ה100 - צפייה משותפת - עונה 5

didalf

Well-known member
התהייה כמובן עלתה כי חשבתי לעצמי מה היה קרה אם אני הייתי על התיבה והתשובה היא שיש מצב שלא הייתי? סיכוי של 50%
חחחחחח אני לא יודעת למה זה הצחיק אותי:-D
תאמיני לי החיים שם על התיבה לא נראים משהו, עדיף לך שלא|בוקס| (וזה במידה ולא נולדת בדור שהגיע לכדוה"א והחיים שלו היא מלחמת קיום בלתי פוסקת)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יש מצב שדילגת על פרק 4 וכתבת על פרק 5?
אוי ואבוי, כן😰😰😰
ידעתי שאני צריכה ללכת לישון🥶🥶
ראיתי את פרקים 1-8 בבת אחת השבוע אז בתאכלס כולם מרגישים לי פרק אחד ארוך ולא זכרתי שהעתקתי את הסיכום הלא נכון|חבול|
אני לא ליד מחשב עכשיו וגם לא אהיה בשעתיים הקרובות אז או שניק יערוך את הכותרת או שתתעלמו מזה ואערוך כשאגיע למחשב|מובך|
ערכתי
ראיתי את פרקים 1-8 בבת אחת השבוע
חחח כן |מובך| הגעתי עד פרק 10 נראה לי
אור מה איתך? סיימת כבר?:-D
את באמת רוצה תשובה? :-D
אוקי, זה שפוי יותר.
מוזר באמת שזה שעדי לא מנסה לעמוד בקצב גרם לכולכן לא לכתוב פשוט. או סתם צירוף מקרים.

אור, אני מניח שאת סיימת את העונה ומחכה בסבלנות (איכשהו) שתוכלי להתחיל את עונה 6.

מעולה. כי אני אוהב את עונה 6 ואני ארצה לקרוא יותר דיונים עליה.

התהייה כמובן עלתה כי חשבתי לעצמי מה היה קרה אם אני הייתי על התיבה והתשובה היא שיש מצב שלא הייתי? סיכוי של 50%
שזה די חבל כי אחד הדברים שאני אוהבת בתאומות שלי זה להפתיע אנשים ולגרום להם לשאול את השאלה הכי מצחיקה, איך זה להיות תאומה? :-D
את תאומה?
תוך כדי שאני כותב על זה אני נזכר שבעצם ידעתי את זה והופתעתי מזה בעבר.
ועכשיו את הרסת לי את השאלה הבאה שלי.

האמת שבדיוק אתמול דיברתי עם בת דודה שלי שיש לה שני בנים תאומים והיא סיפרה לי על זה שלאחד מהם יש קשיי למידה ושאלתי אותה אם זה קשה לו עוד יותר כי הוא מרגיש תמיד בהשוואה לאחיו התאום.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תאמיני לי החיים שם על התיבה לא נראים משהו, עדיף לך שלא|בוקס| (וזה במידה ולא נולדת בדור שהגיע לכדוה"א והחיים שלו היא מלחמת קיום בלתי פוסקת)
אני רוצה להאמין שאם אור הייתה נולדת על התיבה היא הייתה שורדת על כדור הארץ (עוזר שהיא הייתה יורדת רק אחר כך ולא עם ה100 הראשונים כי היא לא פושעת)
ואז היא גם הייתה נבחרת להיות בין ה100 שמוכנסים לבונקר

וגם לא היו אוכלים אותה, כי...
רגע, אכלו רק אנשים שעשו פשעים שם?

LeAnnDyIan

Well-known member
בסין דיללו? חשבתי שנתנו להם להשאיר תאומים. (זה נכתב בלשון עבר כי אם אני זוכרת נכון יש חוק שמאפשר להם ללדת שני ילדים)
טוב זה לא שאני בקיאה כל כך בחוקים של סין. המידע שיש לי זה בעיקר מלקוחות סיניות שיש לי. אבל ממה שהן מספרות וממה שידוע לי, כן היו מדללים הריונות מרובי עוברים.
אבל יכול להיות שזה גם תלוי במעמד האזרחים? לאדעת.
כל הלקוחות האסייתיות שלי תמיד באות לי עם סיפורי מלחמה😅

It's Always Sunny

Well-known member
אור, אני מניח שאת סיימת את העונה ומחכה בסבלנות (איכשהו) שתוכלי להתחיל את עונה 6.

מעולה. כי אני אוהב את עונה 6 ואני ארצה לקרוא יותר דיונים עליה.
יופי, טוב לשמוע. זה אומר שמדי פעם תגיב אם יהיה לך זמן/כוח?

את תאומה?
תוך כדי שאני כותב על זה אני נזכר שבעצם ידעתי את זה והופתעתי מזה בעבר.
ועכשיו את הרסת לי את השאלה הבאה שלי.

האמת שבדיוק אתמול דיברתי עם בת דודה שלי שיש לה שני בנים תאומים והיא סיפרה לי על זה שלאחד מהם יש קשיי למידה ושאלתי אותה אם זה קשה לו עוד יותר כי הוא מרגיש תמיד בהשוואה לאחיו התאום.
ומה היא ענתה?
אני לא יכולה לומר לך שום דבר כי לכל אחד יש את החוויה שלו. אני למשל רק לאחרונה גיליתי שלא כל התאומים קשורים אחד לשני ברמה של אחי ושלי וזה עדיין מוזר לי כי הייתי בטוחה שכולם ככה, מסתבר שלא.

יש לי משהו מצחיק לשתף, אבל זה בתנאי שלא נחזור שוב לשיחת הספוילרים והאינטרנט :-D
מישהו בטעות כתב את השם של אבי לא נכון, הוא קרא לה אבי קלארק במקום אבי גריפין והייתה תגובה שבה היה רשום אה כן, אבי קלארק, אימא של קלארק קלארק :-D

It's Always Sunny

Well-known member
אני רוצה להאמין שאם אור הייתה נולדת על התיבה היא הייתה שורדת על כדור הארץ (עוזר שהיא הייתה יורדת רק אחר כך ולא עם ה100 הראשונים כי היא לא פושעת)

וגם לא היו אוכלים אותה, כי...
זה ממש חמוד שהחמאת לי שאני לא פושעת בדיוק לפני שהודיתי שאני עדיין קוראת באינטרנט. זה מקסים ועכשיו תצטרך לקחת את הדברים שלך בחזרה :-D (כולכם יודעים שזה נכון)

טוב זה לא שאני בקיאה כל כך בחוקים של סין. המידע שיש לי זה בעיקר מלקוחות סיניות שיש לי. אבל ממה שהן מספרות וממה שידוע לי, כן היו מדללים הריונות מרובי עוברים.
אבל יכול להיות שזה גם תלוי במעמד האזרחים? לאדעת.
כל הלקוחות האסייתיות שלי תמיד באות לי עם סיפורי מלחמה😅
טוב אם הן אמרו לך את זה אז אני סומכת עליהן שהן יודעות יותר טוב ממני :-D
איזה סיפורי מלחמה? 8-*

didalf

Well-known member
לא הבנתי משהו, בסוף הפרק הקודם דיוזה והאלה הלכו להביא את מרפי ורייבן מהחללית ותוך שניה הם חזרו כאילו הם קפצו שניה למכולת?!?!?!?! זה המרחק בינינו לבין החלל עכשיו?
אז חוזרים לתחביב האהוב עלינו להתעלל ברייבן:-[ באמת שש שנים רגועות היו יותר מידי בשבילה.

