתור את זה. אבל הוא צריך לרצות (ואני ממש מקווה שהוא ירצה!)
נכון|לב|
זה עצוב שדווקא בחלל כשהייתה לו משפחה שאהבה אותו במקום להרגיש שייך סופסוף כמו אמורי זה דווקא חרפן אותו. כנראה ממש קשה לו להאמין מישהו אוהב אותו;-(

אולסו בא לי קצת ספין אוף קצר על הזמן שלהם בחלל! מרפי היה בקומה לחודש! :-0 בטח בהתחלה הוא ואמורי היו ממש חמודים ביחד והיא דאגה לו כזה שהוא היה בקומה, ואז הוא התעורר והם היו מאוהבים |מאוהב| הפאנפיק כבר כותב את עצמו אצלי בראש :-D. אולסו יהיה נחמד לראות איך בלאמי ואקו נהיו ביחד,
חחח זה יהיה ספיאוף רגוע מידי, אין את מי להרוג:-D
אבל לגמרי הייתי רוצה כזה גם.
ואולי זה הזמן להגיד שאני לא כזה מתלהבת מהזוגיות שלהם. כאילו אני לא שונאת אותם, אבל זה יותר meh בשבילי *הולכת להתחבא*.
חחחחח בסדר זה לא היל טו דיי פור. זה לא שאמרת שאת לא אוהבת בלאמי ואז הייתי שולחת אותך להתחבא.
לפחות את לא הייטרית מטורפת.
האמת שהופתעתי מעצמי אהבתי אותם יותר משציפיתי.

רציתי לכתוב משהו שהיא קורנת כי יש קרינה בחלל אבל זה מרגיש לי צפוי מדי :-D|פנים|

נצטרך להסכים שלא להסכים, גם אם אני לא אוהבת את ג'אהא ממש אני לא מצליחה לשנוא אותו.
את בנאדם טוב מידי:-D

כן בני האדם הם גזע טיפש שמוכן לצאת למלחמה על שטח המחייה היחידי בכדור הארץ גם אם זה אומר שאף אחד לא יחיה בו. והחלק העצוב שזה לגמרי ריאליסטי.
תכלס|פנים|

:-D:-D:-D (רציתי להשתמש בזה פעם אחת אבל הרגשתי שעדיין לא הרווחתי את הכבוד :-D)
נהה מותר לך כמה שאת רוצה.
  • קלארק משקרת לאוקטביה שמאדי היא נייטבלאד בגלל דם סינתטי. אני מבינה שהיא עושה את זה כדי להגן על מאדי אבל איך היא חשבה שמישהו יקנה את הסיפור הזה שהיא מצאה את מאדי בזמן גל הקרינה ומצאה זמן להעביר לה מח עצם.
חחח לא חשבתי על זה אפילו8-*

מישהו מופתע שאני מסכימה עם מיקי? :-D הסבר יבוא בפרקים הבאים.
טוב תדווחו מה דעתכן בסוף העונה:-D

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
חחח שאלת את דילן אבל אני רוצה לענות:
1. בלאמי
2. אוקטביה
3. קלארק
4. רייבן
5. מרפי
6. אקו

(עכשיו כולם לענות גם!)
אני לא יכולה לענות על זה 8-* אני אוהבת את כולם.

עריכה: אני כן אוהבת את הרשימה שלך ואת העובדה שיש לך 6 דמויות בטופ 5 :-D

נערך לאחרונה ב:
למעלה