מסתבר ששו (שבאמת נראה קצת מאוהב בה) הוא זה שנעל את הטילים. עכשיו, אני מניחה שחלק מהתוכנית הייתה לתת למרפי לברוח ושהוא לא הוריד את הקולר בכוונה אבל לא הבנתי איך זה עוזר להם? האם כל זה היה הצגה כדי שאמורי תעריך אותו? בכל מקרה יאיי היא נשארה איתו |לב|

והצחיק אותי התגובות שלו למאדי - "מי ההוביטית" ואז כשהיא אמרה לו - "ציפיתי שתהיה יותר מצחיק" :-D

והיא אמרה שהאהובה עלייה זה אוקטביה, ילדה חכמה.|לב|

מסתבר שהרבה מהאסירים, כולל אחד חננה למראה אבל קריפי רצח, וגם מקירירי, חולים באיזה משהו שהם תפסו במכרות ודיוזה מצפה שאבי תרפא את זה.
אני חייבת לציין שכל בני האדם האלה מטומטמים - העמק נראה מספיק גדול ויש קצת יותר מ1000 אנשים, באמת אתם לא יכולים לחלוק אותו? אידיוטים.

הצבא של אוקטביה צועד לעמק במדבר החולות אפילו שקלארק אמרה להם שלא כדאי, אבל אין עם מי לדבר. ויאוווו הקופר הזאת שעשתה את המרד לפני שש שנים ועכשיו היא הכלבלב המגן של אוקטביה סתמייייי. בלאמי וקלארק די מפוחדים מאוקטביה.
אוקטביה אומרת שאהבה היא חולשה נו די עם זה, ואינדרה אומרת שהיא אוהבת אותה יאאא|מאוהב|

במדבר מילר ועוד אחד צצים בצרחות כשאת השני תקף משהו מפחיד. הולי פאק יש לו משהו בבטן אעהאהה זה כמו הסרט המגעיל הזה שלא ראיתי עם הדבר בבטן (הנוסע השמיני?). בלאכסס בסוף הוא מתפרץ ואיכשהו התולעים מגיעות לאוקטביה לא בטוחה מה הלך שם כי הסתרתי את המסך איכ. ואז קלארק מצילה אותה כמובן. מונטי מצליח להזהיר אותם מהטיל והאמת זה היה קטע יפה איך שכולם הגנו עליה במעגל בתוך סופת החול.
בסוף אוקטביה אומרת לבלאמי "איי לאב יו ביג בראדר" ואני כבר אוווו |מאוהב|כשאז המשפט ממשיך - אבל אם תגיד שוב משהו רע על וואנדקרו אתה האויב שלי. אמאלה היא מפחידה אותי.

הרובר מגיע ומאדי רצה אל קלארק|לב|
ואקו לבלאמי|לב|
חחחח קלארק דפקה שם מבט ספק מבולבל ספק מקנא ומיד חזרה להתעסק במאדי, ואוקטביה דפקה לה מבט רצחני. הייתי אומרת די נו אוקטביה שחררי זה היה בגלגול הקודם כל מה שהיה עם אקו אבל קלירלי אין עם מי לדבר.

כשקיין שואל אותה למה לוינסטון יש קולר חשמלי, דיוזה אומרת שיש לו דחפים יצריים ;-# מסתבר שצריך להרחיק את הידיים והרגליים מוינסטון אבל חוץ מזה הוא בן אדם נחמד, ההגדרה של וינסטון ודיוזה לנחמד היא די מוזרה.
חחחחח איזה קריפ:-D

אוקטביה מסרבת לחזור לפוליס, הלוואי שיכולתי לומר שאני מבינה מאיפה היא מבינה אבל אני מתקשה הפעם להזדהות איתה כי ההתעקשות לצעוד לכיוון העמק שכל כך הרבה איומים נמצאים בדרך שלהם לא הגיונית מאוד.
|כן|:-(

מאדי מחליטה שהיא תנהג, לאף אחד אין בעיה עם זה. כנראה שנוח להם שיש להם נהגת פרטית.
:-D:-D
אם היא יכולה לנהוג שתנהג, אז מה אם היא בת 12? זה עולם ללא חוק:-D

במהלך הנסיעה מרפי מחושמל והם נאלצים להשאיר אותו מאחור אבל אמורי מחליטה להישאר איתו.
יאיי|לב|

אינדרה שואלת בצדק איפה הם יכולים למצוא מחסה בשממה. הפתרון שלהם הוא לעשות מגן אנושי בתוך הסופה וזה מצליח להם, כמה זה אמין?
לאדעת אם אמין אבל זה היה יפה.

מקודם היא אמרה שהיא לא מעריכה בוגדים אבל פתאום היא מבינה שלקיין יש מידע טוב?
בוגד:-[

• אחרי הלילה שעבר עליהם אוקטביה עדיין מתעקשת שימשיכו לצעוד לעמק, מאדי וספייסקרו מגיעים למקום וכולם מתאחדים. הכל טוב ויפה עד שאוקטביה קולטת את אקו והמבט שיש לה על הפנים, אני אנסח את זה ככה: נראה לי שכולנו פה לא היינו רוצים להיות במקום אקו באותו רגע :-D
חחחחח מממש, אמאלה אוקטביה.

• שו אומר שזה טירוף מצד וונקרו לחצות את המדבר, דיוזה אומרת שהם לא מטורפים אלא פנאטים ושהפנאטים הם חיילים טובים.
יש בזה משהו.
  • מעניין אם בעודה אומרת את זה היא תהתה למה האנשים שלה לא הולכים אחריה בעיניים עצומות כמו וונקרו ואוקטביה :-D אני יכולה לדמיין את המחשבה הזו עולה לה בראש כשהיא מגלה שהאנשים שלה עסוקים בלחגוג במקום להתאמן.
לול:-D

• דיוזה קורעת את הציור שקלארק ציירה, הציור של אוקטביה :-[ גברת, אין לך הערכה לאמנות??
:-D תכלס:-[

• אינדרה אומרת לאוקטביה שהיא אוהבת אותה, הלב שלי לא עומד בזה |לב| :-D אני אוהבת איך מערכת היחסים בניהן התפתחה ואפילו שאוקטביה לא רצתה לומר לה את זה בחזרה כולנו יודעים שהיא אוהבת את אינדרה |לב|
|מאוהב|

• שו הוא לא אחד מהאסירים, בדיוק בגלל זה הוא התנהג כמו השוטר הטוב בפרקים הקודמים.
כן הוא רק הטייס שלהם.

• מרפי: "מי ההוביטית?" :-D
  • מונטי מספר לכולם שקלארק סיפרה למאדי סיפורים עליהם, מרפי שואל אם קלארק סיפרה לה שמרפי "היה הגיבור המדהים שזכה בבחורה." ואמורי מתקנת "הטיפש האנוכי שאיבד אותה." :-D
:-D:-D מרפי|כתר|

• אוקטביה אומרת לבלאמי שהיא שמחה שהוא בחיים ואפילו מנשקת אותו על הלחי אבל זו לא סצנה חמודה בכלל כי אחרי שהיא עושה את זה היא מאיימת עליו.
חחחחח נכון??? עברתי מ-|מאוהב| ל-:-0;-( בשניות.

didalf

Well-known member
כן זה בהנחה שהיא שרדה את הדילול, את הנחיתה עצמה, מתקפות גאונדרים, גשם שחור, ופריימפיה. לא סיכויים משהו וכל רגע בחיים האלה הוא סיוט. תנו למות בשקט:-D
גם לא היו אוכלים אותה, כי...
או פשעו או סירבו לאכול בעצמם.

מישהו בטעות כתב את השם של אבי לא נכון, הוא קרא לה אבי קלארק במקום אבי גריפין והייתה תגובה שבה היה רשום אה כן, אבי קלארק, אימא של קלארק קלארק :-D
זה ממש חמוד שהחמאת לי שאני לא פושעת בדיוק לפני שהודיתי שאני עדיין קוראת באינטרנט. זה מקסים ועכשיו תצטרך לקחת את הדברים שלך בחזרה :-D (כולכם יודעים שזה נכון)
בתכלס רק על זה צריך להפליט אותך/לזרוק אותך לזירה.

didalf

Well-known member
לבקשת הקהל העצלן, פרקים 6-10:

אעהאההה אני לא אוהבת את האוקטביה הזאת תחזירו לי את אוקטביה שלי;-(

מה שכן עדיין כעסתי על קיין שהוא בוגד בה אפילו שאני לא אוהבת בכלל את הדרך שלה. אלא אם לקיין יש איזה תוכנית נסתרת?

אוקטביה עדיין נחושה בדעתה לגרש את אקו. בלאמי בא להלחם איתה בחדר אימונים איזה סצנה יפה שניהם נלחמים (כמובן כי אנחנו יודעים שזה אימון והם לא מנסים להרוג אחד את השני כרגע, אז התנועות יפות), הוא למד יפה מאקו. גם אוקטביה רואה שהוא למד מאקו - "אתה נלחם כמו אזגדה". הוא מנסה לדבר לליבה שאקו השתנתנה. היא מזכירה את האנשים שהיא הרגה (למי אכפת מאיליאן). זה כזה הזוי שהוא בעצם יוצא עכשיו עם מי שהובילה למות החברה הקודמת שלו. אבל ככה זה פה.

דיוזה שולחת מזון ומודיעה שכל מי שרוצה לערוק למקום עם אוכל מוזמן, כל עוד יגיע בלי נשק. אוקטביה לא אוהבת את זה כמובן. היא מסכימה לבטל את הגירוש של אקו אם היא תרגל ותגלה לה מי מתכוון לערוק. אקו מסכימה, אבל כששניים באים אליה ומתחננים שתעזור להם לחזור הביתה (הם במקור מהכפר המסכן הזה) היא לא מסוגלת להקריב אותם. נראה שקרו דברים מחרידים בבונקר שאנשים לא מסוגלים לדבר עליהם, גם באחד הפרקים הקודמים קיין הזכיר את "השנה האפלה". גאד אני מפחדת לדעת מה זה.
בינתיים מונטי לא מצליח לפרוץ למחשב החללית מרחוק (מה לעשות לא כולנו רייבן. איפה רייבן באמת?!?!?). אז לאקו ובלאמי יש תוכנית - אקו לא תסגיר את האסירים אלא תערוק איתם, ותגניב את הקוד למחשב החללית. אוקטביה מאשרת. לפני שאקו עוזבת היא ובלאמי נפרדים|מאוהב||מאוהב|אני ממש אוהבת אותם ביחד|מאוהב|

רק איפה היו הסצנות האלה כשבלאמי עוד היה חתיך?;-(

אבל ברגע האמת אוקטביה שולחת את הכלבלבה המעצבנת שלה בכל זאת לירות בהם. אוף אוקטביה;-(
ויאווו הקופר הזאת מעצבנתתתתתתתתתתתתתתת אעההההה חבל שלא הרגו אותה כשהיא מרדה!!!!!:-[
בדבר אחד אוקטביה צודקת, ככה זה נראה יותר אמין בשביל דיוזה. אבל עדיין זה היה קשה, לפחות שהייתה אומרת להיא לפספס בכוונה. אוקי אבל עוד כמה נשארו בחיים חוץ מאקו. זאת שביקשה מאקו עזרה קודם מדממת קשה. איזה אחת לוקחת לאקו את הצמיד עם הדיסקאוןקי אואואו. אבל לאאאא קו החביאה אותו בתוך הפצע של המסכנה ההיא יאאאא מלכה|כתר|

קלארק משקרת לכולם שמאדי היא נייטבלאד מלאכותי כדי שלא ירצו להפוך אותה למפקדת ושאוקטביה לא תחשוב שהיא מהווה סכנה. ניילה בשיחת שנראית חמודה עולה עליה אבל גאיה מעלפת אותה, ומזהירה את קלארק מניילה. מניילה?!?!? הנסיכה הזאת?? מה היא זממה?? גם את ניילה קלקלו? קלארק רוצה לברוח לפני שאוקטביה תגלה שמאדי היא נייטבלאד אבל מאדי מעריצה את אוקטביה, וכשקאלרק לא שמה לב מספרת בעצמה לאוקטביה, שכורתת איתה ברית דם וואנקרו. לא הבנתי, למה חששנו מאוקטביה בעצם? ועכשיו מאדי בטוחה? או שאוקטביה עדיין מסוכנת לה? אני לא יודעת למה לצפות מאוקטביה.

אמורי ומרפי מסתתרים במערות איפה שלא קולטים את הקולר וקצת מתעמתים עם הבעיות שלהם. הוא קינא בזה שהיא כבר פחות זקוקה לו והרחיק אותה בגלל זה. אוח אידיוט. היא מצליחה להוריד לו את הקולר ובקצת דלק שבחללית הם יוצרים מלכודת לאסירים שמחפשים אותם. יאססס|כתר|
ומהאנדרלין קופצים אחד על השניה לנשיקה|מאוהב|

ווהו איזה יופי של פרק בתחום הנשיקות בזוגות שעדי אוהבת לפחות. אבל מקרירי שרד את זה ועכשיו יש להם בן ערובה.

*חחח חשבתי שזה יהיה מהיר רק להדביק אבל במקום זה אני מחפשת גיפים וצופה בסצנות ביוטיוב:-D

didalf

Well-known member
קלארק ומונטי מגלים שאוקטביה מגדלת את התולעים המקריפות במטרה לתקוף איתן את דיוזה, אבל שאחד העריקים עדיין חי והיא מגדלת את זה בתוכו. אוקי מסתבר שאת זה טכנית אוקטביה לא ידעה אלא קופר הפסיכית הזאת יאוו שמישהו יהרוג אותה כבר, אבל אוקטביה מאשרת. אפילו אינדרה כבר מתחילה לפחד, היא הורגת את העריק המסכן ומתעמתת עם אוקטביה. אוקטביה איבדה את זה לגמרי;-(
כשלונה אמרה לה אז בקונקלייב שלינקולן היה מתבייש בה כעסתי על לונה (בצדק). אבל לינקולן עכשיו היה נחרד ממנה. הוא היה שוחר שלום. קצת ציפיתי שאינדרה תזכיר את לינקולן, אבל זה רק היה מחרפן את אוקטביה עוד יותר.

קלארק מביאה למונטי את המכתב שגספר כתב לו, מה שקצת מערער את מונטי שרק רוצה שכולם יאכלו אצות ברוגע:-(
בדבר אחד ג'ספר צדק - הבעיה היא אכן בני האדם.

אקו פוגשת את רייבן יאיי. רייבן מנסה לגרום לשו לעזור, אבל כשהוא מסרב לאקו יש תכנית שתדפוק אותו. רייבן מסרבת אבל אקו עושה את זה בכל זאת. מצטערת שו ומאד מצטערת רייבן אבל זאת הייתה תוכנית טובה והן הצליחו|כתר|
וגם אקו אכן מרגלת טובה ומצליחה להיראות נאמנה לדיוזה (או נאמנה רק לעצמה שזה מה שדיוזה חושבת שהיא).

אבי וכדורים קיין כועס בלה בלה. הסיבה שדיוזה לא באה עד עכשיו להבדק זה כי בהריון:-0
נשבעת שלפני כמה פרקים היא הייתה עם חצי חליפה למטה ורק חולצה וחשדתי בזה!!!! גיזס קרייסט להביא ילד לעולם כזה. מי האבא? מקרירי? זה חתיכת לברג' עליה אם היו יודעים.

קלארק מבקשת ממאדי להעמיד פנים שהיא לא טובה באימונים, וגאיה מבחינה בזה ומבקשת ממנה גם. היא מראה לה את הפליים ומאדי קצת מהופנטת לאאאא מאדי תתרחקי מזה. (אולסו: זה יהיה קצת קריפי שלקסה תהיה אצל מאדי, AKA החברה של קלארק בבת שלה). ואז יש אימון ראווה מול אוקטביה. מאדי מנסה להיראות גרועה אבל בסוף נשברת ונלחמת כמו שהיא באמת יודעת מה שמדליק את אוקטביה (או מדליק לה נורה אדומה?). היא רוצה שמאדי תהיה הסקנד שלה. מה יש להם שם?? היא ילדה!! אוקטביה שמדברת בטון רגוע אפילו עוד יותר מפחידה אותי. קלארק מפוחדת ממש. ולכן יש לה מטרה חדשה - לחלוק את העמק עם דיוזה? התנאי - כניעה. איך? טו טייק דאון אוקטביה. כל עוד טייק דאון אוקטביה לא כולל להרוג אותה אלא רק להוריד אותה מהשלטון אני בעד. כי כמה שאני לא אוהבת את האוקטביה הזאת שלא תעיזו להרוג אותה!!!!!! רגע אבל היא הולכת להשתמש במאדי בשביל זה?:-0

צעד ראשון מומלץ: להרוג את קופר. דחוף!

*חחח חשבתי שזה יהיה מהיר רק להדביק אבל במקום זה אני מחפשת גיפים וצופה בסצנות ביוטיוב:-D
אין גיפים או סרטונים שווים בפרק הזה|שפם|

didalf

Well-known member
אבי מוצאת איזה דרך לרפא את החולים אבל צריכה את רייבן שתחבר משהו והוינסון הפסיכי הולך להביא אותה. אבל מה היה קשה לבקש בנימוס "בואי אבי צריכה את עזרתך"???? למה בכזה קריפיות???
רייבן מסכימה לעזור כשהיא חושבת שדיוזה מאיימת על אבי, אבל אז היא מגלה שאבי מכורה לכדורים, מה שמזכיר לה את אמא שלה שהעדיפה את ההתמכרות על פניה;-( ואבי מחשמלת אותה אעהעהההה או דר יווווו?????? אבי את מחוקה!!!:-[
אקו קודם רצתה להרוג את שו המסכן כדי שלא יהיה לדיוזה טייס, ורייבן מסרבת. אבל כשהיא חוזרת חבולה ובעיקר שבורה מזה שאבי עשתה לה את זה, היא מבקשת מאקו שתעשה את זה מהר כדי שהוא לא יסבול, כדי שזדיוזה לא תנצח. אבל אז הוא בא לנחם אותה, חמוד. נראה לי הם הולכים להיות ביחד. גאד מגיע לרייבן חבר מסכנה.

בינתיים מרפי מנסה להחליף את מקרירי ברייבן אבל לדיוזה דווקא מתאים להפטר מגרייביראד מקרירי ( :-D ). אז עכשיו מקרירי משתף פעולה עם מרפי, שמתחזה לאסיר שלו כדי לחלץ את רייבן (תביאו גם את אקו על הדרך, תודה). ואמורי גם מצטרפת. חחח הצחיקה אותי "אתה משתף פעולה עם רוצח ובא לי להפשיט אותך":-D אבל כאילו היא לא רצתה לחזור אליו לא הבנתי מה קרה שם (אחותי גם הציקה לי). די נו אתם חמודים תחזרו:-(|לב|

קיין ודיוזה צופים אל האופק. דווקא חמודה התוכנית האוטופית שלו להקים שם ישוב אמיתי. לו רק. היא מספרת לו שהיא בהריון. הולי שיט היא בהריון 100 שנה:-D הם מדברים על תקווה וכנראה ככה יקראו לילדה -הופ (מה שנטפליקס לא השכילו להבין את המשמעות הכפולה לכן שם הילדה בישראל יהיה תקווה).

בוואנקרו עדיין לא כיף. לקאלרק ובלאמי יש תוכנית להרוג את קופר ולהפטר מהתולעים. אני יודעת שאני ביקשתי להרוג את קופר אבל קור הרוח שבה קלארק אומרת "נגרום לזה להיראות כמו תאונה" מפחיד אותי. אינדרה מסכימה לתוכנית כפרעליה בתקווה שבלי תולעים אוקטביה תסכים להכנע.
מונטי המסכן רק רוצה לחיות בשלום, כשקלארק ובלאמי מאלצים אותו לעזור להם. זה שובר אותו והרפר מבטיחה לו שהם ישארו מאחור עם האצות ולא ילחמו יותר, חמודים|לב|
קופר נרצחת פאק בלאמי וקלארק מה אתם עומדים שם ומסתכלים שני פסיכים. ואיכ איזה מחזה מחריד (הסתרתי עם היד ועדיין). אבל ברוך שפטרנו. אבל אוקטביה מבינה טוב מאד מה הלך שם, כי הם התכוונו להשתמש בביצים. שייייייייייייייייייייייייייייייייייייטטטטטטטטטטטטטט:-0. אוקטביה עוצרת את קלארק ומתכוונת להוציא אותה להורג:-0
בלאמי הולך לנסות לדבר איתה, ועל הדרך פוגש במילר ומנסה להזכיר לו מאיפה הוא בא. מה קורה עם מילר למה הוא כזה נאמן לאוקטביה? ומה עם ג'קסון איפה הוא?
אוקי אז הוא חולק איתה וביסטקוויט ולגמרי שמתי לב להחלפה שהוא עשה שם!!!! איך היא לא שמה לב זה היה כזה ברור. הוא הרעיל את הביסקוויט באצות של מונטי שיכניסו את אוקטביה לקומה לקצת זמן:-0:-0 יאוווו אוף זה כואב לי כי זאת הייתה הבחירה הנכונה (במיוחד שזה לא כולל להרוג אותה! כי לזה לא אני ולא בלאמי מסכימים!! רק להשבית אותה קצת) אבל זה כזה נורא שהגענו למצב כזה שבלאמי צריך לעשות את זה לאוקטביה;-(;-(

משהו אומר לי שזה עדיין לא ילך בקלות|פנים|

גאד אני רק קוראת את ההודעות שלי וסובלת שוב מהעונה הזאת;-(:-D

אין גיפים או סרטונים שווים בפרק הזה|שפם|
גם בזה|שפם|

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
כל מי שאומר שזאת העונה הכי טובה שילך לעשות בדיקת קורונה כי אבד לו חוש הטעם!!!! יאוו איזה פרק מתסכל. [היה קורונה אז:-D]

אאעהאהההה אפשר שלא כל האנשים שאני הכי אוהבת יגרמו לי לשנוא אותם????
בלאמי שבוגד בקלארק ורוצה להפוך את מאדי למפקדת (פאקינג ילדה בת 12! ) [ואומר שהוא לא יודע אם אוקטביה תתעורר גאדמט חשבתי שאמרנו קומה לשבוע! (אבל עדיין היה הדבר הנכון לעשות אפילו שהכעיס אותי שהוא לא ידע אם היא תתעורר)]
קלארק שבאה להרוג את אוקטביה!!
אוקטביה שהיא פאקינג פסיכית רצחנית.
תודה לאל על מרפי נקודת האור שלי הציל את הפרק|מאוהב| (וכאילו גם החבורה שאיתו רייבן אקו ואמורי, אבל היום בעיקר מרפי).

אוקטביה בקומה ואינדרה מנסה להשתלט על הצבא ולהביא אותם לכניעה אבל מילר מתסיס את כולם נגד. עוד אחד שאני אוהבת ועכשיו מעצבן אותי. יאוו מילר שתוק גם כן אתה למה אתה חייב לעצבן?? אינדרה כמעט שכנעה אותם. (צעקתי על המחשב "מילר!!!!" ואחותי באה לבדוק למה אני צועקת על המחשב:-D)
בלאמי ואינדרה מגיעים למסקנה שוואנקרו לא ילכו אחרי אף אחד אחר חוץ מבלאדריינה, אבל יש מצב שהגראונדרים מבניהם עדיין יהיו נאמים לפליים ומחליטים להעלות את מאדי. לצורך זה בלאמי בוגד בקלארק ומשאיר אותה קשורה:-[
דבר אחד שכן אהבתי בסצנה הזאת, כשהוא אמר לה: "אקו, רייבן, מרפי ואמורי הם המשפחה שלי" אני אוהבת כמה השש שנים האלה בחלל איחדו אותם|לב|
אבל חוץ מהמשפט הזה כעסתי.

למרבה הצער (והכי עצוב זה שזה בכלל גורם לי צער) אוקטביה מתעוררת מוקדם מידי ומבינה מה קורה.
מעניין אבל שאינדרה ובלאמי משתפים פעולה ובעצם עושים אותו דבר, ואני כועסת על בלאמי אבל רק מודה לאלוהים על אינדרה. אולי כי בלאמי בוגד בקלארק אבל לאינדרה אין קשר מיוחד לקלארק אלא לאוקטביה, ואוקטביה לא מבינה את זה עדיין אבל אינדרה מצילה אותה מעצמה.

ניילה באה לכעוס על קלארק כי היא הבטיחה שהיא לא תעלה את מאדי, אבל כשהיא מבינה שקלארק מתנגדת לזה משחררת אותה כדי שקלארק תעצור את זה. אבל קלארק מבינה שהסכנה האמיתית למאדי היא אוקטביה והולכת להרוג אותה:-0 האו דר יו??? אבל אוקטביה משכנעת אותה לעצור את זה ביחד במקום.

גאיה מכניסה למאדי את הלהבה אבל מאדי מתעלפת. קלארק ואוקטביה מגיעות ואוקטביה נותנת לקלארק לקחת את מאדי ולברוח ועוצרת את את בלאמי, אינדרה וגאיה.

כשקלארק ומאדי מגיעות לרובר השומר שנשלח איתם עומד לירות בהם כי זה הפקודה של אוקטביה, יופי אוקטביה. אבל בדיוק אז מאדי מתעוררת עם כל הידע של המפקדות הקודמות:-0 היא יודעת את השם שלו ושהוא שירת את לקסה:-0
הוא מיד משתחווה לה. האמת זה היה מרגש וקצת גרם לי לחשוב שאולי בדיעבד זאת כן הבחירה הנכונה להפוך את מאדי למפקדת. יש משהו ב AI הזה. אבל קלארק מנצלת את ההזדמנות ויורה בו. לא יפה אבל בשלב זה לא מאד משנה.

בזירה בלאמי, אינדרה וגאיה קשורים ועצורים כשכולם מריעים סביבם לאוקטביה שצועקת על האויבים של וונאקרו. לפחות היא לא שלחה אותם להלחם אחד בשני עדיין. (או שהיא השאירה אותם לוונאקרו שיהרגו? זה מה שהיה שם?) והיא עדיין בקטע של המלחמה. ואז היא עולה לכס המלכות שלה והדלתות נסגרות כשהדבר האחרון שהיא רואה זה את הפנים של אח שלה עצור וקשור. ורק אחרי שהדלת נסגרת היא בוכה וגם אני קצת בכיתי;-( וגם קצת הוקל לי לראות שעדיין יש לה רגשות מתחת לכל זה.

בכפר בעמק רייבן מציעה שבמקום להרוג את שו שיתסיסו את האנשים של מקרירי נגד האנשים של דיוזה ויברחו בחסות הבלגן. גוד ט'ינקינג. מרפי מיד יוצא לדרך כפרעליו איזה סכסכן:-D
רייבן משכנעת גם את שו לבוא איתם איזה חמודים תשכבו כבר.
מרפי מספר למקרירי שדיוזה מסתירה ממנו את התרופה, ואקו ממשיכה בתפקיד ומספרת לדיוזה שמקרירי יודע. וכל האנשים שלו באים להעתמת עם כל האנשים שלה. דיוזה שהיא ממש חכמה מספרת להם את האמת ולמרפי נמאס לחכות אז הוא זורק אבן ומתסיס את כולם:-D
וואי הרג אותי. ואז הוא מתסכל על כולם נלחמים "זה המאסטרפיס שלי":-D מתה עליו|מאוהב|

כשהם באים לברוח קיין מגיע ואומר שצריך להציל את אבי ודיוזה. הרוב בורחים בכל זאת אבל מרפי נשאר עם קיין כדי לעזור לאבי. נסיך כבר אמרתי?|מאוהב|

בלגן מלחמה בלגן, דיוזה מספרת למקרירי על הבת שלו (אמרתי לכם!) וקיין מחלץ אותה נראה לי. אבל למרקירי והאסירים עדיין יש את אבי. חחחחח וואי הרג אותי הוא שואל איזה אחד "מה עם הדבר שיש לך בחזה" וההוא עונה "כבר אין לי" ומקרירי - "התכוונתי לדבר השני" ודופק בו גרזן:-D:-D

didalf

Well-known member
מאדי וקלארק בורחות ברובר ומאדי רוצה לחזור והן רבות. על הדרך קלארק מוצאת את התולעים וזורקת אותם החוצה במחשבה שהיא פתרה בעיה. פאקינג לא קלארק!!!!!!!!!! מה היא מטומטמת??? מה היא זורקת ככה צנצנת זכוכית?? מה זה צריך להיות?? הצנצנת כמובן נשברת והתולעים בורחות החוצה וזה הולך לגרום למזה צרות. הטריף אותי:-D

הזכרונות של המפקדות באות למאדי כסיוטים, היא רואה איך שרפו את בקה פרמהדה. היא מסכימה שקלארק תוציא את הפליים אם היא תשמיד את זה. אבל קלארק לא מסוגלת, כי לקסה שם. וואי כמעט בכיתי כשקלארק שאלה את מאדי אם היא רואה גם את לקסה (וגם הייתי רגשנית מסצנה אחרת). אם כי עכשיו כשממש יש לה את הזכרונות של המפקדות הקודמות זה ממש מטריד לגבי חלק מהזכרונות של לקסה שנמצאים שם:-D
מאדי גם יודעת שזאת הסיבה שקלארק לא מסוגלת להרוס את הפליים|לב|

הן מגיעות לעמק ורואות את מקרירי מוציא להורג עריקים שלא יודעים לתת לו מידע על האנשים שברחו. סייקו. הוא משאיר איזה אחד לחפור קבר ולקבור אותם ומאדי הורגת אותו8-* הפליים עושה אותן אלימות אני מבינה.
הן מוצאות את אבי הג'נקי שכנראה לקחה מנת יתר? יאוו איך אני שונאת קווי עלילה של התמכרויות זה כזה מתיש ואפילו בסדרה פוסטאפוקליפטית כזאת עם כ"כ הרבה צרות אחרות עדיין יש?

בוואנקרו מסתבר שחצי מהשבט לא מעוניין לצאת למלחמה של אוקטביה עכשיו כשיש מפקדת נטבלידה אמיתית. הפתרון: לזרוק לזירה את האסירים שהם במקרה האנשים הכי חשובים לאוקטביה בעולם כדי לעורר בחזרה פחד ולהזכיר שזה מה שקורה לאויב של וונאקרו, לא משנה כמה אתה מקורב לבלאדריינה.

השיחה של עם אינדרה ממש ריגשה אותי והעציבה אותי. אינדרה אמרה שהיא בגדה בבלאדריינה, לא באוקטביה קום סקיירו, הילדה הלוחמת שהיא הפכה לסגן שלה כי היא האמינה בה|לב-ש|

אוקטביה עדיין אחרי הכל עדיין לא רוצה שבלאמי ימות אעההההה כןן|מאוהב| אוקטביה שלי עדיין שם|לב|
היא מנסה לגרום למונטי לדבר איתו, אבל מונטי מסרב (איזה אומץ!) ומספר לה שהוא יכול להחיות את החווה ואולי אפילו את הקרקע.
אז אוקטביה הולכת לדבר עם בלאמי בעצמה. היא מתחילה בסיפור על איך כשהיא הייתה ילדה והם שיחקו באיזה משחק הוא תמיד שיחק איתה גם כשלא היה לו כוח, ואיך פעם אחת כשהיא נפצעה ודיממה הוא חתך את עצמו כדי להגיד שזה הדם שלו ולא לחשוף אותה. אעההעהה בכיתי כל הסצנה הזאת;-(
היא אומרת שזאת דרך ארוכה מפה ועד להרעיל אותה. היא חושפת את החולשה של אינדרה - הכתף שלה, ומתחננת בפניו שילחם ולא ימות. הוא מסרב. עדיין יש לה אפשרות להפסיק את זה. יאוו כל הסצנה הזאת בכיתי כמו תינוק אני בוכה עכשיו שוב מלכתוב את זה אני כ"כ אוהבת את שניהם|מאוהב|;-(|לב-ש|
הוא אומר לה שעוד אפשר להציל את זה, והיא אומרת - "אי אפשר להציל מישהו שכבר מת" אעעההה מה זה אומר???;-(;-(
אני לא מגזימה כשאני אומרת שבכיתי עם דמעות בסצנה הזאת. ואז היא גם באה לחתוך את עצמה עם חתיכת מראה שבורה? ובסוף חתכה אבל במקום אחר בצורה של סמל כלשהו? וצבעה את עצמה בדם;-( אוח שמישהו יעזור לילדה;-(

הקרב עומד להתחיל, אינדרה מבקשת מגאיה שתהרוג אותה וגאיה מסרבת, היא זוממת להרוג את אוקטביה כדי להגן על המפקדת. בלאמי גם מגיע ואומר שלא ילחם, אינדרה אומרת שהיא תהרוג אותו מהר לול:-D
הקרב מתחיל. בלאמי רק עומד ומסתכל על אוקטביה|לב-ש|
אבל בסוף אינדרה תוקפת אותו והוא משיב מלחמה. מתישהו גאיה זורקת על אוקטביה את החנית:-0 חוצפה! אבל אוקטביה זזה. הייתי בשוק בעיקר מזה שהיא החליקה את זה וזרקה להם את החנית חזרה שימשיכו להלחם:-0

בדיוק כשנראה שאין ברירה מונטי מתפרץ לזירה עם הפרחים שלו ומודיע לכולם שאפשר לגדל אוכל בחווה ולא צריך להלחם, ושאוקטביה הסתירה את זה מהם. איזה אומץ שוב! כולם מתמרדים בבלאדריינה והייתי בטוחה שהם רצים להרוג אותה אבל לא הם רק עמדו בזירה וצעקו8-*
בלאמי ואינדרה שמחים ומודים למונטי מה יש לכם נראה לכם שזהו הכל סבבה עכשיו? אוקטביה נעלמה.
אוקטביה מעלה את היבול באש:-0 תגידו לי עכשיו שהיא רק עושה מה שטוב לאנשים שלה. אני מופתעת שהיא לא הוציאה את מונטי להורג על זה. אבל האמת פחות כעסתי על המעשה הזה מהצפוי, אולי כי הסצנות הקודמות בפרק הזכירו לי כמה אני עדיין אוהבת אותה.

ויוצאים למלחמה|פנים|
בלאמי מעודד את מונטי העצוב לבוא כדי להתאחד עם משפחת החלל שלהם|מאוהב|

השוט הזה מלמעלה נראה כמו יציאת מצריים:-D

טוב מיקי אמרה שהיא ראתה עד פה וזה מלא חומר קריאה אז נראה מה נעשה בהמשך:-D

keren or5

Well-known member
היא אומרת לאבי שוינסטון צריך לעבור בדיקה, כשקיין שואל אותה למה לוינסטון יש קולר חשמלי, דיוזה אומרת שיש לו דחפים יצריים ;-# מסתבר שצריך להרחיק את הידיים והרגליים מוינסטון אבל חוץ מזה הוא בן אדם נחמד, ההגדרה של וינסטון ודיוזה לנחמד היא די מוזרה.
וואי ווינסטון הזה מקריפ ברמות!
אחד החיילים הלא מעניינים נפצע בעקבות תולעת שזחלה לו לגוף וסופת חול מתקרבת.
הקטע עם התולעים מתחת לעור :eek: זה כמו הסצנה מ- Alien!
דיוזה קורעת את הציור שקלארק ציירה, הציור של אוקטביה :-[ גברת, אין לך הערכה לאמנות??
:-D
אינדרה אומרת לאוקטביה שהיא אוהבת אותה, הלב שלי לא עומד בזה |לב| :-D אני אוהבת איך מערכת היחסים בניהן התפתחה ואפילו שאוקטביה לא רצתה לומר לה את זה בחזרה כולנו יודעים שהיא אוהבת את אינדרה |לב|

• מרפי: "מי ההוביטית?" :-D
  • מונטי מספר לכולם שקלארק סיפרה למאדי סיפורים עליהם, מרפי שואל אם קלארק סיפרה לה שמרפי "היה הגיבור המדהים שזכה בבחורה." ואמורי מתקנת "הטיפש האנוכי שאיבד אותה." :-D
:-D
דיוזה מספרת לקיין שהחיילים שלה ירו באבא שלה שהסתיר אותה כשהיא ערקה מהצבא. היא החליטה להתאבד וניסתה לחתוך לעצמה את הגרון. אובייסלי זה לא עבד.
פסיכית! :eek:

keren or5

Well-known member
לא הבנתי משהו, בסוף הפרק הקודם דיוזה והאלה הלכו להביא את מרפי ורייבן מהחללית ותוך שניה הם חזרו כאילו הם קפצו שניה למכולת?!?!?!?! זה המרחק בינינו לבין החלל עכשיו?
גם אותי זה בילבל! לקח לי זמן להבין איפה הם.
אני חייבת לציין שכל בני האדם האלה מטומטמים - העמק נראה מספיק גדול ויש קצת יותר מ1000 אנשים, באמת אתם לא יכולים לחלוק אותו? אידיוטים.
|כן| כמובן שזה יהיה ככה.
אוקטביה אומרת שאהבה היא חולשה נו די עם זה
אויש כן. גם היא התחילה עכשיו! :rolleyes:
במדבר מילר ועוד אחד צצים בצרחות כשאת השני תקף משהו מפחיד. הולי פאק יש לו משהו בבטן אעהאהה זה כמו הסרט המגעיל הזה שלא ראיתי עם הדבר בבטן (הנוסע השמיני?).
חחחח כן בול. גם אני כתבתי את זה.
אם היא יכולה לנהוג שתנהג, אז מה אם היא בת 12? זה עולם ללא חוק:-D
|כן|

keren or5

Well-known member
דיוזה שולחת מזון ומודיעה שכל מי שרוצה לערוק למקום עם אוכל מוזמן, כל עוד יגיע בלי נשק.
מהלך חכם של דיוזה!
אוקטביה עדיין נחושה בדעתה לגרש את אקו. בלאמי בא להלחם איתה בחדר אימונים איזה סצנה יפה שניהם נלחמים (כמובן כי אנחנו יודעים שזה אימון והם לא מנסים להרוג אחד את השני כרגע, אז התנועות יפות), הוא למד יפה מאקו. גם אוקטביה רואה שהוא למד מאקו - "אתה נלחם כמו אזגדה". הוא מנסה לדבר לליבה שאקו השתנתנה. היא מזכירה את האנשים שהיא הרגה (למי אכפת מאיליאן). זה כזה הזוי שהוא בעצם יוצא עכשיו עם מי שהובילה למות החברה הקודמת שלו. אבל ככה זה פה.
נכון! |לב|
אבל ברגע האמת אוקטביה שולחת את הכלבלבה המעצבנת שלה בכל זאת לירות בהם. אוף אוקטביה;-(
ויאווו הקופר הזאת מעצבנתתתתתתתתתתתתתתת אעההההה חבל שלא הרגו אותה כשהיא מרדה!!!!!:-[
בדבר אחד אוקטביה צודקת, ככה זה נראה יותר אמין בשביל דיוזה. אבל עדיין זה היה קשה, לפחות שהייתה אומרת להיא לפספס בכוונה.
אויש כן. ההחלטה להרוג את העריקים הייתה קשוחה!
מה שכן עדיין כעסתי על קיין שהוא בוגד בה אפילו שאני לא אוהבת בכלל את הדרך שלה. אלא אם לקיין יש איזה תוכנית נסתרת?
אני בטים קיין |מובך|
אמורי ומרפי מסתתרים במערות איפה שלא קולטים את הקולר וקצת מתעמתים עם הבעיות שלהם. הוא קינא בזה שהיא כבר פחות זקוקה לו והרחיק אותה בגלל זה. אוח אידיוט. היא מצליחה להוריד לו את הקולר ובקצת דלק שבחללית הם יוצרים מלכודת לאסירים שמחפשים אותם. יאססס|כתר|
ומהאנדרלין קופצים אחד על השניה לנשיקה|מאוהב|

|מאוהב||מאוהב||מאוהב| אוף שיהיו ביחד, רק שיתבגר קצת ולא יהיה דיק אליה בגלל שהיא נפתחת לאנשים אחרים ומשפרת את עצמה!! "אני לא נהנית לראות אותך סובל ג'ון" "אז למה נפרדת ממני" |מאוהב||לב-ש|
אעהאההה אני לא אוהבת את האוקטביה הזאת תחזירו לי את אוקטביה שלי;-(
אני מבינה מה את אומרת, אבל היא מעניינת ככה. |מובך|

LeAnnDylan

Well-known member
בשם כל העצלנים, תודה |4U|
מה שהיא אמרה...
אגב עדימון אם את כזאת חרוצה את יכולה להביא גם את מה שאני כתבתי:-D
טוב אם הן אמרו לך את זה אז אני סומכת עליהן שהן יודעות יותר טוב ממני :-D
אני לא הייתי סומכת עליהן יותר מידי. רובן הזויות ונראה לי שהן סתם ממציאות חצי מהסיפורים שהן מספרות לי. לפעמים הסיפורים שלהם נשמעים כמו הסיפורים של ניק.
איזה סיפורי מלחמה? 8-*
חח לא התכוונתי ליטרלי מלחמה. למרות שעכשיו כשאני חושבת על זה אז כן היו גם סיפורים של מלחמות ממשיות. בדיוק היום הייתה לי לקוחה יפנית שסיפרה לי שבימי מלחמת העולם השניה, למרות שגם היא וגם בעלה נולדו בארה"ב, בגלל שהם היו יפנים שמו אותם במחנות ריכוז. לא ידעתי בכלל שזה משהו שהיו עושים בארה"ב8-*
ויש גם את מלחמת ויאטנם וכל המלחמות של צפון ודרום קוריאה.
וואי תפסיקו להגיד את זה! איפה הוא השמין במרפק? אני לא רואה את זה, אבל אחרי שאמרתן כל עם שאני רואה אותו אני רק מחפשת איפה רואים שהוא שמן במקום להתמקד ביופי המהמם שלו. (אל תביאו לי באמת הוכחות שהוא השמין, אני גם ככה מנסה להדחיק את מה שאמרתן כי קשה לי לא לחשוב על זה כל פעם שמראים אותו! אני רוצה למחוק מהמוח שאמרתם את זה!)
חחח אני רק העתקתי תגובות מפעם:-D אני לא מנסה להדליק אתכן. וממש אין לי כוונה להביא לך הוכחות שהוא השמין. הדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה לחפש תמונות של בלאמי:-D
8-* את אוהבת את מרפי? לא אכפת לי מה הסיבה, הייתי בטוחה שתשנאי אותו כל הסדרה יאיי |שמח|
הקטע בתגובות שלי זה שאני מגיבה לליאורה ועדי אז לפעמים הן בלי הקשר (כי אני מתעצלת) אז במקרה של התגובה הזאת אני פשוט התכוונתי שאני מעדיפה את השיפ של מרפי ורייבן על פני מרפי ואמורי. אבל באופן כללי כן אני מחבבת את מרפי. הוא מצחיק אותי. שנאתי אותו בתאכלס רק קצת בעונה הראשונה אבל מאז אני לא שונאת אותו. לא יודעת למה חשבת שאני שונאת אותו8-*
אז זה קונצנזוס שקלארק היא דמות אהובה? זה גורם לי לשמוח.
קלארק של עונות 1-4 הייתה אחת הדמויות שהכי אהבתי, לא רק בסדרה אלא בכללי. מאז מאדי האמת שהרבה פחות אהבתי אותה. אבל לפחות בהתחלה של עונה 5 עדין מאוד מאוד אהבתי אותה (ואגב, שיהיה ברור - אני לא שונאת את קלארק! היא עדין דמות שאני מאוד אוהבת, אבל אם פעם היא הייתה במקום הראשון שלי, היום היא מחוץ לטופ 5)
ברצינות? אם כן אז אני אחשוב על זה בפעם הבאה שאראה את הפרק. אם לא אז אני בכל זאת מרשה לעצמי לקבל את זה כקאנון :-P:
לא הבנתי על מה שאלת ברצינות? על זה שהיא לקחה מקל מהכיסא של לקסה? כי זה באמת מה שהיא עשתה. אם התכוונת לחלק שזה למזכרת ממנה זה לא איזה משהו שנאמר באיזשהו שלב, אבל זה מרגיש לי נכון.
זו רק אני או שמשהו השתנה בפנים של רייבן? יכול להיות שזה משהו בגבות? אני לא מצליחה לשים על זה את האצבע אבל משהו שונה.
אממ לא יודעת, לי נראה שזה רק השיער. אבל אולי אני טועה. גם בעונות הקודמות היא בעיקר נראתה סובלת אז תמיד היה לה איפור כזה שנראה כאילו יש לה עיגולים שחורים תמידיים מתחת לעיניים. ובעונה הזאת, לפחות בהתחלה כשהם בחלל היא נראית בריאה יותר אז הפנים שלה יותר קורנות.
כולם פה אוהבים את בלאמי ואקו ביחד?
אני אוהבת את רק את אקו. אבל ניסיתי שלא לעצבן את עדי יותר מידי פעם.
אני אוהבת את הדמות של ניילה. בהתחלה הייתי בטוחה שהיא תופיע בפרק אחד ותיעלם אבל היא המשיכה לחזור. יש משהו ברוגע שלה שגורם לי להרגיש שהכל יהיה בסדר.
אאל"ט הדמות שלה הייתה אמורה להיות רק בעונה 3 אבל כנראה שאהבו אותה מספיק כדי לתת לה להמשיך.
soooo, אני דווקא אוהבת את המבוגרים, אפילו שאחד מהם הוא ד"ר בורק :-P:
אין לי בעיה איתם בגלל שהם מבוגרים. יש לי בעיה איתה בגלל שהם מעצבנים (ומכוערים בעונה הזאת:-[)
את קיין של עונה 3 מאוד אהבתי. וגם את אבי בהתחלה.
את ג'יכסה אף פעם לא אהבתי.
וברצינות אין סיבה שאני אוהב אותם ברמה שאני אוהבת אותם אבל מה אני יכולה לומר, לא מסוגלת לשנוא את הדמויות האלה, כן זה כולל את ג'אהא, היה עצוב שהוא מת, במיוחד כי הייתי בטוחה שאין מצב שיהרגו אותו.
היה עצוב שהוא מת כי עשו את זה עצוב. בבעיקר בגלל אית'ן. אבל כבר לא היו לי כוחות אליו שבכלל לא היה אכפת לי שהוא מת ורק אמרתי ברוך שפטרנו מההומופוב הזה. למרות שתמיד הצחיק אותי שכאילו כדי להוכיח שהוא לא הומופוב הוא טען שהוא שיפר של קלקסה:-D
שכחת לציין שהיא בחורה יפה מאוד :-]
לא ציינתי את זה?|תוהה| היה נדמה לי שאני מגיבה על המראה שלה הרבה (עדי יכולה להיות עדה) היא אומנם חסרת בובז, וחבל, אבל היא מאוד יפה.
:-0 וול, זה כבר לא רלוונטי יותר כיום :-P: (שקלארק ומקרירי היו זוג פעם במציאות)
זה גם לא היה רלוונטי כשכתבתי את זה כי הם כבר לא היו ביחד. אבל זה לא משנה את העובדה שבאיזשהו שלב היא מצאה אותו ראוי.
למרות שההערה הזאת הייתה בעיקר כי עדי וליאורה אמרו שהוא ממש מכוער|שפם| לא מבינות שום דבר מהחיים שלהן|שפם|

LeAnnDylan

Well-known member
מאדי מתפנגרילת על אוקטביה זה לגמרי אני|מאוהב|
אקו חמודה באה להודות לאוקטביה והיא כזה "תמותי מרגלת לא נשכח ולא נסלח. כהנא צדק!!" חח תאכלס כל הדברים הרעים שקרו בסדרה קרו בגלל אקו:-D
IMG_0860.GIF
הצחיק אותי שאוקטביה כזה "וואנקרו! אני גירשתי את האויבת הזאת, אם היא לא מסתלקת עד מחר, היא נלחמת בזירה" ואקו עם פרצוף כזה של "ברינג איט און ביץ'"😤
LOL על בלאמי שמתחנן בפני אוקטביה "בבקשה או, היא לא תשרוד בחוץ"
ביץ' פליז, אקו תקבור את כולכם לפני שהיא תמות:-D
אהעעהעהע מקרירי אומר לדיוזה "בטח קשה להיות ויז'נארי בעולם של אנשים שלא רואים" יודעים על מי עוד אמרו שהיא ויז'נארית?? כן!!! לקסההה!!!😍😭😍😭
IMG_3803.GIF IMG_3804.GIF
אהעעהאהעהעהע ניילה!!! כפרווות!!!!😍😍😍
וברור שהיא נאמנה לאוקטביה... היא אמרה לה שהיא לא תשכח מה שהיא עשתה עבורה😍
ובסדר עוד לא נקשרתי למאדי, אפשר להרוג אותה אם אוקטביה תרצה בזה :-P:
"שברת לי את הלב" הוווו, מה קרה, הארפר לא יכלה לתפקד על תקן יועצת זוגיות של הג'וקונים האלה?
הוווו מרפי מקנא ברייבן. בגלל זה הוא יצר לעצמו שיפ איתה?:-P: מנסה ליצור מנאז'ה טוואה? ג'וק חכם.. אתן לו את זה
"מרגלת ורוצחת עם מצפון, אתה צודק בלאמי, היא באמת השתנתה":-D
יואווו הקארה הזאת קרצייה|חבול|
"אף אחד לא בא להציל אותך" דיי כבר אם החוסר אמון הזה של משפחת בלייק באקו!! היא פאקינג נסגדת! היא יכולה להסתדר!!!
"אל תמותי, את היחידה שאהבה את האצות שלי" "רק הייתי מנומסת"😂😂😂
IMG_0896.GIF IMG_0895.GIF IMG_0894.GIF
מונטי גונב משפט אהבה של פרינסס מקאניק
הוו שלום #בקו סקס!!
טוב זה לא היה סקס, הם סתם הגיעו לסקנד בייס.
"אני יודעת שזה סאקס אבל לפעמים אין בחירות טובות" לפעמים קלארק? ליטרלי כל פרק אין לך בחירות טובות
"אם משהו יקרה לי תמצאי את אמא שלי" מממ, כפרה, במצב של אמא שלך עדיף לך להשאיר את הילדה עם אוקטביה
חחח מקרירי הקוק-בלוקר הזה מפריע ל#ממורי סקס
קלארק דואגת למאדי והיא רצה ישר לאוקטביה:-D איזה ילדה חרא:-D:-D
אופסי
בלאמי עצבני על אוקטביה אבל היי, אקו שרדה וזה כל מה שאכפת לנו ממנו בלאמי! די כבר להעמיד פנים שאכפת לנו מנספחים!
יואו אקו המלכה הזאת דחפה לה את הדיסקונקי לכתף אני מתה:-D
IMG_0911.GIF
חח דיוזה והקולרים... אוהבת את זה קינקי... איי לייק!😏

ובונוס- בלאמי נלחם כמו אזגדה:-D
IMG_0904.GIF
IMG_0905.GIF
IMG_5190.GIF

למעלה